Najlepšie nastavenia PPSSPP pre Android - Skontrolujte

Ak hľadáte najlepšie nastavenia PPSSPP pre Android, ste na správnom mieste. Všetci radi hráme hry na svojich mobiloch. V skutočnosti sú dnes mobilné telefóny s Androidom robustnejšie ako stolné počítače. Môže ľahko vykonávať hry ako Fortnite, PUBG Mobile atď., Ktoré sme zvykli hrať na stolných počítačoch.

čo je služba avast

Viete, že vaše mobilné zariadenie vykonáva aj hry PSP? Áno, je to pravda! Vaše mobilné zariadenie môže vykonávať hry PSP prostredníctvom emulátora. Podobný Emulátory Android pre PC existujú aj emulátory PSP pre smartphony a môže tak ľahko vykonávať hry PSP. Chcete viac nastavení PPSSPP? Ponorte sa dole!

Jeden taký emulátor PSP sa nazýva aj PPSSPP, čo je nepochybne najlepšia aplikácia emulátora PSP dostupná v Obchode Play. Poďme sa teda dozvedieť viac o emulátore PPSSPP PSP pre mobil.

Prečítajte si tiež: Ako pripojiť ovládač radiča PS4 pre Windows 10

Najlepšie nastavenia PPSSPP - emulátor PSP

Jednoducho spustite hry PSP na mobilných zariadeniach, musíme si nainštalovať alebo stiahnuť emulátor PPSSPP - PSP. PPSSPP - emulátor PSP je ďalšia najlepšia aplikácia emulátora PSP dostupná v Obchode Play. Aplikácia však kopíruje hry PSP, ktoré sa majú spustiť na mobilných zariadeniach. Nielen to, ale aj aplikácia je dostatočne robustná na to, aby mohla hry bežať bežnou rýchlosťou.

Ako používať PPSSPP na smartfóne?

Inštalácia / sťahovanie a používanie PPSSPP na smartfónoch je celkom ľahký proces. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť alebo nainštalovať PPSSPP do mobilného zariadenia a nainštalovať ho. Zamierte do aplikácie a potom pridajte súbor ISO z priečinka 'Hra' Oddiel.

Môžete si tiež vychutnať ktorúkoľvek hru na svojom mobilnom zariadení prostredníctvom emulátora PPSSPP, ale vaše mobilné zariadenie musí mať dostatok koncertnej pamäte RAM a robustný procesor.

Emulátor PPSSPP pre Android tiež umožňuje používateľom meniť ovládacie prvky, grafiku, zvuky a ďalšie nastavenia. Tieto nastavenia môžu úplne zmeniť herný zážitok. Ďalej uvádzame niektoré z najlepších nastavení PPSSPP na smartfónoch. Ak hľadáte najlepšie nastavenia PPSSPP, ponorte sa nižšie!

Najlepšie nastavenie PPSSPP pre Android

Nastavenia PPSSPP

Ďalej uvádzame zoznam niektorých z najlepšie nastavenia PPSSPP ktoré vám môžu pomôcť vyriešiť pomalé hranie, poklesy rámcov, poruchy grafiky na emulátore PPSSPP. Poďme teda skontrolovať niektoré z najlepších nastavení PPSSPP pre smartphone.

Nastavenia grafiky:

No, len aby som z toho vyťažil čo najviac Nastavenia grafiky PPSSPP , chcete upraviť backend z OpenGL na Vulkan. Potom pod kontrolou rámca chcete zakázať „Preskakovanie rámcov“

Potom zrušte začiarknutie políčka Auto-Frameskip a zapnite možnosť „Zabrániť FPS v preskočení 60“ . Potom nastavte alternatívnu rýchlosť na „Neobmedzený“.

Teraz chcete prejsť na Nastavenia výkonu. V dolnej časti nastavení Performance (Výkon) chcete skontrolovať 2x rozlíšenie vykreslenia a 1X rozlíšenie vykreslenia a skontrolovať, ktoré z vašich mobilných telefónov fungujú najlepšie.

Nezabudnite zapnúť Stiahnutie softvéru, hardvérová transformácia, mapovanie mapy, ukladanie do vyrovnávacej pamäte lenivých textúr a medzipamäť Vertex v časti Nastavenia výkonu.

Najlepšie nastavenia PPSSPP - nastavenia zvuku:

Podobne ako v grafike, aj v prípade zvuku môžete vykonať určité úpravy. Podľa niektorých jednoduchých metód uvedených nižšie prinútite program PPSSPP k rýchlemu vykresleniu zvuku. Pomocou nastavení zvuku toho teda nemôžete veľa urobiť. V skutočnosti vám odporúčame vypnúť zvuk pri hraní hier, pretože to môže spôsobiť niekoľko poklesov snímok.

Nastavenia pre vývojárov

PPSSPP tiež umožňuje používateľom ovládať niekoľko možností pre vývojárov. Napríklad môžete zvoľte Dynarec (JIT) pod CPU Core na zlepšenie herného výkonu. Nastavenia fungujú dobre v každej hre.

Teraz v časti Nastavenia systému nezabudnite zapnúť „Rýchla pamäť“ a „I / O na vlákne“ . Teraz upravte techniku ​​časovania I / O na Simulujte oneskorenia UMD.

Po vykonaní všetkých týchto zmien stačí načítať a hrať hru. Potom určite získate dobrý herný zážitok.

Záver:

Tu je všetko o „najlepších nastaveniach PPSSPP“. Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol! Podeľte sa oň so svojimi blízkymi. Ak poznáte nejaké ďalšie vylepšenia, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: