Môžete hrať Wii Games na Switch Nintendo?

Hrajte hry Wii na prepínači:

Môžete hrať Wii Games na Switchi? poďme to vedieť.

The Nintendo Switch predstavuje obrovský úspech pri akomkoľvek meraní. Switch debutoval v marci 2017 a stal sa triumfom japonskej videohry. Po ich prvom pokuse o vytvorenie zariadenia určeného pre vreckové počítače i konzoly bombardované konzolou Wii U. Aj keď nie je pochýb o tom, že pri uvedení Switch ako prenosného produktu od spoločnosti Nintendo panovala neistota, mohla spoločnosť vyjsť z brány s úspešným spustením.

hrať hry Nintendo Wii na prepínači

Môžeme hrať hybridnú konzolu Original. Stačí ho zapojiť do dokovacej stanice televízora alebo ho môžeme použiť ako tablet prostredníctvom dotykovej obrazovky LCD.

Je to najrýchlejšie predávaná konzola v histórii Nintenda. Aj keď Nintendo, po boku vývojárov tretích strán a nezávislých tvorcov hier. Odviedli obrovskú prácu pri osídľovaní knižnice Switchu skvelými hrami ako Super mario , Odyssey a The Legend of Zelda: Breath of the Wild, vždy existuje dopyt po širšom výbere hier, ktoré sa dajú hrať.

Ďalej:

Najmä majitelia Switchu sa rozhodli dúfať, že sa na Switch toľko prenesú hry všetkých tvarov a veľkostí. Z toho, že už len žiadosť o to, aby hry prišli na Switch, sa vyvinul mém. Možno kvôli prenosnosti a zábave pri hraní hier na Switchi. Možno kvôli prenosnosti a zábave pri hraní hier na Switchi nemá žiadna iná konzola celkom rovnakú úroveň požiadaviek ako najnovšie Nintendo. Ľudia jednoducho nemôžu prestať žiadať, aby hry prišli do systému.

Jednou z najväčších požiadaviek na hry však nie sú nutne nové hry. Je to na to, aby sa hry Wii dali hrať na Switchi. Dalo by to zmysel, ak by to tak nakoniec bolo kvôli tomu, ako Nintendo v minulosti fungovalo. Program Gameboy Advance mohol hrať hry Gameboy a Gameboy Color.

koreň 5.1.1 bez zakopnutia knox

Fungovanie Switch s WII Games:

Nebudeme vás držať v napätí príliš dlho: je nám ľúto, že vás sklameme, ale odpoveď pravdepodobne nie je tá, ktorú hľadáte. Krátka odpoveď na túto otázku je, že to nefunguje. To však nemusí platiť už navždy, takže čítajte ďalej. Switch a Wii môžu byť v budúcnosti kompatibilné. Ak ste niekým, o kom viete, že investoval do Nintendo Switch, potom ste si určite uvedomili, že Nintendo sa vrátilo k používaniu kaziet pre svoje domáce konzoly. Poslednou konzolou, na ktorú kazety použili, bola N64. GameCube ukončila éru kaziet až doteraz pre trh domácich konzol.

Switch používa malé kazety založené na blesku, ktoré sú veľmi podobné kazetám 3DS. Používanie systému založeného na diskoch by vyžadovalo fyzické pohyblivé časti spolu s ďalším hlukom, objemnosťou a krehkosťou. Robia systém oveľa krehkejším. Iba jediné prenosné vreckové zariadenie nikdy nepoužilo systém založený na fyzických diskoch - PSP od spoločnosti Sony - a jeho nástupca, spoločnosť Vita, taktiež prešla na flash kazety.

Vďaka tomu, že Switch nemá diskovú jednotku, je nemožné na nej hrať diskové hry Wii. Kazety, ktoré Switch používa, sú podobné ako v prípade DS a 3DS, ale nie sú rovnaké. To znemožňuje hrať niektorú z hier predchádzajúcich zariadení v tlačenej podobe. To neznamená, že neskôr nebude existovať spôsob, ako hrať digitálne kópie týchto hier.

A čo hry WII U?

Ako už bolo spomenuté, Wii U nebol veľkým hitom a je považovaný za neúspech, verte tomu alebo nie. Ale na Wii U boli niektoré hry, ktoré ľudia milovali a vyslúžili si druhú podobnú šancu. Spoločnosť Nintendo použila knižnicu hier Wii U na spustenie Switch Off s veľkým výberom hier.

Urobili pokračovania, vylepšili hry a vylepšili hry Wii U. Rozhodli sa to urobiť preto, aby mal Switch pevnú základňu hier, ktoré sa dajú hrať, a zaistil, aby si ho ľudia chceli kúpiť a udržiavať ho pri sebe. Z tohto dôvodu má Switch solídnu knižnicu hier a hrať ju môže každý. Tu je zoznam hier Wii U, ktoré si môžete zahrať na Nintendo Switch.

Zoznam:

 • Mario Kart 8 Delux: Tento port obsahuje všetky DLC z pôvodného vydania. Plus úplne nový bojový režim, ktorý ľahko prekoná ten pôvodný, aby sa dospelo k zatiaľ najlepšej hre Mario Kart.
 • Splatoon 2: Splatoon 2 je podobný originálu, predstavuje do série nových hráčov. Pri predstavovaní nových hráčov do série. Hra je stále aktívna. Takže každý, kto si vyzdvihne Splatoon 2 po júli 2019, zistí, že komunitný festival už neexistuje.
 • Krajina Donkey Konga: Tropické zmrazenie: Najnovšia hra zo série Donkey Kong Country bola vylepšená a vylepšená ako verzia hry Wii U.
 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild: Pôvodne bol oznámený ako exkluzivita Wii U. Táto hra bola prvou hrou v roku 2016, ktorá bola uvedená na trh pre Switch, a finálnou hrou pre Wii U, namiesto toho, aby bola exkluzívna.
 • Bayonetta 2: Toto je pokračovanie hry Bayonetta od Platinum Games a oba tituly sú portom na Switch. Urobili tak dobre, že Nintendo teraz oznámilo tretie.
 • Turnaj proti kiahňam DX: Kríženka medzi Tekken a Pokémonmi bola vydaná neskoro v priebehu životného cyklu Wii U a teraz je k dispozícii na Switchi so všetkými novými funkciami a vylepšeniami.
 • Hyrule Warriors: Prechod medzi franšízou Warriors a Zeldou zasiahol najskôr Wii U, až potom 3DS. To z titulov Wii U a 3DS, plus DLC.

Viac:

 • Sledovač pokladov kapitána ropuchy: Tento port je hra Wii U založená na úrovniach Captain Toad z Super Mario 3D World, úrovne s témou Super Mario Odyssey. Vyšla na trh 13. júla 2018. Od uvedenia do balíka pridali DLC, vďaka čomu je verzia Treasure Tracker s prepínačom definitívnou edíciou.
 • Super Smash Bros. Ultimate: Táto hra je založená na hre Wii U a nie je nevyhnutne predchádzajúcou hrou, s mechanickými zmenami a dokonca aj novými postavami. Ale táto hra je určite založená na hre Wii U Smash a získala ešte kritickejšiu chválu ako tá prvá.
 • Nový Super Mario Bros. U Deluxe: Táto hra je založená na hre Wii U a nemusí nutne ísť o predchádzajúcu hru.
 • Super Mario Maker 2: Je veľmi podobný originálu, ale počas hry má určité zmeny.
 • Tokyo Mirage Sessions #FE Again: Táto hra je často považovaná za jeden z najlepších titulov, aké kedy vyšli na Wii U, takže ak máte záujem o JRPG, je to skvelý port.
 • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition: Dobre, pripúšťame, že toto je hra Wii, nie titul Wii U, ale zaslúži si miesto na tomto zozname. HD port klasickej Wii, prvá hra Xenoblade dorazí na Switch úplne remastrovanú v roku 2020.

Aj keď táto funkcia neobsahuje všetky exkluzívne hry pre Wii U. Jedná sa o veľkú škálu portov a zážitkov, ktoré ľuďom prvýkrát unikli.

chybový kód 963 v Google Play

Podpora WII sa niekedy zmenila?

Tu je na Switchi zaujímavá vec: zariadenie je dostatočne výkonné, takže existuje veľa dôvodov, prečo sa domnievať, že podpora pre tituly Wii - a konkrétne pre niektoré kriticky uznávané vydania - k Switch niekedy príde. Po prvé, v Joy-Cons je zabudovaná zrejmá podpora, ktorá v podstate funguje ako mini radiče Wiimote. Spoločne môže dokonca fungovať ako kombinácia Wiimote a Nunchuck. Switch síce nie je dodávaný s infračerveným prijímačom a na výber obsahu na prehrávanie nepoužíva ukazovateľ v systéme ponúk. Port Switches v hre World of Goo, titul Wii vydaný v roku 2008, dokazuje, že Joy-Con je výkonnejší, ako by ste si mohli predstaviť.

hrať hry Wii na prepínači

Keď hráte World of Goo na Switchi. Požiada vás, aby ste položili Joy-Con na stôl. Potom zdvihnete ovládač a stlačíte tlačidlo +. Toto zobrazí kurzor na displeji, ktorý sa používa v systéme ponúk a počas hrania.

Nintendo Switch bol vyrobený s technológiou spracovania od spoločnosti Nvidia pomocou vlastného systému na čipe (alebo SoC). Tieto dve spoločnosti sa vyvinuli spoločne na základe vlastnej technológie Tegra spoločnosti Nvidia. Pred jeho oznámením sa povrávalo, že zariadenie bude fungovať na Nvidia Tegra X1 so 4 procesorovými jadrami ARM Cortex-A57 a 4 procesorovými jadrami ARM Cortex-A53 spolu s jadrami GPU na báze Maxwell. Tieto tvrdenia sa potvrdili po roztrhnutí konzoly po uvedení na trh. Preukázanie, že Nvidia mala vplyvnú a dôležitú úlohu pri stavbe Switch. Tu je však vec: existuje ešte jeden produkt, ktorý používa podobnú architektúru, a to Tegra X1 SoC a GPU založené na mikroarchitektúre Maxwell. Televízor Shield od spoločnosti Nvidia. Shield TV je set-top box zameraný na hry so systémom Android TV. To z veľkej časti funguje ako predchodca Switchu, pokiaľ ide o technológiu a výkon.

Prístup k virtuálnemu ovládaniu:

Možno si hovoríte: Znamená to, že Switch konečne dostáva virtuálnu konzolu, ako predtým 3DS, Wii a Wii U? bohužiaľ, to je solídne NIE.

Keď Nintendo v roku 2018 konečne rozviedlo svoje plány týkajúce sa online služby Switch, bývalý prezident Nintendo of America, Reggie Fils-Aime. Potvrdzuje, že minimálne v plánovanej budúcnosti Virtuálna konzola nepríde k prepnutiu, pričom uviedol, že sa na prepínači neplánuje používať banner Virtuálnej konzoly. Namiesto toho má Nintendo dve možnosti pre tých, ktorí chcú hrať staršie hry na Switchi

Prvým je samotný e-shop. Pretože niektorí vydavatelia - vrátane Nintendo - sa rozhodli vydať klasické porty hier z konzol a arkádových strojov, ako je napríklad Neo Geo. V súčasnosti je v eShope niekoľko klasík Neo-Geo, napríklad Blazing Star a Fatal Fury.

Druhá možnosť sťahovania klasických hier má formu online služby spoločnosti Nintendo, ktorá obsahuje výber hier NES, ako sú lezci na ľade, a pôvodný Super Mario Bros. Plus nová kolekcia titulov SNES v septembri 2019.

Budúcnosť čaká:

Podpora Wii pre Nintendo Switch nakoniec ostáva čakajúcou hrou. Videli sme, že Nintendo pridáva knižnice starších hier do online predplatiteľskej služby konzoly, aj keď je to oveľa pomalšie, ako by sme chceli. Tieto hry majú malé úpravy, ktoré umožňujú hranie online, a to buď súťažne, alebo prostredníctvom družstva. To znamená, že na ceste môže byť viac hier s upraveným hraním.

Super Mario Galaxy alebo The Legend of Zelda: Twilight Princess by na Switch prišli vo vylepšenej verzii s rozlíšením 1080p a možno s využitím technológie Joy-Con na emuláciu Wiimotov, ktoré sme videli pri hrách ako World of Goo.

Ktoré klasické hry z WII by ste si teda chceli na Switchi zahrať? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, aké hry Wii chcete na prepínači napodobniť!

Ak sa vám tento článok páči, môžete si tiež pozrieť; Sprievodca odstránením Reshade z PUBG v systéme Windows