Cyberpunk 2077 bude obsahovať Romance, ktorá by sa hráčom mohla páčiť o niečo viac

E3 2019 priniesol predstavenie ďalšej postavy Cyberpunk 2077, ktorú stvárnil Keanu Reeves, spolu s dátumom vypršania pripravovaného RPG CD Projekt Red’s a prichádzajúceho RPG v otvorenom svete. V každom prípade to pre ľudí všeobecne bolo všetko. Jednotlivci z tlače a nezvyčajní návštevníci sa objavili v pozadí, dizajnéri však po tejto príležitosti odhaľovali ďalšie údaje, vrátane ďalšej vychytávky týkajúce sa alternatív romantiky, na ktorú budú hráči pravdepodobne dohliadať.

V usporiadaní Zaklínač „CD Projekt Red pracoval s vybudovaným svetom, legendami a hlavnými postavami. Obidve skutočné ukážky hry Cyberpunk 2077, jedno z roku 2018 a jedno z nich, zdôraznili dve rôzne verzie hry V, hlavnej postavy hry. V čase, keď bude hra odoslaná, si hráči pravdepodobne vyrobia svoje vlastné V a vyberú si svoju ideálnu sexuálnu osobnosť, pozadie, kľúčovú životnú príležitosť a to je len začiatok. Táto tekutá povaha tlačí herných dizajnérov k rôznym voľbám, ktoré odrážajú nadšenie tvarov postáv.

ako blokovať subreddits mobile -

Cyberpunk 2077

Paweł Sasko, Cyberpunk 2077 vedúci tvorca cesty, otvoril si účet na Twitteri, aby mu ktokoľvek mohol posielať priame správy so získaním informácií o hre, a jeden redaktor prijal otvorené dvere, aby získal informácie o spojeniach postáv.

Sasko použil hlavnú postavu The Witcher 3, Geralta, ako druh perspektívy a uviedol, že spolupráce budú fungovať porovnateľne, napriek tomu je tu viac možností, pretože hlavná postava Cyberpunk 2077 je nevýrazným výtvorom hráča. Sasko konkrétne hovorí, že hráči budú takmer určite mať viac alternatív [než] iba hetero a odkazuje na nehrajúce postavy (NPC), takže hráči môžu s najväčšou pravdepodobnosťou vytvoriť početné spojenia v rámci osamotenej hry. Rovnako naznačuje celé cesty vo filme Zaklínač 3, ktoré boli zamerané na romantické alternatívy, čo znamená, že Cyberpunk 2077 bude mať niekoľko postáv, s ktorými si po nejakom čase budete musieť vytvoriť vzťah.

Pozri tiež: YouTuberka Simone Giertz urobila pickup pre Teslu

Tvorca tekutých postáv Cyberpunk 2077 pre sexuálnu orientáciu bude zrkadliť svet závislý od stolového RPG Michaela Pondsmitha, ktorý je nabitý NPC, ktoré sú podobne ako tekutina. Toto dáva CD Projekt Red široké rozhodovanie o výnimočných postavách, ktoré si hráči môžu zamilovať. Hlavným zostávajúcim dotazom je spôsob, akým hráči s najväčšou pravdepodobnosťou spojenia využijú.