Najlepšie aplikácie so správami Tech, ktoré by ste mali vedieť

Aké sú v skutočnosti najlepšie technologické novinky pre Android? To, čo robí aplikáciu považovanou za najlepšiu pre milovníkov technológií, stále spočíva na jej dôslednosti a spoľahlivých informáciách. Tieto druhy aplikácií by mali byť schopné poskytnúť rozmanitosť v technickej biosfére. Môžu to byť šliapacie gadgety, nové technológie, správy zo sociálnych médií, smartphony a kybernetická bezpečnosť. V tomto článku sa chystáme k aplikácii Best Tech News, ktorú by ste mali vedieť. Poďme začať!

odstrániť čakajúce aktualizácie systému Windows 10

V skutočnosti nemôžeme poprieť, že online je toľko webov, aby sme boli informovaní o nových technológiách. Najíma si však väčšina z nich vývojárov, aby im vytvorili aplikáciu pre Android? Preto som zostavil zoznam najlepších aplikácií pre novinky pre používateľov systému Android. Súčasťou týchto aplikácií sú aj inteligentné upozornenia, čo je hlavným účelom ich skutočnej inštalácie do vášho zariadenia.

Najlepšie aplikácie so správami Tech, ktoré by ste mali vedieť

Nielen to, ale niektoré z aplikácií uvedených v článku umožňujú svojim používateľom tiež ukladať záložky alebo uložiť webovú stránku na offline čítanie. Pozrime sa teda na najlepšie aplikácie pre Android, aby sme si mohli prečítať technické novinky.

Google News

 • Plné spravodajstvo - prečítajte si celý príbeh alebo iba článok. Spolieha sa na vaše preferencie.
 • Vynikajúce rozloženie - spolu s novinkami sa nebudete nudiť.
 • Kiosk Vy, chlapci, môžete tiež kontaktovať zdroje správ.
 • Karta Pre vás - vám skutočne uľahčí hľadanie toho, na čom vám záleží.
 • Šetrič dát - ak nemáte dáta alebo máte zlé pripojenie, aplikácia by znížila sťahovanie MB a stiahla menej dát.

aplikácie pre technologické novinky

Google News Aplikácia je vlastne najlepšia nová aplikácia pre Android, majú tiež verziu pre používateľov iPhone. Správy Google nie sú aplikáciou zameranou na technológie, sú k dispozícii aj niektoré ďalšie kategórie, takže sú tu aj kategórie technológií. Na niektorých webových stránkach, ktoré sú tiež schválené pre Správy Google, sú uverejnené ich články týkajúce sa technológií. Môžete sledovať správy Google, ak odtiaľ chcete zostať informovaní, a tiež nás skutočne podporovať.

Správy Google sú aktuálne vďaka svojim aktualizovaným informáciám, ktoré zdieľajú päť príbehov na domovskej obrazovke. Tam môžete vidieť najdôležitejšie aktualizácie a tiež najnovší vývoj o vašich sledovaných technologických témach.

Feedly | aplikácie pre technologické novinky

 • V zásade vám ponúka integráciu spolu s Facebookom, Twitterom, OneNote, Pinterestom, LinkedIn, Zapierom a mnohými ďalšími.
 • Najvyššia rýchlosť rovnako.
 • Celý obsah bude k dispozícii na jednom mieste v ľahko čitateľnom formáte.
 • Jednoduché hľadanie časopisov, blogov alebo novín, radi by ste si prečítali aj vy.

aplikácie pre technologické novinky

Jedná sa o aplikáciu na čítanie RSS, ktorá umožňuje používateľom prihlásiť sa na odber obľúbených technologických blogov. Takže pri každom ďalšom otvorení aplikácie sa vám zobrazí obsah webov, ktoré ste si v skutočnosti predplatili. Feedly uľahčuje prácu, pretože nemusíte otvárať prehliadač a navštevovať web, aby ste videli novinky, pretože automaticky zobrazuje všetky správy, ktoré nedávno zverejnili mnohé technologické blogy. Okrem toho dostal Feedly aj tmavý režim, svetlý režim a tiež režim čítania, ktorý v podstate zlepšuje zážitok z čítania.

Tech News

 • Dobre navrhnuté a vysoké inovácie.
 • Informačný kanál môžete deaktivovať, nepotrebujete.
 • Aktualizácie týkajúce sa tiež technológií, hardvéru, softvéru, inteligentných telefónov, najnovších hier a aplikácií.

aplikácie pre technologické novinky

No, Tech News je niečo ako aplikácia RSS Reader, pretože umožňuje používateľom predplatiť si rôzne technické weby. Po prihlásení na technický web potom automaticky vypíše všetky články publikované prostredníctvom týchto portálov. Najlepšie na Tech News Tube je jeho rozhranie, ktoré vyzerá čisto a jeho použitie je skutočne jednoduché. Nielen to, ale Tech News Tube ponúka aj tmavý režim, ktorý v skutočnosti funguje ako režim čítania.

Flipboard | aplikácie pre technologické novinky

 • Stručné funkcie.
 • Trvá to istý čas, kým sa zorientujete, potom si však už zvyknete.
 • Môžete tiež vytvárať svoje osobné časopisy.

flipboard

Toto je tiež jedna z najlepších aplikácií pre technologické novinky, ktorá je veľmi mobilná a ktorá v skutočnosti zobrazuje aj najlepšie personalizované správy pre vás. No, Flipboard má aj iné kategórie záujmov, nejde o samostatnú aplikáciu pre články súvisiace s technológiami. Funguje to rovnako ako niektoré z najlepších športových aplikácií. Ste tu však pre technológiu, poďme si teraz teda povedať aj o niektorých skvelých funkciách.

V aplikácii si chlapci v podstate vyberiete svoje vášne a vytvoríte inteligentný časopis pre každú podtému pre technologický rozvoj. Môžete tiež dostávať najnovšie správy z tisícov najlepších novín na základe vášho záujmu na miestnej i globálnej úrovni. Pomocou hashtagov si môžete pozrieť prispôsobené témy a získať najnovšie technické novinky z TechCrunchu, populárne vedecké príbehy spolu s Wired a oveľa viac

TechCrunch

The TechCrunch Aplikácia tech news je tiež ďalším lepším zdrojom pre príbehy tech noviniek. Môžete tam získať informácie o startupoch, Silicon Valley, rizikovom kapitále, gadgetoch, aplikáciách a oveľa viac. Aplikácia dokáže zobraziť prispôsobené články, ktoré vás zaujímajú, je skutočne užívateľsky prívetivá a synchronizuje články z webových stránok hneď po ich publikovaní.

nainštalovať

aplikácie pre technologické novinky

Medzi zaujímavé funkcie aplikácie pre Android patrí bezplatný prístup k aplikácii bez jedinej reklamy. Články si môžete pozrieť offline potom, ako ste ich načítali pomocou internetového pripojenia. Je integrovaný spolu s Crunchbase tiež. Mali by ste tiež vedieť, že aplikácia bola naposledy aktualizovaná od marca 2020. Používatelia sa sťažovali na chyby, ktoré sa prejavili v recenzii aplikácie, takže možno budete chcieť dostať starú verziu online s menšou chybou.

CNET | aplikácie pre technologické novinky

Vlastne, CNET je známa najlepšia spoločnosť zaoberajúca sa recenziami a technologickými správami po celom svete. Obsahujú tiež najlepšie príbehy dňa a sú tu aj odborníci, ktorí poskytujú rady o produktoch, o ktorých vedia, že si ich publikum zamiluje. Ich aplikácia bola tiež testovaná a vyvinutá úplne v poriadku pre používateľov Androidu a tabletu. Recenzujú najlepšie produkty, aby ste si mohli vybrať, či produkt stojí za to si ho kúpiť.

aplikácie pre technologické novinky

Web je konzistentný s tým, že každý deň uverejní takmer 100 článkov, takže budete neustále informovaní a nikdy vám neuniknú témy, ktoré vás najviac zaujímajú. Ich témy sa líšia od spoločností Apple, Google, Microsoft, Facebook, Amazon, Uber a mnohých ďalších spoločností. Ich fórum je tiež obrovské s mnohými používateľmi, kde môžete spolupracovať s ostatnými čitateľmi, vytvárať svoje príspevky a tiež komentovať články ostatných používateľov.

môj iPod sa zvykne zobrazovať v iTunes

Vyhľadávania denne

 • Funkcia záložky - v zásade vám pomôže pri neskoršom prečítaní správ.
 • Môžete tiež prejsť na svoj profil a zvoliť svoj záujem.
 • Prispôsobte si svoj profil.

nálezy denne

Vyhľadávania denne je nedávno vyvinutá aplikácia Tech news, ktorá vás v podstate informuje o technických témach. Rovnako ako gadgety, nové vydania smartfónov, recenzie najnovších notebookov, telefónov a oveľa viac.

Aj keď je táto aplikácia tiež nová, technickým používateľom sa táto aplikácia veľmi páčila a tiež dostali hodnotenie 4.8 . Aplikácia vám poskytuje vedomosti z najpopulárnejších technických tém, posledných technologických aktualizácií a tiež obchodných trendov.

Aplikácia Findups Daily v zásade generuje prispôsobený zdroj správ pre vás na základe toho, aké témy sa vám páčia, a tiež si vytvorte záložku. Vo svojom profile môžete ovládať informačný kanál správ, vyberať témy, aby ste dostávali denné technické novinky, a udržiavať si tak prehľad o najnovších technických novinkách.

Cena: Aplikácia je úplne zadarmo na stiahnutie a použitie bez ŽIADNYCH nákupov v aplikácii.

ako sa skryť pred priateľmi na pare

Novinky v opere aplikácie pre technologické novinky

Opera News v zásade zhromažďuje spravodajské články a videá iba na jednom mieste z rôznych zdrojov. Aplikácia vám poskytuje najnovšie aktualizácie v oblasti technológií, obchodu, financií a oveľa viac. Takmer 250 tis Ľudia hlasovali o opere ako o jednej z najlepších spravodajských aplikácií.

aplikácie pre technologické novinky

Aplikácia pre vás tiež generuje prispôsobený informačný kanál založený na oblasti vášho záujmu. Jednou z najlepších funkcií Opera News je dostupnosť viacerých jazykov. Ako napríklad angličtina, hindčina, tamilčina, kannadčina a oveľa viac. Môžete si správy prečítať vo svojom rodnom jazyku kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalšou skvelou vlastnosťou aplikácie Opera News je, že obsahuje funkcie čítania offline aj funkciu šetriča dát prostredníctvom turbomotora. Aplikácia tiež šetrí 80% vašich údajov a umožňuje vám čítať offline správy tak, že vám umožní aj stiahnutie viacerých článkov.

Scooper News

Ak radi začínate deň kopou technických správ, športu, zábavy a potom je Scooper News tou najlepšou aplikáciou pre vás. Spolu s a 4.5 -hviezdičkové hodnotenie od 47 tis folks vám prináša najnovšie správy z celého sveta. Aplikácia ponúka na základe vašich hodnotení páči sa mi, výberu tém a záujmu aj vlastný informačný kanál. Tech-súvisiace videá na Scooperi sú úžasné, aby ste získali vedomosti o najnovších technologických trendoch.

správy o skútroch

Jedna z najlepších vlastností Scooper News je offline čítanie správ. Ak nemáte prístup na internet alebo sa vám minuli dáta, Scooper News vám umožní skutočne čítať správy v offline režime.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o technologických novinkách páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

bootloader odomknutia axon 7

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepší televízny seriál o počítačových hackeroch