Najlepšie doplnky Plex, ktoré by ste mali vyskúšať

Najlepšie plex pluginy: Plex vypnutie podpory doplnkov minulý rok, ale našťastie vám to stále umožňuje manuálne ich bočné načítanie cez WebTools. Jediným problémom je, ako nájdete dobré doplnky Plex? Sám používam nejaký doplnok Plex, ktorý vám umožní:

  • Streamujte živé televízne vysielanie
  • Automatické stiahnutie titulkov
  • Zmeňte rozhranie Plex

Poďme sa na ne pozrieť.

Skôr ako začneme:

Musíte si stiahnuť zip súbor pluginu. Teraz ho rozbaľte a skopírujte plugin_name.bundle priečinok do miestneho priečinka Plex Plugins. Prístup získate kliknutím pravým tlačidlom myši na ikonu Plex v dolnom zásobníku a kliknutím na ikonu Otvorte priečinok doplnkov . Môžete tiež skopírovať a vložiť nasledujúce umiestnenie do poľa Spustiť a stlačiť kláves Enter.

%LOCALAPPDATA%Plex Media ServerPlug-ins

Po vložení kopírovania reštartujte server Plex. Po opätovnom spustení by ste mali vidieť doplnok v sekcii Doplnky.

Pre Ubuntu, macOS alebo Debian navštívte stránku táto stránka GitHub pre proces inštalácie doplnku.

Najlepšie doplnky Plex v roku 2019

WebTools

WebTools

WebTools je neoficiálny obchod Plex App Store pre server Plex. Pomocou tohto nástroja môžete sťahovať všetky predtým uvedené aplikácie priamo do Plexu. App Store je webový portál, ku ktorému je možné pristupovať na samostatnej adrese IP, ktorá sa zobrazí po kliknutí na doplnok. Poverenie pre WebTools bude rovnaké ako Plex.

Stiahnuť ▼: WebTools

Trakt Scrobbler

Trakt Scrobbler

Trakt.tv alebo Trakt Scrobbler je populárny doplnok medzi používateľmi Plexu. Bolo sklamaním, keď ho Plex vylúčil z Plex Channels. Stále si ho však môžete stiahnuť cez WebTools a funguje bezchybne. Ak ste to nevedeli, sleduje váš pokrok vo filmoch a televíznych programoch, ktoré ste sledovali, synchronizáciou zoznamu skladieb s identifikátorom stopy. Poskytuje tiež hodnotenie klipov.

ako skontrolovať veľkosť priečinka na jednotke google

Ak však rôzni ľudia sledujú rovnaký obsah na serveri Plex, ťažko udržiava synchronizáciu a v tých časoch by to mohlo byť nepríjemné a dráždivé.

Navštívte: Trakt.tv GitHub

Manga tu

mangahere

Mangahere je elegantný doplnok na pridanie manga na váš server Plex. Smeruje mangy z Manga tu . Plugin sa nachádza vo WebTools a stačí ho nainštalovať, aby ste mohli tlačiť na svoj server Plex. Poskytuje rozhranie na čítanie mangov na samotnom Plexe namiesto návštevy webovej stránky Manga.

lg g3 teplotný senzor

Stiahnuť ▼: mangahere

IPTV

IPTV

IPTV je praktický doplnok. Snaží sa priniesť na váš server Plex Media Server zážitok zo živej televízie. IPTV číta živé televízne vysielanie cez internet a prenáša ich na váš server Plex. Používateľom Plex poskytuje viac zážitkov z káblovej televízie. Zahŕňa filmy, spravodajské kanály a takmer každú kategóriu.

Stiahnuť ▼: IPTV

FilmOn

filmon-tv-online-670x335

FilmOn posúva zážitok zo streamovania médií na inú úroveň integráciou bezplatných televíznych kanálov. Máte kanály z každej kategórie, ako sú horory, športy, komédie atď. Streamuje kanály z rôznych krajín a ignoruje geolokáciu. Budete musieť zaplatiť za platený obsah a jeho súčasťou je aj služba platenia za zobrazenie.

Budete sa musieť zaregistrovať na webovej stránke FilmOn a zadať poverenia na serveri Plex.

Stiahnuť ▼: FilmOn

Tautulli

Tautulli

Tautulli je ďalší úžasný nástroj, ktorý vám poskytuje grafické zobrazenie aktuálne prebiehajúcich relácií, času pozerania a spotreby šírky pásma iných ľudí. Ak teda máte prístup k viacerým adresám IP zo samostatnej adresy IP, je ľahké určiť úzke miesto.

Stiahnuť ▼: Tautulli

Sub-Zero

Doplnkový modul Sub-Zero plex

V poslednej dobe som začal sledovať kórejské seriály, ale je ťažké pochopiť kontext bez titulkov. Sub-Zero je ďalší doplnok Plex, ktorý vytvára titulky pre vaše filmy. Teraz Plex už poskytuje zabudovaný generátor titulkov s názvom OpenSubtitles. Ale mnohokrát to nefunguje. Dokonca aj Sub-Zero má nejaké chyby, ale zhromažďuje sa v titulkoch z 10 jednotlivých webov poskytovateľov titulkov a API.

V prípade, že titulky nefungujú, môžete tiež online vyhľadať súbory SRT (SubRip Subtitle file) a zadať ich ručne do Sub-Zero.

Stiahnuť ▼: Sub-Zero

Žiadosť

Doplnok Ombi plex

Žiadosť je doplnok, ktorý by ste mali používať, iba ak od používateľov dostávate časté žiadosti o nahranie alebo stiahnutie obsahu na serveri Plex. Poskytuje webový portál na správu všetkých požiadaviek na filmy. Po nahraní obsahu je používateľ informovaný e-mailom o nahraní. Používatelia môžu tiež hlásiť konkrétny problém.

Stiahnuť ▼: Žiadosť

TheaterTrailers

Plugin TheaterTrailers plex

TheaterTrailers je úžasný skript v jazyku Python. Sťahuje za vás filmové ukážky z YouTube. Zaujímavosťou je, že upútavky sa automaticky mazajú po uplynutí dátumu vydania. Vyžadovalo by si to nainštalovanie Pythonu, YouTube-TMDB a DL na váš webový server Plex.

Stiahnuť ▼: TheaterTrailers

Čas starého filmu

Starý plex doplnok Time Time

Ako už názov napovedá, Čas starého filmu vám umožní hrať staré a klasické filmy na vašom serveri Plex. Rozhranie je jednoduché a jednoduché s uvedením filmových žánrov, ako sú Crime Mystery, Action, Romance a OMT B Classic atď. Umožňuje vám streamovať obsah vo formáte FullHD so zvukovým kodekom AAC.

Stiahnuť ▼: Čas starého filmu

casper pre snapchat apk

IceFilms

Doplnok IceFilms plex

Pre používateľov Roku je tento doplnok nevyhnutnosťou na vašom serveri Plex. IceFilms zhromažďuje zdroje rôznych filmov a televíznych programov zo služby Roku TV na serveri Plex. Môžete nastaviť e-mailovú adresu, aby vás IceFilms mohol informovať, keď bude k dispozícii vaša obľúbená šou. IceFilms pre vás určite nefunguje tak, ako by ste požadovali, pretože verzia GitHub nikdy nebola aktualizovaná. Nerobte si starosti, tu je riešenie LetMeWatchThis je alternatívou k IceFilms.

ako nastaviť klaun

Stiahnuť ▼: IceFilms a LetMeWatchThis

openPHT

openPHT plex pugin

openPHT je doplnok tretej strany, ktorý poskytuje inštinktívne klientske rozhranie pre mediálny server Plex. Je k dispozícii pre takmer každý operačný systém vrátane macOS, OpenBSD, Debian atď. Najlepšie je, že stačí otvoriť openPHT a streamovať obsah na serveri.

Ďalším podobným klientom Plex je Transmorgify čo je rozšírenie Google Chrome, ktoré poskytuje rýchle odkazy na webového klienta Plex a dokonca aj niektoré užitočné štatistiky.

Stiahnuť ▼: openPHT

Export Plex

plex export

Plex Export je dobre navrhnutý doplnok, ak chcete zdieľať svoj zoznam médií bez toho, aby ste im poskytli prístup k celému serveru Plex. Produkuje stránku HTML, nevyžaduje žiadne poverenia a je možné ju zdieľať s kýmkoľvek.

Stiahnuť ▼: Export Plex

Záver:

Plex si mohol uvedomiť, že počet používateľov používajúcich kanály Plex je malý, ale dostupnosť doplnkov je obrovská. Toto GitHub Táto stránka obsahuje zoznam niektorých ďalších doplnkov Plex, ktoré vám môžu otvoriť televízne a hudobné kanály. WebTools má tiež široké úložisko aplikácií, ktoré vám umožňuje inštalovať doplnky jediným klepnutím.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: Najnovšie top 8 bezplatných hier v oblasti budovania mesta pre Windows PC