Najlepšie diela Grim Dawn z roku 2021 - mali by ste vedieť

Grim Dawn Najlepšie zostavy z roku 2021

No, už existuje pomerne veľa akčných hier na hrdinov, aj tak si tento titul dokázal pre seba vybojovať bohatú základňu fanúšikov. Ponúka rýchlu bojovnú hrateľnosť a tiež už má veľa pozitívnych ohlasov. Na papieri by však misie zbierania koristí vo forme hotovosti, brnení a tiež zbraní mohli znieť trochu priamo. Ale jeho zaujímavá hrateľnosť a náročné úlohy pridali tejto hre tiež veľa vzplanutia. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších zostavách Grim Dawn z roku 2021 - mali by ste to vedieť. Poďme začať!

Rovnakým spôsobom je vybavený aj niekoľkými praktickými zostavami. Niektorí môžu ľahko prežiť ostatných, kedykoľvek dôjde na dĺžku ich prežitia a potenciál poškodenia. V tejto príručke sa zmienime o všetkých zostaveniach, ktoré dosahujú vysoké skóre v obidvoch týchto faktoroch. Navyše tieto stavby budú mať aj ďalšiu schopnosť, ktorá vám pomôže dosiahnuť neskoršie vlny Shattered Realm a potenciál v boji proti zapečateným žalárom. To vám tiež pomôže poraziť Mogdrogena (tajného boha). Takže bez ďalších okolkov poďme tiež na zoznam najlepších zostavení Grim Dawn tohto roku.

Najlepšie diela Grim Dawn z roku 2021 - mali by ste vedieť

V skutočnosti sú tu dve majstrovstvá Grim Dawn a druhé majstrovstvo z teba v podstate robí novú triedu. Vy sa dopracujete k svojej charakteristickej stavbe zmiešaním odbornosti oboch majstrov

V hre je k dispozícii množstvo zostáv, ktoré skutočne sťažujú hráčom výber tých správnych. Táto príručka sa teda hodí, takže bez ďalších oneskorení začnime spolu s top zostavami Grim Dawn z roku 2021.

Rituál

 • Mnoho súprav položiek, ako napríklad Beastcaller’s Regalia, robí vašu hru na konci skutočne silnou a dostatočne silnou na to, aby ste spoznali náročných bossov.
 • Kúzla domácich miláčikov v oboch stromoch schopností vám tiež umožňujú privolať výrazne malú armádu prisluhovačov, aby za vás bojovali. To sa môže stať, iba ak sa rozhodnete pre herný štýl zameraný na domáce zviera.
 • Veľa dostupných kúziel vám umožní spôsobiť obrovské škody a pomôže vám udržať si zdravie pri používaní mobilných telefónov.
 • Ritualist tiež podporuje nepreberné množstvo príšer.

Toto sa v skutočnosti považuje za jedno z najlepších riešení pre odborníkov. Pretože hra postupuje, môžete čeliť náročným úlohám spolu so silnejšími nepriateľmi a väčšími výzvami. Toto je miesto, kde musíte toto zostavenie nazvať. Vybavený ťažkou zbrojnicou a štítom zvládal ľahko aj smrteľné útoky.

Navyše, ak hráte hru v Ultimate Mode, malo by to byť vaše zostavenie. Ak sa však nachádzate v počiatočných fázach hry, možno nebudete potrebovať toto zostavenie. Ale nikdy nie je na škodu mať ho tiež vo svojom arzenáli.

Ďalej

Rovnako ako to je tiež jedna z najsilnejších stavieb a tiež dosahuje impozantných hodností. Vďaka svojej schopnosti vykonávať a udržiavať smrtiace útoky tiež. No, k tejto poznámke, ak ste v boji na blízko alebo plánujete prostredníctvom privolania domácich miláčikov. Potom by táto zostava mala určite byť na vrchole vášho zoznamu priorít.

Môžete pridať na tom, že patrí medzi fyzicky najimpozantnejšie postavy. A má tiež schopnosť vyvolávať stvorenia, viac by sme si nemohli želať. Potom majú jeho špeciálne obojručné zbrane, hlavne útoky, silu spôsobiť hlboké vnútorné traumy. Okrem toho sa táto stavba zameriava na to, že má trn zo šípov, zlý duch, 8 kostlivcov a tiež prvotný duch.

Pretože Ritualist je vlastne kombináciou Shaman + Necromancer, jeho schopnosti si určite zaslúžia zmienku. Patria sem aj 10 Reaping Strikes, 12 Necrotic Edge, 4 Call of the Grave, 1 Rotting Fumes, 12 Will of the Crypt, 16 Raised Skeletons, 12 Undead legion, a tiež Blight Burst.

Na druhej strane, šamanské schopnosti zahŕňajú 12 Brute Force, 4 Ground Slam, 10 Feral Hunger, Primal Bond 12, 16 Summon Briarthorn a tiež 6 Conjure Primal Spirit. To všetko je dostatočné na to, aby ospravedlnilo jeho pozíciu aj na našom zozname najlepších zostáv Grim Dawn z roku 2021.

Derviš

 • Môžete odvrátiť svoju pozornosť na hre Vire's Might to Blaze cez počiatočné úrovne, kým nebudete spokojní s prechodom na iné nastavenie, kedykoľvek sa rozhodnete pre Oathkeeper.
 • Strom schopností prísahateľa znamená veľa modifikátorov schopností.
 • Obom zručnostiam ponúka obrovské bonusy, ako aj prevody Eye of Reckoning a Shadowstrike, aby prostredníctvom Dunefiend spôsobili kyselinové škody.

Grim Dawn Najlepšie zostavy z roku 2021

Môže sa pochváliť vynikajúcou synergiou spolu s jedom a kyselinou potom, čo ste to chlapci spárovali, spolu s majstrovstvom Nighblade. Tiež by sme vám odporučili používať predmety, ktoré nakoniec zvýšia celkovú schopnosť poškodenia kyselinami. V tomto smere určite padnú vhod aj Rat, Eye Of The Guardian, Scorpion, Manticore, Murmur, Abomination a tiež Yugol The Insatiable Night.

Ďalej

Medzi jeho schopnosti zo strany OathKeepr patrí aj 12 zasvätení, 2 útočiská, 2 nanebovzatia, 1 Scion of Dreeg, 1 Dreeg’s Reproach, 5 odplata, 12 prítomnosť cnosti, 2 napomenutie, 2 vyvolanie strážcu Empryionu a ďalšie.

Na strane Nightblade získate chlapci 5 Dual Blades, 3 Belgothain Sheers, 12 Lethal Assault, 16 Amastara’s Blade Burst, 10 Veil of Shadow, 10 Night’s Chill a tiež 12 Merciless Repertoire. Môžete tiež zvážiť prechod medzi Bast Burst a Righteous Fervor od Amastary. Je to tak preto, lebo tieto dve zručnosti zo strany strážcu Nightblade a Oath majú schopnosť spôsobiť maximálnu škodu.

čaká na inštaláciu aktualizácie systému Windows

Vindicator Build

 • Vstup do silných levelovacích schopností v obidvoch triedach.
 • Skvelé pre uskutočniteľné materiály na konci hry a tiež obsahuje prospešné príšery, ktoré sú zriedkavé, aby ponúkli prevahu pri postupe.
 • Umožňuje vám znížiť elementárny odpor spolu s určitými schopnosťami mnohými spôsobmi. To vám zase pomôže spôsobiť dosť dobré zranenie vašim nepriateľom.
 • Rovnako silné obranné schopnosti.

Toto zostavenie prichádza so zmiešaným pocitom. Pozitívne je, že Vindicator Build má množstvo výhod. Patrí medzi ne schopnosť prepnúť na ropuchu bez akýchkoľvek rozruchov a ľahké zvýšenie jej maximálneho náboja končí tým, že si upevní svoje miesto aj v zozname najlepších zostáv Grim Dawn z roku 2021.

Nezabudnite zmeniť jeho oddanosť, skôr ako vy, chlapci, ešte pridáte viac. Existuje však niekoľko používateľov, ktorí uprednostňujú zachovanie bezpečnej vzdialenosti od tejto zostavy a nakoniec ju tiež označujú za najnáročnejšiu. Nakoniec sa to opiera o perspektívu jednotlivca a rešpektujeme tiež každého z nich.

Druid

 • Môžete sa povzniesť cez Primal Strike, ktorý má vysoký výkon poškodenia a môže tiež prekvitať v AOE, ako aj v poškodení jedného cieľa. Ale je to možné, len keď ste začali spolu so Shamanom.
 • Šamanské kúzla tiež ponúkajú značnú silu v stoji.
 • Vy, chlapci, môžete využiť obrovské množstvo podpory pre poškodenie živlov spolu s zručnosťami, ako je Wind Devil a ďalší. Aj pre Druida existuje niekoľko životaschopných koncových hier.
 • Svoju stavbu môžete tiež doplniť mnohými zriedkavými silnými príšerami.

Priemerná stavba spolu s variáciami ovládnutia šamanov a arkánistov, kedykoľvek uprednostňujete šamana ako svoju prvú triedu. Pretože ich zručnostné stromy majú opatrenia na elementárne poškodenie, v triede je vidieť aj dobrú synchronizáciu. Môžete tu mať aj vyššie poškodenie výstupu, ale ste menej odolný a musíte pravidelne starostlivo manipulovať so svojou postavou, aby sa vám darilo. Toto zostavenie hrá v skutočnosti proti hrdinom a súperom bossov v Crucible.

Krvácajúci

Hneď ako chlapci dosiahnete úroveň strážcu 100, potom bude táto zostava tiež potrebnou hodinou. Spolu s jeho USP konštantnej rýchlosti na koši a s ponukou veľkých krvácajúcich tyčiniek. Môže sa to ukázať ako skutočne šikovná stavba. Nevýhodou je, že tiež ponúka veľmi malú odolnosť proti bojom alebo útokom. Vyberte si ho teda tiež s rozumom.

Mŕtvy rytier

Keď už premýšľate o párovaní spolu s ďalšími novými triedami, potom už nemusíte hľadať nič iné ako zostavenie Rytiera smrti. S pôsobivým intelektom sa v podstate okamžite premieta do jeho schopností. Aby ste utrpeli maximálne škody okrem toho, že prežijete veľa smrteľných útokov. Zaisťuje tiež, aby vaša postava zostala nepoškriabaná, to znamená, že v skutočnosti nebude spôsobená mnohými útokmi.

Grim Dawn Najlepšie zostavy z roku 2021

No, keď už hovoríme o druhom, jeho útoky sa často ukážu ako rovnako smrtiace. Skutočnosť, že neexistujú žiadne štandardné príručky pre vyrovnávanie, by sa tiež mohla pre niektorých javiť ako nevýhoda. Jeho výhody tiež prevažujú nad negatívami, a preto pohodlne sedí aj v tomto zozname najlepších zostáv Grim Dawn z roku 2021.

z úložiska html5

Vyčarovať

 • Okultista a Shaman sú skutočne vynikajúce možnosti, ako začať s levelovaním, spolu s prístupom k schopnostiam. Rovnako ako Devouring Swarm, Bloody Pox, Blood of Dreeg a Sigil of Consumption tiež pomerne skoro.
 • Ak chcete hrať silnú postavu domáceho maznáčika, potom môže Zaklínač tiež podporiť túto stavbu efektívne, spolu s prístupom k rôznym prisluhovačom. Rovnako ako Summon Familiar, Summon Briarthorn alebo Summon Hellhound a buffy, ktoré ich ovplyvňujú, napríklad Blood of Dreeg.
 • Existuje niekoľko silných setov na podporu vitality Zaklínača, ako je set Dark One. To poskytuje triede ďalšie utrpenie a poškodenie a umožňuje jej súťažiť s tými najlepšími zostavami na zabitie bossa.
 • Sady ako Beastcaller’s Regalia alebo Bysmiel’s Trinkets môžu z vášho miláčika postaviť špičkovú vrstvu, ktorá dokáže vyčistiť aj takmer akýkoľvek obsah.
 • Kombinácia udržateľnosti, mobility a poškodenia môže tiež posunúť ligy pred veľa iných tried.

Zaklínač je vlastne kombinácia majstrov Okultistu a Šamana. A je jednou z najsilnejších tried, ktoré môžete hrať, a to ako pre levelovanie, tak aj pre ukončenie hry. Šaman a Okultista sú životaschopné možnosti, ako začať s levelovaním. A trieda Conjurer má tiež nejaký vážny potenciál v koncovkách, ktoré sú schopné sa udržať, zostať pohyblivé a tiež spôsobiť veľké škody bez toho, aby obetovali životnosť.

Kabalista Vitality Nightmare

Rovnako ako Ritualista, aj toto zostavenie budete musieť volať v posledných fázach hry. Jeho účinnosť pri zvládaní náročných a pretrvávajúcich výziev plus jeho USP hry Dominating the Endgame je veľmi dôležitá pri pomáhaní vám aj v náročných fázach hry. Potom jeho schopnosť improvizovať a zdvojnásobiť útok dodáva ešte viac vkusu na túto už dobre známu zostavu.

Vytvárajte krvavé kiahne

Rýchla pohltenie a tiež schopnosť okamžite debuffovať roje prispieva k vašej celkovej sile. To zase zmenšuje dopad poškodenia a tiež končí pridaním väčšej sily na vašej postave. Ak však v akomkoľvek okamihu budete uvažovať o aktualizácii tejto verzie. Potom budete musieť využiť Srdce z dubu. Alebo by sa to dalo urobiť aj prostredníctvom totemu Wendigo.

Ďalším dôvodom, prečo sme do tohto zoznamu najlepších zostáv Grim Dawn zaradili Bloody Pox Build, je v skutočnosti ľahkosť, s akou môžete jeho efekt zdvojnásobiť. Jednoducho pomocou odvetného efektu vojaka. Potom použitie oddanosti Prázdneho trónu alebo prekonanie ťažkostí, ako je jazda na Chariot of the Dead, ešte viac zvyšuje zaujímavý faktor.

Lightning Build

Lightning Build je vlastne jeden pre začiatočníkov. Ak sa vám v počiatočných fázach hry nepodarí chytiť žiadny šikovný prevodový stupeň. Potom nehľadajte ďalej, ako je Blesk skutočne zostavený. V prvom rade to platí aj pre dozorcu namiesto toho, aby si vybral Elementalistu. To určite ocení pomerne veľa používateľov. Tu však výhody nekončia. Jeho výhody v čase vojny, blesková vojna, silná odolnosť a tiež schopnosť znížiť celkový dopad poškodenia z neho v skutočnosti robia dokonalú stavbu pre nováčikov.

Inkvizítor

Tento zoznam najlepších zostáv Grim Dawn by bol neúplný, bez toho, aby sme spomenuli Inkvizitor. Rovnako ako vyššie spomínané modely Lightning, aj tento patrí medzi obľúbené u nováčikov. Zjednodušilo to celý proces a uľahčilo používateľom vyskúšať túto zostavu v smrtiacich bojoch. Jedinou nevýhodou, ak by ste chceli niekomu zavolať, je skutočnosť, že sa to nemusí v neskorších fázach hry ukázať ako celkom užitočné, je to však celkom pochopiteľné.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Aktualizácia Nextbit Robin Android 9.0 Pie - inštalácia