Rôzne spôsoby pridania zvukového ekvalizéra pre Windows 10

Čo vieš o ekvalizéri zvuku pre Windows 10? Audio ekvalizér poskytuje nástroj, ak chcete výrazne vylepšiť ich zážitok z počúvania na hardvéri pre kvalitu zvuku. Niekedy vám tiež môžu pomôcť vyťažiť z mizerných / zlých tiež maximum.

Ak často počúvate hudbu, audio ekvalizéry sú nevyhnutné. Každý typ hudby má vlastné nastavenie hlasitosti reproduktorov. Napríklad rytmy popovej hudby sa líšia od folku. Zvukové ekvalizéry tiež upravujú nastavenia reproduktorov tak, aby zodpovedali niektorým typom hudby alebo zvuku, ktoré chcete počúvať.

Pridajte Windows 10 Equalizer

Zvukový ekvalizér

Aktualizujte ovládače systému Windows 10

Spočiatku chcete aktualizovať ovládače, aby ste získali najnovšie ovládače, pretože to zaistí podporu ovládačov pre systém Windows 10. Podľa týchto pokynov aktualizujete ovládač pre Windows 10:

Krok 1:

Klepnite pravým tlačidlom myši na ikonu zvuku a klepnite na Znie to

Krok 2:

Z „ Prehrať „Tab, klepnite pravým tlačidlom myši na reproduktor a choďte smerom k Vlastnosti .

Krok 3:

Zamierte do Vlastnosti a potom klepnite na Prejsť na Zmeniť nastavenia

Krok 4:

Z vodičov > klepnite na „ Aktualizácia ovládača

koreňový šprint galaxie note 5

Vyberte a pridajte ekvalizér zvuku pre aplikáciu Windows 10 / tretiu časť

Keď sa ovládače úspešne aktualizujú, vybrali sme pre vás 2 ekvalizéry. Tu je stručný popis každého ovládača a po ňom inštalácia Ekvalizér Windows 10 .

Ekvalizér APO

Ekvalizér APO je parametrický alebo grafický ekvalizér. APO sa nazýva Audio Processing Object (APO) pre infraštruktúru systémových efektov spustenú v systéme Windows Vista. Equalizer APO je však prvou položkou Open Source. Silná stopa v komunite z neho robí najlepšiu a najjednoduchšiu voľbu. Používateľské rozhranie sa môže javiť ako príliš jednoduché a všetky možnosti môžu nového používateľa premôcť, môžete ho však vylepšiť pomocou nainštalovateľných používateľských rozhraní.

  • Ekvalizér APO pracuje s ľubovoľným počtom kanálov.
  • Nízka záťaž na CPU (v našom prípade 0,48%).
  • Bez oneskorenia
  • Modulárne GUI (grafické užívateľské rozhranie).
  • Podporuje doplnky VST a komunitnú podporu pre ďalšie významné aplikácie.

Realtek HD Audio Manager (hlavný prúd)

Realtek HD Audio Manager

Pravdepodobne si myslíte, aký dobrý je tento zosilňovač zvuku. Spočiatku sa vaše skúsenosti môžu líšiť od tejto, keď ich výrobcovia OEM rebrandujú a dajú ďalšie vylepšenie exkluzívne pre niektoré systémy, aj tak je to celkom základné. Ale je to celkom dobré pre základné vylepšenie, ako sú výšky a zvýraznenie vokálov alebo zvýraznenie basov, za predpokladu, že viete, aké frekvencie je potrebné naladiť, pretože nemá veľa základných predvolieb, ale kvôli svojej jednoduchosti a dostupnosti stojí za to ich vyskúšať.

najlepšie offline ios rpg

Predvolený ekvalizér zvuku

Predvolený zvukový ekvalizér Windows 10 ponúka niekoľko úžasných funkcií, ktoré musíte skontrolovať.

Krok 1:

Kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu zvuku a klepnite na Zvuky

Krok 2:

Na karte Prehrať klepnite pravým tlačidlom myši na reproduktor a prejdite na Vlastnosti .

Krok 3:

Potom zobrazíte rôzne záložky , upravte ekvalizér podľa svojich potrieb.

Vytrvalostný zosilňovač zvuku

Zosilňovač Breakaway Audio nie je bežný ani obyčajný zosilňovač zvuku, ale je pokročilým nástrojom, ktorý má vylepšený zvuk, webový prehliadač, videá a hry. Viacpásmové spracovanie dynamiky obnovuje spektrálnu rovnováhu vo vašej zvukovej knižnici a rôzne obmedzovače špičiek do budúcnosti poskytujú prechodové riadenie bez skreslenia. Tiež robí melódie zvukovými a hlasnejšími. Jednou z fascinujúcich funkcií je, že dokáže automaticky upravovať dynamiku hlasitosti a spektrálne vyváženie tiež umožňuje presné pretáčanie alebo posúvanie hlasitosti medzi skladbami.

Rozšírenia Chrome Audio Enhancer

chrómový nástavec

Existujú aj niektoré rozšírenia Google Chrome, ktoré túto prácu zvládnu, ak chcete zvýšiť zvuk online zvukov, ako je zvuk prehliadača alebo Youtube atď. Tu sú niektoré z najpopulárnejších zvukových ekvalizérov prehliadača Google Chrome. Môžu byť nevyhnutné, ak pri sledovaní videí na Youtube narazíte na nízku hlasitosť.

EQ audio ekvalizér -> DevAudio

Toto rozšírenie pre Chrome zvýši zvuk vášho online zvuku alebo videa. Mnoho videí však má tendenciu mať pri hraní online veľmi malú hlasitosť. Ak sa stretávate s týmto problémom, jednoducho si nainštalujte ekvalizér zvuku EQ a zvuková kvalita online sa zvýši o viac ako maximálna hlasitosť poskytovaná počítačom.

Nainštalujte si ekvalizér zvuku EQ pre Chrome

Audio ekvalizér od spoločnosti DevApp

Toto je úplne identické rozšírenie pre Chrome, ktoré vám umožní ovládať hlasitosť nad rámec ovládacích prvkov hlasitosti na PC a dodáva sa s predvoľbami, ako sú zosilňovač basov, vysokofrekvenčný zosilňovač, zosilňovač hlasu atď.

Nainštalujte si ekvalizér zvuku pre Chrome

Windows 10 odmietnutie dlane

Pridajte zvukový ekvalizér pre Windows 10

Pridanie ekvalizéra systému Windows 10 je jednoduchá a jednoduchá úloha, ktorú chcete najskôr vykonať stiahnite alebo nainštalujte zvukový ekvalizér .

Nainštalujte si APO odtiaľto a potom si odtiaľ stiahnite Realtek Sound Equalizer. Potom spustite aplikáciu a postupujte podľa pokynov. Po výzve môžete tiež pridať zariadenia, ktoré používate, a nastavenia miestnosti Pridajte zvukový ekvalizér systému Windows 10 .

Realtek HD Audio Manager (hlavný prúd)

Záver:

Dúfam, že to bol pre vás zásadný zoznam a vy si teraz môžete vybrať najlepší softvér pre ekvalizér zvuku pre vaše konkrétne požiadavky. Ktorý zosilňovač zvuku ste si vybrali? Podeľte sa o svoje návrhy alebo spätnú väzbu v komentároch nižšie!

Prečítajte si tiež: