Rôzne metódy prístupu k odstráneným komentárom na Reddite

Chcete získať prístup k odstráneným komentárom v službe Reddit? Zaujíma vás, či chcete získať prístup k odstráneným komentárom v službe Reddit? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Odstup signálu od šumu je fráza, ktorú sme používali v posledných rokoch, a označuje aktivitu na niektorých najpopulárnejších webových stránkach na svete. Hluk je nekvalitný alebo má malú námahu signál je niečo, čo treba zachovať a podporovať. Volatilný rast Redditu z hľadiska popularity. Je to tiež ideálny kandidát na analýzu signálu od šumu. Ak ste strávili viac času na Reddite, určite uvidíte [odstránené] v sekcii komentárov.

Znamená to, že obsah sa navždy stal neviditeľným. Špeciálne vďaka API Reddit a jeho odborným vývojárom je však možné niektoré z týchto odstránených komentárov na serveri Reddit obnoviť.

Prečo?

V rozsiahlej sieti otvárajúcich sa komunít Redditu existuje značná (značná) komunita tých, ktorí svedčia o drzých obmedzeniach a zneužití moci, s celým subredditom venovaným tomuto druhu diskusie. Za predpokladu, že koľko výklenkov je zabezpečených na Reddite, je realita, že niektoré subreddity sú prísnejšie kontrolované ako iné.

Prístup k odstráneným komentárom na Reddite:

Prístup k odstráneným komentárom na Reddite

Ceddit

Ceddit získa uzol alebo podpísať komické meno. Ale tiež je to najpevnejší nástroj, ktorý nás zaujíma, ktorý vám umožní prehliadať, akoby ste boli na Reddite. Môžete sa pohybovať, akoby ste boli na Reddite, čo je ideálne riešenie na hľadanie odstránených príspevkov.

Skúšali ste niekedy použiť Ceddit týmto spôsobom? Existuje niekoľko upozornení, ktoré by ste si mali uvedomiť: nie je načítaný žiadny subreddit CSS. To znamená, že každý subreddit používa tmavé používateľské rozhranie Ceddit, nemôžete sa prihlásiť do účtu a je to dosť pomalšie ako pri priamom používaní Redditu.

ako položiť položku do robloxu

Po obídení tohto obmedzenia Ceddit funguje vynikajúco. Pri prechádzaní odstránenými komentármi sme boli celkom ohromení, že Reddit dokáže identifikovať zdroj odstránenia komentárov.

Unreddit

Ak hovoríme o jednoduchosti, potom Unreddit určite ide do toho. Neexistuje skutočné rozhranie: doména je základnou vstupnou stránkou pre používanie služby. Pripojte však a k hocijakej Reddit odkaz a začne pre vás zálohovať odstránené komentáre.

Po zmene adresy URL sa vám zobrazí prekrytie s názvom Obnovenie odstránených komentárov. V závislosti na tom, koľko komentárov bolo odstránených, môže úplné zotavenie trvať trochu dlhšie.

Odstránené komentáre sa zobrazia s červeným zvýraznením a späť k pôvodným komentárom sa môžete vrátiť pomocou odkazu v hornej časti stránky.

Resavr

Resavr zaujíma rôzne pohľady na to, čo je potrebné uložiť. Okrem obnovenia všetkého, čo bolo odstránené, Resavr zálohuje komentáre s dĺžkou viac ako 1 000 znakov.

Je to dobrá rovnováha: môžete očakávať, že dôležitejšie budú dlhšie komentáre, ale určite by ste radi obnovili vedľajšiu linku alebo anekdotu.

Pamätajte, že používateľské rozhranie spoločnosti Resavr sa značne líši od ostatných webových stránok. Okrem zmeny adresy URL s cieľom dosiahnuť odstránené komentáre samotný web sleduje, či Reddit neobsahuje odstránené komentáre. Poskytuje tiež informácie o tom, ako dlho trvalo odstránenie príspevku.

Neprítomnosť opätovného vyhľadávania možnosť filtrovať subreddity. Znamená to, že by ste mohli priniesť obsah NSFW v nevhodnú chvíľu. Pamätajte, že ak sa pokúsite zálohovať obsah!

Ideme za najlepším

Aj keď sme práve zobrazili jednoduchosť zálohovania komentárov Reddit. Existujú situácie, keď je komentár lepšie neviditeľný. Znamená to tiež úpravu existujúceho komentára a uloženie úpravy pred jej odstránením. Týmto úplne vyjasníte obsah pôvodného komentára. Nezabudnite, že po odstránení komentára ho nebudete môcť upraviť. Znamená to, že to, čo je naposledy viditeľné, je to, čo bude obnovené.

súkromné ​​kanály

Ak chcete svoj účet Reddit úplne vymazať z histórie uverejňovania príspevkov. Existuje tiež veľa skriptov na automatizáciu celého procesu. Skutočná webová stránka Userscriptov je nefunkčná, takže chcete použiť inú, ako napr Mastná vidlička alebo Používateľské skripty zrkadlo

Krok 1:

Začnite inštaláciou alebo stiahnutím správcu skriptov pre váš prehliadač. Používatelia prehliadača Chrome to však chcú Tampermonkey , zatiaľ čo používatelia prehliadača Firefox chcú Greasemonkey .

Krok 2:

Jednoducho choďte na jeden z vyššie spomenutých webov a stiahnite si skript. Potom vyberte ten, ktorý už má nastaviteľný počet vysokých hodnotení alebo stiahnutí. Pretože škodlivé skripty môžu predstavovať bezpečnostné riziko.

Krok 3:

Spustite skript a začne pracovať pomocou vašej histórie uverejňovania príspevkov. Pred odstránením tohto revidovaného komentára tiež nahradí skutočné komentáre výplňovými správami odkazujúcimi na skript.

Po dokončení môžete účet úplne odstrániť. Jeho príspevky by tiež nemali byť obnoviteľné, prinajmenšom pre webové stránky, ako sú tieto. Tiež nemôžeme zaručiť, že bude úplne nemožné ich zotaviť.

Záver:

Tu je všetko o prístupe k odstráneným komentárom na Reddite. S rozhraním Reddit API, ktoré umožňuje komukoľvek poskytovať služby podobné tým, ktoré sme predviedli. Neexistuje žiadny spôsob, ako zaručiť, že jeden zostane konečným riešením navždy.

Máme radi Ceddit. Resavr zaujíma celkom odlišný prístup, ktorý by mohol zaujímať, ak hľadáte dlhšie príspevky. Unreddit je tiež najrýchlejšou alternatívou vďaka ľahkému vylepšeniu adresy URL, ale Ceddit funguje ako samostatný prehľadávač Reddit.

V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: