Kompletná recenzia najlepšej aplikácie Google Hangouts pre Mac

Viete viac o aplikácii Google Hangouts pre Mac? Google Hangouts je najpopulárnejšia aplikácia na rýchle zasielanie správ na trhu. Jednotlivci aj firmy ho používajú na rôzne chatovacie účely. Je tiež k dispozícii pre zariadenia so systémom Android, Windows a iOS. Okrem toho je k dispozícii vo všetkých prehľadávačoch, ktoré podporujú používanie rozšírení Google Chrome.

recenzie na livewave anténu

Google Hangouts však nemá aplikáciu pre počítače pre zariadenia Mac. Môžete tiež použiť verziu prehliadača, ale ak sa vám páči Google Hangouts pre počítač, máte smolu. Uistite sa, že existujú možnosti klientov a aplikácií, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

APLIKÁCIE GOOGLE HANGOUTS SA PRE MAC

Ak pre vás aplikácia chatu nemôže zvoliť aplikáciu Google Hangouts, nemôžete ju skrátiť. Potom aj naďalej chcete vo svojom počítači Mac používať aplikáciu Google Hangouts, tu je niekoľko opráv, ktoré sa môžu hodiť k účtu.

YAKYAK

YakYak vám pomáha používať Google Hangouts na počítači. Je to však klient príslušnej aplikácie, ktorý vám umožňuje prístup mimo prehliadača. Aplikácia je tiež otvorená a bezplatná. Prináša množstvo prispôsobení, napríklad natívne upozornenia na pracovnej ploche a jazykový preklad.

YakYak však funguje aj na platformách Linux a Windows. Špeciálna aplikácia Google Hangouts pre Windows však existuje, mnoho používateľov Windows používa YakYak, a nie vďaka tomu, že ponúka úžasné nástroje na prispôsobenie.

HANGOUTS PLUS

Znie to ako platená verzia Google Hangouts, ale nie je to tak. Je to bohužiaľ platená aplikácia a oficiálny klient služby Google Hangouts. Najlepšie však je, že to nie je príliš drahé. Je to celkom dobre vyzerajúca aplikácia. Hangouts Plus je bezpochyby najlepší klient Google Hangouts pre Mac.

FLAMINGO

Flamingo je klient Google Hangouts aj Facebook v jednom. S OS X to však funguje ako kúzlo a vyzerá to ako natívna aplikácia.

Túto aplikáciu môžete tiež použiť na použitie viacerých adries Gmail súčasne. Je to tiež úžasná funkcia pre odborníkov, ktorí musia často ignorovať účty. Aplikácia pozorne sleduje vaše rozhovory, vďaka čomu je hľadanie tých starších hračkou.

Plameniak tiež zmizne v zásobníku, keď sa nepoužíva. V žiadnom okamihu to tiež nepreťažuje vašu pracovnú plochu. Nie je to teda bezplatná aplikácia, ale stojí za to peniaze.

BETTERAPP

Aplikácia je najlepšou voľbou, ak hľadáte jednoduchosť, pretože vám umožňuje spustiť službu Google Hangouts na počítači Mac. Je to celkom jednoduché. Môžete tiež odoslať textovú správu a na zdieľanie obrázkov použiť príkaz drag-and-drop.

Aplikácia BetterApp však neprichádza so žiadnymi ďalšími funkciami. Ak nemôžete zobraziť verziu Google Hangouts pre Windows pre počítače, budete vedieť, čo môžete od BetterApp očakávať. Je to, bohužiaľ, tiež platená verzia aplikácie, takže na ňu tiež nezabudnite.

CHAT PRE HANGOUTY

Aplikácia je ďalším klientom pre Google Hangouts, ktorý poskytuje základné funkcie Google Hangouts. Poďme sa pozrieť na funkčnosti. Dostanete:

z úložiska html5
  • bezplatné videohovory
  • zdieľanie fotografií
  • nálepky
  • emodži
  • oveľa viac…

Je to tiež platená aplikácia a stojí 4,99 USD, čo by teda mohlo niektorých potenciálnych používateľov odradiť od jej získania.

ADIUM

Je to aplikácia, ktorá spája rôzne služby správ. Je to veľmi dávno, čo služba Google Talk umožňuje mnohým ďalším používať staré služby správ. Nanešťastie to nejde ďalej ako cez jednoduché textové správy.

Ak teda chcete mať plnohodnotný zážitok zo služby Google Hangouts, môžete byť s týmto príliš spokojní. Aplikácia však môže tiež označiť vaše e-mailové správy ako prečítané v Gmaile, ale táto úžasná funkcia nefunguje príliš dobre.

ALTERNATÍVY GOOGLE HANGOUTS

Existuje niekoľko vynikajúcich alternatív služby Google Hangouts, napríklad Telegram , Messenger , WhatsApp , FaceTime a ezTalks . Všetky aplikácie majú verzie pre počítače pre Mac. Pri používaní služby Google Hangouts vám nikto nepomôže. Jednoducho si teda vyberte medzi Google Hangouts na počítači Mac a týmito možnosťami.

KTORÉ JE NAJLEPŠÍM RIEŠENÍM?

Používanie služby Google Hangouts v prehliadači je najlepší spôsob využívania služby zasielania správ. Niektorým sa teda môže zdať nepríjemné, že po použití aplikácie nemôžete prehliadač Google Chrome zavrieť.

Ak chcete používať službu Google Hangouts na počítači Mac, zakúpte si aplikáciu Flamingo a využite všetky výhody, ktoré prináša. Tiež si vyberte jednu z bezplatných aplikácií.

ako nainštalovať balíčky textúr minecraft Windows 10

Záver:

Vyskúšali ste niektorú z vyššie uvedených aplikácií v tomto zozname? Ktorý z nich chcete a prečo? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: