Najlepšia ROM pre Nexus 7 2012 - mali by ste vedieť

Najlepšia ROM pre Nexus 7 2012

Chcete nainštalovať ľubovoľnú vlastnú ROM pre zariadenie Asus Google Nexus 7 2012 (3G / WiFi)? potom ste vlastne na správnom mieste. Tu skutočne uvedieme zoznam všetkých vlastných pamätí ROM pre Nexus 7 2012. Ak máte zariadenie Nexus 7 2012, možno budete vedieť, že toto zariadenie pracuje v systéme Android OS. Najväčšou výhodou systému Android je, že ide o projekt typu open-source. To umožňuje každej komunite vyvinúť a prispôsobiť ROM pre svoj telefón. V tomto článku si povieme niečo o najlepšej ROM pre Nexus 7 2012 - mali by ste vedieť. Poďme začať!

Na úvod je potrebné uviesť, že Nexus 7 2012 bol uvedený na trh v júni 2012. Smartfón vyšiel z krabice spolu s Androidom 4.1.2 Jelly Bean a neskôr sa tiež inovoval na Android 5.1.1 Lollipop. V tejto príručke vám teraz ukážeme, ktoré z najlepších najlepších ROM pre Nexus 7 2012 sú teraz k dispozícii.

ako usporiadať fotografie vo facebookovom príspevku

Pred prechodom na inštaláciu a stiahnutie nám dajte vedieť tiež rozdiel medzi CUSTOM ROM a STOCK ROM.

Čo je Android Stock ROM?

Keď si kúpite úplne nové zariadenie s Androidom, je v zásade vybavené pamäťou Stock ROM, ktorá sa tiež nazýva Stock Firmware. Skladová ROM je vlastne predinštalovaný operačný systém na vašom prístroji. Skladová ROM má tiež obmedzené funkcie, ktoré definuje výrobca telefónu. Ak chcete do svojho prístroja pridať ďalšie funkcie, budete sa musieť uchýliť aj k vlastnej ROM.

Čo je to Custom ROM?

Ako všetci viete, Android je platforma otvoreného zdroja, kde si vývojár môže vziať všetok zdrojový kód z Googlu. A tiež od nuly vytvárať svoje vlastné obrázky operačných systémov pre telefóny a tablety s Androidom. Táto vlastná alebo domáca aplikácia je tiež známa ako Vlastná ROM. Vlastná ROM v zásade nahrádza váš operačný systém Android (Stock ROM), ktorý sa dodáva s telefónom alebo tabletom. Dodáva sa s jadrom, ktoré z neho robí úplne samostatný OS. Niektorí vývojári v komunite Android teda prispôsobia operačný systém Android odstránením všetkého odpadu a urobia z neho čistý zážitok pre Android, a to bez aplikácií nainštalovaných operátorom alebo OEM aplikácií.

Táto vlastná ROM je pravidelne aktualizovaná prostredníctvom komunity a vývojárov, kde opravujú všetky správy týkajúce sa chýb. Aplikácia Custom ROM vám tiež umožňuje vyskúšať si najnovší operačný systém Android, aj keď operačný systém pre váš smartphone nie je k dispozícii.

Najlepšia ROM pre Nexus 7 2012 - mali by ste vedieť

Teraz je tu zoznam najlepších vlastných ROM pre Nexus 7 2012. Ak chcete nainštalovať ľubovoľnú vlastnú ROM pre Nexus 7 2012, vo vašom zariadení potrebujete iba obnovenie TWRP. Po nainštalovaní TWRP môžete na svojom zariadení Nexus 7 2012 ľahko začať inštalovať vlastnú ROM alebo akékoľvek mody. Tu je návod na inštaláciu TWRP Recovery na Nexus 7 2012.

Ak máte TWRP, môžete tu jednoducho tiež flashovať jednu z najlepších vlastných ROM pre Nexus 7 2012. Ako sme už povedali, existuje veľa vlastných ROM, z ktorých si môžete vybrať. Nie každá Custom ROM je mienená tak, aby bola stabilná ako každodenný ovládač. Môžete si prečítať popis a funkcie, ktoré skutočne prichádzajú s prispôsobenou ROM uvedenou nižšie pre zariadenia Nexus 7 2012.

Android 8.1 Oreo:

Android 8.1 Oreo je v podstate prírastková aktualizácia, ktorá stavia na niektorých nových funkciách, ktoré sa nachádzajú aj v prvej verzii Oreo. Je to vlastne vylepšená verzia a nedostatky Androidu 8.0 Oreo. To neznamená, že Android 8.1 neobsahuje novú funkciu tak, ako je.

Lineage OS

Lineage OS je tiež dedičstvom starého slávneho vlastného firmvéru známeho ako CyanogenMod alebo CM. Spoločnosť, ktorá stojí za Cyanogen.Inc, tiež stiahla slávny Android mód, CyanogenMod, ktorý mnohých používateľov sklamal. Málokto veril, že dedičstvo CyanogenMod sa posunie ďalej aj prostredníctvom nového módu pre Android. Ale všetko bolo neisté. Uprostred tohto chaosu bol v podstate predstavený Lineage OS a určite každému vrátil odpoveď na Android mod.

Lineage OS je jednou z najlepších vlastných ROM pre všetky smartphony s Androidom. Lineage ROM pre Nexus 7 2012 v zásade prichádza s mnohými funkciami. Napríklad prispôsobiteľný stavový riadok, téma, zmena veľkosti navigačného panela, farba navigačného panela a prispôsobenie, funkcia rýchleho prepínania a mnoho ďalších funkcií.

Môžete sledovať odkaz na inštaláciu Lineage OS pre zariadenie Nexus 7 2012.

Stačí stiahnuť Lineage OS 14.1 3G tilapia

Lineage OS 14.1 Wi-Fi - zoskupovač

samsung s6 odstrániť sim kartu

AOSPE predĺžená ROM

AOSP Extended ROM je v zásade založený na zdrojovom kóde AOSP, ktorý prináša veľa rôznych čerešní záväzky z viacerých ďalších projektov . Keďže je založený na AOSP, poskytuje plynulý a plynulý zážitok hneď po vybalení z krabice. Vývojár AOSP Extended vlastne sľúbil, že pridá veľa nových funkcií a ešte viac ho zlepší pre budúce aktualizácie. Rovnako ako každá iná vlastná ROM, aj AOSP Extended ROM má mnoho funkcií. To ako stavový riadok a prispôsobenie uzamknutej obrazovky, Theming, navbar DU alebo Flingbar, AOSPA Pie a mnoho ďalších funkcií.

CrDroid ROM

crDroid je navrhnutý s cieľom zvýšiť výkon a spoľahlivosť štandardného Androidu pre vaše zariadenie. Snaží sa tiež priniesť mnoho najlepších funkcií, ktoré dnes existujú. Vychádzame hlavne z operačného systému Lineage OS, takže musíme používať vlastné kompatibilné jadrá, ktoré sú s nimi kompatibilné!

Ak chcete nainštalovať operačný systém crDroid pre Nexus 7 2012 alebo ľubovoľnú vlastnú ROM, musí byť v telefóne nainštalované aj TWRP Recovery alebo tiež akékoľvek vlastné zotavenie. Ak ho nemáte, najskôr si do zariadenia Nexus 7 2012 skutočne nainštalujte nástroj Custom Recovery.

Stiahnuť ▼ CrDroid ROM

Resurrection Remix

Resurrection Remix je v podstate kombináciou stability poskytovanej prostredníctvom CM a funkcií od Slim, Omni a originálneho Remixu. To vytvára úžasnú kombináciu výkonu, prispôsobenia, výkonu a tiež najnovších funkcií poskytovaných priamo do vášho zariadenia. Táto ROM je nakoniec plne funkčná, stabilná a kombinovaná s najlepšími vlastnosťami otvorených ROM ROM. ROM taktiež poskytuje v zostavení veľa úžasných originálnych doplnkov Resurrection Remix ROM. Zahŕňa to najlepší výkon, prispôsobenie, výkon a najnovšie funkcie vášho zariadenia!

Stiahnuť ▼ Resurrection Remix

MIUI

MIUI 9 je vlastne posledná iterácia MIUI ROM vyvinutá spoločnosťou Xiaomi. Používa sa tiež na mnohých zariadeniach ako vlastná ROM. Je vyvinutý na základe operačného systému Android. ROM prichádza s mnohými funkciami, ako je podpora tém, prispôsobenie stavového riadku, program Mi Launcher bez zásuvky aplikácií a tiež mnoho ďalších funkcií.

AICP OS

AICP je známy ako Android Android Ice Cold Project, ktorý začal na Desire HD a od tej doby sa vyvinul do zrelej ROM spolu s NAJLEPŠOU komunitou, ktorú nájdete! Do Lollipop bola ROM vždy tiež založená na AOKP. Bohužiaľ, pretože AOKP buď zastavil vývoj, alebo sa tiež vráti neskôr v tomto roku, v skutočnosti zmenili svoj zdroj na Lineage OS.

Stiahnuť ▼ AICP OS

ViperOS

ViperOS je tiež nový vlastný firmvér založený na kóde AOSP, ktorý má však svoje vlastné vlastné režimy. Táto ROM je skutočne vynikajúca pre svoje špeciálne funkcie od všetkých CM, Lineage, Slim, Omni AOSPA, atď. ROM bola skutočne vyvinutá vždy, keď Google vydal kód pre Android 7.1 Nougat. Teraz sa tiež stal jedným z najstabilnejších vlastných firmvérov spolu s mnohými funkciami a úpravami. Ponúka skvelú rovnováhu medzi batériou a výkonom.

Stiahnuť ▼ ViperOS

AOSP

AOSP ROM je v skutočnosti ROM založená na projekte Android Open Source. V najčistejšom zmysle slova AOSP v podstate označuje nemodifikované ROM alebo kód od spoločnosti Google. Názov je väčšinou kooptovaný pre vlastné ROM, ktoré sú veľmi podobné pôvodnému AOSP.

Stiahnuť ▼ AOSP

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

ako navrhuješ priateľov na fb

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby riešenia problému s prehriatím zariadenia Kyocera