Najlepšie alternatívy TVMuse, ktoré môžete použiť

V skutočnosti o web na streamovanie videa na internete nie je núdza. Tu a tam nájdete na internete nový web na streamovanie filmov. Spolu s ľuďmi ako Netflix, Amazon Prime. Odvetvie streamovania videa teraz napreduje rýchlym tempom. Aby sme tento trend stihli, prichádza veľa webov, ktoré by ponúkali filmy v rozlíšení HD. V tomto článku si povieme o najlepších alternatívach TVMuse, ktoré môžete použiť. Poďme začať!

Teraz však boli všetky stránky na streamovanie videa legálne a niektoré z nich vám môžu spôsobiť právne problémy. Vláda v skutočnosti podniká právne kroky proti vlastníkom stránok, ktorí tiež distribuujú obsah chránený autorskými právami. Toto je skutočný dôvod, prečo torrentové webové stránky zaznamenali za posledných pár rokov výrazný pokles.

5400 vs 7200 ot./min. HDD

Nielen torrenty, ale úrad podniká prísne kroky aj proti majiteľom filmových webov. Zo všetkých zakázaných webov bola TVMuse v skutočnosti najlepšia. Pre tých, ktorí to nevedia, bola TVMuse v zásade najlepším webovým serverom na streamovanie filmov. V decembri 2019 sa však zistilo, že hostuje obsah chránený autorskými právami. Výsledkom bolo, že ho úrad okamžite zrušil.

Najlepšie alternatívy TVMuse, ktoré môžete použiť

Po zákaze vytvorili tvorcovia TVMuse proxy server, ktorý však tiež nedokázal prežiť. Takže ak ste predtým boli návštevníkom TVMuse a hľadali jeho alternatívy, čítate ten správny článok. V tomto článku sa chystáme zdieľať niektoré z najlepších webov, ako je TVMuse, na sledovanie filmov a televíznych programov zadarmo.

GoMovies

Ďalšou alternatívnou stránkou pre TVMuse je vlastne Gomovies. Táto stránka sa zaoberá hlavne filmami, avšak môžete očakávať, že nájdete značné množstvo televíznych programov a všetko je tiež úplne zadarmo. Na streamovanie alebo stiahnutie vášho obľúbeného filmu alebo predstavenia nie je potrebný žiadny účet. Rozhranie je skutočne prehľadné a obsahuje niekoľko reklám. Streamy sú k dispozícii v HD kvalite a môžete si ich jednoducho stiahnuť jediným kliknutím na tlačidlo. Hlavná vec, ktorá tejto stránke chýba, je sledovanie funkcií v skutočnosti. Ďalej tiež neexistuje žiadne obmedzenie prístupu. Bez ohľadu na to, čo ponúkajú, sú ich služby skutočne skutočne slušné.

FM filmy | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Vysoko kvalitné filmy
 • Nie je potrebná žiadna registrácia ani prihlásenie. Stačí skontrolovať overenie 18+.

Zápory:

 • Pozor na proxy servery.

Alternatívy TVMuse

Ak hľadáte web na streamovanie filmov, ktorý vás pred sledovaním videí nežiada o registráciu. Potom by FMovies mohli byť tou najlepšou voľbou pre vás. V porovnaní s TVMuse má program FMovies skutočne kvalitnejší obsah. Takmer všetky filmové a televízne programy dostupné na FM filmoch sú v skutočnosti k dispozícii v HD kvalite.

SideReel | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Spolu s už existujúcou obrovskou knižnicou SideReel ponúka divákom aj agregovaný zoznam obsahu.
 • SideReel umožňuje svojim používateľom spolupracovať a aktívne aktualizovať obsah stránok. Využíva Facebook Connect na kultiváciu účasti používateľov, čím tiež navodzuje pocit komunity. Používatelia môžu tiež využívať všetky funkcie služby Facebook Connect a zdieľať tiež svoje obľúbené položky.

Zápory:

 • Je to vlastne platforma pre televízne programy, kde úplne chýba vzrušenie z filmov.

Alternatívy TVMuse

google meet grid view (oprava)

Ďalším na našom zozname je vlastne SideReel. Táto stránka poskytuje vynikajúce služby kedykoľvek, keď dôjde na sledovanie vašich obľúbených televíznych programov a na vysielanie viacerých programov. SideReel väčšinou pridáva a aktualizuje epizódy každý deň a nedávno nahraný obsah nájdete ľahko aj na domovskej stránke. Ich webová stránka nemusí vyzerať tak fantasticky, to, čo ponúkajú, však skutočne stojí za to. Majú známe televízne programy z populárnych sietí, ako sú HBO, Fox, Netflix, Syfy atď. To všetko je úplne zadarmo, aj keď na začatie streamovania budete potrebovať používateľský účet. Na SideReel sa mi páči to, že všetky streamy majú používateľské recenzie a hodnotenia. To vám pomôže vyhodnotiť, či by ste mali začať sledovať konkrétny obsah alebo nie.

Ak ste tiež fanúšikom, ktorý chce vedieť o všetkom, čo sa deje s vašim obľúbeným hercom v televíznej šou. Potom je SideReel ideálny pre vás, pretože vás bude informovať o všetkých týchto novinkách.

Vudu | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Na sledovanie filmov zadarmo nie je potrebné žiadne predplatné.
 • K dispozícii je 1 000 bezplatných filmov.
 • Legálna webová stránka na streamovanie videa a len málo uvedených serverov proxy.

Zápory:

čo znamená wbu v textových správach
 • Všetky filmy nie sú zadarmo.
 • Je potrebné zakúpiť predplatné.

Alternatívy TVMuse

Je to legálna stránka v zozname, kde si musíte vytvoriť účet na sledovanie filmov. Každý film vo Vudu sa nahráva v kvalite HD. Okrem toho obsahuje zoznam najslávnejších a najpopulárnejších videí priamo na domovskej stránke. Vudu je teda ďalšou najlepšou alternatívou TVMuse v roku 2020, ktorú môžete práve teraz navštíviť.

WatchEpisodes | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Bezplatné vysokokvalitné streamovanie

Zápory:

 • Táto webová stránka vysiela v skutočnosti iba televízne programy a webové série.

Alternatívy TVMuse

WatchEpisodes je jeden taký streamovací web, ktorý sa skutočne blíži k tvmuse a má dokonca aj niektoré ďalšie funkcie. Táto webová stránka poskytuje odkazy na tisíce filmov a televíznych seriálov a môžete ich tiež triediť pomocou mnohých vyhľadávacích filtrov. Ďalšou skvelou funkciou tohto webu je, že môžete získať možnosť stiahnuť si tapety svojich obľúbených televíznych programov, čo je skutočne úžasné. WatchEpisodes poskytuje viac ako 500 streamovateľných odkazov na konkrétne video, čo je všetko, čo budete potrebovať.

Ak hľadáte plnohodnotnú alternatívu k TV Muse. Potom budú WatchEpisodes to isté, pretože ponúka funkcie a ľahko použiteľné rozhranie.

PrimeWire

PrimeWire je v skutočnosti jedným z najlepšie hodnotených webov na streamovanie filmov v zozname, ktoré dnes môžete navštíviť. Stránka však väčšinou čelí právnym komplikáciám kvôli hosteniu obsahu chráneného autorskými právami. V skutočnosti je zakázaný aj v mnohých krajinách. Dobrá vec je, že PrimeWire obsahuje časť obsahu, ktorá sa nezobrazuje na iných streamovacích stránkach. Pokiaľ teda nemôžete nájsť požadované filmy alebo televízne programy na iných webových stránkach. Potom ho s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete na PrimeWire.

na tento disk nie je možné nainštalovať systém Windows, tento hardvér tohto počítača nemusí podporovať bootovanie

123MOVIES | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Najlepšou vlastnosťou tohto webu je, že diváci nájdu tiež všetky najnovšie a najlepšie hodnotené filmy alebo seriály IMDB, ktoré patria medzi milióny, ktoré im skutočne boli ponúknuté.
 • Vďaka vylepšenej možnosti online streamovania nemusí divák sťahovať filmy, aby ich mohol otvoriť.

Zápory:

 • Spolu s toľkými renováciami a prerobeniami prebiehajúcimi na tomto webe. Existuje veľa dvojitých verzií filmov 123 a môže prenášať vírusy, ktoré nie sú pre váš systém príliš zdravé. Preto sa veľmi neodporúča používať 123 filmov bez ochrany VPN.

123 filmov

Stránka je rovnaká ako stránka GoMovies a môže sa pochváliť rozsiahlou zbierkou televíznych programov a filmov spolu s obsahom anime. Viaceré streamovacie stránky odkazujú s rozlíšením videa, ktoré sa pohybuje od CAM po HD. Môžete tiež požiadať o svoje obľúbené televízne programy alebo filmy pomocou sekcie požiadaviek. Môžete pozerať svoje obľúbené filmy ako Inception a Interstellar vo vysokom rozlíšení jednoducho spolu s filmom 123MovieTime.

123MoviesTime je v hre najdlhšie a má za sebou úžasnú vývojársku komunitu. Stránka v blízkej dobe nikam nesmeruje, a preto je vynikajúcou alternatívou k Tv Muse.

Flixter | Alternatívy TVMuse

Klady:

 • Nie je potrebná žiadna registrácia alebo prihlásenie.
 • Je tiež povolené streamovanie dobrých videí v normálnej kvalite SD.
 • Je známe, že pridáva filmy a epizódy každú hodinu.

Zápory:

 • Odporúčame vám používať ho spolu s VPN.

flixter

Ak máte pripojenie na internet s nízkou rýchlosťou a hľadáte web na streamovanie filmov v štandardnej kvalite „SD“. Potom môže byť Flixtor tou najlepšou voľbou pre vás. Skvelé je, že Flixtor funguje dokonca aj na internete s pomalou rýchlosťou a má tiež obrovskú zbierku filmov a televíznych programov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto chlapcom páči tento článok o najlepších alternatívach TVMuse, ktorý môžete použiť, a tiež vám bude užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

ako obsadiť čas popcornu do televízie

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie alternatívy šťastného opravára k hackerským hrám