Chcete získať emoce v Minecrafte?

Zaujíma vás, či chcete dostať emoti Minecraft ? Nether Update prináša The Nether množstvo monumentálnych úprav s najnovšími biomami, Soul Fire a súvisiacimi Soul Torches a Soul Lanterns. Avšak najnovší a výkonný materiál v Netherite. Veľa najnovších mobov a rôznych iných vecí.

Ako vysoko oneskorený redizajn systému úspechov, ktorý vám poskytuje ceny za splnenie niektorých úspechov - ceny ako napr. EMOTES! Leto!

Ako používať alebo nastavovať emócie v Minecrafte

Nakoniec v Minecrafte používame emoty. Emócie sú k dispozícii pomocou ponuky emocionálnych zážitkov v hre, ku ktorej majú hráči PC prístup po stlačení klávesu „B“, a všetci ostatní na Nintendo Switch, Xbox One a PS4 majú prístup klepnutím doľava na D-pad. Vyvolá sa tak najnovšie šesťuholníkové emotikónové menu:

Pri prvom otváraní ho jednoducho nájdite prázdny, ale nebojte sa! Automaticky budete mať prístup k najmenej 3 zo 6 najnovších emotikonov.

Ak chcete nastaviť emoce, klepnutím na položku Zmeniť emócie alebo prechodom na tretiu kartu v nástroji Tvorca znakov otvorte zoznam emócií.

Klepnite na ktorékoľvek z týchto prázdnych miest a zobrazí sa ponuka nedávno dostupných emotov, z ktorých 3 budú predvolene k dispozícii a 3 sa odomknú ako odmena za úspech.

Odomknite viac emócií

Ďalšie 3 emoty sú známe ako Diamanty pre vás, Kladivo a Krumpáč. Sú uzamknutí za vzácnymi a bežnými úspechmi.

Odomknite viac emócií

Kladivo

Kladivo nie je bežné pri emócii odomknuté. Jednoducho dokončením úspechu Získanie hardvéru po roztavení jedného ingotu železa.

Diamanty vám

Diamanty pre vás sú odomknuté s rovnakým názvom Achievement ... no, hádzanie diamantov na iného hráča.

Krompáč

Aj keď to textové pole nemôže uviesť. Krompáč je však ďalším vzácnym emotom, ktorý odomkne vynájdenie 17 biomov.

Záver:

Tu je všetko o hre Get Emotes in Minecraft. Prichádza oveľa viac emotívov, ktoré sa spájajú s úspechmi a takmer určite aj so speňaženými alternatívami. Ak čelíte problémom, dajte nám vedieť. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Poznáte inú alternatívnu metódu, o ktorej si myslíte, že sa v tejto príručke nemôžeme zaoberať?

Prečítajte si tiež: