Cemtrex Smartdesk nie je ako vaša typická pracovná stanica

Pýtali ste sa niekedy, prečo práve váš písací stôl má rohy? Na tom kúsku svojho stola vlastne nič neuložíte, je to tak? Vynikajúci pracovný stôl by mal zaoblené rohy, čo vám uľahčí obchádzanie vašej kancelárie. Tiež by vynikajúcim stolom bol pravdepodobne stôl na státie, je to tak? Teraz, keď si to všimnete, vynikajúci stôl by bol obložený doskou, koordinoval širokú škálu technológií a likvidoval odpadky, ktoré zapĺňajú náš pracovný priestor a sťažujú dokončenie vecí.

Cemtrex Smartdesk

Niekto by to mal prehodnotiť. Preboha, niekto by mal prehodnotiť všetko, čo sa týka pracovných stolov. Navyše, našťastie, niekto má.

avast vyčerpanie disku

Pracovná stanica je také pochmúrne slovo, pre Digital Trends zverejnil Lucky Gobindram, EVP zo spoločnosti Cemtrex, organizácie za najchytrejším stolom na planéte. Jednotlivci si nemyslia, že by to malo byť nápadité. Idú tam, dokončia činnosť, vrátia sa domov. Realita však bude, práve tam by ste mali byť najvýnosnejší.

A práve tu prichádza na rad Cemtrex Smartdesk - pohyblivý stôl na státie / sedenie s koordinovaným vrcholom rady počítačov založených na procesoroch Intel, prispôsobené usporiadanie troch obrazoviek, teda oveľa viac. Samotná kostra je zastrčená pod stolom a porty sú skutočne k dispozícii v lone, tesne pod vonkajšou časťou stola. Najvyšší bod samotného stola - tvarovaný kus s obličkovými fazuľami - má koordinovaný touchpad, konzolu a nabíjačku Qi, čo znamená, že váš telefón je na dosah a neustále sa nabíja.

V tom okamihu je tu zabudovaný snímač pohybu Leap, ktorý žije priamo medzi touchpadom a vašim sedadlom. Spoločnosť Cemtrex v spolupráci s Microsoftom vytvorila postupnosť vlastných pohybov na ovládanie všetkého, čo je na obrazovke: Prejdením prstom vydáte vzduch cez svoju konzolu a môžete sa pozrieť na archív, preliezť sa úvodom, zmeniť poradie a odtiaľ je obloha limitom.

Existuje tiež dotykový pohyb:

Cemtrex to považuje za zjavný rámec, gesto Tonyho nepríčetného rámca v Iron Manovi. Nie, nie sme tam úplne. Nech je to už akokoľvek, Cemtrex nás vzal nehorázne blízko.

Inovácia dotykového pohybu a inovácia Starkovho pohybu skutočne neexistovali, povedzte nám Joe Novelli, vedúci plánu a výstavby. Boli veci, ktoré nás splnomocnili, aby sme to zvládli, ale neexistovalo to.

Signály sú bezpochyby zabudované do spoločnosti Microsoft, do istej miery však existuje iba ich výdatná knižnica a zdá sa, že sa menia v závislosti od používaného rámca, čo znamená, že často dostávajú nový sklon.

diskordovať, ako odstrániť roly

Cemtrex Smartdesk

Návrhy môžu byť dobrým znamením, ak je dokončenie ideálneho pochodu dokončením návrhu jednoduchšie, ako by to bolo pri uskutočňovaní akejkoľvek súčasnej metódy, objasnil Saagar Govil, generálny riaditeľ spoločnosti Cemtrex. To, čo sme začali robiť inak, bolo štandardné usporiadanie pohybov, pomocou ktorých môžete pracovať so svojím strojom, a nemyslím si, že o tento prístup sa v zásade už pokúsilo.

sprievodca ares sa neaktualizuje

Full HD s dotykovou obrazovkou:

Dotykové displeje s rozlíšením 1 920 × 1 080 (celkovo 72 plazov po obrazovke) sú samozrejme šampiónskym prvkom. Spája ich s ohnutými plastovými spojmi, ktoré držia rôzne segmenty rámca: pár reproduktorov, kamera pre videokonferencie a jedinečný čítačka správ, ktorá označuje dolný ľavý horný roh konzoly. V zásade vrhnite kúsok papiera kamkoľvek do rozsahu fotoaparátu a stlačte filter vo vlastnom programovaní Cemtrexu. Program následne rozpozná okraje správy, preskúma ju za vás a vytvorí súbor PDF. Nie je presvedčivý dôvod na správne nastavenie, podstatne menej vstávajte a prechádzajte sa do kopírky.

Tiež sa vám môže páčiť: Hearthstone vydáva nové karty s novým rozšírením, Rise of the Shadows

Láskavá a pre tie príležitosti, keď potrebujete malú bezpečnosť, organizácia vytvorila svoje vlastné usporiadanie diaľkových slúchadiel do uší s dômyselnou nabíjacou skrinkou pohodlne zastrčenou pod ľavou polovicou stola. To sa týka produktového zákazníka z organizácie, ktorý vám dáva príležitosť využiť súčasné usporiadanie VoIP vašej organizácie. Váš stôl sa práve zmenil aj na telefón.

Cemtrex Smartdesk sa dodáva v dvoch modeloch: horná časť, ktorá začína na 3 599 dolároch, a oveľa vyššia trieda, ktorá začína na 5 300 dolárov. Tieto dva modely sú dostupné v tmavom alebo matnom prevedení klavíra. Oblek Iron Mana? To je dodatočné.

Oficiálna web stránka