Rôzne spôsoby, ako vyriešiť problém s integráciou Discord Twitch

Integrácia Discord Twitch nefunguje

Prajete si vyriešiť problém s integráciou „Discord Twitch Integration nefunguje“? V tejto príručke vám ukážeme pokyny na vyriešenie problému s integráciou Discord Twitch. Diskord je najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o komunikáciu prostredníctvom videa, hlasu a textu. Jeho doména zahŕňa vzdelávanie a obchodný sektor. Plne zefektívnil proces vytvárania serverov a chatovacích miestností a komunikáciu so svojimi členmi.

Existuje však ešte jedna podstatná vlastnosť tejto aplikácie, ktorá si veľmi neváži. Diskord predstavuje množstvo integrácií tretích strán. Zahŕňa lajky Parou , Reddit, Facebook, Spotify, YouTube, Twitch a mnoho ďalších. Je to však posledný, ktorý spôsobuje problémy. Pomerne veľa používateľov čelí problémom s integráciou Discord Twitch. Ak ste jedným z nich, tento článok by vám mal pomôcť. Postupujte podľa podrobných krokov.

Rôzne spôsoby, ako vyriešiť problém s integráciou Discord Twitch

Discord Twitch Integration

sk Odstrániť históriu rozhovoru

Pre vyššie uvedený problém neexistuje žiadne univerzálne riešenie. Mali by ste teda vyskúšať každú z nižšie uvedených metód, kým nebudete schopní problém vyriešiť.

Cesta 1: Základné riešenie

Aj keď sa základné riešenie môže javiť v zrejmých líniách, v niektorých prípadoch dokáže vyriešiť väčšinu základných problémov. Než sa teda pustíte do pokročilých riešení, musíte vyskúšať niekoľko jednoduchých vylepšení. Najdôležitejšie je skontrolovať, či nie je problém s pripojením k sieti.

Potom skúste prepnúť na káblové pripojenie z bezdrôtového rozhrania (cez USB tethering, ethernetový kábel atď.) Alebo naopak. Pomôcť vám môže aj zdieľanie siete mobilných operátorov prostredníctvom služby Hotspot. Môžete sa tiež pokúsiť obnoviť sieť reštartovaním smerovača. Pokúste sa spustiť všetky tieto vylepšenia a uvidíte, že sú schopné vyriešiť problém s integráciou Discord Twitch alebo nie.

Čierna obrazovka systému Windows 10 na platforme geforce

Way 2: Erase Twitch & Again Add It

Môžu sa vyskytnúť problémy s nesprávnou synchronizáciou vášho účtu Twitch. V takom prípade by ste mali zvážiť vymazanie účtu z aplikácie Discord a následnú integráciu. Tu sú povinné kroky pre rovnaké kroky:

  • Najskôr spustite program Discord na počítači a potom klepnite na ikonu Nastavenia používateľa vľavo dole.
  • Potom v ľavej ponuke prejdite na kartu Pripojenia.
  • V rámci toho si potom môžete prezrieť integrovaný účet Twitch. Klepnite na ikonu Kríž umiestnenú vpravo hore.
  • V zobrazenom dialógovom okne s potvrdením odpovedzte kladne. Vďaka tomu bude účet Twitch z aplikácie Discord vymazaný.
  • Teraz je čas to znova pridať. Takže opäť sa presuňte do sekcie Pripojenia a tentokrát klepnite na ikonu Škubnutie.
  • Potom do rozbaľovacieho prihlasovacieho okna zadajte svoje twitchové heslo a ID užívateľa.

Teraz ste úspešne znova pridali svoj účet. Potom sa pokúste získať prístup a skontrolovať, či opravuje problém s integráciou Discord Twitch alebo nie.

Spôsob 3: Kontaktujte podporu v prípade problémov s backendom

Pred niekoľkými mesiacmi sa vyskytol problém s nefunkčnosťou pripojenia Twitch, ktorý sa dotýka mnohých používateľov. Zdá sa, že chyba pramenila z Twitch API. V tejto situácii nie je veľa, čo môžete od konca urobiť, skôr ako hrať čakaciu hru. Rovnako problémy so servermi Discord alebo Twitch vám môžu spôsobiť problémy.

V obidvoch prípadoch môžete kontaktovať Tím podpory sváru a oznámte im chybu. Nielen to, ale tiež by ste mali skontrolovať na ich twitterovom účte typ prevládajúceho problému a odhadovaný čas riešenia.

môžem pridať kodi do svojej inteligentnej televízie

Záver:

Tu je všetko o „Ako vyriešiť problém s integráciou Discord Twitch“. Zdieľali sme tri rôzne riešenia toho istého. Dajte nám vedieť v komentároch, ktorá oprava dokázala vo vašom prípade vyhláskovať úspech.

Prečítajte si tiež: