Najlepšie hacky pre Android bez koreňa

Hľadáte najlepšie hacky pre Android bez rootovania? V súčasnosti používa Android Android veľa miliárd používateľov, pretože poskytuje množstvo funkcií. Doteraz sme diskutovali o mnohých trikoch alebo hackoch pre mobilné zariadenia. Hacky boli naozaj úžasné a niektoré z nich fungujú na rootovaných zariadeniach. Ale dnes budeme diskutovať o niekoľkých úžasných hackeroch, ktoré môžete vykonať aj na nekorenovanom Androide, pretože rootovanie vášho mobilného zariadenia poškodzuje záruku vášho zariadenia.

Zoznam hackerov pre Android bez koreňa

Pomocou všetkých týchto úžasných skvelých hackov uvedených nižšie si môžete prispôsobiť svoje mobilné zariadenie podľa vášho želania. Nielen to, niektoré triky tiež zapnú skryté vlastnosti vášho zariadenia. Takže sa pozrite na tieto hacky pre rootovaný Android nižšie.

Hackujte hry bez zakorenenia

Hackujte hry bez zakorenenia

hrá switch wii hry

Potom môžete hacknúť svoje najobľúbenejšie hry do svojho mobilného zariadenia pomocou veľmi úžasnej aplikácie, ktorá funguje aj na zakorenenom mobilnom zariadení a aplikácie sú Zabijak hier . Pomocou tejto aplikácie môžete jednoducho implementovať všetky mody alebo cheaty akejkoľvek hry, ktoré chcete zmeniť podľa svojho želania. Vďaka tomu potom môžete získať bezplatné životy, mince, odmeny a odomknúť všetok uzamknutý obsah ktorejkoľvek zo svojich obľúbených hier.

Hacky pre Android bez koreňa - ovládajte stolný počítač

Počítač môžete ovládať aj pomocou aplikácie Vzdialená plocha Google. Nemusíte inštalovať žiadny ťažký softvér a spúšťať ho. Ak zvládate viac vecí naraz, potrebujete 5 minút. Celý tento inštalačný proces má iba dve polovice. Na jednej strane chcete do počítača nainštalovať a nakonfigurovať aplikáciu Google Chrome. Po druhé, mali by ste si zaobstarať aplikáciu pre Android z obchodu Google Play.

Google mal aplikáciu s názvom Vzdialená plocha Chrome . Po použití tejto aplikácie môžete pristupovať k počítaču kdekoľvek pomocou iného mobilného zariadenia, ako je počítač, mobil alebo tablet, atď. Na prístup k mobilným zariadeniam z prehliadača pre stolné počítače potom môžete použiť rozšírenie Google Chrome o Vzdialenú plochu Chrome.

Najprv si stiahnite aplikáciu Vzdialená plocha Chrome. Po úspešnej inštalácii aplikácie sa zobrazí výzva. Postupujte podľa pokynov a povoľte aplikácii potrebné povolenia. Okamžite vyrazíte.

Keď je Vzdialená plocha Chrome úspešne nainštalovaná. Zobrazí sa výzva na zadanie 6-ciferného PIN. Pamätajte, že toto číslo chcete, aby malo prístup k vášmu počítaču zo zariadenia Android.

Stručne povedané, stačí nainštalovať aplikáciu, spustiť ju, kliknúť na názov počítača, ktorý ste práve nakonfigurovali, a potom zadať kód PIN, ktorý ste vytvorili.

Zaznamenajte si obrazovku Android

Zaznamenajte svoje hacky Android-Android bez rootovania

Po zaznamenaní obrazovky môžete monitorovať všetky aktivity smartphonu, keď svoj mobilný telefón odovzdávate niekomu inému, napríklad mladším sestrám, bratovi alebo priateľom. Technika je veľmi jednoduchá alebo jednoduchá. Iba chcete použiť aplikáciu na nahrávanie obrazovky pre svoj smartphone na nahrávanie obrazovky vášho Androidu.

Názov aplikácie je AZ Screen Recorder . Táto aplikácia je prispôsobiteľná, štíhla a ponúka niekoľko ďalších funkcií, ako sú odpočítavače, vďaka ktorým je nahrávanie obrazovky dokonalým zážitkom. Integruje sa tiež s mobilnou kamerou a potom môžete počas videa kresliť na obrazovku. Mnoho ďalších aplikácií na nahrávanie obrazovky však ponúka iba základné funkcie nahrávania, AZ Screen Recorder vám umožňuje upravovať a orezávať videá priamo v aplikácii.

Hacky pre Android bez koreňa cez displej Edge

Rovnako ako S10 Edge, aj tu môžete použiť rovnaké rozhranie na svojom mobilnom zariadení pomocou úžasného spúšťača Okrajová obrazovka S10 . Je to aplikácia na prispôsobenie mobilných zariadení, ktorá vylepší celkový vzhľad rozhrania vášho systému Android.

Samsung Galaxy S6 Edge bol dodávaný s Edge Display, čo je spôsob zobrazovania upozornení po osvetlení pixelov na skosenej hrane obrazovky. Všetci sa zhodli, že toto je najlepší spôsob, ako získať upozornenia, aké si môžete predstaviť.

Existuje teda aplikácia známa ako Farebné oznámenia okraja ktorý na okraji obrazovky vytvorí pár bočných pruhov, ktoré veľmi tesne replikujú Edge Display.

Automatizujte svoje mobilné nastavenia pomocou IFTTT alebo AutomateIt:

Automatizujte hackovanie systému Android bez nutnosti rootovania

V obchode Google Play je k dispozícii veľa aplikácií na automatizáciu mobilných zariadení, ktoré vám umožňujú automatizovať rôzne typy úloh. Jedna takáto aplikácia je tiež známa ako AutomateIt . Aplikácia umožňuje nastaviť príkazy na vykonávanie rôznych úloh v systéme Android. Pomocou tejto aplikácie môžete svoje zariadenie Android úplne automatizovať.

Tasker zostáva najsilnejšou dostupnou možnosťou - najmä pre tých, ktorí majú skúsenosti s programovaním. IFTTT ponúka veľa funkcií v užívateľsky príjemnom balíku.

Napríklad často zabudnem povoliť wifi, keď sa vrátim domov, takže mám hack IFTTT, ktorý mi povolí wifi kedykoľvek prídem domov. Nie je to ťažké, ale šetria to moje dôverné mobilné dáta.

IFTTT sa spája s mnohými rôznymi službami alebo kanálmi. Stačí si vytvoriť účet a IFTTT vám navrhne niekoľko predkonfigurovaných hackov.

Emulátory Android vykonať svoju obľúbenú starú hru

Ak si radi na svojom mobilnom zariadení užívate hry zo starej školy, napríklad Mario? Preto si chcete nainštalovať emulátor NES s názvom Nostalgia. NES . Pomocou tohto emulátora chcete iba umiestniť svoje ROM (zazipované alebo rozbalené) na ľubovoľné miesto v mobilnom úložisku alebo na SD kartu a aplikácia ju automaticky nájde.

Znova nakonfigurujte navigačné tlačidlá v mobile

Áno, je možné, že všetky navigačné tlačidlá môžete nakonfigurovať veľmi ľahko podľa svojej potreby. Vďaka tomu bude váš mobil veľmi šikovným zariadením na používanie. Na to môžete potom použiť aplikáciu Mapovač tlačidiel , a pomocou tejto aplikácie. Potom však môžete podľa svojich potrieb zmeniť fungovanie navigačných tlačidiel.

Prípadne;

Skratka Home2 je ďalšia úžasná aplikácia, ktorá vám umožňuje znova priradiť nové skratky k navigačným tlačidlám, ktoré sa zobrazujú pod obrazovkou vášho mobilu. Pomocou klávesovej skratky Home2 môžete jednoducho nakonfigurovať svoje domovské tlačidlo, napríklad na spustenie konkrétnej aplikácie, keď na ňu dvakrát kliknete.

Hacky Android bez rootovania - hacknite svoje odchádzajúce a prichádzajúce hovory

Hacknite svoje odchádzajúce a prichádzajúce hovory

S pomocou Automatické nahrávanie hovorov aplikácia, ktorá funguje na všetkých mobilných zariadeniach bez zakorenenia, môžete automaticky zaznamenávať všetky odchádzajúce alebo prichádzajúce hovory na vašom mobilnom zariadení. Umožňuje vám tiež upravovať / pridávať komentáre k hovorom a zdieľať nahrávky.

Vymazať skladové aplikácie v systéme Android

Všetok predinštalovaný bloatware je k ničomu. Nielenže spomaľujú váš mobilný výkon, ale tiež spotrebujú príliš veľa pamäte. Všetko, čo musíte urobiť, je teda vymazať aplikácie Stock v systéme Android bez zakorenenia, čo vám pomôže vylúčiť predinštalovaný bloatware bez zakorenenia.

Upravte viac ako jeden mobilný tón

Ak ste zmätení pri výbere požadovaného vyzváňacieho tónu z obľúbených dvoch! potom si môžete vybrať obe možnosti bez toho, aby ste rootli svoje mobilné zariadenie. Pomôže vám to náhodne zvoliť vyzváňací tón a zvuk správ v mobile.

Pridajte spätné alebo domáce softvérové ​​tlačidlá v mobile

Domáce softvérové ​​tlačidlá s hackmi pre systém Android bez rootnutia

Môžete tiež pridať softvérové ​​tlačidlá domov / späť na dotykovú obrazovku mobilu bez nutnosti rootovania zariadenia. Nechcete za týmto účelom upravovať svoj smartphone. Pridanie klávesov vám pomôže pridať softvérové ​​tlačidlové klávesy v systéme Android.

Hacky pre Android bez koreňa - vlastné widgety

Widgety sú najlepším spôsobom, ako využiť možnosti niektorých aplikácií priamo z domovskej obrazovky. Ak chcete, aby bola vaša domovská obrazovka veľmi reflexná. Potom môžete skúsiť nainštalovať alebo stiahnuť aplikáciu ako Krásne widgety dať vášmu zariadeniu osobnejší dotyk. Môžete tiež použiť skratky.

Upravte svoje DPI

Niektoré mobily ponúkajú nástroje na úpravu DPI. Je však dosť ľahké upraviť DPI vášho displeja, keď máte rootnuté dáta, realita je taká, že to môžete urobiť aj bez root. A je to veľmi ľahké.

Zapnite ladenie USB v časti Nastavenia> Možnosti pre vývojárov. Ak ste nikdy predtým nepovolili Možnosti pre vývojárov, potom prejdite na Nastavenia> Informácie o telefóne a potom sedemkrát kliknite na číslo zostavy.

ako skontrolovať bootloader

Potom nainštalujte alebo stiahnite ovládače ABD a minimálne ADB pre Windows. Po úspešnom dokončení Minimálneho ADB sa zobrazí príkazový riadok. Zatiaľ to nechajte otvorené.

Potom pripojte svoje mobilné zariadenie k počítaču. Zobrazí sa však výzva s výzvou na autorizáciu počítača na ladenie. Kliknite na tlačidlo OK.

Ak chcete upraviť DPI, budete sa chcieť vrátiť späť do okna príkazového riadku Minimal ADB a použiť daný príkaz:

  • adb shell wm hustota DPI
  • príd reštartovať

Poznámka: kde je uvedené DPI, nahraďte hodnotu, ktorú chcete použiť. Nižší DPI znamená viac informácií zobrazených na obrazovke. Vyšší DPI funguje opačne.

Vaše zariadenie sa automaticky reštartuje a vy by ste si potom mali prezrieť danú zmenu. Ak z nejakého dôvodu chcete resetovať DPI späť na pôvodné, vráťte sa späť do ADB a zadajte:

  • obnovenie veľkosti adm shell wm
  • reštartovanie adb

Záver:

Dúfam, že sa vám tento článok pre Android Hacks with No Root páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Ak chcete, chlapci, požiadať o akékoľvek otázky a problémy týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť nižšie. Čoskoro sa ozveme.