Odstrániť účet Snapchat - Ako odstrániť účet

Aha, Snapchat. . . populárna aplikácia na vytváranie selfie, snímanie videa a komunikáciu, toľko zábavy! Možno sa však obávate, že niekto môže robiť tlačené kópie vašich fotografií bez toho, aby ste to vedeli. Alebo by ste do toho už nemohli byť. V obidvoch prípadoch ste asi zvedaví. Ako sa odstráni účet Snapchat? Sme tu, aby sme vám to vysvetlili.

Rovnako ako v dnešnej dobe toľko platforiem sociálnych médií, ani v aplikácii Snapchat nemôžete veľmi ľahko odstrániť svoj účet. Budete musieť siahnuť do aplikácie trochu ďalej, pod povrchom. Tam nájdete riešenie na odstránenie svojho účtu Snapchat. Prípadne môžete svoj účet odstrániť prostredníctvom jeho webovej stránky v stolnom počítači.

Odstráňte svoj účet Snapchat

Najskôr sa pozrieme na to, ako odstrániť váš účet z webových stránok aplikácie pre počítač. Táto metóda vyžaduje o niečo menej kopania. Môže sa vám teda zdať vhodnejšie ako alternatíva.

Po otvorení webového prehľadávača podľa vášho výberu zo smartphonu, tabletu, Macu alebo PC choďte na Snapchat.com .

Odstrániť účet Snapchat

ako odstrániť rozdelenú obrazovku na android

Posuňte sa nadol do dolnej časti stránky a potom kliknite na Podpora.

Odstrániť účet Snapchat 1

Keď sa dostanete na stránku Podpora, napíšte zmazať môj účet vo vyhľadávacom paneli. Možnosť Odstrániť môj účet , sa okamžite objaví. Len do toho a kliknite na ňu.

Dostanete sa na stránku s vysvetlením dôsledkov a postupu odstránenia vášho účtu Snapchat. Odporúčame prečítať si toto, pretože ide o trvalé vymazanie. Chcete sa ubezpečiť, že skutočne chcete svoj účet odstrániť.

Ak ste spokojní s tým, čo čítate, nájdete odkaz na portál na vymazanie účtu pod nadpisom Ako odstrániť váš účet Snapchat :

ĎalejViac

Po kliknutí na tento odkaz vás Snapchat presmeruje na stránku. Zobrazí sa výzva na prihlásenie do účtu Snapchat. TOTO JE DÔLEŽITÉ !

Ak vidíte iba prihlasovaciu obrazovku Snapchat. Potom môžete zadať svoj e-mail a heslo bez okamžitého odstránenia účtu. Potom vás Snapchat presmeruje na inú stránku so žiadosťou o odstránenie vášho účtu.

zvuk ligy nefunguje

Ak vás Snapchat zavedie priamo na stránku odstránenia. Zadaním e-mailu a hesla natrvalo odstránite svoj účet.

Stránka na odstránenie účtu vyzerá takto:

Odstrániť účet Snapchat

Windows 10 ukazujú rýchlosť siete na hlavnom paneli

Ak ste pripravení. Potom na tejto obrazovke zadajte svoje prihlasovacie údaje, aby ste svoj účet nadobro odstránili.

Odstráňte svoj účet prostredníctvom mobilnej aplikácie

Ak chcete svoj účet odstrániť priamo z telefónu. Potom to môžete urobiť prostredníctvom oficiálnej mobilnej aplikácie Snapchat. Aj keď to chce trochu kopania.

Otvorte aplikáciu Snapchat na mobilnom zariadení so systémom iOS alebo Android. Potom podľa pokynov nižšie odstráňte svoj účet Snapchat.

  • Najskôr kliknite na svoj profilový obrázok v ľavom hornom rohu hlavnej obrazovky:
  • Teraz v pravom hornom rohu svojej profilovej stránky kliknite na ikonu nastavenie ikona:

  • V nastaveniach Snapchatu sa posúvajte nadol, kým sa nedostanete do sekcie Podpora. A potom si vyberte Potrebujem pomoc :

Odstrániť účet Snapchat

Týmto sa dostanete do Stránka podpory . To má vyhľadávací panel vpredu a v strede. Do tohto vyhľadávacieho panela zadajte zmazať môj účet a vyberte Odstrániť môj účet keď sa objaví:

ako zmeniť zo statického na dynamický ip windows 10

Potom vás Snapchat privedie na stránku Podpora odstránenia účtu stránke, kde sa dozviete všetky podrobnejšie informácie o odstránení vášho účtu. Ak ste spokojní so všetkým, čo vidíte, pokračujte a klepnite na portál účtov odkaz pod Ako odstrániť váš účet Snapchat nadpis:

Odtiaľ vás Snapchat prevedie na stránku skutočného odstránenia účtu. Pred výzvou na zadanie prihlasovacích údajov vám poskytne posledné varovanie o tom, čo znamená odstránenie vášho účtu. Ak chcete natrvalo odstrániť svoj účet Snapchat. Musíte zadať svoje údaje a potom klepnúť na Pokračovať:

Odstrániť účet Snapchat

Váš účet je teraz odstránený!

Snapchat uvádza, že váš účet sa deaktivuje a po celých tridsiatich dňoch nečinnosti sa váš účet konečne natrvalo odstráni. Ak teda v priebehu prvých tridsiatich dní, keď ste deaktivovali svoj účet, došlo k zmene myslenia. Potom môžete znova aktivovať pred uplynutím tohto časového rámca, aby sa neodstránil. (Urobíte to tak, že sa jednoducho prihlásite späť do svojho účtu Snapchat ako obvykle a odstránenie bude zrušené.)

Tu to máte. Ak skutočne chcete odstrániť svoj účet Snapchat. Nechajte ho sedieť najmenej tridsať dní potom, ako ste sa rozhodli ho odstrániť, a po uplynutí týchto tridsiatich dní zmizne. Inak je váš účet Snapchat skutočne iba deaktivovaný a. Ak by ste vytrhli svoj okamih šialenstva a uvedomili si, že Snapchat milujete a nemôžete bez neho žiť. Potom ho znova aktivujte, pronto!

Záver

Dúfam, že sa vám tento článok páči a bol pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme!

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Roku Mac Address: Ako nájsť MAC adresu