Kompletný sprievodca doplnkom 1Channel pre Kodi

Pre mediálne centrum s otvoreným zdrojovým kódom Kodi nie je núdza o doplnky na streamovanie filmov. Niektoré novinky sa však sústreďujú na filmy v kvalite HD alebo špecializovaný obsah z celého sveta. 1Kanál je súčasťou druhej skupiny. Obsahuje tiež obrovskú škálu filmov a televíznych seriálov zabalených do jedného zjednoteného rozhrania. Stačí nainštalovať, nastaviť veci a potom povoliť spustenie streamov!

Získajte dobrú VPN

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

Výber najlepšej VPN sa môže javiť ako náročná úloha, preto sme nižšie poskytli službu.

IPVanish

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

jasná obloha kompletný mod

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Anonymný a plný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Čo je viac:

Doplnky Kodi sú uložené v úložiskách, obrovskej kartotéke naplnenej množstvom doplnkov. Uľahčuje však vymýšľanie nového obsahu a aktualizáciu aktuálnych inštalácií. Ak chcete stiahnuť doplnok, jednoducho pridajte do svojho systému úložisko. Kodi však na to ponúka aj veľa metód. Ale odporúčame externé zdroje možnosť urobiť veci pekné a čisté.

Predtým, ako si budete môcť stiahnuť všetko, čo chcete, môžete upraviť jedno z interných nastavení Kodi. Toto umožňuje programu inštalovať a sťahovať súbory za vás. Jeho použitie je tiež úplne bezpečné. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a budete pripravení na inštaláciu 1Channel:

Krok 1:

Spočiatku spustite program Kodi na miestnom zariadení.

Krok 2:

Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska zadajte Systémová ponuka .

Krok 3:

Presunúť do Systémové nastavenia a vyber si Doplnky

Krok 4:

Posuňte tiež posúvač vedľa položky Neznáme zdroje možnosť. Po zapnutí sa však zmení na bielu alebo modrú.

Krok 3:

Teraz prijmite varovnú správu, ktorá sa zobrazí.

1 Prehľad kanálov

1Channel je univerzálny doplnok na streamovanie filmov a televíznych programov, ktorý podporuje službu Primewire pri získavaní jej obsahu. Jeho užitočnosť úzko súvisí s dobou prevádzkyschopnosti Primewire, čo je neslávna premenná. Ak je vaša sieťová rýchlosť dobrá, prehľadáte jednotlivé ponuky a nájdete celý rad dobre usporiadaného obsahu. Zahŕňa však najnovšie filmy, televízne programy a aktuálne populárne tituly. Je to jednoduché a ľahko použiteľné. Ľahko sa inštaluje a poskytuje veľa skvelého obsahu, ktorý si každý môže vychutnať.

Inštaluje sa 1 kanál

1Kanál bol k dispozícii v niekoľkých populárnych úložiskách z dôvodu ukončenia DMCA z konca roku 2017. Ostatné komunity to zachránia pred podobným osudom, znamená to však, že si môžete stiahnuť staršiu verziu z repo. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie od začiatku do konca a vo svojom zariadení budete mať 1Kanál.

Krok 1:

Spočiatku otvorte webový prehliadač a navštívte stránku k3l3vra stiahnutie úložiska stránke.

Krok 2:

Teraz pridajte najnovšiu verziu úložiska k313vra. Malo by to vyzerať asi takto: repository.k313vra - #. #. #. zip

Krok 3:

Klepnite na odkaz repo a potom na tlačidlo na stiahnutie tesne nad centrálnym oknom. Uistite sa, že ste súbor uložili niekam, kam má ľahký prístup, napríklad na plochu.

Krok 4:

Jednoducho otvorte Kodi, potom prejdite do hlavnej ponuky a vyberte Doplnky.

Krok 5:

Klepnutím na ikonu otvoreného poľa v hornej časti otvoríte obrazovku inštalácie.

Krok 6:

Vyberte si Inštalácia zo súboru Zip.

Krok 7:

Teraz vyhľadajte súbor ZIP, ktorý ste práve nainštalovali, a stiahnite ho do svojho systému.

galaxy j3 luna pro root
Krok 8:

Prejdite do ponuky doplnkov a znova vyberte ikonu otvoreného poľa.

Krok 9:

Teraz vyberte Inštalovať z úložiska.

Krok 10:

Teraz prejdite na Úložisko K313vra a klepnite na ňu.

Krok 11:

Zadajte Doplnky pre video priečinok v spodnej časti.

Krok 12:

Doplnok 1Channel by však mal byť v hornej časti. Klepnite na ňu.

Krok 13:

Otvorí sa najnovšie okno s akciami v dolnej časti. Klepnite na Inštalácia vpravo dole.

Krok 14:

Po niekoľkých minútach Kodi do vášho systému nainštaluje 1Channel. Teraz k nej máte prístup kedykoľvek z hlavnej ponuky alebo obrazovky doplnkov.

Ako nastaviť doplnok 1Channel

Pokiaľ ide o nastavenie, medzi 1Channel a inými doplnkami sú kľúčové rozdiely. Niektoré sa obmedzia na prvýkrát, keď otvoríte doplnok. To však nemôže trochu ovplyvniť užitočnosť. Prvý rozdiel, ktorý skontrolujete, je otvorenie správy pomocou vynúteného časovača vysvetľujúceho pôvod doplnku. K obsahu nemáte prístup po dobu 15 sekúnd, taktiež nemôžete predčasne zrušiť správu. Nebojte sa, doplnok sa nedá pokaziť. Stáva sa to však iba pri prvom spustení, takže na to okamžite nato zabudnete.

Párovanie zariadení je ďalšou úžasnou vlastnosťou zážitku z 1Channel. Keď však získate prístup k filmu, doplnok vás vyzve na návštevu webových stránok a priradenie inštalácie pomocou vašej adresy IP. Trvá to tiež niekoľko sekúnd. Nemôže sa to však stať vždy, keď spustíte doplnok. Po dokončení budete spárovaní, kým sa adresa IP nezmení. Pamätajte, že máte webový prehliadač, ktorý sa vám prvýkrát hodí, hneď ako spustíte 1Channel, takže ho môžete ihneď nastaviť.

Čo môžete robiť s 1Channel?

Ste pripravení na záplavu filmov? 1Kanál je tiež známy svojou obsahovou rozmanitosťou. Nemusí to však byť najrýchlejší doplnok v okolí. Nemôže tiež obsahovať najkvalitnejšie streamy. Nepáčia sa vám však možnosti, ktoré má vo vašom zariadení 1Channel. Ďalej je uvedený stručný prehľad hlavných funkcií doplnku.

Filmy

Ako už názov napovedá, v kategórii filmov sú zoradené odkazy na širokú škálu filmov. Nájdete všetky typy a žánre filmov. Jednoducho použite nástroje kategórie na vyhľadanie mien. Môžete tiež prehľadávať abecedne alebo podľa žánru. Nielen to, ale tiež si pozrite vysoko hodnotené, populárne alebo novo vydané filmy a oveľa viac. Môžete slobodne vyhľadávať a pozerať, čo chcete. Stačí zvoliť film, zvoliť stream a je hotovo.

TV relácie

Televízna kategória na 1 kanáli je podobná sekcii filmov. Jednoducho sa ponorte a nájdete najnovšie vydania, klasické predstavenia a celé série z mnohých začiatkov a desaťročí. Ak máte na mysli niečo konkrétne, môžete jednoducho prechádzať podľa abecedy alebo priamo vyhľadávať predstavenia. K dispozícii sú tiež sekcie s najnovšími vydaniami, vysoko hodnoteným obsahom, žánrovou kategóriou a oveľa viac.

Zoznamy skladieb

Nielen filmy a televízne programy 1Channel prichádza aj s funkciou zoznamov skladieb, ktorá zhromažďuje vlastné zbierky zhromaždené ďalšími členmi. Toto je najlepší spôsob, ako nájsť filmy a televízne programy s presnejšími témami. Je to ako pozerať všetky tituly X-Men alebo streamovať vianočné filmy na prázdninové obdobie.

Odblokujte Primewire a 1Channel

Primewire je hlavným zdrojom videa pre 1Channel. Zdieľa však problémy s doručovaním obsahu. Hlavným dôvodom, prečo ľudia majú, je blokovanie domén ISP. Najmä vo Veľkej Británii. Primewire pravidelne pridáva najnovšie adresy URL, aby pomohol vyriešiť tento problém. Ale nemôžete nájsť funkčný odkaz 1Kanál, ktorý by sa dal použiť na streamovanie obsahu. Našťastie existuje veľa možností, ako tieto obmedzenia získať.

Odblokovať prostredníctvom konfiguračnej stránky 1Channel

Niektoré doplnky majú možnosti konfigurácie, ale 1Channel nie je jedným z týchto doplnkov. Ak prejdete na vstupnú stránku doplnku a vyberiete možnosť Konfigurovať, potom si prezriete kompletne vybavené pole nastavení, ktoré vám umožní vylepšiť 1Channel mnohými spôsobmi. Niektoré z týchto možností sú však buď kozmetické, alebo užívateľsky prívetivé. Nemusíte sa ich však dotýkať, kým sa niečo nepokazí, alebo sa nechcete pokaziť s niektorým z predvolených spôsobov správania.

Jedným z nevyhnutných nastavení, ktoré chcete prepnúť, je zoznam domén. Jednoducho prejsť na Doplnky> Moje doplnky> Doplnky videa vyhľadať zoznam 1Kanál. Po dokončení ho jednoducho otvorte a vyberte ikonu Konfigurácia tlačidlo v dolnej časti. V možnostiach klepnite na ikonu na Webová stránka a potom sa pozri na Doména napravo. Tu zobrazíte zoznam adries URL. Tieto adresy URL ukazujú na umiestnenia Primewire. Jednoducho prepnite na inú doménu klepnutím na tlačidlá šípok vpravo. Tiež klepnite na Ok a skúste streamovať znova.

Používanie VPN - odblokovanie Primewire

Jednoduchým spustením VPN odblokujete 1Channel a Primewire. Počas streamovania obsahu cez Kodi by ste už mali používať VPN. Ale s použitím puzdier Primewire máte ešte väčší dôvod to vyhodiť. Sieť VPN ľahko šifruje prenos a pridelí vám novú adresu IP. Poskytovateľom internetových služieb však tiež sťažuje alebo dokonca znemožňuje zistiť, ktoré stránky sa pokúšate navštíviť, alebo zablokovať váš prístup. Väčšina používateľov, ktorí nemajú prístup k Primewire, sa bude môcť vplížiť priamo cez VPN.

Odblokujte Primewire pomocou vlastných domén

Ak je však Primewire pomalý alebo nemáte prístup k jeho streamom, potom 1Channel poskytuje integrovanú voľbu konfigurácie, ktorá vám umožňuje zadávať vlastné domény a nie vyberať z alternatív Primewire. Avšak títo zástupcovia pomáhajú bojovať proti blokom ISP. Hlavným problémom však je, že nie sú vždy online a pravidelne ich upravujú. Niektoré zoznamy však prestanú byť platné, kedykoľvek sú zverejnené.

Keď máte vlastnú doménu, jednoducho ju zadajte do 1 kanála podľa nasledujúcich pokynov.

Krok 1:

Spočiatku otvorte Kodi a presuňte sa do hlavnej ponuky.

Krok 2:

Prominentný Doplnky vľavo potom vyberte ikonu Moje doplnky ikona vpravo.

Krok 3:

Tiež otvorte Doplnky pre video priečinok.

Krok 4:

Teraz prejdite na 1Kanál a otvor odkaz.

Krok 5:

V novom okne zvoľte Konfigurovať na spodku.

Krok 6:

Vyberte ikonu všeobecne (niektoré zariadenia to označia Webové stránky ) karta.

Krok 7:

Povoliť Povoliť vlastnú doménu posunutím posúvača doprava.

Krok 8:

Do poľa zadajte vlastnú doménu a klepnite na Ok.

Krok 7:

1Kanál teraz vyskúšajte vlastnú doménu, ak zlyhá hlavná.

Je bezpečné inštalovať doplnky Kodi?

Presun do sveta doplnkov Kodi môže byť trochu zložitý. Niektorí vývojári doplnkov radi distribuujú alebo šíria kvalitný produkt a nemôžu ovplyvňovať počítač každého človeka vírusmi alebo škodlivým softvérom. Neznamená to, že sa nemôžu vyskytnúť zlé odkazy alebo falošné stiahnutia doplnkov, a preto nemôžete pred inštaláciou nič podniknúť základné preventívne opatrenia.

Alternatívnym spôsobom, ako zostať v bezpečí pre Kodi, je používať oficiálne doplnky. Obsah je však bezpečný a stopercentne legálny ako v prípade Kodi. Ak však nemôžete použiť oficiálny doplnok na vyhľadávanie svojich obľúbených filmov alebo relácií, držte sa najpopulárnejších úložísk čo najlepšie. Mnoho ľudí, ktorí repo použijú a schvália, tým lepšie. Je však dobré, aby bol váš antivírusový softvér neustále aktívny. Stačí povoliť úplné upozornenie brány firewall a potom spustiť svoju sieť VPN pri každom vysielaní cez Kodi. Tieto preventívne opatrenia môžu zásadným spôsobom zmeniť vašu bezpečnosť online.

1Channel predstavuje aj ďalší problém s ochranou osobných údajov. Pred streamovaním obsahu musíte jednoducho spárovať svoju IP adresu s externým webom. Po prvé, zdá sa byť povrchný, ale služba párovania nie je taká dobrá, ako sa zdá. Pamätajte, že pri návšteve máte zapnuté najlepšie rozšírenie na blokovanie reklám. Po spárovaní však existuje niekoľko kontextových okien, ktoré je potrebné vyriešiť.

Nakoniec nainštalujeme a overíme všetky doplnky, než ich v našom sprievodcovi uvedieme. Ak sa objaví repo alebo odkaz vyššie, analyzovali sme a doplnok sme použili sami. Uistite sa, že to bolo v čase písania článku funkčné a bezpečné.

Záver

1Kanál sa ukázal byť odolný voči mnohým pokusom o vypnutie DMCA. Doplnok však ďakuje repo manažérom a kódexom dobrovoľníkov tretích strán, ktorí ho aktualizujú pomocou najnovšieho obsahu a zdrojov. Je dobré mať po ruke niekoľko možností a možností. Ale ak viete o akýchkoľvek ďalších doplnkoch, ktoré fungujú dobre s 1Channel, alebo ak ste našli úžasný film alebo televíznu reláciu, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež:

nainštaluj twrp cez odin