Aplikácia Craigslist, ktorú môžete použiť na iPhone

Craigslist je v skutočnosti jednou z najväčších reklamných webov v USA a jednou z najväčších na svete. Je pomenovaná po svojom zakladateľovi, ktorý sa v podstate rozhodol ponechať web do veľkej miery bez reklám, aby bol skutočne v záujme komunity. Spolu s viac ako 60 miliónmi ľudí, ktorí navštevujú stránku iba v USA. Niet pochýb o tom, že je to skutočne jeden z najlepších cieľov klasifikovaných reklám. Preto je také prekvapivé, že slávna utajovaná stránka nemá žiadne oficiálne aplikácie ani pre platformy Android, ani iOS. V tomto článku si povieme o najlepšej aplikácii Craigslist pre iPhone a Android. Poďme začať!

prinútiť minecraft používať GPU

Zdieľam zoznam všetkých aplikácií pre Android a iOS Craigslist, ktoré vám určite pomôžu prezerať, uverejňovať a tiež upravovať reklamy, keď ste na cestách. Nakoniec je domovom najrôznejších reklám, ako sú pracovné miesta, služby, automobilový priemysel, bývanie a dokonca aj miesto, kde sa predávajú veci.

Čo tieto aplikácie Craigslist ponúkajú?

Ak máte, musíte sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku craigslist, potom sa vám mohla páčiť koncepcia a veľké množstvo dostupných informácií. Avšak nedostatok vhodných filtrov na hľadanie a ohromné ​​informácie vás môžu odradiť od skutočného použitia na akékoľvek praktické účely.

Teraz máme veľa alternatívnych mobilných aplikácií, ktoré v podstate fungujú na vašich telefónoch iPhone alebo Android. Má užívateľsky prívetivé rozhranie a tiež vám umožní preskúmať všetky výpisy reklám konkrétneho typu z Craigslistu cez filter kategórií.

Najlepšia aplikácia Craigslist pre iPhone a Android

CPlus

CPlus hovorí, že má oficiálnu licenciu od Craigslistu a kedykoľvek som nemohol nájsť žiadny dôkaz, ktorý by ho podporoval, aplikácia v podstate funguje bezchybne. Užívateľské rozhranie a dizajn sú moderné a funkčné, čo osviežuje iný minimalistický vzhľad webových stránok.

najlepšia aplikácia craigslist pre iphone

Pomocou tejto aktuálnej aplikácie môžete nakupovať a predávať, čo len chcete! Môžete tam umiestniť akýkoľvek druh tovaru a určite si tu nájdete niečo pre seba! Pri posúvaní reklám vám potom dá príležitosť nielen prezerať obrázky. Ale tiež aby ste videli ceny a poznámky inzerentov, ktoré vám umožnia ľahko porovnať tovar.

Svoju polohu môžete ľahko nastaviť tak, aby ste vybrali iba reklamy v okolí. Ale ak je vaša práca spojená s pravidelným pohybom z jedného miesta na druhé alebo ste tiež fanúšikom cestovania. Potom sa rozhodnite pre geografické umiestnenie a vaše súradnice budú skutočne definované automaticky!

ako tlačiť e-mail bez hlavičky

Ak hľadáte príležitostne rovnaké veci, označte ich ako obľúbené a potom k nim ľahko nabudúce prídete. CPlus tiež umožňuje používateľom vytvárať alebo upravovať reklamy a inzeráty a tiež ich zverejňovať na serveri Craigslist. Jedna z najlepších aplikácií Craigslist ako wlel.

CSmart | najlepšia aplikácia craigslist pre iPhone

Aplikácia CSmart v zásade umožňuje vyhľadávať inzeráty Craigslist a inzeráty aj pomocou filtrov pre zoznam kategórií, cenu, umiestnenie, farbu, dátum, oblasť, stav. Je v zásade kompatibilný s iPhone aj iPad a je skutočne veľmi praktický spolu s užitočnými skratkami, ako sú farebne odlíšené a zvýraznené zoznamy.

najlepšia aplikácia craigslist pre iphone

Ďalšou funkciou, ktorá z neho robí jednu z najlepších aplikácií craigslist v systéme iOS, sú oznámenia. To, že vás pošle, keď bude skutočne k dispozícii niečo, čo je na sklade. Ďalšou z jeho funkcií, ktorá vám môže byť užitočná, je schopnosť zobraziť tiež stĺpec s históriou vyhľadávania.

V prípade, že pri používaní aplikácie narazíte na určité ťažkosti, sú všetky informácie týkajúce sa jej funkcií k dispozícii na kanáli youtube. Akékoľvek otázky a ponuky sú prijímané tiež na stránke Facebook.

Zaúčtovanie

Táto aplikácia je ľahko použiteľná, ale funkčná a pútavá rovnako. Špeciálna pre túto aplikáciu je schopnosť zvoliť si rozloženie reklamy, ktoré je pre vás skutočne vhodnejšie, a tiež svetlú alebo tmavú tému.

Spolu s rôznymi filtrami sa môžete ubezpečiť, že všetky vaše výskumy sú skutočne presné a úplné. Určite nájdete všetko, čo hľadáte, a ponúknete vám široký výber ponúk. Aby bolo možné kúpiť ten najvhodnejší za rozumnú cenu.

V prípade, že sa chcete zbaviť zbytočností, ktoré vám zaberajú vo vašom byte veľa miesta, poskytne vám funkciu, ako vytvoriť svoj vlastný príspevok a predať ich. Určite si všimnete, aký priestranný je váš dom v skutočnosti!

najlepšia aplikácia craigslist pre iphone

Môžete stlačiť tlačidlo Štart, aby ste mohli označiť alebo uložiť záznam, ale často uložené vyhľadávania skutočne nemôžete uložiť. Na záver môžete tiež zoradiť záznamy v zozname Craigslist a filtrovať výsledky podľa názvu, typu, oblasti, ceny, umiestnenia, iba obrázka, dátumu atď. Aplikácia je podporovaná reklamami, ktoré môžete odstrániť spolu s nákupom v aplikácii.

hip hopové hudobné torrenty

Denné inzeráty Craigslist najlepšia aplikácia craigslist pre iPhone

Táto aplikácia Craigslist sa skôr podobá mobilnému prehliadaču a vnútornému používateľskému rozhraniu s minimálnym minimom. Môžete prechádzať naraz po jednom alebo viacerých mestách, ale neexistujú žiadne pokročilé funkcie, ako napríklad nočný režim.

Jednoducho začnite vyberať mesto manuálne alebo pomocou GPS a začnite vyhľadávať podľa kľúčových slov alebo kategórie. Uvidíte zoznam nedávnej histórie vyhľadávania, to je všetko. Môžete tiež uložiť jednotlivé výpisy alebo hľadané frázy, takže tu tiež je. Jednou z dobrých vecí na aplikácii sú v podstate šablóny odpovedí. Ak zistíte, že odosielate rovnakú správu alebo odpovedáte znova a znova, môžete si ju tiež uložiť ako šablónu a znova ju použiť, kedykoľvek budete chcieť.

Aplikácia Craigslist pre Android je úplne zadarmo na používanie a je podporovaná reklamami. Tieto reklamy môžete odstrániť aj za jednorazovú platbu vo výške 2,99 USD.

cPro

CPro má naozaj veľa spoločných funkcií, ktoré nájdete v aplikáciách s klasifikovaným zoznamom. Okrem toho však ponúka aj 110% záruku na položky zakúpené prostredníctvom nej.

Môžete tiež nájsť služby, položky na predaj a ďalšie potrebné výpisy pomocou filtrov na prehľadávanie vo viacerých mestách, výber ceny, typu a tiež uloženie hľadaných položiek. Okrem toho si však môžete za nákup produktov kúpiť aj virtuálne mince. A služby, a na oplátku potom získate záruku na zakúpený tovar.

cpro

Má tiež nočný režim, jednoduché používateľské rozhranie a tiež mnoho ďalších filtrov, vďaka ktorým je v podstate jednou z najlepších aplikácií craigslist.

okná, ktoré vaša poloha momentálne používa

Smobile pre Craigslist najlepšia aplikácia craigslist pre iPhone

Posledný, ale v neposlednom rade, Smobile pre Craigslist vytvoril zoznam, pretože je to jediná aplikácia, ktorú som mohol nájsť. To vám umožní anonymne prehliadať známe stránky s klasifikovanými reklamami. Áno, čítate to správne. V skutočnosti nie je potrebné vytvárať si účty a s kupujúcim sa spojíte priamo prostredníctvom zabudovaného chatovacieho systému, ktorý aplikácia ponúka.

Medzi funkcie, ako napríklad schopnosť prehliadať viac miest naraz, ukladajte svoje obľúbené reklamy. A tu sú k dispozícii vyhľadávania ďalších referencií, zoznamy filtrov a tiež ich triedenie. Používateľské rozhranie je dobré a funkčné, v porovnaní s niektorými ďalšími aplikáciami, ako je napríklad Cplus, je v poriadku. Skutočným ťahákom Smobile pre Craigslist je schopnosť zachovať si anonymitu. Craigslist používajú všetci ľudia a vy tiež nájdete toľko reklám, ktoré obsahujú zoznamy dospelých. V takejto situácii je nevyhnutné zachovať vaše súkromie a skutočne myslieť na svoju bezpečnosť.

CLassify

Toto je skutočne najlepšie inzerovaná aplikácia, kde si môžete kúpiť akékoľvek auto, ktoré chcete. Classifieds je jedným z typov aplikácií Craiglist a určite prináša rovnakú atmosféru. Tu tiež môžete vyhľadať vozidlá predané vo vašej oblasti, môžete priamo kontaktovať predajcov a viesť s nimi celú diskusiu o konečnej cene.

Na rozdiel od väčšiny ostatných klasifikovaných aplikácií pre Craiglist je táto aplikácia minimalistická a v skutočnosti sa zaoberá iba časťou predaja. Toto je naozaj jednoduchá aplikácia, ktorá nie je nezmyslom pre tých, ktorí chcú prehľadávať Craigslist iba pri položkách na predaj.

triediť

V zásade si nachádza miesto v zozname najlepších aplikácií craigslist pre Android v kategórii nakupovanie. Môžete tiež vyhľadávať položky vo viacerých mestách. Filtre sú navrhnuté tak, aby vám pomohli skutočne ľahko sa pohybovať v zozname predajcov. Nemá žiadne zbytočné funkcie, ktoré by vás skutočne rozptýlili. Vďaka jednoduchému rozhraniu a špecializovaným filtrom je nesmierne užitočné, ak potrebujete skutočne kúpiť položky uvedené v zozname Craigslist.

letgo | najlepšia aplikácia craigslist pre iPhone

Letgo je v podstate rýchlo sa rozvíjajúce mobilné trhovisko s cieľom nakupovať a predávať lokálne. Okamžite predajte veci, ktoré uvediete na portáli Letgo, a nájdite ponuky v okolí. Napríklad elektronika, hry, oblečenie, autá, nábytok, dekorácie a oveľa viac. Používatelia môžu tiež spolu chatovať s ostatnými na miestnej úrovni.

pôvod hra uviazla na obnovení

Tradičných aplikácií craigslistu je čoraz menej, pretože technológie sa vyvíjajú. A pomaly sa nahrádzajú prostredníctvom inzerátov a aplikácií z druhej ruky. A tie sú v skutočnosti naozaj dobré a príliš sa nelíšia od aplikácií craigslist, rovnako ako táto.

Toto je skvelá aplikácia pre inzeráty, kde môžu ľudia predávať svoje staré veci. A iní ľudia môžu nájsť aj vzácne veci. Že už dlho hľadali. Stačí nainštalovať letgo a zistiť, aké ponuky máte vo svojom vlastnom obývacom priestore. Môžete sa tiež obrátiť na ľubovoľného predajcu v priebehu niekoľkých sekúnd, položiť otázky k produktu a dohodnúť si cenu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám táto najlepšia craigslistová aplikácia pre iPhone páči, a chutí vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Kompletná kontrola bezplatnej služby VPN