Vidíte, koľkokrát si niekto pozrel váš príbeh

vidíte koľko krát si niekto pozrie váš príbeh

Už ste niekedy premýšľali o tom, kto si v skutočnosti prezerá tie príbehy, ktoré pridáte na svoj účet Instagram? A viete, chlapci, či si to niekto pozrel viackrát? Nie je potrebné sa čudovať, pretože odpovieme na všetky tieto otázky a ešte oveľa viac. V tomto článku sa budeme rozprávať o téme Vidíte, koľkokrát si niekto pozrie váš príbeh. Poďme začať!

Čo je Instagram Story?

Instagram tiež vám umožní pridať obsah, ktorý zmizne po 24 hodinách. Toto je v zásade oddelené od vašich príspevkov, ktoré sú viditeľné vo vašom profile. Vy, chlapci, môžete upraviť súkromie vo svojom účte, aby ste si mohli prispôsobiť, kto môže zobraziť tieto zmiznuté príbehy. Instagram pridal aj funkciu (Súkromné ​​príbehy). Takto si môžete vytvoriť vlastné publikum aj pre svoje príbehy.

Môžete tiež znova zverejniť obsah svojho príbehu, aby ho ľahko našli aj ostatní. Kliknutím na repost sa dostanete k pôvodnému obsahu. Ak chcete, chlapci, aby váš príbeh trval dlhšie ako 24-hodinový limit, môžete si ho uložiť do časti „Hlavné body“. Váš uložený príbeh bude potom k dispozícii aj vo vašom profile.

Vidíte, koľkokrát si niekto pozrel váš príbeh

Instagram vám tiež umožňuje zistiť, kto si váš príbeh v aplikácii skutočne pozrel. Tiež vám dá vedieť, v akom poradí bol váš príbeh videný. Takto pravdepodobne budete hádať, na kom sa nachádzajú aj vaše upozornenia na príbehy.

môj ipod sa na iTunes nezobrazuje

Ak chcete zistiť, kto si pozrel váš príbeh na Instagrame, otvorte aplikáciu a potom kliknite na svoj príbeh v ľavom hornom rohu.

vidíte koľko krát si niekto pozrie váš príbeh

V dolnej časti príbehu by ste mali vidieť tlačidlo „Videné“ a nad ním zobrazené obrázky. To v podstate znamená, že sa pozrel aj váš príbeh. Vedľa položky „Videné“ je číslo, ktoré predstavuje počet ľudí, ktorí si pozreli váš príbeh, ktorá je videná prostredníctvom 100 ľudí.

Klepnutím na tlačidlo „Zobrazené“ zobrazíte zoznam ľudí, ktorí si pozreli váš príbeh. Príbeh môžete jednoducho posunúť prstom nahor.

Vidíte, koľkokrát si niekto pozrie váš príbeh na Instagrame?

Môžete však vidieť, kto si pozrel váš príbeh, potom neexistuje žiadny spôsob, ako zistiť, či si človek pozrel váš príbeh viackrát. Zoznam, ktorý je v podstate generovaný, je založený na tom, kto si v akom okamihu pozrel váš príbeh. Neobnovuje sa, ak si používateľ pozrel váš príbeh znova aj v neskoršej fáze.

avast používa 100 percentný disk

Zakaždým, keď si nový používateľ pozrie váš príbeh, pridá sa na začiatok zoznamu. Ak si ho však osoba, ktorá si už predtým pozrela váš príbeh, pozrie znova, potom sa jeho meno nezvýši na prvé miesto v zozname. To v skutočnosti znamená, že nemôžete zistiť, či si váš príbeh niekto pozrel tiež raz alebo stokrát.

Môžete zistiť, či niekto spraví snímku vášho príbehu?

Nie, Instagram vás neupozorní, ak používateľ skutočne urobí snímku obrazovky vášho príbehu. Niektoré aplikácie, ako napríklad Snapchat, však používateľa okamžite informujú, keď niekto urobí snímku ich príbehu. V skutočnosti neexistuje spôsob, ako to povedať na Instagrame.

V skutočnosti, aj keď používateľ s niekým zdieľa váš príbeh, nebudete o tom informovaní.

vypnúť automatické spustenie spotify mac -

Ako zistiť, či niekto urobí snímku vašej DM fotky

Nová aktualizácia aplikácie vás tiež upozorní, keď používateľ urobí snímku obrazovky vašej fotografie DM. Aby bolo jasné, upozornenie dostanete iba vtedy, ak pošlete osobe (nasnímanú z vášho fotoaparátu) priamy obrázok a ten ho tiež nasníma. To isté neplatí pre príspevky, správy DM alebo odoslané príbehy.

Keď osoba urobí snímku obrazovky vášho DM obrázka, prenesie sa táto konverzácia na začiatok zoznamu. Vo vašom zozname DM sa tiež zobrazí „Screenshot“.

Prostredníctvom otvorenia chatu môžete tiež skontrolovať, či má niekto snímku vašej DM fotky. Symbol fotografie bude viditeľný vedľa fotografie, ktorú ste poslali.

A čo Snapchat? | vidíte koľko krát si niekto pozrie váš príbeh

Hovorí vám teda Snapchat, koľkokrát sa váš príbeh o Snapchate pozrie?

V tomto aspekte sa Snapchat skutočne riadi rovnakým pravidlom ako Instagram. Aplikácia vám nedovolí zistiť, či si používateľ skutočne pozrel váš príbeh viac ako raz. Až do nedávnej aktualizácie existoval aj trik na zistenie, či si váš príbeh niekto znova pozrel (pretože jeho meno by preskočilo na začiatok zoznamu diváka). Nedávna aktualizácia sa však teraz tejto funkcie zbavila.

vidíte koľko krát si niekto pozrie váš príbeh

huawei ascend mate 2 aktualizácia

Zoznam divákov sa teraz jednoducho vyplní na základe poradia, v akom sa príbeh skutočne zobrazil. Takže aj keď osoba znova uvidí váš príbeh, jeho meno sa nepresunie na začiatok zoznamu.

A čo mnoho ďalších aplikácií pre sociálne médiá?

Hovorí vám niektorá aplikácia pre sociálne médiá, koľkokrát sa váš príbeh zobrazí používateľovi?

V tejto chvíli to žiadna zo slávnych aplikácií pre sociálne médiá neumožňuje. Zdá sa, akoby všetci postupovali podľa rovnakej ideológie nechcenia používateľov. Aby sme vedeli, že si niekto pozrel ich príbeh viackrát.

Facebook, Instagram, WhatsApp a tiež Snapchat vám umožňujú vidieť, kto si pozrel váš príbeh. Ak si to však osoba pozrela znova, nedajte nám vedieť. V skutočnosti sa všetky zoznamy ich divákov zapĺňajú rovnako. Keď si človek pozrie váš príbeh, jeho meno sa nepresunie na vrch, ak si ho tiež znova zobrazí.

váš správca it má obmedzený prístup do niektorých oblastí tejto aplikácie

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám takto chlapci vidia, koľkokrát si niekto pozrie váš článok s príbehom, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby riešenia chyby Rosetta Stone 9114 alebo 9117