Najlepšie hry sudoku pre zariadenia so systémom iOS - zostavte si úroveň iQ

Najlepšie hry sudoku: Sudoku je veľmi úžasná hra a intelektuálne puzzle, ktoré rozvíja vašu logickú silu. Ak to raz začnete hrať, nikdy nebudete mať chuť to vzdať. Apeluje aj na váš záujem? Skvelé! Zoznámte sa podrobne s týmito najlepšími hrami sudoku pre iOS.

Či už ste nováčik alebo profesionál, tieto hry Sudoku skutočne oceníte. Hra ponúka niekoľko úrovní obtiažnosti. Pre prípad, že by ste potrebovali pomoc pri riešení akejkoľvek úžasnej hádanky. Bez toho, aby sme robili veľké zbytočné reči, poďme ich všetkých chytiť!

Najlepšie hry sudoku pre iPhone a iPad

Sudoku-Classic

Sudoku-Classic-Best Sudoku Games:

Sudoku-Classic je ďalšia špičková hra Sudoku, ktorá má obrovskú knižnicu úžasných logických hier. Má niekoľko napínavých úrovní, aby vás vyzval. Inteligentne vyvážené náročné úrovne, ktoré vám zaručujú úžasný čas pri hrách.

Najlepšie na tejto hre sa mi páči funkcia automatickej kontroly. Umožňuje vám rýchlo zistiť chyby. Môžete si robiť poznámky, aby ste mali prehľad o svojom pokroku.

Zvýrazňuje tiež duplikáty, aby ste mohli opakovať čísla. To nie je všetko, v najlepšej hre s dôvtipom vyzvete svojich blízkych, aby s vami zatínali rohy.

Sudoku

Sudoku - najlepšie hry sudoku

kód pre philips smart tv

Sudoku je to miesto, kde objavíte veľa úžasných hlavolamov. Vďaka sľubnej grafike a animáciám má všetko, aby vás ohýbalo celé hodiny.

Môžete vyriešiť hádanku s tromi chrobákmi alebo menej. Existuje niekoľko rád, ktoré vám pomôžu vyriešiť hádanku. Má tiež úžasný bodový systém, v ktorom vaše skóre závisí od hodnoty každého riadku, bloku, stĺpca vynásobeného redukujúcim multiplikátorom alebo hodnoty každého čísla vynásobeného multiplikátorom, ktorý sa znižuje v čase.

Môžete tiež zoradiť a porovnať skóre sudoku. Môžete tiež dosiahnuť úspechy proti priateľom alebo iným hráčom. Tiež to počíta behy a pridáva ich do online rebríčkov.

Sudoku By Brainium Studios LLC

Najlepšie hry sudoku pre mozog

Toto je jedna z najcennejších a najpopulárnejších hier Sudoku pre iOS. Namiesto toho stojí niekoľko úžasných hádaniek. Tvrdé úrovne sú ideálne vyvážené, aby používatelia alebo hráči mohli hrať hru s potrebnou zábavou.

Vďaka nekonečným možnostiam vrátenia a vrátenia budete môcť chybu bez problémov opraviť. Obsahuje tlačidlo s nápovedou, ktoré vám pomôže pri prelomení puzzle. Štatistiky môžete tiež použiť na sledovanie pokroku. Existuje 5 príťažlivých tém, ktoré vám umožnia vniesť do hry viac radosti.

ako pridať obľúbené položky na kodi

Sudoku zadarmo

Sgame

Úžasná grafika a neuveriteľne pôsobivé hádanky sú to, čo robí z tejto hry skutočné riešenie. Obsahuje prispôsobenie farieb až do 90 rôznych kombinácií. Má tiež ľahkú, strednú, tvrdú a odbornú úroveň ťažkostí. Môžete si ho však tiež zahrať, ak nemáte radi hádanky.

Tiež, ak chcete vyzvať svoje schopnosti, existuje najlepší režim, v ktorom môžete zo seba dostať to najlepšie. Ak chcete vyriešiť ktorúkoľvek hádanku v reálnom čase, povoľte časovač. Môžete však tiež sledovať svoje štatistiky, aby ste zvýšili svoj výkon.

Sudoku - hlavné sudoku

Nová hra

ako chromecast popcorn čas

Či už ste šampiónom alebo majstrom, do tejto hry Sudoku sa zapojíte. Má však prispôsobiteľné nastavenie vstupu a zobrazenia, ktoré okorení herný zážitok. Existuje toľko 10 súbežných sietí, ktoré nikdy nedovolia, aby sa do hry vkradol nejaký nudný okamih.

Chyba naznačuje, že vám systém pomáha pri inteligentnom ťahu. Spravili ste nesprávny krok? Žiadny problém, okamžite môžete akciu vrátiť späť / znova, aby ste boli vždy na dobrej ceste k víťazstvu v bitke.

Sudoku Puzzle World od Zelnut

Screenshot z hry Sudoku-Puzzle-World-by-Zelnut-iPhone a-iPad

Môže sa pochváliť sľubným pozadím a úžasnou grafikou. Sudoku Puzzle World má rýchly dopad. Má však veľkú knižnicu hlavolamov, nikdy vám nedôjde výber.

Vďaka 4 úrovniam obtiažnosti, ako je stredná, ľahká, tvrdá a odborná, budete mať najlepší čas pri hraní tejto hry, aj keď ste začiatočník.

Má viac ako 70 úžasných obrázkov na pozadí, ktoré vám umožnia oživiť zážitok.

Sudoku +

SG

Toto je jedna z najjednoduchších hier Sudoku v obchode App Store, ktorá má 17 úrovní obtiažnosti. Prináša vám však niekoľko pôsobivých funkcií, rád a tipov na riešenie hádaniek. Pomocou týchto tipov vás naučí dobré techniky riešenia. Umožňuje vám tiež skenovať hádanky z časopisov a novín pomocou fotoaparátu.

Aplikácia však vytvára hádanky, vždy sa presuniete do niečoho, čo stojí za to. A áno, existuje aj príručka, ktorá vás naučí, ako zvládnuť všetky tieto hádanky.

môžem nainštalovať kodi na inteligentnú televíziu

Sudoku Quest

Screenshot z hry Sudoku-Quest-iPhone a iPad

To, čo túto hru určuje skôr ako od ostatných, je veľká zbierka viac ako 1 000 hádaniek. Má však viac ako 600 úžasných úrovní s 11 pôsobivými variáciami. Poskytuje tiež vodítko, aby ste sa uistili, že ste stále v šanci rozbiť hádanku.

Existuje magické oko, ktoré vám umožní sústrediť sa na jedno číslo. Pomocou automatickej ceruzky môžete získať aj všetky možné riešenia. Na preskúmanie však máte 8 fantasy svetov. Taktiež ponúka viac tipov a trikov, vďaka ktorým budete môcť vyhrávať hry s élánom.

Sudoku Killer

Sudoku-Killer

ako rootnúť zte zmax pro

Toto je vražedná logická hra pre používateľov sudoku. Čísla v každej načrtnutej oblasti musia byť súčtom zvýraznenej hodnoty. Čísla sa v týchto regiónoch tiež nemôžu opakovať. Dvojitá klávesnica vám však umožňuje okamžite prepínať medzi režimom poznámok a odpovedí.

Funkcia automatického ukladania vám tiež ponúka pohodlie, ktoré chcete hrať s väčšou slobodou. Existuje však aj malá kalkulačka, ktorá vám umožní rýchlo zvládnuť matematiku.

Sudoku Magic

Sudoku-Magic

Kúzlo Sudoku vám umožní vziať si puzzle zo sudoku z novín. Sprievodca alebo akékoľvek iné zariadenie používajúce fotoaparát vášho iPhone. Hádanka sa však potom uloží do knižnice a jej náročnosť je interne definovaná hodnotiacim algoritmom.

Výhodou je, že nechcete pripojenie k internetu. Ak sa zaseknete, hádanku opravte pomocou tlačidla nápoveda. Vďaka aplikácii generujúcej nové hádanky budete mať vždy niečo veľmi dobré, čo hľadáte.

Záver:

Tu je zoznam najlepších hier sudoku. Ktorej hre Sudoku ste dali prednosť? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: