Najlepšie VPN pre Popcorn Time - mali by ste vedieť

VPN pre Popcorn Time

aktualizácia doplnkov kodi zlyhala

Popcorn Time je úžasný spôsob sledovania filmov online, avšak pokiaľ nepoužívate sieť VPN, je blokovaný v mnohých regiónoch sveta. Ale nebude to môcť urobiť žiadny poskytovateľ VPN; chlapci, chcete aplikáciu, ktorá odblokuje Popcorn Time pri zachovaní rýchlosti vášho pripojenia pre rýchle prúdy bez vyrovnávacej pamäte. V tomto článku si povieme o najlepších VPN pre Popcorn Time - mali by ste to vedieť. Poďme začať!

Čo je čas Popcorn?

Popcorn Time je v skutočnosti bezplatná streamovacia služba otvoreného zdroja, ktorá beží na torrentujúcom klientovi. Zbavuje používateľov náročnej torrenty a skôr ponúka prehrávač médií, ktorý vám umožní streamovať obsah torrentov.

To je hlavne dôvod, prečo si rokmi získal popularitu. Funguje trochu rovnako ako Netflix, Amazon Prime a ďalšie streamovacie služby, ale nie je to úplne to isté.

Pokiaľ ide o jednoduché použitie a dostupnosť filmu, je ťažké prekonať Popcorn Time. Bezplatný multiplatformový softvér s otvoreným zdrojom využíva silu torrentov na zabezpečenie rýchleho prístupu k všetkému streamovanému obsahu, aký si dokážete predstaviť. Televízne programy a filmy máte na dosah ruky a sú zabalené v elegantnom rozhraní podobnom Netflixu, v ktorom je tiež mimoriadne ľahké prechádzať.

Čo robí dobré streamovanie Popcorn Time VPN?

Nájsť dobrú VPN pre Popcorn Time môže byť skutočne zložitá úloha. Rýchlosť je nevyhnutná, pretože streamované videá využívajú veľkú šírku pásma a dokonca aj najmenší pokles môže v skutočnosti spôsobiť koktanie. Niektoré siete VPN zvyšujú rýchlosť vďaka šetreniu šifrovania a opatrení na ochranu osobných údajov. Postup, ktorý pre Popcorn Time vlastne nebude fungovať. Zvážili sme postupy ochrany súkromia oproti testom rýchlosti, aby sme zistili, ktorí poskytovatelia VPN sú najvhodnejší na streamovanie videa v Popcorn Time.

 • Rýchlosti sťahovania. Nemôžete pozerať film, ak si ho nemôžete stiahnuť. Popcorn Time využíva silu torrentov na získavanie údajov z cloudu používateľov na celom webe. Ak však vaša VPN nedokáže zvládnuť prenos, máte šťastie. Výsledky rýchlosti sa budú líšiť v závislosti od vašej polohy a tiež od umiestnenia servera VPN, ku ktorému ste pripojení. Našli sme poskytovateľov VPN spolu s najlepšími celkovými skóre rýchlosti, takže nebudete musieť čakať na spustenie streamu v Popcorn Time.
 • Obmedzenia šírky pásma. Niektorí poskytovatelia VPN obmedzujú množstvo, ktoré si môžete stiahnuť každý mesiac. Väčšinou škrtiace rýchlosti dosiahnete po dosiahnutí určitého bodu. Neobmedzené prevody sú nevyhnutnosťou pre službu Popcorn Time a všetky nižšie uvedené VPN nie sú nijako nákladne spojené s akýmkoľvek dopravným obmedzením.

Ďalej

 • Obmedzenia súborov. Mnoho sietí VPN zakazuje mnohým typom súborov prechádzať cez ich sieť. Spolu s P2P pripojením a súbormi torrentov sa nachádzajú v hornej časti zoznamu. Bez rovnomerného prenosu torrentov je Popcorn Time prakticky zbytočný, takže sme sa ubezpečili, že náš výber VPN nikdy neobmedzuje to, čo si chlapci môžu sťahovať, najmä pokiaľ ide o torrenty.
 • Simultánne pripojenie. Popcorn Time je k dispozícii aj pre množstvo operačných systémov. Týka sa to Windows, Mac, Linux, Android a iOS. So softvérom na týchto zariadeniach a s VPN by za normálnych okolností nebol problém. Ak ich však použijete príliš veľa naraz, môžu nastať problémy, pretože siete VPN obmedzujú počet zariadení, ktoré sa môžu kedykoľvek skutočne pripojiť. S cieľom zabezpečiť, aby si každý mohol pozrieť filmy, keď chce. Uprednostňovali sme siete VPN s vysokým počtom súčasných pripojení alebo alternatívnymi možnosťami, aby sme rozšírili predvolený rozsah.
 • Funkcie ochrany osobných údajov a pravidlá protokolovania. Ochrana súkromia je vo VPN mimoriadne dôležitá, najmä kedykoľvek dôjde k prihláseniu. VPN to uspokojujú prijatím politiky nulového protokolovania. To znemožňuje tretím stranám prístup k zhromaždeným údajom, pretože žiadne z nich neexistujú. Používatelia ako Popcorn Time majú tiež funkcie ako automatický prepínač zabitia a ochrana pred únikom DNS, aby prerušili náhodné nezabezpečené pripojenia.
 • Dostupnosť platformy. Ak viete, chlapci, môžete si nainštalovať Popcorn Time na operačný systém. Potom by ste mali byť schopní nainštalovať si VPN na rovnaké zariadenie, tiež jednoduché a jednoduché.

Najlepšie VPN pre Popcorn Time - mali by ste vedieť

NordVPN

Pros

 • Vysoko dostupné plány
 • Väčšina serverov VPN spolu s rôznymi adresami IP
 • 256-bitové šifrovanie AES spolu s dokonalým utajením tiež
 • Žiadne protokoly a šifrované pripojenia pre dokonalé súkromie
 • Zákaznícky servis (24/7 chat).

Zápory

 • Naozaj málo
 • Aplikácie môžu byť na pripojenie niekedy pomalé.

nordvpn

NordVPN spolu so svojimi servermi robí niečo zaujímavé a dodáva vysoké rýchlosti. Namiesto distribúcie univerzálnych strojov, ktoré spracúvajú všetok prenos v sieti. Servery sú vyladené tak, aby efektívne zvládali mnoho druhov prenosov. Existujú servery na sťahovanie torrentov. Napríklad, vďaka čomu je Popcorn Time v sieti NordVPN prekvapivo rýchly.

Popri špecializácii na servery má NordVPN tiež neobmedzenú šírku pásma, žiadnych policajných operátorov, politiku nulového protokolovania a tiež žiadne obmedzenia na torrent alebo P2P prenos. Sieť má viac ako 5 500 serverov, ktoré pokrývajú 58 krajín a tisíce zástupcov. K dispozícii je tiež podpisové dvojité šifrovanie spoločnosti NordVPN, aby sa zabezpečila bezpečnosť údajov.

aplikácia Goodnotes pre Android

Bezpečnostné funkcie softvéru NordVPN v zásade zahŕňajú ochranu proti úniku DNS a automatický prepínač zabitia. Väčšina poskytovateľov VPN si tieto doplnky vyhradzuje pre používateľov počítačov Mac a Windows. NordVPN však pridáva podporu aj pre zariadenia so systémom iOS, čo z neho robí jednu z bezpečnejších mobilných sietí VPN v okolí.

ExpressVPN

Pros

 • AKCIA: 3 mesiace zadarmo (zľava 49% - odkaz nižšie)
 • Spoľahlivé a rýchle pripojenie tiež
 • Podporuje VŠETKY zariadenia
 • Rovnako prísna politika bez prihlásenia
 • Skvelá podpora (24/7 chat).

Zápory

 • Mesačný plán má v skutočnosti vysoké náklady.

vyjadriť vpn

Rýchlosť je niečo, čo ExpressVPN sa špecializuje na. Ako poskytovateľ má poskytovateľ ExpressVPN tiež niektoré z najrýchlejších výsledkov testov rýchlosti. Vysoký výkon dosahujú servery umiestnené vo veľkých mestách aj vo väčšine stredne veľkých miest. Celkovo existuje až 3 000 globálnych serverov v 94 krajinách. Takže aj keď sa vám darí lenivé spojenie, je veľmi pravdepodobné, že nájdete aj rýchlejšie s trochou experimentovania. ExpressVPN tiež neobmedzuje šírku pásma a neblokuje torrent alebo P2P prenos. A vlastne má prísnu politiku nulového protokolovania, aby vaše súkromie bolo najvyššou prioritou.

Ďalej | VPN pre Popcorn Time

Jednoznačnou vynikajúcou funkciou pre ExpressVPN sú v podstate zabudované rýchlostné testy aj pre verzie softvéru pre Windows, Mac a Android. Ak je váš čas sťahovania Popcorn Time pomalý, jednoducho vstúpte do ponuky a spustite okamžitý test rýchlosti. Aby sme zistili, či ide o VPN alebo súbor, ktorý streamujete. Ak je to pôvodné, prepnite servery, znova spustite test a potom pokračujte, až kým nenájdete rýchle pripojenie.

prečo nemôžem zmeniť svoj profilový obrázok služby Steam

Spolu s ExpressVPN sú obmedzenia zariadenia nakoniec miernou nevýhodou. Naraz sú povolené iba tri súčasné pripojenia, čo je počet, ktorý je možné rozšíriť aktualizáciou vášho plánu. Poskytovateľ tiež ponúka softvér pre všetky rovnaké platformy, ktoré zastrešuje Popcorn Time. Ich súčasné pripojenie by však v skutočnosti mohlo byť problémom.

Nulové protokolovanie je pre ExpressVPN skutočne vysokou prioritou. Poskytovateľ tiež poskytuje ochranu pred únikom DNS zabudovanú do jeho vlastného softvéru spolu s prepínačom Zablokovanie zámku v sieti. S cieľom zabezpečiť, aby dáta nikdy nenechali vaše zariadenie so systémom Windows alebo Mac nezašifrované.

Čistá VPN

PureVPN sa v zásade zameriava na rozšíriteľnosť spolu so sieťou serverov. Zastúpených je 180 lokalít, ktoré zahŕňajú 141 krajín a na výber je až 2 000 serverov. Väčšina používateľov VPN si však túto úroveň rozmanitosti predstavuje ako riešenie cenzúry. Používatelia programu Popcorn Time, ktorí hľadajú zvýšenie rýchlosti, ho môžu použiť. S cieľom nájsť rýchle spojenie kedykoľvek počas dňa. PureVPN vám tiež umožňuje testovať tieto skóre rýchlosti priamo z webu.

PureVPN v zásade spája túto veľkú sieť s neobmedzeným počtom dát. ISP škrtiace riešenia, súčasné pripojenia pre viac ako päť zariadení a tiež skvelá politika nulového protokolovania. Spoločnosť tiež šifruje prenos spolu s 256-bitovým AES a prichádza s prepínačom kill pre Windows a Mac, aby sa zabránilo úniku údajov.

Plány PureVPN prichádzajú so 7-dennou zárukou vrátenia peňazí. Vyskúšajte to a zistite, či skóre rýchlosti udržiava vaše streamy plynulé a neprerušované.

Vyvarujte sa bezplatným sieťam VPN pre streamovanie Popcorn Time

Výber cenovo dostupného a bezpečného poskytovateľa VPN Popcorn Time VPN, ktorý v podstate vyhovuje všetkým vašim potrebám pri prehliadaní a streamovaní, môže chvíľu trvať. Je lákavé použiť jedno z mnohých bezplatných riešení VPN inzerovaných na banneroch a weboch po celom webe. Ako však vie aj mnoho používateľov VPN, ide o skutočne nebezpečný nápad.

Prevádzka virtuálnej súkromnej siete v skutočnosti stojí peniaze. Podnikanie, ktoré ponúka bezplatné služby, musí zotavovať náklady aj inak. Najbežnejšie spôsoby, ako to dosiahnuť, sú v zásade vkladanie reklám do pripojení používateľov a šifrovanie. Alebo tiež dokonca predaj skutočných používateľských údajov, ktoré sľúbili v záujme ochrany. Bezplatné VPN bývajú pomaly a nie sú zaručené, aby ponúkali akékoľvek súkromie alebo anonymitu. To ich robí spolu s Popcorn Time mimoriadne zle zvoliteľnými.

Ako môžete opraviť spomalenie VPN Popcorn Time?

Sieť VPN poskytuje moderným používateľom internetu dôležitú službu, pridané šifrovanie a anonymita však stojí za rýchlosť. Služby VPN sú v skutočnosti pomalšie ako miestni poskytovatelia internetových služieb, často klesajú o 10 - 20% u poskytovateľov najvyššej úrovne alebo sú dvojnásobné v prípade zlých pripojení. Je to frustrácia, s ktorou sa musí vyrovnať každý užívateľ. Existujú však niektoré riešenia vašej VPN Popcorn Time, ktoré vám môžu skutočne pomôcť.

ren software software.001 sa používa
Riešenie 1: Prepínanie serverov VPN

Rýchlosť pripojenia VPN priamo súvisí so vzdialenosťou medzi vašou polohou a serverom, ku ktorému ste pripojení. Čím ďalej musia vaše údaje cestovať, tým dlhšie to trvá, je to také jednoduché. Ak nedostanete dostatočne rýchly prúd z tohto servera VPN na druhej strane zemegule. Potom prepnite na jednu bližšie a zistite, či to zlepšuje čísla.

Riešenie 2: Nastavenie nových úrovní šifrovania

Šifrovanie údajov síce vyžaduje čas, a tiež zvyšuje veľkosť paketov, ktoré prechádzajú vašim pripojením. Väčšina šifrovacích procesov pridáva na celkovej veľkosti každého paketu 20 - 50%. Veľké množstvo, ktoré sa v podstate zvyšuje pri základných úlohách prehliadania webu, nieto ešte pri streamovaní filmov. Niektorí poskytovatelia VPN vám v tomto boji umožňujú povoliť zníženie úrovne šifrovania aktívneho na vašom pripojení. Ak je váš stream spomalený, skúste znížiť šifrovanie.

Riešenie 3: Skontrolujte svoje vlastné pripojenie

VPN nemusí byť na vine ani pri vašich nízkych rýchlostiach. Poskytovatelia internetových služieb väčšinou obmedzujú určité porty, čo vedie k užšej šírke pásma, kedykoľvek je aktívny váš softvér VPN. Mnoho dobrých aplikácií VPN vám v skutočnosti umožní zmeniť porty a protokoly, aby ste to obišli. Nízky rýchlosť pripojenia môže spôsobiť aj bezpečnostný softvér, napríklad brány firewall a antivírusové programy, rovnako ako pripojenie Wi-Fi namiesto káblového pripojenia.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o VPN pre Popcorn Time, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Odblokujte solárny film pomocou najlepších sietí VPN - kroky