Kompletná recenzia na emulátory GBA pre počítače Android a Windows

Game Boy Advance ďalšia úžasná vrecková videohra. Ak si tieto hry radi užijete na počítači alebo mobile, môžete použiť emulátory GBA.

V tejto príručke sa dozviete najlepšie emulátory GBU, ktoré možno použiť na hranie akýchkoľvek slávnych hier GBA na počítači alebo telefóne so systémom Windows.

Emulátor GBA pre Windows

Visual Boy Advance (VBA-M)

Je to najspoľahlivejší emulátor GBA na zozname. VBA-M je tiež jedným z najstarších emulátorov, ktoré existujú za posledné roky.

Emulátor je úplne zadarmo na použitie a je kompatibilný so všetkými ROM ROM GBC (GameBoy Color), GB (GameBoy) a GBA (GameBoy Advance).

Postup v hre sa však dá ľahko uložiť na VBA. Dáta je tiež možné exportovať do iných emulátorov. Joystick kompatibilný s VBA ďalej zvyšuje hrateľnosť.

Celkovo je VBA veľmi jednoduchý a ľahký emulátor a vďaka všetkým jeho základným funkciám je najlepším emulátorom Gameboy Advance pre Windows.

Najlepšie vlastnosti produktu Visual Boy Advance

 • Kompatibilné s každou Gameboy Advance ROM
 • Podpora joystickom
 • Má schopnosť ukladať hru podľa preferencií používateľov.

Žiadne GBA dolárov

Je to predovšetkým ďalší ideálny emulátor pre všetkých, ktorí používajú starší počítačový systém alebo si chcú vychutnať hry typu DS a a GameBoy na notebooku s nízkym výkonom. Avšak emulátor DS pre NDS ROM kompatibilný s vykonávaním Nintendo DS homebrew.

Niektoré úžasné funkcie hry No $ GBA sú: podpora cheatového kódu, podpora joysticku a možnosť stavu obchodu. Tiež prevádzkujete komerčné ROM GameBoy Advance na disku $ GBA. Ale bohužiaľ nemôžete hrať tituly pre viacerých hráčov na hre No $ GBA.

Môžete ich tiež nainštalovať do počítačov so systémom Windows XP, Windows 10 a MS-DOS. Je to skrátka jeden z najlepších emulátorov pre Nintendo DS.

ako sprístupniť súbory dropbox offline

Žiadne funkcie $ GBA

 • Funguje na oboch hrách GBA a Nintendo DS
 • Dobrá spoľahlivosť a optimalizácia
 • Môžete si zahrať hry GBA pre viacerých hráčov

BatGBA

Ďalším úžasným emulátorom GBA je BatGBA. Jedná sa o veľmi ľahký emulátor GBA s niekoľkými funkciami, ktoré umožňujú používateľom hrať GBA bez váhania. Jeho používateľské rozhranie je pravdepodobne trochu zastarané, naposledy bolo aktualizované 11. júla 2002.

Po použití hry BatGBA môžete hrať romy GBC (GameBoy Color), GB (GameBoy) a GBA (GameBoy Advance).

Ak si teda chcete dokonale vychutnať hry na BatGBA, budete potrebovať originálny súbor systému BIOS. BatGBA konečne zobrazuje fps aj pri hraní hier. BatGBA je navyše najjednoduchší emulátor GBA, aký existuje.

Funkcie BatGBA

 • Jednoduché a jednoduché použitie emulátora GBA.
 • Stabilný výkon.

4 mGBA

Ďalším z nich je mGBA. Toto je najpopulárnejší a najlepší emulátor GBA pre Windows PC. Má funkčne bohatý emulátor GBA, ktorý vývojári denne aktualizujú.

mGBA je jedným z emulátorov, ktorý umožňuje používateľom ukladať priebeh hry, kedykoľvek chcú. Používateľom tiež umožňuje hrať cheat kódy pri hraní hier.

Proces inštalácie je dosť ľahký a jednoduchý. Okrem toho mGBA podporuje obrovský katalóg GBA ROM.

Funkcie mGBA

 • Najnovšie funkcie sa pridávajú každý deň.
 • Kompatibilné kódy.

Bojkotujte vopred

Emulátor bojkotu je posledný v zozname. Tento úžasný emulátor je jednou z dobrých možností pre používateľov systému MacOS. Emulátor má čisté a ľahko ovládateľné používateľské rozhranie.

Uistite sa tiež, že Boycott Advance nedokáže napodobniť klasický Gameboy. Emulátor podporuje externé USB joysticky a gamepady.

Je dobre optimalizovaný a kompatibilný s funkciami videa GBA, ako sú rotácia alebo zmena mierky. Celkovo je to efektívny emulátor GBA, ktorý splní svoju úlohu.

Najlepšie funkcie bojkotu

 • Kompatibilné so všetkými počítačmi MacOS.
 • Podporuje USB gamepady a joystick
 • Dobrý výkon

Emulátory GBA pre smartfóny

GBA.emu

Na začiatku je najpopulárnejším emulátorom GBA.emu pre Android v zozname. Má funkčne bohatý emulátor GBA, ktorý ponúka emuláciu systému BIOS na vysokej úrovni. Umožňuje používateľom ukladať a exportovať priebeh hry a presunúť ju do PC verzie VBA-M.

Po použití GBA.emu môžete spustiť ľubovoľnú GBA ROM uloženú v mobile vo forme súborov RAR, ZIP alebo 7Z a dokonca aj súborov .gba.

Je to jeden z najpopulárnejších emulátorov Androidu GBA kompatibilných s cheatovými kódmi. Nakoniec poskytuje možnosť ukladať priebeh hry kamkoľvek, čo je ďalšou podstatnou funkciou. Uistite sa, že GBA.emu nie je bezplatný emulátor, čo úplne odôvodňuje jeho cenu.

GBA.emu úžasné vlastnosti

 • Dobre optimalizované.
 • Kompatibilné kódy.
 • Funguje na šírku alebo na výšku.

Môj chlapec

My Boy je ďalší úžasný emulátor GBA pre používateľov smartfónov. Tento bezplatný emulátor GBA má emuláciu systému BIOS na vysokej úrovni. Emulátor umožňuje používateľom používať a prispôsobovať klávesnicu na obrazovke. Klávesnica však obsahuje aj skratky ako načítanie / uloženie.

Po použití vykreslenia OpenGL ponúka My Boy vizuálne príťažlivú grafiku. Je to dosť podobné GBA.emu a podporuje tiež cheat kódy.

Bezplatná verzia je plynulá a spoľahlivá na hranie hier GBA. Plná verzia je však úplne bez reklám a podporuje viacriadkové kódy. Nielen to, ale má aj schopnosť rýchlo posúvať hru vpred.

Môj chlapec úžasné vlastnosti

 • Vytvára odkazy na hry na domovskej obrazovke.
 • Podpora externých radičov.
 • Editor rozloženia obrazovky.

Ján GBA

Ďalším úžasným emulátorom bohatým na funkcie v zozname je John GBA. Tento slávny emulátor Androidu, ktorý sa spúšťa na pôvodnom jadre GBA, tiež ponúka vysoko kvalitné grafické vykreslenie.

Emulátor môže tiež spomaliť hrateľnosť približne o X 0,25 alebo rýchlo ju pretočiť dopredu až na 16 x. Je tiež kompatibilný s ďalšími užitočnými funkciami, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pokrok v niektorých hrách.

Ovládacie prvky na obrazovke John GBA je možné reorganizovať a prispôsobiť podľa výberu používateľov. Stručne povedané, emulátor je atraktívny emulátor, ktorý splní svoju úlohu.

John GBA Najlepšie vlastnosti

 • Kompatibilné s komprimovaným súborom.
 • Schopnosť vytvoriť snímku obrazovky.
 • Podpora externého ovládača alebo Bluetooth.

GBC.emu

GBC.emu je tiež úžasný emulátor GBA pre Android. Emulátor je najlepší na hranie farebných romov Game Boy.

Po použití GBA.emu môžete spustiť ľubovoľnú GBA ROM uloženú v mobile vo forme súborov RAR, ZIP alebo 7Z a dokonca aj súborov .gba.

Je to jeden z najpopulárnejších emulátorov Androidu GBA kompatibilných s cheatovými kódmi. Nakoniec poskytuje možnosť ukladať priebeh hry kamkoľvek, čo je ďalšou podstatnou funkciou. Uistite sa, že GBA.emu nie je bezplatný emulátor, čo úplne odôvodňuje jeho cenu.

GBC.emu úžasné vlastnosti

 • Funguje v horizontálnej aj na výšku.
 • Obnovte pamäť a uložte podporu stavu.

EmuBox

EmuBox je ďalší bezplatný emulátor pre mobilné telefóny s Androidom, ktorý je kompatibilný s PlayStation, GBA, NES, SNES a Nintendo DS ROM. Po použití emulátora môžete jednoducho využiť až 20 ukladacích slotov pre každú ROM.

EmuBox tiež umožňuje používateľom pripojiť sa a hrať pomocou externého ovládača. Môžete sa tiež pohrať s nastaveniami emulátora pre optimalizovaný výkon. Schopnosť ušetriť čas vám môže pomôcť aj schopnosť rýchlo posunúť hru vpred.

Čo sa týka mínusov, EmuBox prichádza aj s niekoľkými reklamami.

EmuBox úžasné vlastnosti

 • Dobre navrhnuté používateľské rozhranie materiálu.
 • 20 slotov pre každú ROM.
 • Zachyťte snímky obrazovky.

Záver:

Takže to je všetko o emulátoroch GBA pre Windows a Android. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Ktorý ste do toho išli? Našli ste inú alternatívu, ktorej sa v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: