Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu pozastavenia bezdrôtového nabíjania spoločnosti Samsung

Chcete opraviť chybu pozastavenia bezdrôtového nabíjania Samsung? Nabíjanie CWireless v poslednej dobe nie je len fenomén. Niektoré elektrické zubné kefky však používajú bezdrôtové nabíjanie od začiatku 90. rokov. Mobily majú možnosti bezdrôtového nabíjania, ale populárne sa môžu stať až vtedy, keď sa smartfóny stanú schopné rýchleho nabíjania. Teraz môžeme náš rýchlo nabíjací telefón iba nasadiť na bezdrôtové nabíjanie a na hodinu si vybrať úplne nabité zariadenie. Ibaže by sa niečo pokazilo. Niektoré zariadenia z Samsung môže náhodne pozastaviť s chybou Bezdrôtové nabíjanie pozastavené. Ak sa vám zobrazuje táto chyba, netrápte sa, ponárajte sa dole a pozorne si prečítajte zostávajúci článok:

Ako opraviť chybu pozastavenia bezdrôtového nabíjania Samsung:

Chyba pozastavenia bezdrôtového nabíjania

  • Skontrolujte, či je rýchle nabíjanie povolené
  • Preskúmajte kábel
  • Rýchle nabíjanie je povolené, ale pozastaví sa okamžite
  • Keď sa obrazovka vypne, telefón sa nemôže nabíjať

Chyba pozastavenia bezdrôtového nabíjania -> Skontrolujte, či je rýchle nabíjanie povolené

Počas nabíjania zariadenia, ktoré sa však nemôže rýchlo nabíjať, je potrebné skontrolovať dve najlepšie veci. Je rýchle nabíjanie povolené alebo nie? Ak chcete skontrolovať hlavu v aplikácii Nastavenia a prejsť na Rozšírené funkcie> Príslušenstvo> Rýchle nabíjanie.

Preskúmajte kábel

Ak vyššie uvedené riešenie nedokáže vyriešiť problémy s pozastaveným bezdrôtovým nabíjaním, potom sú hlavné problémy chybný / poškodený kábel. Niektoré káble USB majú tendenciu zlyhávať do takej miery, že sa dajú dobre dobiť, ale nedokážu presunúť dáta. Tieto typy káblov môžu vytvoriť prekážku vo vašom mobilnom zariadení a nemôžu sa rýchlo nabíjať. Úpravou káblov sa dá obnoviť rýchle nabíjanie. Ak však nemôžete získať prístup k novému káblu, jednoducho deaktivujte funkciu „Fast Charging“ a stále si zachováva normálnu funkciu. Na druhej strane pripojte k počítaču a skontrolujte, či kábel funguje.

Chyba pozastavenia bezdrôtového nabíjania -> Rýchle nabíjanie je povolené, ale pozastaví sa okamžite

Po položení mobilného telefónu na povrch bezdrôtového nabíjania sa zobrazuje rýchle nabíjanie, ale rýchle nabíjanie sa pozastaví. Toto je častý problém z mnohých možných dôvodov.

Najskôr skontrolujte poškodený adaptér. Stačí pripojiť mobilný telefón a ak sa zobrazí správa Nabíjanie kábla, znamená to, že adaptér bezdrôtovej nabíjačky nie je kompatibilný s rýchlym nabíjaním alebo spôsobuje problémy. V obidvoch prípadoch je jedinou opravou nákup nového. Môžete to tiež jednoducho potvrdiť pomocou mobilnej rýchlej nabíjačky a môžete pokračovať v normálnom nabíjaní.

Ak sa to nepodarí, ponorte sa dole dole:

Keď sa obrazovka vypne, telefón sa nemôže nabíjať

Ak sa váš mobil prestane nabíjať, keď sa obrazovka uzamkne, môžete zastaviť vypnutie displeja. Pamätajte, že to okamžite opotrebuje vašu obrazovku. Ak to chcete urobiť, chcete získať prístup k možnostiam vývojára.

Krok 1:

Zamierte na Nastavenia> Informácie o telefóne (presunúť na koniec)> Informácie o softvéri> Kliknutím na číslo zostavenia 7-krát povolíte možnosti pre vývojárov.

Krok 2:

Po návrate späť do Nastavení sa v časti Informácie o telefóne zobrazí položka Možnosti vývojára.

Krok 3:

Zadajte možnosti pre vývojárov a povoľte ich. Dbajte na varovanie, nehýbte sa do ničoho, čomu nemôžete rozumieť.

Krok 4:

Tu kliknite na „Zobuďte sa“. Počas nabíjania bude obrazovka napájaná. Toto by malo zabezpečiť zariadenie pred pozastavením v bezdrôtovom režime.

Poznámka: Ak sa na váš mobil vzťahuje záruka, mali by ste reklamovať chybný produkt.

Záver:

Tu je všetko o oprave chyby pozastavenia bezdrôtového nabíjania v spoločnosti Samsung. Dúfam, že to bude užitočné. Ak je to tak, potom ho zdieľajte so svojimi priateľmi a nezabudnite nás komentovať nižšie!

Prečítajte si tiež: