Najlepšie skryté správy aplikácie pre zariadenie Android

Textové správy sú najbežnejšie používaným spôsobom komunikácie a tiež sa s nimi delíme o svoje myšlienky, plány stretnutí a mnoho ďalších druhov aktivít. Tieto správy väčšinou obsahujú aj súkromnú konverzáciu, ktorú nechceme zdieľať s nikým iným. Preto je mať v Textových správach ďalšiu vrstvu zabezpečenia skutočne dôležité, aby ste ich chránili pred zvedavými pohľadmi. V tomto výučbe sa budeme rozprávať o aplikácii Najlepšie skryté správy pre zariadenie Android. Poďme začať!

Aplikácie na odosielanie správ, ako sú Hike, Viber, Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp atď., Sú špeciálne určené na výmenu správ. Tieto aplikácie však nemôžu nahradiť doručenú správu SMS. Väčšina citlivých informácií, napríklad autentifikačné kódy, jednorazové heslá atď., Sa nachádza aj v našej doručenej SMS.

Väčšinou sa nestaráme o našu doručenú poštu SMS, avšak naša doručená SMS obsahuje väčšinu citlivých informácií. V priečinku doručenej SMS je veľa druhov informácií, ktoré by sme neradi zdieľali s nikým alebo by sme ich vlastne mali niekto nahliadnuť. Preto potrebujeme používať aplikácie, ktoré dokážu skryť správy aj v systéme Android.

ako sa pozerať na futbal nfl na kodi

Najlepšie skryté správy aplikácie pre zariadenie Android

Ochrana osobných údajov je v súčasnosti v súčasnosti pre väčšinu ľudí najdôležitejšou otázkou. Ak chcete, aby vaše informácie neboli chránené pred kolegom alebo priateľom alebo priateľkou, existuje aj aplikácia, ktorá ukrýva textové správy pre Android a pomáha vám. Problém je, že niektoré z aplikácií sú v skutočnosti úplne hrozné.

V obchode Google Play sú k dispozícii niektoré z najlepších aplikácií na uzamykanie aplikácií alebo skrytie textových správ. To môže skryť SMS aj na vašom smartfóne s Androidom. Takže tu budeme zdieľať najlepšie aplikácie pre Android, aby sme skryli správy.

Trezor

Vlastnosti-

  • Zobrazuje vám každé pripomenutie hovoru, ak ste neprišli.
  • Zálohovanie v cloude.
  • Obnova hesla vám umožní získať heslo.
  • Synchronizácia medzi zariadeniami na prenos údajov.
  • Umožňuje vám vytvoriť viac trezorov.
  • Chráni tiež detaily peňaženky.

Aplikácia Skryté správy

Vault je jednou z najslávnejších aplikácií v trezore dostupných v službe Google Play. Pomáha vám nielen chrániť vaše textové správy. Môže však tiež chrániť vaše obrázky, videá a mnoho ďalších aplikácií. Aplikácia v zásade prichádza s mnohými pokročilými funkciami. Napríklad viaceré trezory, falošné trezory, utajený režim, výstrahy o vlámaní a oveľa viac. Môžete si tiež uchovať zálohu svojich údajov v cloude, ktorá môže byť užitočná na synchronizáciu medzi zariadeniami.

Aplikáciu môžete tiež získať zadarmo, ale dodáva sa s reklamami a nákupmi v aplikácii. Používateľom stačí importovať kontakty, ktorých SMS sa skutočne musia skryť v trezore. Nielen to, ale Vault skrýva aj notifikáciu súkromných kontaktov.

Skrinka na správy | aplikácia pre skryté správy pre Android

Message Locker je ďalšia populárna aplikácia na skrytie textových správ. Toto je tiež druh zámku aplikácie. Na prístup k vybraným aplikáciám tiež vyžaduje PIN kód. Stiahnutie je úplne zadarmo. Najzaujímavejšou funkciou tejto aplikácie je, že používateľ môže plánovať správy WhatsApp aj s týmito aplikáciami.

aplikácia pre skryté správy pre Android

Má ale atraktívne užívateľské rozhranie. Používateľ môže tiež pridať vybrané aplikácie kliknutím na ikonu +. Predstaví tiež aplikácie tretích strán. Používateľ si vyberie aplikácie a potom sa tieto vybrané aplikácie uzamknú. Nabudúce budú na prístup k tejto aplikácii potrebovať PIN kód. Aplikácia Message Locker dokáže chrániť heslom tretiu stranu a tiež systémové aplikácie, ako sú WhatsApp, Gmail, Telegram, Facebook Messenger, Skype atď. Okrem toho to bolo intuitívne a jednoduché rozhranie, vďaka ktorému aplikácia v podstate vynikne aj z davu .

SMS zámok | aplikácia pre skryté správy pre Android

Message Lock je vlastne ďalšia trezorová aplikácia, ktorá je navrhnutá na ochranu vašich aplikácií na odosielanie správ. Aplikácia neprichádza so žiadnymi vymyslenými funkciami, je to len jednoduchá aplikácia v trezore, ktorá skutočne chráni vaše osobné správy. Okrem toho je používateľské rozhranie aplikácie tiež skutočne jednoduché, čo umožňuje jej ľahké použitie. Ak hľadáte jednoduchú aplikáciu na ochranu svojich správ, potom je pre vás skvelým riešením zámok správ. Môžete ho použiť zadarmo, v skutočnosti sa však dodáva s reklamami.

GO SMS Pro

GO SMS Pro je vlastne jedna z najslávnejších aplikácií na odosielanie správ, ktorá je k dispozícii v Obchode Play. Spolu s najlepšími funkciami táto aplikácia v obchode prekoná 100 miliónov stiahnutí. Má stovky prispôsobených tém a tiež krásne nálepky. Toto je najlepšia aplikácia na skrytie správ pre vás. Pre svoju súkromnú schránku musíte vytvoriť zámok založený na PIN. Po vytvorení súkromnej schránky môžete pridať svoje kontakty a všetky správy spolu s týmito kontaktmi sa tu zobrazia oddelene od všetkých ostatných správ. Môžete tiež skryť ikonu aplikácie na obrazovke, aby k nej nikto nemal prístup.

Inovoval tiež na verziu 7.0. Tentokrát sú nastavenia prispôsobenia skutočne väčšie a lepšie. Vzhľad jeho rozhrania je úplne nový a skutočne odlišný.

Schránka súkromných správ aplikácia pre skryté správy pre Android

Súkromná schránka na správu je v podstate pre tých, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako skryť súkromné ​​konverzácie v systéme Android. V podstate tiež ukladá SMS a CALL protokoly vybraných kontaktov za PIN kód. Musíte len nastaviť kontakty v súkromnej schránke správ a aplikácia potom automaticky skryje aj každú SMS z vybraných kontaktov. Okrem toho obsahuje aj funkciu ochrany heslom, aby sa skrylo hlavné pole bez ikony aplikácie.

aplikácia pre skryté správy pre Android

Dodáva sa tiež s funkciou automatického zálohovania, zdieľaním obrázkov / zvuku / polohy, ochranou súkromia a oveľa viac. Môžete tiež použiť túto aplikáciu zadarmo, prichádza však s reklamami a nákupmi v aplikácii.

Kalkulačka Pro +

Je to vlastne jedna z jedinečných bezpečnostných aplikácií pre Android, ktorú môžete práve teraz používať. Je to v podstate plnohodnotná aplikácia kalkulačky, ktorá má tiež skrytý trezor. Trezor je možné použiť na skrytie protokolov SMS / MMS / hovorov tajných kontaktov. Trezor SMS sa potom otvorí až po zadaní nastaveného hesla na paneli kalkulačky.

Celkovo je používateľské rozhranie aplikácie tiež skutočne jednoduché a vy ho môžete bez problémov používať. Calculator + je zadarmo na použitie, prichádza však s reklamami a voliteľnými nákupmi aj v aplikácii.

Messenger a Chat Lock Pro aplikácia pre skryté správy pre Android

Messenger a Chat Lock Pro je vlastne prémiová aplikácia, ktorá vám pomôže bez problémov skryť textové správy. Umožňuje vám chrániť vaše aplikácie ako WhatsApp, Facebook a všetky ostatné aplikácie pomocou kódu PIN. Aplikácia tiež obsahuje funkciu automatického blokovania a detekcie votrelcov, ktorá je v zásade veľmi užitočná pri ochrane vašich textových správ. Používateľské rozhranie aplikácie je však tiež skutočne veľmi jednoduché a ľahko použiteľné. Túto aplikáciu môžete získať za približne 1,5 USD.

Messenger na ochranu súkromia

posol súkromia

Privacy Messenger je vlastne bezpečná aplikácia Messenger, ktorá v skutočnosti nahrádza aplikáciu Stock Messenger. Všetka komunikácia na tejto platforme bude úplne šifrovaná, čo zabezpečí, že k správam budete mať prístup iba vy. Dostanete tiež možnosť prispôsobiť si upozornenia na súkromné ​​správy. Aplikácia navyše prichádza spolu s bezplatnými animovanými súbormi GIF, emotikonmi, blokujúcimi SMS a mnohými ďalšími pokročilými funkciami. Aplikácia Privacy Messenger je zadarmo na použitie, dodáva sa však s reklamami a nákupmi v aplikácii.

SMS Plus | aplikácia pre skryté správy pre Android

Jedná sa o relatívne novú aplikáciu pre Android pre Android, ktorá je k dispozícii v obchode Google Play, a ktorú je možné použiť na skutočné skrytie správ v systéme Android. Skvelá vec na ňom ponúka používateľom dve rôzne heslá, aby sa vyhli snooperom. Nielen to, ale SMS Plus nesie aj funkciu, v ktorej zobrazuje „žiadnu správu“ takmer všetkým, ktorí zadajú nesprávne heslo.

Picoo Messenger

picoo

Picoo Messenger je vlastne bezpečné a ľahké riešenie, ktoré vám nahradí predvolenú aplikáciu na odosielanie správ. Dodáva sa s materiálovým dizajnom, ktorý dodáva aplikácii elegantnejší vzhľad. Tiež však nie je hladný po zdrojoch, čo znamená, že ponúkne najlepší výkon bez toho, aby ste potrebovali veľa zdrojov. Môžete tiež skryť správy pred súkromným kontaktom pomocou samostatnej aplikácie Vault. Aplikácia Picoo Messenger je tiež úplne zadarmo na použitie bez pripojených reťazcov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči táto aplikácia so skrytými správami pre článok pre Android, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako nájsť stratený diaľkový ovládač Firestick