Najlepší launcher pre Android roku 2017, ktorý môžete vyskúšať

Aplikácie na spúšťanie systému Android sú vlastne už dávno neoddeliteľnou súčasťou zážitku zo systému Android. Ak sa vám nepáči, ako vaše domovské obrazovky vyzerajú alebo konajú, môžete si jednoducho stiahnuť aplikáciu, aby ste to všetko zmenili. Rovnako tak nie je pochýb o tom, že aplikácie pre Android launcher majú oveľa rozmanitejšiu sadu funkcií. Potom akýkoľvek iný žáner aplikácie a vy, chlapci, môžete s týmito aplikáciami skutočne urobiť úžasné veci. V tomto článku si povieme o najlepšom launcheri pre Android z roku 2017, ktorý si môžete vyskúšať. Poďme začať!

Jednou z najlepších funkcií Androidu je Prispôsobenie, vďaka čomu môže dokonca vyzerať ako iOS, ktorý má takmer nulové možnosti prispôsobenia. Android vs iOS však v súčasnosti nie je našou témou, ani sa netýka bežných prúdových spúšťačov systému Android, ako sú Nova, Apex alebo Evie.

Najlepší launcher pre Android roku 2017, ktorý môžete vyskúšať

ASAP Launcher

 • Orientované na produktivitu
 • Zvláštne a intuitívne používateľské rozhranie založené na kartách

Ak ste obdivovatelia materiálového používateľského rozhrania spoločnosti Google rovnako ako ja, bude sa vám páčiť aj tento launcher. Je to skutočne čistý launcher spolu s podpora gest ako napríklad launcher Nova. Potom je na domovskej obrazovke k dispozícii dok, ktorý po potiahnutí nahor zobrazí viac aplikácií, napríklad spúšťač akcií.

najlepší launcher pre Android

K zásuvke s aplikáciami sa dá dostať aj potiahnutím od ľavého okraja a prepínačmi. K sieťam Wi-Fi, Bluetooth atď. Sa dá dostať aj potiahnutím za pravý okraj a tiež potiahnutím doľava alebo doprava po domovskej obrazovke, nie po okrajoch, otvorí rôzne karty, napríklad kontakty, počasie.

dd-wrt vs lede

Bezplatná verzia tejto aplikácie tiež prichádza s iba základnou podporou tém, avšak na skutočné používanie balíkov ikon, iných tém a neprečítaných odznakov. Budete si musieť kúpiť verziu Prime, ktorá v zásade stojí asi 2 doláre .

previesť bin na iso windows 10

Tento spúšťač je určený pre ľudí, ktorí v podstate chcú navigovať vo svojich telefónoch čo najrýchlejšie.

Stiahnuť ▼ - ASAP Launcher

FastKey Launcher

 • V podstate umiestni na domovskú obrazovku čudnú klávesnicu
 • Jedinečné používateľské rozhranie založené na vyhľadávaní
 • Úplne zadarmo

Tento spúšťač je v podstate pre tých, ktorí si na svoj smartphone s Androidom inštalujú veľa aplikácií. Na jeho domovskej obrazovke je klávesnica na okamžité vyhľadanie aplikácie alebo kontaktu.

najlepší launcher pre Android

Môžete dokonca zmeniť balík ikon, rozloženie zásuvky aplikácie atď. Je to čistý spúšťač spolu so skutočne rýchlou operáciou vyhľadávania. Všetko, čo musíte urobiť, je klepnúť na kláves a všetky príslušné kontakty a aplikácie začínajúce sa písmenom sa potom okamžite zobrazia priamo nad klávesnicou. Z hľadiska rýchlosti úplne prekoná rolovanie aj v zozname kontaktov alebo v zásuvke aplikácií. Zručnosť FastKey skutočne žiari, ak máte v prístroji nainštalovaných veľa aplikácií, a tiež ponúka jedno z najrýchlejších nastavení spustenia, aké sme kedy v aplikácii tohto typu videli.

Je to pre ľudí, ktorí chcú mať ľahký a rýchly prístup ku každej aplikácii a kontaktom v telefóne (a nevadí im ani virtuálna klávesnica priamo na domovskej obrazovke).

Spúšťač ADW 2

 • Dynamické adaptívne rozhranie
 • Veľký dôraz na témy
 • Šablóny a rozšírenia

najlepší launcher pre Android

Program ADW Launcher bol v dobe, keď bol vývojový program veľký, v tom čase vývojári upustili od podpory. Takže teraz máme ADW Launcher 2 pre Android. Nie je to práve moja šálka čaju, osobne má však veľa ponúkaných funkcií. Napríklad adaptívne používateľské rozhranie, ktoré môže dynamicky meniť farbu podľa vašej tapety. Rovnako aj rozširujúci balíček, ktorý vám v zásade umožní vytvoriť si vlastné widgety (aj keď to napríklad nie je také dôležité ako Zooper).

Táto náhrada domácej obrazovky je v zásade určená pre určité plemeno priaznivcov prispôsobenia.

nedostatok pamäte gmod
Stiahnuť ▼ - Spúšťač ADW

Evie Launcher

 • Intuitívne a ľahko použiteľné
 • Rýchlo
 • Úplne zadarmo

evie

Evie Launcher je úplne bezplatná náhrada domácej obrazovky Androidu zameraná na vyhľadávanie. Je to naozaj ľahké a skutočne intuitívne na používanie. Na prvý pohľad vyzerá Evie v podstate ako všetky ostatné launchery pre Android, má však iný prístup ako väčšina. V tomto ohľade umiestňuje funkciu globálneho vyhľadávania v štýle iOS na skutočné popredné miesto v tejto oblasti. Môžete tiež vyhľadávať priamo z domovskej obrazovky pomocou miniaplikácie vyhľadávacieho panela alebo prejdením prstom nadol. Je to skutočne efektívny spôsob okamžitého vyhľadania aplikácií alebo kontaktov. Okrem toho ponúka Evie aj niektoré vyhľadávané funkcie z najnovších iterácií systému Android. Zahŕňa to aj zásuvku na aplikáciu prejdením prstom a odznaky upozornení.

Táto náhrada domovskej obrazovky je v podstate pre tých, ktorí chcú bezplatný, funkčný a jednoduchý spúšťač, ktorý umožní rýchle vykonanie práce.

Stiahnuť ▼ - Evie Launcher

Záhradná stolička

Poznámka: Najprv by ste sa mali ubezpečiť, že Neznáme zdroje je začiarknutá v nastaveniach.

ako nainštalovať livewave anténu

Pretože Pixel Launcher je exkluzívny pre Google Pixels a je načítaný zboku, poskytuje nám upravenú verziu aplikácie. To nemá funkcie, ako napríklad Panel Asistenta Google a G Search Pill. Pretože tieto funkcie si musia aplikáciu nainštalovať ako systémovú aplikáciu a nainštalovať ju ako systémovú aplikáciu v Pixeloch, tieto funkcie ich v podstate exkluzívne ovplyvňujú.

Vývojár s názvom deletescape tiež preniesol Pixel Launcher a všetky jeho funkcie na všetky nezakorenené telefóny, volá sa Lawnchair. Má tiež niektoré ďalšie funkcie, ako je podpora balíkov ikon, skrývanie aplikácií, adaptívne tematické úpravy, podpora gest a mnoho ďalších vylepšení používateľského rozhrania. A čerešničkou na torte je aj funkcia Android O, odznaky upozornení. Spúšťač je skutočne rýchly, pohotový a funguje skvele.

Nova Launcher

V skutočnosti existujú dve varianty Nova Launcher. Bezplatná verzia a platená (Prime) verzia, ktorá tiež pridáva ďalšie funkcie. Aj vo svojom bezplatnom avatarovi je Nova Launcher jedným z najlepších launcherov aj pre ekosystém Android. Spúšťač tiež ponúka obrovské prispôsobenie, kedykoľvek je potrebné nastaviť domovskú obrazovku a tiež mriežky zásuviek aplikácií. Podporuje tiež takmer každý balík ikon v obchode Play a prichádza s prispôsobiteľnosťou gestami. To z neho robí jedného z najkompetentnejších nosných rakiet.

Nový

Podporuje tiež mnoho animácií spolu s prispôsobením priečinkov a nastavením rýchlosti pre mnoho akcií. Mnoho preferovaný launcher, Nova sa tiež neustále aktualizuje a väčšinou je skutočne bez chýb. V zásuvke s aplikáciami je tiež možnosť vyhľadávania s kartami pre časté, posledné a nové alebo aktualizované aplikácie. Používatelia môžu tiež použiť tmavé témy v nastaveniach spúšťača a rovnako ich použiť aj pre priečinky a zásuvku aplikácií.

Umožňuje vám tiež ľahko zálohovať a obnovovať prispôsobené domovské obrazovky. To je naozaj skvelé, ak chcete niekedy experimentovať a vrátiť sa späť k predchádzajúcemu nastaveniu.

identifikácia volajúceho v galaxii s8 sa neustále zastavuje

Stiahnuť ▼ - Nova Launcher

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto najlepším článkom pre Android páči, chlapci, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepší softvér pre Android PC Suite pre Windows a Mac