Kompletný sprievodca útekom z väzenia Roku a inštalácia Kodi

Máte najnovšie Roku, ktoré chcete svrbieť? Alebo chcete útek z väzenia Roku a nainštalovať Kodi? Prenosné a cenovo dostupné streamovacie zariadenie je najlepším riešením na získanie Netflixu na vašej televízii. Najlepšie je Roku silnejšie, ak dokáže spustiť Kodi. Kodi je však bezplatný, vysoko rozšíriteľný softvér mediálneho centra s otvoreným zdrojovým kódom.

Môžete útek z väzenia Roku a nainštalovať Kodi? Najlepšia odpoveď je nie, nie úplne presne. Namiesto útek z väzenia na vašom Roku môžete použiť inú metódu na získanie Kodi do televízora. Budeme diskutovať (útek z väzenia Roku a nainštalovať Kodi) všetky podrobnosti nižšie. Skôr než začnete, nezabudnite, že podniknete najlepšie kroky na ochranu zariadenia, aby ste mohli Kodi používať s úplným súkromím.

Pred použitím Kodi na Roku si zaobstarajte kvalitnú VPN

Softvér Kodi je zadarmo a je legálne použiteľný na najrôznejších zariadeniach. Niektoré doplnky tretích strán však nie sú bezpečné. Zdá sa teda, že spoločnosť Kodi mala neskoro zlú povesť. To spôsobilo, že spoločnosti a poskytovatelia internetových služieb prijali preventívne opatrenia proti používateľom Kodi, pričom sledovali alebo tiež automaticky blokovali ich pripojenia.

VPN vás môžu tiež chrániť pred týmito bezpečnostnými hrozbami. Fungujú tiež tak, že šifrujú všetku vašu komunikáciu, takže je nemožné alebo ťažké ju prečítať. Vládne agentúry, hackeri a poskytovatelia internetových služieb nemôžu určiť, čo robíte na internete alebo ktoré stránky sledujete na serveroch Kodi a Roku. Záver je celkom jednoduchý: ak chcete zostať v bezpečí, musíte s VPN používať Kodi.

IPVanish - Najlepšia VPN pre Kodi

IPVanish obsahuje úžasné funkcie, ktoré sa dajú použiť v Kodi. VPN je však veľmi rýchla a podporuje HD a 4K streamy. Chráni vás tiež úžasnými funkciami ochrany súkromia. Nielen to, ale neblokuje ani P2P, ani torrentový prenos, čo vám umožňuje neobmedzený prístup ku všetkým doplnkom a obsahu Kodi. IPVanish tiež posiela 256-bitové šifrovanie AES na všetky dáta a prevádzkuje veľkú sieť s viac ako 1 000 servermi v 60 rôznych krajinách.

Príďte skontrolovať, či je IPVanish tak rýchly a bezpečný, ako tvrdí.

odinštalovať Windows 10 1803

Môžete Útek z väzenia Roku nainštalovať Kodi?

Jailbreaking sa týka únosu (hacknutia) zariadenia, ktoré mu umožňuje spúšťať množstvo najrôznejších softvérov. Nepovolili ste inštaláciu alebo stiahnutie svojej obľúbenej aplikácie v systéme iOS? Jednoducho to uväznite a urobte to aj tak. Zariadenia s Androidom a Fire TV to však zvyčajne označujú ako root, kľúčový princíp je však rovnaký.

je livewave anténa v poriadku

Roku tiež prevádzkuje svoj vlastný OS s názvom Roku OS. Operačný systém však nie je kompatibilný so štandardnými postupmi úniku z väzenia pre Android alebo iOS. Dobrou správou však je, že spoločnosť Roku v skutočnosti nepotrebuje žiadny útek z väzenia, aby získala úplnú funkčnosť. Môžete tiež ľahko pridať kanály, vrátane jednoduchých vlastných homebrew kanálov, bez nutnosti hackovania.

Namiesto útek z väzenia zrkadlite Kodi na svoje Roku

Ďalej si ukážeme najlepšiu metódu získania Kodi do zariadenia Roku. Ako vieme, útek z väzenia nie je možný, spoločnosť Kodi tiež nemôže podporovať operačný systém Roku OS. Stačí použiť sekundárne zariadenie a zrkadliť Kodi priamo na Roku, jednoduché, pekné a ľahké. Poďme na útek z väzenia Roku a nainštaluj si Kodi.

Krok 1 - Povoľte zrkadlenie obrazovky Roku

Predtým, ako niečo zrkadlíte na svojom Roku, budete musieť povoliť zrkadlenie obrazovky. Je to bezpečné a bezpečné, trvá to iba pár sekúnd.

 • Presuňte sa na svoje Roku a stlačte domovské tlačidlo vstúpite do hlavnej ponuky.
 • Presuňte sa tiež na Nastavenia> Systém
 • Vyberte Zrkadlenie obrazovky z ponuky.
 • Vedľa režimu zrkadlenia obrazovky vyberte možnosť Výzva alebo Vždy povoliť .
 • To je všetko! Vráťte sa späť k svojmu Domovská obrazovka Roku .

Krok 2 - Nainštalujte Kodi na druhé zariadenie (Android)

Teraz je váš Roku pripravený na použitie, stačí pripraviť Kodi na sekundárnom zariadení. Nezáleží na tom, aký hardvér použijete, ak je schopný prenášať informácie do domácej siete. Pre dobré výsledky navrhujeme používať Kodi s Androidom, o čom si ešte povieme nižšie. Kodi môžete tiež nainštalovať na Fire Stick, ak chcete, pretože v tomto prípade ho nemôžete zrkadliť na Roku.

 • Na zariadení alebo tablete s Androidom otvorte Obchod Google Play .
 • Kliknite na ikonu Vyhľadávanie lišta a vstup Kodi.
 • Aplikácia Kodi media center by sa mala zobraziť ako prvý výsledok vyhľadávania.
 • Kliknite tiež na ikonu Kodi , potom vyberte zelenú farbu Inštalácia tlačidlo.
 • Teraz prijmite povolenia žiadosti, ak sa zobrazí výzva. Používanie Kodi je úplne bezpečné.
 • Potom spustite Kodi v mobilnom zariadení, aby ste si pamätali, že to funguje.

Krok 3 - Nastavte zrkadlenie obrazovky

Akékoľvek zariadenie, ktoré používate pomocou Kodi, bude odteraz vyžadovať nastavenie zrkadlenia obrazovky. Nasledujúce kroky vám však umožnia okamžite zapnúť funkcie, aby ste mohli začať sledovať niektoré filmy!

 • Vo svojom mobilnom zariadení kliknite na tlačidlo ponuky a vyhľadajte ikonu obrazovka nastavení .
 • Teraz prejdite nadol na zariadenie a potom vyberte Displej .
 • Hľadajte možnosť zrkadlenia obrazovky na obrazovke. Ak ju nevidíte, užitočné tipy nájdete v odseku nižšie.
 • Tiež otvorte možnosti zrkadlenia obrazovky.
 • Aj keď máte zariadenie Roku správne nastavené, mali by ste si ho pozrieť na obrazovke zrkadlenia.
 • Kliknite na svoje zariadenie Roku v zozname, potom sa začne s castingom.

Ak vás niečo mätie, mnoho výrobcov mobilných telefónov poskytuje obrazovku zrkadliacu iný názov. Môžete ho tiež zobraziť v zozname ako Smart View, AllShare Cast, SmartShare, Wireless Display, Mirroring displeja, Casting obrazovky alebo iba ako Cast.

Krok 4 - Zrkadlenie úvodnej obrazovky

Váš Roku je však teraz nastavený a vaše sekundárne zariadenie je pripravené na prenášanie. Takže konečne konečne začnete sledovať Kodi. Je to zábavná, jednoduchá a ľahká časť a ak ste postupovali podľa vyššie uvedených krokov, jednoducho ho vytiahnete bez problémov.

 • Povoľte televízor a pripomeňte Roku je zapojený a aktívny .
 • Otvorená daň na vašom mobilnom zariadení alebo iných zariadeniach iných ako Roku.
 • Vyberte film alebo televízna relácia na streamovanie.
 • Teraz spustite prehrávač a spustiť video .
 • Po chvíli by sa mal obsah zobraziť na vašom televízore.

Ak sa niečo pokazilo, musí to byť vaša sieť Wi-Fi. Ako zariadenia, z ktorých prenášate, tak aj Roku chcú používať rovnaké bezdrôtové pripojenie, aby fungovalo zrkadlenie obrazovky. Pamätajte, že Roku aj Kodi používajú rovnaký signál Wi-Fi, takže môžete vyraziť.

https

Alternatívy k streamovaniu z Androidu

V našom článku sme sa zaoberali zrkadlením obrazovky z mobilného zariadenia na Roku na televízore. Poďme sa na to pozrieť:

Zrkadlo obrazovky Kodi na Roku z Windows

Windows je najbežnejší operačný systém počítača. Stáva sa však tiež, že máte k dispozícii tie správne nástroje, ktoré sú potrebné na zrkadlenie obrazovky Kodi do vášho Roku. Postupujte podľa článku a pripravte všetko.

Najskôr si budeme musieť stiahnuť alebo nainštalovať Kodi do vášho počítača so systémom Windows. Ak už ju máte, môžete sa pokojne presunúť do ďalšej časti.

 • Stačí navštíviť Oficiálna webová stránka spoločnosti Kodi získať úhľadnú a čistú kópiu programu.
 • Klepnite na ikonu modré tlačidlo inštalovať / sťahovať v hornej časti obrazovky.
 • Prejdite nadol do svojho operačného systému , predstavované ikonami.
 • Klepnite na príslušnú ikonu a otvorí sa najnovšie okno.
 • Pamätajte na Navrhované je vybratá karta.
 • Klepnite tiež na ikonu inštalačné tlačidlo blízko centra a začnite sťahovať Kodi.
 • Po stiahnutí Kodi alebo nainštalujte ho do svojho zariadenia , potom ho spustite a nezabudnite, že to funguje.

Ďalej je čas nastaviť zrkadlenie obrazovky pre Windows. Uistite sa, že to dokáže Windows, ale nie všetok hardvér podporuje prenášanie. Ak sa vo vašom systéme nezobrazia nasledujúce možnosti, nemôžete prenášať Kodi z počítača so systémom Windows. Jednoducho skúste použiť telefón s Androidom.

Steam zvyknutý sťahovať DLC
 • Stačí otvoriť riadiace stredisko kliknutím na ikonu na obrazovke v pravom dolnom rohu panela úloh vášho zariadenia. Môžete tiež stlačiť kláves Windows a P (Win + P), aby ste jednoducho otvorili túto ponuku.
 • Teraz sa pozrite na ploché ikony a vyberte ikonu, ktorá hovorí Projekt .
 • Tiež vyberte Iba obrazovka PC zo zoznamu.
 • Na ďalšej obrazovke vyberte vaše zariadenie Roku .
 • Klepnite na začnite zrkadliť svoju obrazovku .

Teraz jednoducho spustite Kodi a začnite streamovať obsah. Môžete to urobiť aj pomocou filmov na počítači so systémom Windows, športu, streamovania živých videí a televíznych programov z jedného z mnohých skvelých doplnkov spoločnosti Kodi. Je to na vás!

Použite Mac na zrkadlenie obrazovky Kodi do Roku

Mac PC bohužiaľ používa na sledovanie zrkadlenia a prenášanie obsahu do a zo zariadení Mac patentovanú technológiu AirPlay. Znamená to, že hardvér, ktorý nepochádza z Macu, nedokáže zrkadliť obsah z vášho zariadenia Apple a pridáva Roku. Nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie, pretože môžete mať zvláštnu alternatívu, ktorú môžete umiestniť, ak musíte mať na svojom Roku Kodi a nemáte k dispozícii žiadne ďalšie možnosti.

Plex je neuveriteľne dôležitý a flexibilný softvér, ktorý vám umožňuje streamovať obsah z jedného zariadenia do druhého. Aplikácie sú dostupné takmer pre každé zariadenie na planéte, vrátane Roku a Mac. Kodi môžete tiež nainštalovať / stiahnuť na svojom počítači Mac. Po dokončení pridajte do Kodi rozšírenie Plex a použite ho na streamovanie určitého obsahu do vášho Roku. Nie je to však tak plnohodnotné ako samotný Kodi a technicky nechcete, aby Kodi spĺňal väčšinu zrkadlenia.

Začnite presunutím do článku kanála vášho Roku a odtiaľ si nainštalujte aplikáciu Plex. Toto je dôležitý prvý krok, takže nezabudnite, že ho nepreskočíte. Ďalej si prečítajte naše tipy a triky, ako nainštalovať / stiahnuť a používať server Plex Media Server. To vám pomôže streamovať archivovaný obsah z počítača Mac do iného zariadenia s podporou Plex.

Teraz sme potrebovali nainštalovať Kodi na váš Mac. Toto je jednoduchá a ľahká časť, preto postupujte podľa týchto pokynov.

 • Stačí navštíviť Oficiálna webová stránka spoločnosti Kodi získať úhľadnú a čistú kópiu programu.
 • Klepnite na ikonu modré tlačidlo na stiahnutie v hornej časti obrazovky.
 • Prejdite nadol do svojho operačného systému , predstavované ikonami.
 • Klepnite na požadovanú ikonu a otvorí sa nové okno.
 • Pamätajte na Odporúčané je vybratá karta.
 • Klepnite na ikonu inštalačné tlačidlo blízko centra a začnite sťahovať Kodi.
 • Po stiahnutí Kodi nainštalujte ho , potom ho spustite a nezabudnite, že to funguje.

Po vykonaní všetkých vyššie uvedených krokov teraz spustite Plex na vašom Roku, spustite Kodi na vašom Macu, otvorte doplnok Plex vo vnútri Kodi, pripojte ich spolu k domácej sieti Wi-Fi. Použite ich tiež na prenos obsahu Kodi z jedného zariadenia do druhého.

Je to ťažkopádne nastavenie, ale môže fungovať dobre. Stiahnutie a inštalácia Plexu cez Kodi nemôže ponúknuť veľa ďalších funkcií. Takže ak máte uložený obsah, ktorý chcete streamovať a zrkadliť, jednoducho použite samotný Plex.

Aj keď je Kodi nevyhnutný, môžete si tiež zvoliť Fire Stick ako náhradu za váš Roku a nainštalovať Kodi priamo do neho. To vám poskytne prístup k rovnakému obsahu ako Roku, s ďalšou výhodou rýchleho útek z väzenia a prístupu Kodi.

Cast Kodi z iOS do Roku

Okrem zariadení Mac existuje okamžitý a jednoduchý spôsob zrkadlenia obsahu iOS z vášho zariadenia iPhone alebo iPad na zariadenie Roku. Zahŕňa oficiálnu aplikáciu spoločnosti Roku. Ak chcete začať, postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

 • Pamätajte, že zrkadlenie obrazovky Roku je správne nastavené. Pokyny nájdete v článku v prvej časti.
 • Pripomíname tiež, že vaše Roku a TV sú zapnuté a pripravené na príjem obsahu.
 • Nainštalujte si Kodi na svoje zariadenie so systémom iOS .
 • Nainštalujte official Roku app pre iOS.
 • Akonáhle ho nainštalujete a spustiť ho.
 • Posuňte sa nadol k Hrajte na Roku v časti vašej aplikácie Roku.
 • Tiež otvorte Kodi a vyberte film začnete streamovať na televízore.

Záver

Tu je všetko o útek z väzenia Roku a inštalácia Kodi. Pretože nemôžete priamo uväzniť Roku a stiahnuť si softvér Kodi. Existuje jednoduché a ľahké riešenie, pomocou ktorého môžete povoliť prístup k rovnakému obsahu. Zrkadlenie obrazovky je však vynikajúci a výkonný nástroj s obrovskou škálou aplikácií. Medzi tieto zariadenia patrí prenášanie obsahu Kodi do televízora.

Máte otázku o niektorom z našich pokynov na inštaláciu? Stačí nás kontaktovať v sekcii komentárov nižšie !. Nezabudnite sa s nami podeliť o svoju spätnú väzbu!

položka nikdy nedorazila na Amazon

Prečítajte si tiež: