Rôzne spôsoby, ako urobiť fotografiu štvorca pomocou online nástrojov

Hľadáte spôsob, ako vytvoriť štvorček fotografií pomocou online nástrojov? Keď snímate fotografiu pomocou mobilného telefónu alebo fotoaparátu, fotografia bude buď v režime na výšku alebo na šírku. Príde však čas, keď chcete urobiť štvorec fotografie bez straty akýchkoľvek podrobností. Najbežnejšou metódou na vytvorenie štvorca fotografie je orezanie alebo zmena veľkosti snímky. Kedykoľvek zmeníte veľkosť obrázka, môžete ho skresliť. Pri orezávaní môžete na obrázku stratiť veľa podrobností. Ak sa s tým chcete vyrovnať, môžete jednoducho zmeniť veľkosť plátna. Poďme sa pozrieť, ako na to.

najlepšie RPG hry pre iPad bez internetu

Rôzne spôsoby, ako urobiť fotografiu štvorcovú bez orezania

Metóda 1 - Webová aplikácia jedným kliknutím

Webová aplikácia jedným kliknutím

Ak premýšľate o webovej aplikácii s jedným kliknutím, aby ste z obdĺžnikovej fotografie vytvorili štvorec bez orezania, potom je to najlepšia voľba. Nedávno spoločnosť Kapwing vymazala vodoznak zo svojich bezplatných modelov. Obrázok (alebo dokonca video) môžete jednoducho presunúť myšou. na tento odkaz a chvíľu počkajte, kým sa to spracuje.

Aplikácia môže na obrázok automaticky použiť biele polstrovanie, čím sa stane najlepším štvorcom. A nielen to, máte tiež možnosť zvoliť si medzi inými pomermi strán, napríklad 4: 5, 5: 4, 16: 9. Môžete tiež vykonať ďalšie zmeny, ako je zarovnanie obrázka, zľava doprava a dole, atď. A kedykoľvek budete so svojimi úpravami spokojní, klepnite na červené tlačidlo Exportovať obrázok umiestnené v pravej hornej časti webovej stránky.

Na druhej stránke stačí klepnúť na veľké tlačidlo sťahovania umiestnené v ľavej časti obrázka a nainštalovať jeho verziu jpeg.

Metóda 2 - Pixlr

Ak chcete vytvoriť štvorec fotografie bez orezania, použijeme bezplatný nástroj známy ako Pixlr. Pixler je nezávislý na OS a potom ho môžete používať priamo vo svojom webovom prehliadači.

Krok 1:

Ak chcete začať, prejdite na Pixlr a potom vyberte možnosť Otvoriť obrázok z počítača.

Krok 2:

Potom prejdite do priečinka, kde je uložený váš obrázok, vyberte ho a klepnite na tlačidlo Otvoriť.

Krok 3:

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je otvorenie fotografie v editore Pixlr. Teraz klepnite na možnosť Veľkosť plátna na karte Obrázok.

Krok 4:

U obrázka na šírku stačí zosúladiť výšku alebo šírku a u obrázka na výšku iba zosúladiť šírku s výškou. Pretože je môj moment v režime na šírku, upravujem výšku plátna fotografie tak, aby zodpovedala šírke. Vyberte strednú dlaždicu umiestnenú vedľa položky Kotva v strede obrázka na plátne. Po dokončení úprav klepnite na tlačidlo OK a zmeny sa použijú.

Krok 5:

Po úspešnom uplatnení zmien to tak vyzerá v editore Pixlr. Ako vidíte, do dolnej alebo hornej časti fotky sme zahrnuli biele miesto, aby bola štvorcová bez straty alebo skreslenia detailov.

zážitok s pridávaním hier od spoločnosti geforce
Krok 6:

Ak chcete obrázok uložiť, vyberte na karte Súbor možnosť Uložiť.

Krok 7:

Teraz zadajte nový názov súboru, zvoľte formát JPEG, predvolené nastavenie kvality nechajte a potom klepnite na tlačidlo OK.

Krok 8:

V tomto okne klepnite na tlačidlo Uložiť a obrázok sa uloží.

Ak otvoríte obrázok v prehliadači obrázkov podľa vášho výberu, môžete si prezrieť, že je fotografia štvorcová.

Metóda 3 - Polarr Photo Editor

Editor fotografií Polarr

Polarr Photo Editor je k dispozícii aj v obchode MacOS App Store a možno ho použiť ako integráciu do editora iPhoto alebo iného editovacieho nástroja súčasne. Aj keď to nie je špeciálne určené pre Instagram, tento nástroj vám tiež pomôže získať fotografie štvorcových pridaním výplne.

avast berie príliš veľa procesora

Po stiahnutí alebo inštalácii súboru Editor fotografií Polarr:

Krok 1:

Prejdite do aplikácie editora a importujte obrázok.

Krok 2:

Po úspešnom načítaní obrázka klepnite na kartu úprav, ktorá sa nachádza na pravej strane obrazovky.

Krok 3:

Teraz sa posuňte nadol a klepnite na „ Hranice “.

mac os x wifi skener
Krok 4:

Teraz vyberte pomer strán a farbu orámovania z dostupnej vlastnej ponuky.

Krok 5:

Klepnutím na tlačidlo uložiť uložíte zmeny obrázku a knižnica fotografií sa okamžite aktualizuje. Po použití iPhone sa pravdepodobne nachádza aj vo vašej knižnici fotografií pre iPhone.

Metóda 4 - Štvorcový formát bez orezávania fotografií (Windows)

Square Size No Crop Photo Maker je ďalšia aplikácia pre aplikáciu Windows, ktorá umožňuje, čo sa od nej vyžaduje. Aplikácia je však k dispozícii vo Windows Store a môže byť stiahnuté zadarmo.

Po úspešnom stiahnutí:

Krok 1:

Prejdite do aplikácie a klepnutím na kartu galérie vyberte fotografiu, ktorá sa má importovať a upraviť.

Krok 2:

Keď úspešne importujete fotografiu, v dolnej časti sa zobrazí niekoľko možností úprav.

Krok 3:

Potom môžete zvoliť rozostrenie alebo plné pozadie. K tomu si môžete vybrať z rôznych možností úprav, ako sú efekty, nálepky a oveľa viac.

Krok 4:

Po úspešnej úprave obrázka klepnite na ikonu sťahovania vpravo hore.

Krok 5:

Ak nemôžete zobraziť niektoré možnosti alebo tlačidlo sťahovania, prejdite do režimu celej obrazovky. Zdá sa, že aplikácia je optimalizovaná na použitie na celú obrazovku.

titanfall 2 sa nenačítava

Záver:

Na vycentrovanie fotografie boli najlepšie spôsoby. Ak sa chcete podeliť o akýkoľvek iný spôsob, ktorý sme vynechali, dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: