Vynechajte overenie účtu Google na zariadeniach LG G4, G3 a ďalších zariadeniach LG

Google sa oboznámil so spracovaním ochrana pred obnovením továrenských nastavení so zariadeniami Android pred rokom s príchodom Android Lollipop zostaviť. V každom prípade, práve teraz výrobcovia a transportéri odhaľujú komponenty svojich zariadení.

Ochrana pred obnovením továrenských nastavení funguje tak, že vaše zariadenie sa overí pomocou vášho zariadenia Certifikácie účtu Google , takže keď si niekto vezme váš telefón a resetuje ho výrobný závod, v každom prípade bude používateľ musieť overiť účet Google uvedený v telefóne, ktorý predchádza obnoveniu továrenského nastavenia zariadenia a používať zariadenie. Cheat si tak nebude môcť vziať váš telefón.

makro a myš na stred klávesnice

Vynechajte overenie účtu Google

Nech už je to akokoľvek, ak ste si telefón ešte nevyplatili z Craigslistu alebo iného porovnateľného trhu a teraz zostanete pri overení záznamu po obnovení továrenského nastavenia telefónu. Všetko, čo sa vezme do úvahy, vám môže byť trochu očarujúce programátorovi užitočné.

Vývojár tungkick na xda vytvoril jednoduché zariadenie s hromadným obsahom, ktoré dokáže Vynechajte overenie účtu Google na rôznych zariadeniach LG skontrolujte celý zoznam podporovaných zariadení pod nimi:

  • LG G4
  • LG G3
  • LG G Flex 2
  • LG G Stylo

Riešenie pre ďalšie zariadenia hneď za rohom.

Pozri tiež: Auto Magisk na automatické zapínanie a vypínanie koreňov pre Android Pay, Pokemon Go a akúkoľvek inú aplikáciu

ovládače pre samsung s7 windows

Ochranu Factory Reset Protection od spoločnosti tungkick môžete získať ako nástroj obídenia pre zariadenia LG pomocou odkazu na stiahnutie pod:

Stiahnite si Bypass Tool LG Factory Reset Protection

Ako obísť overenie účtu Google

  1. Daj tvoj Zariadenie LG do režimu sťahovania a pripojte ho k PC.
  2. Stiahnite si a rozbaľte nástroj bypass pomocou nástroja tungkick na svojom počítači.
  3. Dvojitým klepnutím / spustením súboru Tool.exe Vyberte svoju Zariadenie LG zo zoznamu a nechajte zariadenie vykonať svoju prácu.
  4. Keď je hotový postranný prístroj, reštartujte telefón .

Toto je to. Na vašom zariadení LG by sa už nemalo zobrazovať overenie účtu.