Vedeli ste, že Fortnite bude čoskoro zrušený?

Rod Fergusson, súčasný šéf ságy Gears of War, chcel hru odložiť.

Vedeli ste, že Fortnite bude čoskoro zrušený?

twitch nefunguje na chrome 2016

Šéf Koalícia, kreatívny Rod Fergusson, priznal v rozhovore, ktorý sa chystal zrušiť Fortnite:najväčší ekonomický úspech odvetvia videohier za posledné roky. Ako sa to mohlo stať?

Teraz je zodpovedný hlavne zaSága Gears of Warbol v tom čase v Výpravné hry , a videohra ho vôbec nepresvedčila. Povedal to v kontexterozhovor s GameInformerv ktorom dostal otázku, či neľutuje, že nezostal na Epic Games, teda na pozícii, v ktorej by bol teraz milionárom.

Neviem, či by som bol milionárom, pretože ja by zrušil Fortnite, povedal Fergusson, ktorý opustil štúdio, keď vo Fortnite fungoval iba režim Save the World, pred pridaním jehobattle royale.Predtým, ako som odišiel, som sa to v skutočnosti pokúsil zrušiť, hra nedosiahla moju úroveň pre niečo, čo by sme museli venovať nepretržitej podpore.

dev chyba 6066 moderna vojna

Fergusson si v skutočnosti nenecháva nijakú záľubu v úspechu, ktorý videohra mala ďaleko od jeho mandátu. Som veľmi spokojný s tým, ako sa tejto hre darí, povedal Fergusson. Ľudia sa ma pýtajú, či vám nie je zle, že ste opustili Epic? A ja im odpovedám, nie ... Vlastne by ste mali mať dobrý pocit z toho, že som odišiel, pretože inak by som hru zrušil a neexistoval by tento globálny fenomén.

Pozri tiež: Yu Suzuki vysvetľuje, aký je nový bojový systém hry Shenmue 3