Najlacnejší iPhone 7, ktorý uvidíte DNES

Bolo to v roku 2016, keď spoločnosť Apple priniesla zvrat iPhone ešte raz. V septembri bol predstavený iPhone 7 a iPhone 7 Plus, nový objav, ktorý prilákal záujem kritikov a spotrebiteľov všeobecne. Keďže ho nepoužívam nijako inak, bol to opäť obrovský úspech.

IPhone 7 a iPhone 7 Plus prišiel s trochu nepretržitým dizajnom, ale predstavil chutnú farbu Jet Black, škrabance boli definitívne odstránené na zadnej strane a bol namontovaný nový čip, A10, ktorý priniesol toľko dobrých výsledkov. A teraz, v celom roku 2019, môžete mať iPhone 7 za cenu úplne zničujúcu.

iPhone 7

Zariadenie, ktoré pokračuje v plnej sile

Čínsky predajný gigant AliExpress nám dáva tri roky po uvedení na trh príležitosť získať toto zariadenie iba za 227 eur, čo je skutočná výhodná cena. Ako sme už spomenuli, jedná sa o telefón, ktorý je stále plne funkčný, podporuje iOS 12 a je to skvelá príležitosť získať tento model za veľmi málo peňazí.

Kto si môže kúpiť iPhone 7? Tí ľudia, ktorí chcú začať v systéme iOS a nechcú utrácať príliš veľa, alebo tí, ktorí potrebujú veľký sekundárny terminál, ak už majú inú značku Cupertino. Je to bezpochyby ponuka dňa, ktorú sme našli na Aliexpress. IPhone 7, ktorý je k dispozícii vo verziách 32, 128 a 256 GB, je pohodlný telefón na prenášanie, ľahko sa používa a má vysoký výkon.

Pozri tiež: iOS 13 vám umožní odstrániť umiestnenie fotografií pred ich zdieľaním

avast disk 100%

S odhadovanou dodacou lehotou asi 3 týždne sa ho môžete tiež zmocniť pomocou mnohých zľavových kupónov, ktoré nám predajcovia neustále ponúkajú. Takže viete, že ak hľadáte ekonomický iPhone s prvotriednymi funkciami, neváhajte, dnes nenájdete lepšiu ponuku.

Nákup v Ali Express