Prípad nového iPhonu XR je filtrovaný dvoma zadnými fotoaparátmi

V posledných týždňoch sa objavili rôzne informácie o nový iPhone tento rok a dizajn iPhonu XI aj nového iPhonu XR sa javí v tomto okamihu celkom definovaný. Všetko nasvedčuje tomu, že budú až na zadné fotoaparáty veľmi podobné súčasnej generácii.

IPhone XI aj údajný iPhone XIR budú mať na zadnej strane ešte jeden snímač, tj. IPhone XI bude mať 3 fotoaparáty a iPhone XIR bude mať dva. Už sme videli filtrované prípady, ktoré potvrdzujú štvorcovú projekciu na iPhone XI, ktorá zodpovedá vykresleniu, ktoré sa objavilo, od nástupcu iPhone XR sme nemali prípady až doteraz, keď sa práve objavili na SlashLeaks webovú stránku.

iPhone XIR

Nové kryty pre teoretika iPhone XIR

Od niekoľkých týždňov vieme, že nový iPhone XR bude obsahovať druhý zadný snímač v hranatej projekcii veľmi podobný iPhone XI. Boli sme dokonca schopní vidieť veľmi realistické vzory s novými farbami, o ktorých sa predpokladá, že sa dostanú k novej generácii iPhone XR.

Dnes máme filtráciu objímky, ktorá by potvrdila túto štvorcovú rímsu, v ktorej budú umiestnené zadné fotoaparáty a LED blesk. Zdá sa, že ide o nový dizajn, ktorý si Apple vybral po zmene polohy fotoaparátov z horizontálnej na vertikálnu, ku ktorej došlo pri iPhone X.

Pozri tiež: Apple sa rozhodol ukončiť iTunes, predstaví ho na WWDC 19

Niečo, čo na tomto vykreslení trochu prekvapí, je zlatá farba, v rade XR nevídaná farba, o ktorej sa nič nehovorilo. Okrem farby môžeme vidieť aj akýsi iOS 13 veľmi zmenený, uvidíme, či si Apple niečo podobné pripravil veľmi skoro, pretože už budúci pondelok tu máme úvodný keynote WWDC 19 a Apple ukáže iOS 13 a mnoho ďalších vecí.