Vydania Cydia Extender - Saurik aktualizuje Cydia Impactor

Dnes tvorca Cydie Jay Freeman (Saurik) vydal aktualizáciu svojho nástroja Cydia extender a Impactor. Umožňuje podpisovanie a inštaláciu súborov .ipa na zariadenia so systémom iOS.

Spolu s ním prichádza aj nový nástroj s názvom Cydia Extender. Umožňuje inštaláciu a opätovné podpísanie súborov .ipa v zariadení . Nenechajte sa však touto správou príliš nadšení. Nejedná sa o riešenie problému so 7-denným podpisovaním, na ktoré mnohí čakali.

Cydia Extender

Cydia Impactor 0.9.50 opravuje chybu, ktorá zabránila rozbaľovaniu súborov .ipa na platformách založených na systéme Windows. To znamená, že ak používate Windows a máte problémy s útekom z väzenia s unc0ver. Potom možno budete chcieť chytiť túto aktualizáciu.

Cydia Impactor:

Aktualizácia Cydia Impactor má číslo verzie 0.9.39 a je k dispozícii pre systémy macOS, Linux a tiež Windows. Zoznam zmien je stručný a pozostáva z opravy chyby pri overení certifikátu SSL. Tento používateľ systému Windows nahlasoval veľa, keď sa pokúšal podpísať súbory .ipa. Jediným rozdielom sa zdá byť pridanie nástroja Cydia Extender. Ktoré nájdete v samotnom nástroji Impactor, ktorý je pripravený na inštaláciu na zariadenia so systémom iOS.

Systém Windows je cieľovou skupinou pre túto konkrétnu aktualizáciu nástroja Cydia Impactor s rozšírením Cydia. Je však k dispozícii aj pre počítače so systémom macOS a Linux. Z tohto dôvodu odporúčame každému, aby sa chopil aktualizácie, aby mal najnovšie vylepšenia.

Ak ste ešte neaktualizovali Cydia Impactor. Potom to môžete urobiť spustením aplikácie. Malo by sa zobraziť vyskakovacie okno, ako je hore uvedené, ktoré vás prinúti nainštalovať novú aktualizáciu. Ak nie, alebo ste si Cydia Impactor ešte nestiahli. Potom môžete tiež získať najnovšiu verziu z webových stránok spoločnosti Saurik.

Ak si chcete stiahnuť Cydia Impactor. Potom si môžete stiahnuť z Cydia Impactor oficiálna webová stránka.

Cydia Extender:

Prvá vec, ktorú tu treba povedať, je Extender NIE JE riešením sedemdňového problému s podpisovaním. Je to predovšetkým preto, lebo vyžaduje platený účet vývojára, aby fungoval úplne jednoducho. Bez jedného sa nedá nainštalovať. Ak máte účet vývojára. Potom môžete jednoducho podpísať Yalu na rok s Impactorom. Aby ste Extender nepotrebovali. V obidvoch prípadoch to nemá vplyv na podpisovú situáciu.

Pozrime sa, čo dnes povedal Saurik pre iDB o Extender:

dajte kodi na smart tv

Cydia Extender je aplikácia, ktorá beží na iOS a registruje sa na prácu so súbormi .ipa, čo vám umožňuje prechádzať v Safari priamo do súboru IPA a nainštalovať ho pomocou rovnakých mechanizmov, aké používa Cydia Impactor. Môže sa tiež znova prihlásiť a znova nainštalovať.

Ako vidíte, ak necháme bokom jeho užitočnosť ako signatára útek z väzenia. Cydia Extender je tiež veľmi zaujímavý nástroj. V podstate verzia Cydia Impactor v zariadení. Cydia Extender bude veľmi užitočný pre tých, ktorí majú platený účet vývojára. To im umožňuje prehliadať, inštalovať a opätovne podpisovať aplikácie bez časového obmedzenia bez použitia počítača.

Účel zariadenia Cydia Extender:

Aj keď nie je jasné, či Saurik zamýšľal použiť Cydia Extender ako riešenie podpisu Yalu, alebo nie. Pozrime sa na jeho zhrnutie toho, ako Extender funguje (čo je v skutočnosti zaujímavé). A tiež jeho názor na zamýšľanú základňu používateľov:

Na inštaláciu (zjavne) je potrebný účet vývojára. Kvôli šialenej nepriamej technike sa používa na proces inštalácie (rozšírenie siete so spätnou väzbou VPN). Toto obmedzenie som si vážne nevšimol, kým nahlásil používateľ. Je to problém pár minút potom, čo som to už vydal. Vďaka tomu je táto nová aplikácia hodnotná iba pre vývojárov.

Faktom však je, že Saurik nevedel o svojej potrebe účtu vývojára. Môže naznačiť, že v skutočnosti bolo určené na zmiernenie našich ťažkostí s podpisom. Keby to nevyžadovalo účet vývojára, ako veril pri jeho vydaní. Bolo by to riešenie problému. Má teda zmysel myslieť si, že to považoval za to. Jeho následný ironický popis ako a zlyhať podporuje tiež tento výklad. Myslím si však, že hodnotenie je trochu tvrdé. Extender je mocný nástroj pre tých, ktorí ho môžu používať. Aj keď je jeho publikum výrazne obmedzené nepredvídaným neúspechom.

Či sa zvýši budúca užitočnosť nástroja, nie je známe,

ako povedal Saurik iDB:

Môžu a nemusia existovať ďalšie spôsoby, ako to dosiahnuť bez funkcie VPN.

Ak na to nájdeme spôsob. Extender by sa stále mohol stať riešením nášho trápenia. Aj keď Saurik je v najlepšom prípade zjavne nejednoznačný, pokiaľ ide o uskutočniteľnosť tejto skutočnosti v súčasnosti.

Slovo k sedemdňovému číslu spevu:

Bez ohľadu na to, či to Cydia Extender mala byť do riešenie podpisu našich útekov z väzenia. Teraz sa zdá pravdepodobné, že to nikdy nemalo byť riešením. Saurik kategoricky vyhlásil, že to tak nie je čo mnoho ľudí predpokladá . A to spolu s jeho potvrdením, že stále spolupracuje s nemenovaným vývojárom na inom nástroji. Môžeme povedať, že Extender bol iba dočasným opatrením alebo len jedným z dvojice riešení.

Musíme počkať, či ich spolupráca na niečo príde. Ale zatiaľ buďte trpezliví a musím povedať, že príliš nerozvíjajte svoje nádeje.

Záver:

Dúfam, že sa vám tento článok páčil a bol skvelým zdrojom vašich informácií. A teraz viete o aktualizáciách rozšírenia Cydia. Ak máte, chlapci, ešte nejaké otázky týkajúce sa tohto článku. Potom sa ich môžete opýtať v sekcii komentárov nižšie. Pekný deň!

Pozri tiež: Tapeta Hviezdne vojny - Tapeta pre iPhone z filmu Rise of Sky-walker