Najlepšia aplikácia na synchronizáciu hudby na streamovanie

Streamovanie hudby je vlastne najpohodlnejší spôsob počúvania vašich obľúbených skladieb. Iste, vinyl môže medzi audiofilmi znovu ožívať a ponúka veľa skvelých lacných možností gramofónov. Hádanie fyzických záznamov je však v skutočnosti utrpením pre fanúšikov príležitostnej hudby. A ak sa obávate o kvalitu zvuku, potom vás možno prekvapí, že streamovaná hudba môže znieť nerozoznateľne od CD alebo dokonca lepšie ako v skutočnosti. V tomto článku si povieme niečo o najlepšej aplikácii na synchronizáciu hudby na streamovanie. Poďme začať!

V obchode Google Play sú k dispozícii niektoré z najlepších aplikácií pre Android, ktoré používateľom v zásade umožňujú synchronizáciu hudby na viacerých zariadeniach. Týmto spôsobom bude rovnaká hudba hrať na mnohých zariadeniach súčasne, aby sa zosilnila hlasitosť.

Všetci milujeme spoločnú párty so svojimi drahými priateľmi a rodinou. Na večierkoch je hudba skutočne nevyhnutná a v skutočnosti robí všetko príjemnejším. Ale predstavte si situáciu, keď ste žúrovali spolu so svojimi priateľmi. A z dôvodu náhleho výpadku prúdu reproduktory stíchli.

ren softvér softvér 001

Tieto maličkosti môžu v skutočnosti pokaziť celý deň, pretože každý má na párty rád hudbu. Všetci už nemáme inú možnosť, len čakať na napájanie, aby sme sa mohli naštartovať. Keďže však všetci máme smartphone, môžeme na synchronizáciu hudby a zosilnenie hlasitosti využívať aj naše zariadenia.

Najlepšia aplikácia na synchronizáciu hudby na streamovanie

Našťastie je v Obchode Play niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu zosynchronizovať a streamovať hudbu z viacerých mobilných zariadení. Mnohé z týchto aplikácií na synchronizáciu hudby pre Android a iOS sú však buď plné reklám, alebo vôbec nefungujú. Nerobte si starosti, pretože sme za vás odviedli tvrdú prácu a našli sme najlepšie aplikácie, ktoré premenia tiež niekoľko telefónov na zvukový systém.

Rave

Rave je v skutočnosti jednou z najlepších aplikácií, ktorá je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS. Najlepšie na Rave je, že dokáže streamovať médiá z mnohých slávnych webov, ako sú NetFlix, YouTube atď. Nielen to, ale Rave dostal aj schopnosť prehrávať mediálne súbory uložené na cloudovom úložisku, ako sú Google Drive a Dropbox . Rave umožňuje používateľom vytvoriť si reproduktorový systém na streamovanie hudobných súborov spolu s vašimi priateľmi. Táto funkcia tu nekončí, pretože Rave ponúka aj zabudovanú aplikáciu na zasielanie správ, ktorú môžete použiť aj na četovanie so svojimi priateľmi.

aplikácia na synchronizáciu hudby

Rave tiež prichádza so vstavaným systémom správ, vďaka ktorému môžete chatovať so svojimi priateľmi alebo DJmi v reálnom čase. Prichádza tiež s podporou zvuku, čo znamená, že môžete držať karaoke večer. A potom spievajte podľa melódie piesne pre ostatných, aby ste ich skutočne počuli.

Rave tiež prichádza s časťou kontaktov, takže môžete posielať pozvánky priateľom, ktorí ešte nie sú na platforme. Podporuje tiež Vimeo, ak ho používate na streamovanie hudby.

drastická recenzia emulátora ds

JQBX

JQBX vám určite pomôže spoločne objaviť najlepšiu hudbu z celého sveta. Spolu s priateľmi si môžete hudbu vychutnať spoločne a mať k nej neustále prístup. JQBX sa pripája k vášmu účtu Spotify a je tiež 100% zadarmo na použitie.

Myšlienkou tejto aplikácie je vytvoriť novú miestnosť (alebo sa pripojiť k miestnosti, ktorá už existuje). Potom vytvorte zoznam skladieb a potom pozvite aj svojich priateľov, aby sa pripojili. Izby môžu byť verejné alebo súkromné ​​- záleží na vás. V tejto miestnosti je tiež možné chatovať. Aplikácia JQBX bola kedysi k dispozícii aj pre iOS, ale dnes je, bohužiaľ, k dispozícii iba pre Android.

Každá izba má vyhradený chatovací box, kde sa môžete podeliť o svoje myšlienky o hudbe, živote alebo čomkoľvek inom. Môžete vyčleniť jednu osobu v miestnosti klepnutím na tlačidlo „@“ a výberom zo zoznamu. Inými slovami, JQBX je skvelá aplikácia, ktorá v zásade pomáha udržiavať všetku hudbu usporiadanú a ľahko ju zdieľať.

SoundSeeder

Táto aplikácia je naozaj jednoduchá a poskytuje príležitosť na synchronizáciu hudby na viacerých zariadeniach. Nepotrebujete ani pripojenie na internet. Táto aplikácia funguje cez Wi-Fi, čo je ideálne riešenie pre domáce večierky. Môžete tiež streamovať hudbu z rôznych služieb, ktoré zahŕňajú až 25 000 rozhlasových staníc. Môžete tiež ovládať hlasitosť a prehrávanie všetkých zariadení na diaľku.

Aplikácia je k dispozícii pre Android, môžete ju však umiestniť aj na počítač spolu s Windows alebo Linux.

aplikácia na synchronizáciu hudby

Bezplatná verzia v zásade obmedzuje zdieľanie na 2 zariadenia a umožňuje streamovanie iba na 15 minút. Ak aplikáciu inovujete, získate neobmedzený prístup ku všetkým funkciám. Pred aktualizáciou vám odporúčame skontrolovať, na ktorých zariadeniach SoundSeeder pracuje.

Môžete tiež kontrola hudbu, prehrávanie a výber skladieb z hostiteľského zariadenia bez toho, aby ste sa museli dotknúť ostatných zariadení. Vpravo hore je tiež tlačidlo synchronizácie pre prípad, že máte pocit, že synchronizácia nie je dokonalá. To sa automaticky synchronizuje na pozadí a potom môžete nastaviť jeho frekvenciu.

Fotoaparát galaxie s7 nefunguje

Aplikácia je podporovaná reklamami a bezplatná verzia vám dá povolenie na pripojenie k viac ako 2 zariadeniam na maximálnu dobu 15 minút. The profesionálna verzia v podstate ťa bude stáť 4,49 dolárov a stojí to za to.

AmpMe

AmpMe je pravdepodobne najlepšia bezplatná aplikácia na synchronizáciu vašej hudby na rôznych zariadeniach. Platí pre zariadenia so systémom Android aj iOS. Aplikácia vám umožňuje streamovať hudbu a video z vašej hudobnej knižnice alebo tiež z YouTube, Spotify, SoundCloud. Vy, chlapci, môžete synchronizovať svoju hudbu so svojimi priateľmi v okolí alebo s tými, ktorí sú tiež ďaleko od vás, alebo s neznámymi ľuďmi z celého sveta.

Môžete si tiež založiť vlastnú živú párty a pripojiť sa k nej môže aj ktorákoľvek osoba. Ako DJ ovládate, čo vaši priatelia počúvajú, a môžu tiež navrhnúť ich skladby. Táto aplikácia umožňuje streamovanie hudby aj do reproduktorov Bluetooth.

aplikácia na synchronizáciu hudby

Aplikácia v zásade funguje obzvlášť dobre so streamovacími službami, vy však môžete mať problémy so streamovaním hudby z hudobnej knižnice na väčšine zariadení. Ak to chcete začať, jednoducho si stiahnite a potom prihláste pomocou účtu Google alebo Facebook. Navrhujem vám použiť Google pretože AmpMe podporuje aj YouTube. Potom môžete vytvorte párty ku ktorým sa potom môžu pridať aj vaši priatelia a priatelia v okolí. V zábave sa k vám môžu pripojiť aj úplne cudzí ľudia. K dispozícii je zabudovaná funkcia chatu, ktorá vám umožní komunikovať s osobou, ktorá večierok skutočne hostí. Požiadajte ho, aby vám pustil obľúbenú skladbu.

Refrén

Refrén je v podstate ďalšia zaujímavá aplikácia pre Android, ktorá umožňuje používateľom synchronizovať hudbu na viacerých zariadeniach. Aplikácia závisí od Bluetooth, aby mohla synchronizovať hudbu medzi zariadeniami. Musíte si len vytvoriť účet a pozvať svojich priateľov, aby sa k vám pripojili cez Bluetooth. Keď sa pripojíte, aplikácia potom umožní svojim používateľom synchronizovať hudobné súbory, ktoré sú lokálne uložené. Aplikácia je úplne zadarmo na používanie a nezobrazuje žiadne reklamy. Je to však trochu buggy a vy môžete počas synchronizácie hudby očakávať niekoľko zlyhaní. Chorus je teda tiež ďalšou najlepšou aplikáciou na synchronizáciu hudby, ktorú môžete momentálne použiť.

ako dostať indigo na kodi

K dispozícii je tiež funkcia automatickej synchronizácie, ktorá v zásade funguje na pozadí, aby ste sa s tým už nemuseli trápiť. Zbor má nádherné a funkčné používateľské rozhranie, ktoré funguje pekne, avšak občas sem-tam hodí škytavku. Z väčšej časti je to úžasná aplikácia. Pamätajte, že skladba sa reštartuje a bude sa prehrávať od začiatku vždy, keď vykonáte manuálnu synchronizáciu. Jedinou nevýhodou je, že pracuje iba s lokálne uloženými súbormi.

Hudba Vertigo

Táto aplikácia je pre používateľov iOS, ktorí neradi počúvajú hudbu úplne sami. Môžete tiež zdieľať svoje zoznamy skladieb s tisíckami ľudí z celého sveta a vymieňať si tiež názory na rôzne hudobné diela. Môžete tiež synchronizovať s rôznymi hudobnými službami, ako napríklad Spotify alebo Apple Music.

No, s Vertigo Hudba, ktorú nemôžete prehrávať na viacerých zariadeniach súčasne. Stále sa však môžete synchronizovať s ostatnými a vyskúšať si tiež rôzne druhy hudby. Je to sociálna sieť, takže sa musíte skutočne prihlásiť.

vertigo

K dispozícii je diskusná sekcia, kde môžete chlapci komunikovať so svetom a zúčastňovať sa diskusií týkajúcich sa hrania hudobných skladieb. Najlepšie však na Vertigo Music je, že skutočne podporuje dve z najslávnejších hudobných streamovacích služieb, a to Spotify a Apple Music a oveľa viac. Použite ho na počúvanie rovnakej stopy, synchronizáciu hudby a jej streamovanie buď v tej istej miestnosti alebo v rôznych kútoch sveta.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

samsung s7 odobrať sd kartu

Pozri tiež: Najlepšie alternatívy Little Snitch pre Mac a Windows