Najlepšie aplikácie Note 9, ktoré môžete použiť

Samsung Galaxy Note 9 je rovnako pekný, ako výkonný, spolu s displejom Super AMOLED, výkonným procesorom Snapdragon 845, 128 GB úložiskom a S-Pen z neho samozrejme robí skutočne SMART telefón. Aby ste však prístroj využili na maximum, potrebujete aplikácie, ktoré z Note 10 vyťažia maximum. V tomto článku si povieme o najlepších aplikáciách Note 9, ktoré môžete použiť. Poďme začať!

Aj keď je v telefóne predinštalovaných mnoho funkcií, napríklad diaľkové ovládanie S-Pen, poznámky na obrazovke, čmáranice atď. Tieto aplikácie tiež ponúkajú exkluzívne funkcie, ale v skutočnosti je toho oveľa viac, ako s aplikáciami v tomto zozname môžeme urobiť. Tu sú niektoré z najlepších aplikácií pre Galaxy Note 10, ktoré vylepšia aj vaše zážitky z Galaxy.

Najlepšie aplikácie Note 9, ktoré môžete použiť

Kalmáre

najlepšia poznámka 9 aplikácií

Ak si často doprajete svoje poznámky a komentáre, ktoré ste si vytvorili sami, musíte prejsť na túto aplikáciu. Vlastné použitie pera S Pen by ste nemali podceňovať. Môže to byť váš najlepší priateľ, kedykoľvek urobíte dôležité poznámky a pripomienky. Aby to bolo možné, existuje aplikácia s názvom Squid. Táto aplikácia je voľbou editora v obchode Google Play a poskytuje vám rozhranie na jednoduché vytváranie poznámok a komentárov pomocou pera S Pen Galaxy Note 9 a ich správnu údržbu. Tiež svoje súbory PDF môžete podpisovať pomocou S-Pen a to je skutočne elegantné.

sledujte 3d filmy na kodi

Všimnite si Buddy

Poznámka Buddy je aplikácia, ktorá v podstate automatizuje vašu akciu odstránenia S-Pen a akciu odstránenia náhlavnej súpravy. Môžete tiež mapovať aplikáciu s akciou kedykoľvek skutočne pripojíte slúchadlá. Aplikácia zistí, či S-Pen odstráni aplikáciu, a na základe toho ju vyvolá. po odstránení alebo vložení S-Pen napríklad vyberte svoje vlastné zvukové efekty alebo otvorte obľúbenú hudobnú aplikáciu.

Zvukový asistent | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Už ste niekedy náhodou v triede prehrali hlasné video a lišta hlasitosti znížila skôr hlasitosť zvonenia ako hlasitosť médií? Spoločnosť Samsung tiež vytvorila aplikáciu s cieľom vyriešiť tento problém. Zvukový asistent umožňuje pridať vlastný panel hlasitosti médií pre každú aplikáciu . Jednoducho povedané, ak vaša hlasitosť médií klesne z 0 v tichom režime na 10 pri najvyššej hlasitosti. Môžete tiež nastaviť úroveň 3 ako maximálnu hlasitosť pre Instagram a 10 tiež pre aplikáciu Spotify. Teraz, ak budete musieť desaťkrát klepnúť na ovládač hlasitosti, aby ste prešli z tlmeného na 3 zväzky v aplikácii Instagram, vykonaním tohto postupu v aplikácii Spotify sa však skutočne prepnete z vypnutého zvuku na 10.

Môžete si nastaviť scenáre, ako bude znieť váš telefón počas pracovnej doby alebo v noci. Spolu s touto aplikáciou tiež môžete prehrávať zvuky z viacerých aplikácií, čo je skutočne skutočne pôsobivé.

Snapseed

Snapseed je aplikácia na úpravu obrázkov, ktorú si môžete stiahnuť z obchodu s aplikáciami, a táto aplikácia je pre všetkých používateľov systému iOS úplne zadarmo. Ocenená je tiež ako aplikácia roka v roku 2011. Aplikácia je inteligentný editor obrázkov, ktorý poskytuje skutočne širokú škálu nástrojov na prepracovanie fotografií.

najlepšia poznámka 9 aplikácií

Snapseed je posiaty korením spolu s zachytiteľnými tlačidlami, ktoré vyzerajú príjemne hmatovo ako pri aplikácii na filtroch. Ak používateľ potrebuje zmeniť parameter, môže posúvať prstom po plátne potiahnutím prsta nahor, aby upravil svoju silu.

Výhodou textúry je aj rozhranie na aplikáciu filtrov v tejto aplikácii, ktoré pracuje spolu s nástrojmi. Snapseed si zachováva pôvodný dizajn tak inteligentný, aby bol známy vonkajším používateľom a primerane dobrý aj pre nových používateľov.

Tapeta AMOLED | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Váš telefón v skutočnosti zostáva nekompletný bez dokonalej tapety. Samsung Galaxy Note 9 má tiež super AMOLED nekonečný displej. Pravdepodobne sú teda tapety AMOLED skutočne ideálne.

Na takomto displeji je tiež zvláštna vec, tmavšia oblasť tejto obrazovky v skutočnosti nevyužije výdrž batérie. Znamená to, že ak na svojej obrazovke používate tmavšiu tapetu, s najväčšou pravdepodobnosťou vám to ušetrí výdrž batérie. Nemusíte ich vlastne loviť sami. Existuje veľa aplikácií, ktoré takéto tapety poskytujú.

najlepšia poznámka 9 aplikácií

Aplikácia AMOLED Wallpapers je v podstate jednou z nich. Má obrovskú databázu týchto typov tapiet s vyšším rozlíšením obrazovky. Táto aplikácia je obľúbená pre svoje tmavé tapety. Tieto tapety boli zámerne navrhnuté s cieľom ušetriť životnosť batérie vašich inteligentných telefónov s napájaním AMOLED. Ak teda svoj telefón skrášlite, šetríte tým výdrž batérie, čo je vlastne účelom obrazovky AMOLED.

Ak chcete, aby bol váš výber rýchly, potom má táto aplikácia okolo 1o kategórií. Tapetu môžete prehľadávať aj prostredníctvom týchto kategórií. Tím v pozadí taktiež odviedol skvelú prácu pri zhromažďovaní týchto minimálnych a krásnych tapiet.

Fortnite

Nuž, najlepšia hra pre Galaxy Note 9 môže byť subjektívna a potom môžete mať iný názor ako ja. Fortnite je v skutočnosti najlepšie prebiehajúcou hrou pre viacerých hráčov v roku 2018. V zásade bola vydaná výhradne v spolupráci so smartphonmi Samsung a hrá sa naozaj dobre na Note 9. Ak nehráte hry pre viacerých hráčov, pozrite si náš zoznam najlepších hier pre Galaxy Note 9.

najlepšia poznámka 9 aplikácií

twitter koncepty na počítači

PlayGalaxy Link | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Pripravovaná hra streamovaná od spoločnosti Samsung má vlastne na čo dávať pozor. Umožňuje vám tiež streamovať hry z počítača na vašom mobilnom telefóne a tiež ovláda postavu pomocou ovládacích prvkov na obrazovke. Nie je to však jedinečné a podľa online správ Parsec pomáha spoločnosti Samsung vyvíjať túto službu pre používateľov Galaxy. Rovnako ako Parsec, aj vy môžete streamovať hry z počítača a hrať ich priamo na svojom smartfóne prostredníctvom pripojenia WiFi, 4G alebo 5G.

Nastavenie služby PlayGalaxy Link je naozaj jednoduché, choďte na web spoločnosti Samsung a nainštalujte si program do počítača so systémom Windows. To isté urobte vo svojom Note 10/10 + a potom si nainštalujte aplikáciu z Galaxy Store. Momentálne je služba exkluzívna pre zariadenia Galaxy Note 10, nakoniec však vyjde aj pre ďalšie zariadenia. Ak nemáte Note 10 a tiež si chcete vyskúšať streamovanie na svojom smartfóne. Potom si môžete stále nainštalovať Parsec a streamovať hry z počítača práve teraz.

PicsArt Photo Studio

V dnešnej dobe sme otvorenejší upravovať svoje obrázky a prezentovať ich spolu s niekoľkými zvratmi. Ak chcete urobiť to isté, musíte si vlastne na tento účel nainštalovať vyhradenú aplikáciu.

Pri kontrole týchto aplikácií sme zistili, že PicsArt Photo Studio je lepšou voľbou. Viac ako 500 miliónov používateľov používa túto aplikáciu na celom svete. Hlavným účelom tejto aplikácie je slúžiť množstvu funkcií prispôsobenia a zjednodušenému užívateľskému rozhraniu.

To umožňuje ľahkú úpravu obrázkov a vytváranie úžasných vizuálov od začiatku. Má zabudované niektoré ďalšie nástroje, ktoré zahŕňajú panel na kreslenie, nástroj na tvorbu koláží, aplikáciu pre fotoaparáty a niekoľko ďalších. Túto aplikáciu preto môžete považovať za nástroj typu „všetko v jednom“. Pri úprave obrázkov a zdieľaní so svojimi priateľmi ich môžete tiež zdieľať v ich komunite. Ak ste skutočne umelcom, potom vám nič nebráni v tom, aby ste sa dostali na ich domovskú obrazovku.

Táto aplikácia je úplne zadarmo na použitie. Váš dosah však môže byť obmedzený na veľa objektov, ako sú prémiové písma, nálepky, obrázky a niekoľko ďalších vecí. V opačnom prípade má bezplatná verzia všetko a všetko, na čo by ste sa mohli opýtať.

Instagram | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Každý vie o Instagrame, je to dokonalá aplikácia na úpravu fotografií pre Android. Táto aplikácia v zásade pomáha používateľom zostať v kontakte s celým svetom. Prostredníctvom zdieľania svojich fotografií a obrázkov so svojimi kontaktmi a členmi rodiny.

najlepšia poznámka 9 aplikácií

Instagram ponúka mnoho efektívnych nástrojov a filtrov na úpravu a tiež poskytuje možnosť zdieľania, označenia páči sa mi a komentovania prostredníctvom zverejňovania rôznych fotografií a videí. Instagram je zadarmo k dispozícii aj v obchode Google Play.

Neexistuje žiadna iná obrázková aplikácia, ktorá by súperila s touto sociálnou platformou, kedykoľvek dôjde na počet aktívnych používateľov. Aj správa naznačuje, že Instagram je medzi vlastníkmi firiem známejší v porovnaní s Facebookom a všetkými ostatnými sociálnymi aplikáciami.

odstrániť prezentáciu z webu

Prehrávač videa MX

Prehrávač MX Video Player je vlastne najlepšou voľbou, vďaka ktorej si môžete svoje obľúbené videá vychutnať úplne zadarmo. Je tiež nakonfigurovaný na prehrávanie hudobných súborov.

Prehrávač MX Video Player obsahuje užitočné funkcie hardvérovej akcelerácie, viacjadrového dekódovania, priblíženia, priblíženia a posunutia. A tiež gestá titulkov, ktoré vám uľahčia používanie prehrávača. MX Video Player vám tiež ponúka skvelé rozhranie pri prehrávaní videí.

mx prehrávač

Spolu s prehrávačom MX Video Player môžete tiež prehrať akýkoľvek typ videa s titulkami. To podporuje viacjadrové dekódovanie, optimalizáciu CPU, detskú poistku a tiež úplnú kompatibilitu s Jelly Bean. Výhodou prehrávača MX Video Player Free je, že je vybavený podporovaným zariadením s dekodérom Great Holo UI, H / W +; Prehrávanie na pozadí tiež.

Celkovo je však MX Video Player najslávnejšou a najsťahovanejšou aplikáciou prehrávača videa pre Android, ktorá je k dispozícii v Obchode Play.

Skype | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Skype tiež funguje na mobilných zariadeniach, má veľa ďalších používateľov po celom svete a je zadarmo. Pokiaľ vy a vaše kontakty máte tiež účet Skype. Podľa časopisu Search Engine Journal má viac ako 350 miliónov používateľov. V skutočnosti nebudete mať problém osloviť zvyšok svojich starých, ale aj nových kontaktov.

skype

Je to tiež jedna z najdlhšie fungujúcich aplikácií na videohovory v odbore, takže takmer každý vie, ako ju môžu používať. To tiež znamená, že získate menej prestojov, najmä ak potrebujete pre svojich zamestnancov nastaviť šikovný komunikačný nástroj.

Ak chcete, nástroj, ktorý vám a vášmu tímu umožní obísť vzdialenosti a prekonať termíny oveľa rýchlejšie. Potom by to mohol byť doplnok, ktorý potrebujete, aby ste seba a svojich priateľov dostali cez deň.

Vreckový

Toto je jedna z najslávnejších aplikácií, ktoré vo svojom Samsung Galaxy Note 9 musíte mať. Kedykoľvek naplno využijete svoje S-Pen, môžete pomocou tejto aplikácie získať najlepší obsah z internetu a uložiť si ho pre svoj vlastný účel pomocou tejto aplikácie tiež. Môžete ľahko pripnúť adresy URL a obsah z webu a tiež ich zhromaždiť na jednom mieste tak, ako chcete.

vrecko

V aplikácii Pocket môžete tiež ukladať články a videá, aby ste ich mohli čítať a pozerať, keď máte voľný čas, prostredníctvom ľubovoľného zariadenia Pocket. Používateľovi nikdy nemôže nič chýbať, aby si ho mohol znovu prečítať alebo zdieľať. Pocket je vlastne dokonalým rozptýlením na cesty dlhé vlakom aj v signálnych čiernych dierach a na lety.

Father.io | najlepšia poznámka 9 aplikácií

Ak hľadáte niečo kreatívne, je to aplikácia. To uľahčuje dobrý herný zážitok, potom je táto aplikácia určite pre vás. Father.io je pracovný názov FPS spolu s vylepšenou technológiou virtuálnej reality. To umožňuje hráčom používať telefón na natáčanie a bojiskom sú okolité ulice. Za účelom vytvorenia skutočného bojiska s periférnymi zariadeniami kompaktný snímač s názvom 363R Trigger pripojí aj hráčsku výbavu. Môžete tiež zaznamenať celý proces a prehrať 720p kvalitu, ktorú si môžete vychutnať alebo tiež zdieľať so svojimi priateľmi.

Vďaka tomu Father.io pomaly predstavil dej hry. Hráč bude žiť v prostredí Zeme v nie tak vzdialenej budúcnosti, kde boli ľudstvo oddelené dvoma hlavnými frakciami. Muž a Evolúcia vlastne. Vyvinutý druh, ktorý je robotom vytvoreným vírusom menom Father.io. Spolu s jedinou úlohou je vlastne zničiť ľudskú rasu

webový prehliadač na štíte nvidia

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o najlepších poznámkach o aplikáciách pre 9 ľudí, ktorý vám tiež pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Kompletná recenzia aplikácií Samsung Galaxy Watch