Beta 2 systému watchOS 6: Apple Watch môžeme aktualizovať priamo

V týchto posledných týždňoch, keď sa objavujú početné recenzie beta verzií nového softvéru predstaveného spoločnosťou Apple na minulom WWDC, sme našli veľmi dobré správy. Beta 2 systému watchOS 6 umožňuje priamu aktualizáciu hodiniek Apple Watch.

Apple Watch sú nezávislejšie od iPhone vďaka beta 2 systému watchOS 6

Čoraz viac Cupertino sa snaží dosiahnuť, aby boli hodinky Apple Watch nezávislejšie na iPhone. Už vieme, že môžeme prijímať hovory a správy bez telefónu v blízkosti, a teraz s novou beta verziou 2 systému watchOS 6 robíme krok k tejto nezávislosti.

windows nemohol automaticky viazať ip protokol

Beta 2 systému watchOS 6: Apple Watch môžeme aktualizovať priamo

Vývojári, ktorí inštalujú beta verzie na svoje zariadenia, si to uvedomili sa začal proces aktualizácie Apple Watch bez toho, aby ste sa dotkli iPhonu. Momentálne to nie je úplne nezávislé, pretože je potrebné na telefóne potvrdiť niektoré činnosti. Na prijatie zmluvných podmienok budeme musieť naďalej používať iPhone.

Veľký krok pre staršie hodinky Apple Watch

Keď vyšli hodinky Apple Watch, pamätám si, že to bol produkt, ktorý mal veľa potenciálov, ale vyzeral ako v plienkach. Už sme vo verzii 4 a beta 2 v watchOS 6 a môžeme to povedať sme zostarli a chceme sa stať úplne nezávislým od iPhone, ktorý bol zjednotený ako siamský.

Beta 2 systému watchOS 6: Apple Watch môžeme aktualizovať priamo

Dúfame, že vo verzii 3 beta systému watchOS 6 budeme môcť hodinky aktualizovať bez toho, aby sme museli mať po ruke iPhone, tým menej s nimi budeme musieť interagovať. Samozrejme sa zdá, že na dokončenie týchto aktualizácií budeme musieť naďalej nechávať bootovanie.

položka nikdy nedorazila na Amazon

Pamätám si len jednu vec. Bety operačných systémov, ktoré sú práve spustené pre vývojárov, nie sú príliš stabilné a môžu generovať neočakávané poruchy. Musíme mať trpezlivosť, aspoň dovtedy, kým nevyjdú verejné beta verzie, ktoré sú už viac testované a nemajú takmer žiadne zlyhania ani nestability. Predpokladá sa, že v júli si tieto beta verzie budeme môcť dať a vychutnať si všetky novinky.

Pozri tiež: Predpokladáme, že iPhone XI a XI Max budú mať trojitý fotoaparát