Call of Duty Modern Warfare zaručuje, že jeho trailer bol „100% Ingame“, „žiadne triky“

Videohra ságy CoD chce po niekoľkých stagnujúcich rokoch zdvihnúť grafickú latku.

V poslednej dobeSága Call of Dutyvyskúšala všetky možné situácie a nápady, cestovala od budúcnosti do druhej svetovej vojny a zaoberala sa aj modernými vojnami. Čo neurobili za všetky tie roky? Zmeňte svoj grafický modul, ktorý, aj keď je silne upravený, už nesie niektoré dodávky, ktoré vážne obviňujú uplynulý čas. Dokázali to, tentoraz, sCall of Duty Modern Warfare.

Sme si vedomí, že naši fanúšikovia zomierajú, aby videli hru v pohybe, takže vám poviem, že všetko, čo ste videli v prvom traileri, bolo 100% v hre a beží na 60 snímok za sekundu, komentujú zo štúdia Taylor Kurosaki, naratívny riaditeľ tímu. Neexistuje žiadny trik alebo mágia, to, čo ste videli, je videohra.

Call of Duty Modern Warfare zaručuje, že jeho trailer bol

Nikdy som nepracoval v hre s toľkým potenciálom Už teraz vieme, že chcete skutočne vidieť skutočnú misiu, že chcete vidieť veci, nezamieňajte naše mlčanie v tejto chvíli a myslite si, že je to preto, lebo nemáme vo svojich rukách niečo dobré, onpokračovalona Reddite jeden z tých, ktorí sú zodpovední za argument akčnej videohry z pohľadu prvej osoby. V tomto priemysle pôsobím už 20 rokov a nikdy som nepracoval v hre s potenciálom, ktorý tentokrát máme. Príde to, Trpezlivosť, príde to.

Jednou z najlepších častí výučby hry bolo rozprávanie o nej so všetkými ľuďmi, ktorí sme mohli, povedal Ashton Williams, manažér komunikácie Infinity Ward. To, čo sme robili, sme tajili tak dlho, že možnosť konečne hovoriť o videohre bola veľmi oslobodzujúca.

Viem, že všetci čakáte na nové informácie, hranie atď. Všetky tieto informácie skutočne chceme zdieľať !, povedala osoba zodpovedná za kontaktovanie fanúšikov a komunity.

Videohra Infinity Ward bola novinkou len pred pár týždňamiCall of Duty Modern Warfare predstavenýtrailer, podrobnosti a dátum jeho tohtoročného vydania.

Pozri tiež: Väčšina hráčov má o hru záujem streamovaním