Potvrdené, WhatsApp už testuje aplikáciu pre iPad

Pred niekoľkými rokmi, keď bol uvedený na trh iPad, Obchod s aplikaciami nebol naplnený aplikáciami určenými pre tablet. Mnohokrát, a hoci neexistovala prispôsobená verzia, boli sme nútení zle používať rozšírené aplikácie pre iPhone. Na chvíľu sme však mali prístup k aplikácii, ktorá nám veľmi chýbala, pretože sa rozhodli sústrediť iba na iPhone. WhatsApp, aplikácia pre okamžité správy par excellence.

Dni bez natívnej aplikácie pre iPad sú však spočítané. Za chvíľu nebudeme musieť používať triky na čítanie a odpovedanie na správy, ktoré každý deň dostávame na telefón. Je to tak preto, že sa nakoniec zdá, že vývojový tím platformy testuje verziu určenú špeciálne pre tablet Apple. Jeden, ktorý nebudeme musieť rozširovať, aby sme ho mohli správne používať na veľkej obrazovke, ako je iPad Pro.

webový prehliadač nvidia štít -

WhatsApp

Vďaka informáciám, z ktorých zdieľajú WABetaInfo , sme sa dozvedeli, že vývojové verzie tejto adaptácie už kolujú. To by mohlo znamenať, že spustenie aplikácie nebude trvať oveľa dlhšie, aspoň by to tak nemalo byť. Rovnako ako v mobilnej verzii by sme mali možnosť posielať správy, uskutočňovať hovory a vytvárať stavy, takže môžeme očakávať, že veľká časť funkcií bude k dispozícii.

ako otvoriť súbor čísel v systéme Windows

Pozri tiež: Nová reklama spoločnosti Apple je o ... navrhovaní okrúhlych krabičiek na pizzu vďaka ich zariadeniam

Zatiaľ môžeme len dúfať, že tímu WhatsApp nebude trvať príliš dlho, kým sa táto verzia stane verejnou. Teoreticky môžu používatelia, ktorí dodržiavajú beta program, ktorý bol v tom čase povolený prostredníctvom TestDrive, získať prístup k aplikácii vopred s podporou iPadu, aj keď zatiaľ nie je nič známe. V každom prípade aspoň môžeme potvrdiť, že táto verzia existuje a že je bližšie ako kedykoľvek predtým.