BIN to ISO - Ako môžeme prevádzať súbory

Keďže fyzické disky prešli cestou Doda, môžete si teraz všetko sťahovať priamo do svojho zariadenia z internetu. Súbory na stiahnutie sú väčšinou spracované príslušným programom. Niekedy prichádzajú ako súbory .bin, ktoré nie sú okamžite použiteľné. Aby ste ich mohli využiť, musíte tento súbor BIN previesť na ISO .

Súbory BIN sú jedným z obrazových formátov CD / DVD. Súbor BIN je binárna kópia celého disku CD / DVD. Tento súbor obsahuje VŠETKY údaje uložené na pôvodnom disku vrátane nielen jeho súborov a priečinkov. Ale aj jeho systémové špecifiká. Napríklad zavádzacie informácie, zväzok, atribúty zväzku a akékoľvek ďalšie údaje špecifické pre systém. Obrazový súbor BIN nie je súborom súborov alebo priečinkov, ale je presným duplikátom nespracovaných údajov pôvodného disku, sektor po sektore.

previesť súbor BIN na ISO

Súbor BIN s príponou .bin je binárny súbor. Toto je zvyčajne surový bajt pre bajtovú kópiu pôvodného súboru, ako je klon pôvodného disku alebo súboru. Každý bit a každý bajt na rovnakom mieste ako originál. Pre zložitejšie programy a dokonca aj pre niektoré hry sa najskôr stiahnite ako súbory .bin a potom preveďte v ISO.

HLAVNÉ:

Súbor ISO (často nazývaný obraz ISO) je archívny súbor, ktorý obsahuje identickú kópiu (alebo obraz) údajov nájdených na optickom disku, napríklad CD alebo DVD. Často sa používajú na zálohovanie optických diskov. Alebo na distribúciu veľkých súborov, ktoré chcete napáliť na optický disk. Je to obraz disku, ktorý je možné napáliť priamo na disk CD alebo DVD alebo použiť s virtuálnym diskom, ako je Daemon Tools. Stále obsahuje binárne údaje, ale je možné ho formátovať. Aby ho bolo možné použiť ako bootovacie médium, ako napríklad DVD s hrami alebo programami, ktoré sme mali k dispozícii. Musíme súbory BIN previesť na ISO.

lg v10 odomknúť bootloader

Zatiaľ čo mnoho ľudí používa obrázky ISO na vytváranie záloh svojich optických diskov. Obrazy ISO sa v dnešnej dobe používajú predovšetkým na distribúciu veľkých programov a operačných systémov. Pretože umožňuje, aby všetky súbory obsahovali jeden ľahko stiahnuteľný súbor. Ľudia sa potom môžu rozhodnúť, či chcú tento obrázok pripojiť alebo použiť na napálenie optického disku.

Prevod BIN na ISO:

súbor BIN sa bežne nachádza. Keď sťahujeme hry, softvér, systémy, programy atď. Rozdiel je však v tom, že formát BIN je menej kompatibilný a menej programov formát BIN plne podporuje. , takže odporúčame previesť BIN do známeho formátu ISO. Môžete ich tiež napáliť na disk alebo pomocou simulátora DVD prehrávača vytvoriť napríklad program Daemon Tools. Existuje niekoľko bezplatných nástrojov, ktoré môžete použiť na vykonanie konverzie. Tu uvediem niekoľko dobrých. poďme o nich diskutovať;

ako oklamať život 360

CDBURNERXP :

previesť súbor BIN na ISO

CDBurnerXP je zadarmo aplikácia na napaľovanie diskov CD a DVD, vrátane diskov Blu-Ray a HD-DVD. Zahŕňa tiež funkciu vypaľovania a vytvárania ISO, ako aj viacjazyčné rozhranie. Každý, dokonca aj spoločnosť, ho môže používať zadarmo. Je to predovšetkým softvér na napaľovanie CD, ktorý dokáže napaľovať DVD a konvertovať súbor .bin na an.iso

Funguje dobre a je veľmi intuitívny. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť zdrojový súbor, ktorý chcete previesť, zvoliť výstup a potom nechať nástroj pracovať.

WINISO :

WinISO je malý freewarový program, ktorý ľahko prevádza súbory .bin na .iso. Rovnako ako CDBurnerXP sa ľahko používa a predstavuje malé stiahnutie. Nainštaluje sa, nastaví sa ako ovládač súborov pre tieto súbory a potom vám umožní vybrať zdrojový a cieľový súbor a formát. Môžete prevádzať a vypaľovať alebo iba prevádzať, je to úplne na vás.

Ak CDBurnerXP nefunguje, môžete použiť WinISO a určite to bude fungovať.

WINBIN2ISO:

Tento malý program prevádza obrázky BIN CD alebo DVD na obrázky ISO. Súbory väčšie ako 2 GB tiež nie sú problémom a fungujú vo všetkých operačných systémoch Windows a Server. WINBIN2ISO je veľmi dobre vyzerajúci program, ktorý však vyzerá bezchybne. Od základu to navrhli tak, aby čo najskôr prekonali BIN na ISO a urobili to dobre. Pokiaľ ide o rýchly prevod, je to presne ten konverzný nástroj WinBin2Iso, ktorý potrebujete.

prehrávač nefunguje na Chrome

previesť súbor BIN na ISO

Ak chcete behom niečo malé a takmer neviditeľné, potom je WinBin2ISO dobrá stávka.

ANYTOISO:

AnyToISO je ďalší prevádzač súborov bin. Môže prevádzať takmer akýkoľvek formát súboru na obraz ISO vrátane súborov .bin a .iso. Okrem toho môže mať akýkoľvek priečinok a vytvoriť z neho obraz ISO. K dispozícii je bezplatná a prémiová verzia, ale pre občasné použitie je bezplatná verzia viac ako dostačujúca.

Rozhranie je podobné ako tieto ostatné, jednoduché a vecné. Vyberte zdroj a cieľ, nastavte akékoľvek predvoľby súborov a nastavte ich tak, aby fungovali. Teraz je to skutočne veľmi rýchly proces a program nemá príliš veľa zdrojov. Ak prémiové funkcie nepotrebujete, musíte si zvoliť bezplatné stiahnutie.

ANYBURN:

AnyBurn je jednoduchý malý program, ktorý má veľa funkcií. Môžete ho použiť na ľahké napaľovanie súborov a priečinkov na disky DVD, CD a Blue-ray. Môže tiež previesť súbor BIN na ISO. Rovnako ako ostatní v tomto zozname vyzerá staro a má veľmi jednoduché používateľské rozhranie, ale napriek tomu zvládne prácu bez problémov. Tento nástroj je zadarmo a je aktuálny, takže je aktuálny.

Súbor 360 root apk

Táto freewarová napaľovačka je určená pre 32-bitové a 64-bitové Windows. Používateľské rozhranie je jednoduché, vyberte možnosť previesť na ISO obraz, vyberte zdroj a cieľ a nechajte nástroj, aby pokračoval v práci.

Ďalší krok s obrázkom ISO:

Keď skončíte s obrázkom ISO, máte dve možnosti. Podľa veľkosti ich môžete napáliť na disk CD alebo DVD. Alebo ho môžete tiež pripojiť pomocou virtuálnej optickej jednotky. Mám sklon zvoliť si druhú možnosť, pretože už nemám ani optickú jednotku.

doplnky servera plex media

no, používam Daemon Tools Lite vytvoriť disk v počítači. K dispozícii sú aj ďalšie programy, ale používam tento, pretože pre mňa vždy fungoval dobre. Existuje aj jeho bezplatná verzia a na ďalšie účely je bezplatná verzia viac než dosť. Stiahnite si súbor, nainštalujte ho, nechajte ho nainštalovať virtuálne ovládače a môžete vyraziť. Má tiež odľahčenú a platenú verziu. Po nainštalovaní vyberte svoju novú ISO, kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Otvoriť v. V zozname vyberte Daemon Tools a bude pripojený rovnako ako skutočný optický disk.

Dúfajme, že jedna z vyššie uvedených pomôcok vám pomôže vykonať konverziu z .bin na .iso najjednoduchším spôsobom. Ak používate iný program ako tu uvedené, kontaktujte nás. Budeme pokračovať v aktualizácii. Ak vám tento článok pomôže, zdieľajte ho s ďalšími ľuďmi.

Ak sa vám tento článok páči, mali by ste tiež vidieť; Zistite prihlásené QuickBooks: Ako na to?