Najlepší softvér na prevod VCE do PDF

VCE je formát súboru, ktorý je spojený s balíkom Visual CertExam Suite. Tento simulátor sa v skutočnosti používa na vytváranie certifikačných kurzov IT a tiež sa používa na prípravu certifikačných skúšok. Mnoho spoločností používa tento model na certifikáciu technických pracovníkov. Ako napríklad Cisco, Microsoft, Nortel a ďalšie. V tomto článku si povieme o najlepšom softvéri na prevod VCE do PDF. Poďme začať!

Všetky skúšky majú vlastne rovnaký formát: sadnete si pred počítač v skúšobnej miestnosti a potom odpovedáte na otázky týkajúce sa predmetu certifikácie. Jedna vec, ktorú majú tieto skúšky spoločné, je to, že boli vytvorené pomocou softvéru Visual Certification Exam Software a sú tiež vo formáte súboru VCE. Ak získate kópiu skúšky na praktické účely, na otvorenie súborov budete potrebovať Visual CertExam Suite.

Problém je v skutočnosti v tom, že tento program nemá nainštalovaný veľa počítačov. Ak žiaden nemáte nainštalovaný, môžete si kedykoľvek vyhľadať verziu testu v PDF formáte. V takom prípade budete musieť previesť VCE na PDF. V tomto článku zdôrazníme najlepšie bezplatné prevádzače VCE na PDF, ktoré môžete použiť.

RÝCHLY TIP :

Pokiaľ ide o vytváranie, prevádzanie, úpravy a tiež odosielanie súborov PDF, nič sa nevyrovná sile aplikácie Adobe Acrobat.

najlepší doplnok nfl kodi

Pravdepodobne vám nie je cudzí fakt, že prechod súborov PDF do formátov balíka Microsoft Office funguje pri použití ako hračka. Funguje však aj ako vynikajúce riešenie na prevod súborov VCE na PDF.

A Adobe Acrobat obsahuje aj oveľa viac než len to. Porovnania súborov, upraviteľné naskenované tabuľky a tiež zlúčenie súborov do jedného PDF sú v dosahu používateľov, ktorí tiež chcú jednoduchosť a efektívnosť.

Najlepší softvér na prevod VCE do PDF

DoPDF

doPDF je vynikajúci nástroj na prevod mnohých typov súborov do formátu PDF, vrátane VCE. Keď si do počítača nainštalujete doPDF, funguje ako virtuálna tlačiareň, ktorú môžete použiť na „tlač“ súborov PDF.

vce do pdf

Keď ho nainštalujete do počítača, zobrazí sa v zozname Tlačiarne a faxy a vo všetkých programoch. Ak chcete prevádzať súbory VCE do PDF pomocou doPDF, budete skutočne potrebovať ešte jeden nástroj s názvom VCE Designer. Jedná sa v podstate o prehrávač VCE, ktorý vám umožňuje prezerať a tiež tlačiť súbory VCE.

Po nainštalovaní oboch programov do počítača otvorte súbor VCE pomocou aplikácie VCE Designer, prejdite do ponuky Možnosti tlače a ako tlačiareň vyberte DoPDF. Potom program behom niekoľkých sekúnd prevedie váš súbor VCE na PDF.

VCE do PDF

VCE do PDF je možno najjednoduchší a najrýchlejší nástroj, ktorý môžete použiť na prevod súborov VCE do formátu PDF. Všetko, čo musíte urobiť, je nahrať súbor alebo odkaz VCE, potom klepnúť na tlačidlo Previesť a nástroj prevedie váš súbor do niekoľkých sekúnd. Tiež vám dáva možnosť zdieľať súbor PDF alebo ho tiež poslať na e-mail.

vce do pdf

chyba servera aplikácie showbox

Ďalšou skvelou vecou prevodníka VCE na PDF je, že je úplne zadarmo na použitie a zaberá tiež veľmi málo miesta na vašom pevnom disku.

VCEPlus

VCEPlus je webový nástroj, ktorý bezplatne prevádza súbory VCE do formátu PDF. Je to jeden z najlepších online nástrojov na prevod súborov, pretože vám umožňuje prevádzať neobmedzený počet súborov zadarmo.

VCEPlus však nie je okamžitý nástroj, pretože dokončenie konverzie trvá 12 - 24 hodín. Používanie VCEPlus môže byť trochu komplikované a vyžaduje viac úsilia ako použitie iných nástrojov z tohto zoznamu.

vce do pdf

Aby ste mohli konvertovať súbor VCE pomocou VCEPlus, musíte tento súbor nahrať do akejkoľvek cloudovej služby (OneDrive, Disk Google, Dropbox atď.). Odošlite odkaz na tento súbor spoločnosti VCEPlus a potom vám chlapci za ním pošlú e-mailom súbor PDF. Keď je hotovo.

Ak teda nemáte svoje súbory VCE na okamžitú konverziu, môžete dať VCEPlus šancu.

VCEConvert

VCEConvert je ďalší skvelý online nástroj, ktorý môžete použiť na prevod súborov VCE do formátu PDF. Na rozdiel od VCEPlus má VCE Convert výhody v tom, že dokáže previesť vaše súbory behom niekoľkých minút.

Ďalšou veľkou výhodou použitia tohto programu je, že prevádza VCE na tri súbory PDF. To sú iba Portrét, Krajina a Otázky. Týmto spôsobom zaistíte, aby ste materiály na prípravu na skúšky dostali čo najreprezentatívnejším spôsobom.

koreňová galaxia s6 bez zakopnutia

Spisovateľka CutePDF

CutePDF slúži tiež ako virtuálna tlačiareň PDF, rovnako ako to robí doPDF. Musíte si ho len stiahnuť, nainštalovať do počítača a potom sa zobrazí spolu s ostatnými tlačiarňami.

CutePDF tiež potrebuje VCE Designer a postup tlače je rovnaký ako pri doPDF.

Stačí otvoriť súbor VCE, ktorý chcete previesť, pomocou aplikácie VCE Designer, prejsť na položku Print (Tlač), zvoliť CutePDF a súbor sa prevedie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom VCE do PDF páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Mac: Prevod obrázkov PNG a TIFF do formátu JPG

najlepší rom nexus 6p