Kompletná recenzia aplikácií Samsung Galaxy Watch

Hľadáte najlepšie aplikácie Samsung Galaxy Watch? Posledný Samsung Galaxy Watch vyzerajú rovnako ako originálne hodinky, ale pod kapotou majú veľa úžasných funkcií. Hodinky dokážu prehrávať hudbu, sledovať vaše kroky alebo srdcový rytmus, spúšťať hry, zobrazovať upozornenia a ukazovať čas. Okrem Apple WatchOS alebo Android Wear OS však Samsung Tizen OS nemá na úvod veľa aplikácií. Bolo ťažké nájsť kvalitné aplikácie pre Samsung Gear S3 „Galaxy Watch“, rovnako je tomu aj v prípade Galaxy Watch Active. Ale nebojte sa, našli sme niektoré z najlepších aplikácií Samsung Galaxy Watch, ktoré musíte vyskúšať. Začnime.

Pridajte aplikácie do hodiniek Samsung:

Aplikácie Samsung Galaxy Watch nie sú v obchode Google Play k dispozícii. Môžete si ich tiež stiahnuť buď priamo cez obchod Galaxy Apps alebo Watch. Nielen to, ale tiež môžete navštíviť Galaxy Apps Store vo svojich hodinkách alebo Android (cez internet) Aplikácia Samsung Wearable ).

ako odinštalovať Windows 10 výročie

Zoznam aplikácií Samsung Galaxy Watch

Urob

Urob

Facer je úžasná aplikácia Watch Face pre Samsung Galaxy Watch, Gear S2 / S3. Nastavenie Watchface je však celkom jednoduché alebo ľahké. Všetko, čo potrebujete, je nainštalovať si aplikáciu Facer z odkazu uvedeného nižšie a dlhým kliknutím na domovskú obrazovku skontrolovať zoznam nainštalovaných ciferníkov. Pretože prináša veľa ciferníkov, ktoré môžete zvoliť prejdením prstom doľava alebo doprava. Kedykoľvek nájdete tú, ktorú chcete, kliknutím na ňu ju nastavíte.

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

Prevodový hlas Memo

Písanie na Samsung Galaxy Watch je dosť ťažké. Používanie staršej aplikácie na vytváranie poznámok sa stáva protiintuitívne. Gear Voice Memo využíva výhody zabudovaného mikrofónu v zariadeniach Galaxy Watch a zaznamenáva poznámky za vás. Môžete tiež nahrať zvukový súbor 6 minút na notu a záznamy neskôr presunúť do telefónu. Úžasná funkcia prevodu textu na reč funguje vynikajúco, ale nie je taká vyleštená ako plnohodnotné aplikácie na prepis, takže na ňu nebudem príliš závisieť.

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

Farebná explózia

Farebná explózia

Farebná explózia je ďalší najlepší minimálny ciferník s krásnym pozadím. Pozadie s tematikou výbuchu častíc sa dobre mieša s využitím bielych minútových a hodinových ručičiek. Pozadie môžete tiež upraviť jedným kliknutím na ciferník.

Inštalácia: Galaxy Watch

Spotify

Vďaka aplikácii Spotify pre Samsung Galaxy Watch je váš zážitok zo streamovania hudby mimoriadne úžasný. Aplikáciu môžete použiť ako diaľkový ovládač pre aplikáciu Spotify pre Android alebo ako samostatnú aplikáciu. Jeho diaľkový režim presunie vaše hodinky Samsung Galaxy Watch na diaľkové ovládanie. Umožňuje vám zobraziť posledných 50 skladieb, ktoré ste počúvali, a to práve v situácii, keď vám niektorá z nich uviazla v hlave a radi ju znova počujete.

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

zlyhanie pri inicializácii procesu

Pujie Black

Pujie Black

Podobne ako Facer alebo WatchMaker, Pujie Black je ohromujúca aplikácia na vytváranie vlastných ciferníkov, ktorá vám umožňuje nastavovať a vytvárať tie najlepšie ciferníky pre vaše hodinky Samsung Galaxy. Poskytuje úžasné funkcie, ako sú vlastné predvoľby, editor ciferníka, knižnica odoslaná používateľom atď. Môžete tiež pridať vlastné animácie na ciferník, pridať kalendár, integrovať Tasker, importovať počasie a veľa vzrušujúcich vecí. Najbrilantnejšou vlastnosťou tejto aplikácie je však to, že môžete mať rôzne štýly animácie pre interaktívny a predvolený stav.

Inštalácia: Android , Galaxy Watch

Nájdi moje auto

Aplikácia Find My Car pracuje s mobilnými telefónmi Samsung iba preto, aby vám pomohla vystopovať miesto vášho zaparkovaného automobilu iba pomocou hodiniek. Funguje to ako v danom scenári: Keď zaparkujete auto, choďte do aplikácie a povoľte jej zaznamenávanie vašej polohy. Aplikácia automaticky zaznamená vaše súradnice GPS a zobrazí požadované miesto, keď budete musieť neskôr skontrolovať auto na parkovisku.

Inštalácia: Galaxy Watch

Spite ako Android

spať ako android

Samsung Galaxy Watch má schopnosť lokálneho sledovania spánku, chýbajú mu niektoré funkcie, ktoré režim spánku ponúka Android. Robí úžasnú prácu bez námahy pri spánku. Hodinky Sleep as Android ponúkajú inteligentné budíky, kde si môžete ako budík nastaviť zoznam skladieb Spotify, online rádio a tiež vlastné skladby. . Môžete tiež dostať obrázok CAPTCHA, ktorý vám zafixujú, keď sa zobudíte, ak ste spánkový spánok. Niet pochýb o tom, že ide o jednu z najlepších aplikácií Galaxy Watch. Poskytuje však funkciu automatického nahrávania alebo detekciu chrápania. Môžete si to ráno vypočuť a ​​preskúmať situáciu.

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

Uber

Teraz si môžete rezervovať jazdy pomocou Uberu pomocou hodiniek Galaxy Watch. Aplikácia funguje ako sprievodná aplikácia pre váš mobil. Všetko, čo musíte urobiť, je jednorazové overenie hodiniek pomocou Uberu, pomocou ktorého môžete autonómne volať taxík.

Ak to chcete urobiť, choďte do aplikácie Uber na hodinkách Samsung Galaxy Watch. Potom môžete nastaviť miesto vyzdvihnutia a odovzdania. Vytvorí trasu a poskytne vám požadované informácie, ako je celkový predpokladaný čas a trasa.

out of html5 offline storage space mega

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

Flipboard

Flipboard je ďalšia úžasná aplikácia, ktorá je k dispozícii na hodinkách Samsung Galaxy Watch. Je zvlášť optimalizovaný pre hodinky a ponúka čisté rozloženie a užívateľsky prívetivé rozhranie. Vďaka okrúhlej obrazovke hodiniek nemôže vynechať žiadne dáta a rolovanie je veľmi jednoduché pomocou otočného lunety.

Inštalácia: Galaxy Watch (zadarmo)

NPR Jeden

Aplikácie NPR One-Samsung Galaxy Watch

NPR One sa stáva prispôsobenejšou aplikáciou pomocou podcastov, vybraných správ a verejného rozhlasu. Model Samsung Galaxy Watch prináša všetky úžasné funkcie vášho zápästia, takže môžete počúvať svoje obľúbené programy jediným kliknutím.

Ak chcete aplikáciu uviesť do prevádzky, stačí ju autentifikovať prihlásením na webe NPR cez smartphone. Aplikácia potom samostatne beží a vy si potom môžete správy vychutnať bez telefónu.

Inštalácia / stiahnutie NPR One Galaxy Watch (zadarmo)

Diaľkové ovládanie fotoaparátu

Táto platená aplikácia vám umožňuje snímať fotografie alebo nahrávať videá z hodiniek Samsung Galaxy pomocou mobilného fotoaparátu. Hodinky sa správajú ako hľadáčik a diaľkové ovládanie mobilného fotoaparátu. Môžete tiež nastaviť časovač, zaznamenať video, nasnímať snímku, priblížiť a prepínať medzi fotoaparátom. Diaľkové ovládanie fotoaparátu je efektívne najmä vtedy, keď chcete nasnímať skupinovú fotografiu a fotoaparát je na stojane.

Inštalácia / stiahnutie diaľkového ovládania fotoaparátu: Galaxy Watch

SmartThings

SmartThings je funkcia IoT zapnutá spoločnosťou Samsung. Pomocou tejto aplikácie môžete pomocou Galaxy Watch ľahko ovládať všetky zariadenia SmartThings vo vašej domácnosti. Môžete tiež zobraziť stav práčky, nastaviť teplotu striedavého prúdu, zapnúť televízor atď. Taktiež ponúka plynulé rozhranie pre zariadenia kompatibilné s SmartThings vo vašej domácnosti a potom ho používa na zjednodušenie vášho života.

Nainštalujte SmartThings: Galaxy Watch (zadarmo)

Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser

prepisovací softvér pre mac

Nemá zmysel prehľadávať internet v hodinkách, ale ak chcete, vyskúšajte internetový prehliadač Samsung. Funguje dobre, ak máte v mobile nainštalovaný internetový prehliadač Samsung. Webové stránky nájdete aj po použití aplikácie Google Voice Assistant alebo po výbere jednej zo záložiek.

Stopky

Stopky sú oficiálnou aplikáciou Samsung a umožňujú vám ich používať ako stopky. Môžete si ho stiahnuť alebo nainštalovať po bezplatnej návšteve obchodu s aplikáciami Samsung Galaxy. Aplikácia obsahuje časovač uplynulého času alebo základný časovač okruhov. Môžete s ním zaznamenať aj 99 uplynulých časov.

Nainštalovať stopky: Galaxy Watch (zadarmo)

Časovač

Podobne ako Stopky, ani na hodinkách Galaxy Watch nie je k dispozícii žiadna predspracovaná aplikácia časovača. Oficiálna aplikácia Timer od spoločnosti Samsung je však minimálna. Na obrazovke zobrazuje minúty, hodiny a sekundy a čas potom môžete upraviť jednoduchým otočením rámu. Keď spustíte časovač, bude sa stále spúšťať na pozadí, aj keď stlačíte tlačidlo Domov. Časovač môžete tiež pozastaviť jednoduchým otvorením aplikácie, ktorá po uplynutí času začne bzučať.

Vodováha Pro

Aplikácie Spirit Level Pro-Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch sú dodávané s vopred zostaveným akcelerometrom na zaznamenávanie vašich pohybov. Spirit Level Pro ho používa ako digitálny nivelačný prístroj. Aplikácia iba zhromažďuje údaje zo senzorov a potom mapuje vzduchovú bublinu na stupnici. Môžete ho tiež použiť na zobrazenie zarovnania vašich DIY projektov, pretože meria všetky 3 stupne voľnosti, čo vám umožňuje vyrovnať váš projekt.

Mapujte môj beh

Map My Run je mimoriadne dôležitá užitočná aplikácia, kedykoľvek trénujete vonku. Keď si idete zabehať, môžete si zvoliť trasu. Aplikácia používa predinštalovanie GPS na sledovanie vzdialenosti, trvania, tempa, rýchlosti a srdcovej frekvencie. Vaše údaje sa automaticky synchronizujú do sprievodnej aplikácie pre mobil, takže ich nemusíte nosiť všade. Umožňuje vám upravovať vaše tréningy, kontrolovať podrobné informácie, vykresliť beh na mape a vytvoriť graf.

Inštalovať / stiahnuť Map My Run: Galaxy Watch (zadarmo)

Kalkulačka

kalkulačka - aplikácie Samsung Galaxy Watch

Kalkulačka je dôležitá aplikácia každého mobilného zariadenia s obrazovkou. Aplikácia sa stará o vaše matematické problémy tým, že ponúka základnú kalkulačku. Môžete ju tiež použiť na okamžitý výpočet prepitné alebo na rozdelenie priateľov čiernobielych účtov bez toho, aby ste museli vyberať mobil. Je to pravdepodobne jedna z najjednoduchších a najlepších aplikácií Galaxy Watch.

Inštalácia / stiahnutie kalkulačky: Galaxy Watch (zadarmo)

Monster Vampire

Monster Vampire je ďalšia úžasná arkádová hra, v ktorej môžete zabrániť netopierom v úniku po zablokovaní cesty otočením lunety. Toto intuitívne použitie solídnej grafiky alebo rámov mi túto hru predalo. Aplikácia je v obchode s aplikáciami Galaxy bezplatná.

Piškôrky

Piškôrky

Tic Tac Toe je klasická aplikácia Galaxy Watch. Aplikácia je hrou starej školy v triede a efektívnym spôsobom, ako zabíjať nudu. Aplikácia tiež prináša digitálny model do hodiniek Galaxy Watch. Všetko, čo potrebujete, je hrať mriežku 3 × 3 alebo 5 × 5, buď proti PC alebo inému hráčovi. Počítačový režim má 3 úrovne obtiažnosti a môžete si ho nainštalovať zadarmo.

ako optimalizovať kvalitu mikrofónu

Inštalácia / stiahnutie Tic Tac Toe: Galaxy Watch (zadarmo)

Widget srdcového tepu

Samsung Galaxy Watch sa dodáva s predinštalovaným monitorom srdcového tepu. Všetko, čo potrebujete, je pridať si widget na svoju domovskú obrazovku, aby ste mohli kedykoľvek skontrolovať svoj pulz. Tiež ste nastavili, aby sa to robilo automaticky v pravidelných intervaloch alebo dokonca nepretržite. To posledné je dôležitejšie, keď cvičíte kardio alebo cvičíte.

Spoločník GymRun

MapMyRun zaznamená iba vaše prechádzky alebo behy, ale čo tak cvičenie v posilňovni alebo cvičenie? GymRun je úžasná tréningová aplikácia, ktorá je k dispozícii v Obchode Play. Aplikácia sa pripojí k vášmu mobilnému telefónu a zaznamená všetky dáta späť do smartfónu. Počas práce teraz nebudete mať so sebou mobil.

Záver:

Niektoré z týchto aplikácií sú svojím spôsobom najlepšie a vďaka svojej použiteľnosti si zaslúžia dobré miesto na tomto zozname. Camera Control tiež ponúka bezdrôtové spúšťanie pomocou možnosti náhľadu. Dajte nám vedieť, ktorá aplikácia sa vám najviac páčila v sekciách komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: