Najlepšie domáce hry Google, ktoré môžete hrať

Váš inteligentný reproduktor Google Home má pravdepodobne veľa funkcií, o ktorých ste ani len netušili. Pravdepodobne používate svoj inteligentný reproduktor na prehrávanie hudby, vytváranie nákupných zoznamov, vytváranie pripomenutí a tiež na vykonávanie jednoduchých online vyhľadávaní. Váš reproduktor Google Home je tiež zariadenie, ktoré môžete použiť na hranie interaktívnych hier. V tomto článku si povieme o najlepších domácich hrách Google, ktoré môžete hrať. Poďme začať!

Existuje mnoho druhov hier, ale tie najlepšie sa riadia zásadami maličkosti, populárnymi hernými predstaveniami alebo témami, ako je matematika alebo logika. Dajú sa hrať sami alebo spolu so skupinou. Väčšina potrebuje použitie obrazovky, napríklad Nest Hub.

Čo sú príkazy domácich hier Google?

Príkazy Google Home sú pokyny, ktoré skutočne fungujú s kompatibilnými zariadeniami. Fungujú tak s vlastnými zariadeniami Google, ako aj s inteligentnými displejmi jej partnerov a tiež s inteligentnými reproduktormi. Na týchto zariadeniach je spustený Google Assistant, ktorý im umožňuje prístup k rôznym aplikáciám a službám pomocou hlasových príkazov.

Príkazy aplikácie Google Home pokrývajú všetko od spúšťania interaktívnych mini hier, ovládania kompatibilných zariadení, povoľovania hovorov bez použitia rúk až po všetky ďalšie úlohy. Príkazy možno tiež spojiť pomocou rutín.

google domáce hry

Rutiny Google Home skutočne vykonávajú reťazec úloh spojených s jedným hlasovým príkazom. Ak napríklad požiadate domov Google, aby vás pripravil na spánok, môže spustiť rutinu, ktorá stlmí svetlá vašej spálne, pustí relaxačnú hudbu a tiež zníži teplotu termostatu.

Príkazy Google Home vás zbavujú potreby nosiť zariadenie so systémom Android všade, aby ste mohli používať Asistenta Google aj vo vašej domácnosti. Namiesto toho môžete tiež pomocou hlasu prebudiť zariadenie Google Home a dať mu príkaz. Vďaka tomu je Asistent prístupný celej rodine bez toho, aby každý potreboval svoje vlastné zariadenie.

Príkazy Google Home: Hry, ktoré môžete hrať

Google Zariadenia s pomocníkom ako Google Mini, Google Home a Google Max sú ideálne na hranie hier - či už sami, alebo s ostatnými. Tu je niekoľko mini hier Google Home, ktoré by ste si mali vyskúšať.

Ding Dong Coconut

V tejto šialenej pexeso je to reproduktor, ktorý prehráva zvuk. Potom vám povie, aby ste slovo spojili so zvukom, ktorý s týmto zvukom nemá nič spoločné. Môže napríklad hrať aj štekanie psa a povedať vám, aby ste slovo oceán spojili aj so zvukom štekania psa. Po mnohých zvukoch a tiež náhodných slovných asociáciách je hra dosť ťažká.

Musíte len povedať: Ahoj Google, zahrajme si Ding Dong Coconut.

Matematická logika

Táto matematická maličkosť vhodná pre staršie deti aj dospelých, kombinuje logiku a tiež matematiku. Niektoré otázky sú zložitejšie ako iné, avšak mnohé z nich vás majú oklamať. V skutočnosti to nie je vaše normálne, čo je deväťkrát osem vecí. Môže sa vás napríklad pýtať, čo získate, ak pridáte 1 Mb / s plus 1 Gb / s.

Hra má určité problémy s porozumením príkazov. Pri niekoľkých otázkach sme si tiež museli zopakovať svoje odpovede. Avšak celkovo bola hra zaujímavá a zábavná.

Zúčastnite sa kvízu o piesni pomocou služby Google Home

Song Quiz je hra populárnej hudby, v ktorej hráči hádajú názov skladby a tiež umelca pre malé klipy. Môžete si zvoliť desaťročie, z ktorého by sa kvízové ​​piesne mali vyberať, a tiež koľko hráčov sa ich zúčastňuje.

Len povedať: Ahoj Google, porozprávaj sa s Song Quiz.

Hra Brainstormer Trivia pre domovskú stránku Google

Ak hľadáte zábavnú hru so všeobecnými znalosťami a tiež vedomostné hry, požiadajte Google Home o otvorenie hry Brainstormer Trivia. Kvíz s možnosťou výberu z viacerých odpovedí sa vás pýta na rôzne témy, ktoré vám v prípade nesprávnej odpovede poskytnú vysvetlenie.

Len povedať: Ahoj Google, porozprávaj sa s Brainstormer Trivia.

Zahrajte si hru Castle

Ďalšou zábavnou minihrou Google Home, ktorú by ste mali vyskúšať, je Hra hradu. Toto RPG vás prevedie rozprávaným dobrodružstvom a tiež sériou scenárov. Dostanete možnosti, čo robiť ďalej, spolu s Google, ktorý vás prevedie každou fázou hry.

Len povedať: Ahoj Google, požiadaj The Game of Castle o začatie dobrodružstva alebo tiež Ahoj Google, požiadaj The Game of Castle o spustenie hry.

Zahrajte si hru Akinator s domovskou stránkou Google

Akinator je tiež zábavným roztočením 20 otázok, pri ktorých sú úlohy obrátené. Fiktívny džin menom Akinator vám položí dvadsať otázok, aby ste zistili, o ktorej celebrity, osobnosti verejného života alebo fiktívnej postave uvažujete.

Len povedať: Ahoj Google, chcem sa porozprávať s Akinátorom.

Nájdite nové hry pre domovskú stránku Google

google domáce hry

Neviete, ktorú hru hrať, a tiež chcete vyskúšať niečo nové? Potom môžete kedykoľvek získať pomoc od spoločnosti Google. Najskôr existuje niekoľko zábavných otázok, ktoré môžete položiť svojmu zariadeniu Google Home. Ak ale konkrétne hľadáte hru, ktorú môžete hrať, môžete pomocou služby Google prejsť zoznamom hier, z ktorých si môžete vybrať.

Domáce príkazy Google: hudba, zvuk a zvuk

Ak hľadáte zábavu, ale nie nevyhnutne hry, vo vašom domovskom zariadení Google nie je nedostatok audio obsahu. Vyskúšajte niektoré z týchto príkazov na počúvanie hudby, počúvanie nových podcastov alebo počúvanie rádia.

Vypočujte si svoje obľúbené piesne

Môžete požiadať domovskú stránku Google, aby vám prehrala veľa skladieb a skladieb z pridruženého hudobného účtu. Všetko, čo musíte urobiť, je pomenovať skladbu a interpreta a potom Google začne prehrávať skladbu. Predvolená aplikácia používala aplikáciu Hudba Google Play, ale môžete k nej priradiť aj ďalšie aktívne streamovacie účty.

Musím povedať: Ahoj Google, prehraj [názov skladby] od [umelca].

Pre relaxáciu si zahrajte zvuky okolia

Biely šum a zvuky okolia sú skvelé, aby vám pomohli zaspať. Google Assistant vám ušetrí problémy so sťahovaním aplikácií tým, že vám bude prehrávať zvuky okolia, ako sú búrky, praskajúci oheň a ďalšie, ktoré vám pomôžu skončiť.

Mali by ste povedať: Ahoj Google, pomôž mi relaxovať alebo tiež Dobre Google, aké zvuky z prostredia poznáš?

Počúvajte rádio pomocou aplikácie Google Home

V tých chvíľach, keď by ste sa chceli zbaviť Spotify alebo Pandora, požiadajte Google, aby radšej prehrával vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu. V závislosti od pridruženej aplikácie, ktorú používate, bude Asistent odpovedať na volací znak alebo číslo stanice na číselníku.

Len povedať: Ahoj Google, prehraj [názov rozhlasovej stanice].

Odporučte podcast

Ak máte náladu počúvať podcast, ale nie ste si istí, čo vyskúšať, Google Home vám určite môže pomôcť. Jednoducho požiadajte Asistenta, aby odporučil podcast, a ten vygeneruje zoznam desiatich, ktoré chcete prehrať.

Musím povedať: Odporučte podcast.

Domáce príkazy Google pre Chromecast

Môžete tiež ovládať svoje Chromecast pomocou Asistenta Google - a podľa rozšírenia tiež dať svojmu domovskému zariadeniu Google funkciu diaľkového ovládača televízora alebo automatizovaného prehrávača médií. Budete však musieť zariadeniu Chromecast priradiť názov, napríklad televízor Living Room (predvolený názov, ktorý poskytuje Google). Aby si Asistent uvedomil, ktoré zariadenie chcete skutočne použiť.

Tu je niekoľko príkazov Chromecastu, ktoré by ste mali vyskúšať ...

Používajte Chromecast ako diaľkové ovládanie

Príkazy Google Home môžete použiť tak, aby Asistent fungoval ako diaľkové ovládanie aj vašej televízie. Medzi tieto funkcie tiež patrí zapnutie a vypnutie televízora, ovládanie hlasitosti a ovládanie prehrávania médií.

Musím povedať: Zapnite môj televízor alebo môžete tiež povedať Stlmiť môj televízor.

Streamujte svoju obľúbenú sériu Netflix na Chromecastu

Ak ste svoj účet Netflix prepojili s účtom Google Home, budete môcť na Chromecast streamovať seriály a filmy pomocou hlasových príkazov. Ak určíte sériu, ktorú chcete pozerať, bude sa väčšinou zobrazovať tam, kde ste prestali.

Musím povedať: Ahoj Google, prehraj [názov série] z Netflixu na [názov Chromecastu].

Získajte Chromecast na prehrávanie hudby | google domáce hry

Ďalším príkazom, ktorý môžete použiť v zariadeniach Google Home a Chromecast, je hudba vysielaná na vašom televízore. Môžete si vybrať konkrétnu skladbu alebo jednoducho získať vybraný zoznam odporúčaných skladieb zo svojej streamovacej aplikácie. Ďalšie možnosti, ktoré zahŕňajú streamovanie hudby so špecifickým motívom do vášho Chromecastu. Patrí sem aj relaxačná hudba alebo určitý hudobný žáner.

Stačí povedať: Ahoj Google, prehraj tiež [názov skladby] na [Chromecast name]

Užitočné príkazy spoločnosti Google pre inteligentné domácnosti

Niektoré z najlepších funkcií zariadenia Google Home skutočne pochádzajú z jeho inteligentnej domácnosti. Asistent dokáže pracovať s mnohými zariadeniami tretích strán, aby vytvoril plynulý zážitok z inteligentnej domácnosti.

Ovládajte osvetlenie svojho domu

Môžete tiež použiť Google Home na ovládanie osvetlenia v inteligentnej domácnosti. Príkazy sa pohybujú od stlmenia svetla po kontrolu stavu svetiel mnohých miestností. Konkrétna aplikácia, ktorú chcete použiť s Asistentom, však bude závisieť od značiek, ktoré používate.

Stačí povedať: Hej Google, stlmiš svetlá v miestnosti [názov miestnosti] alebo tiež Hej Google, sú rozsvietené svetlá v miestnosti [názov]?

Získajte domovskú stránku Google a nájdite svoj telefón

google domáce hry

ako nainštalovať kodi na panasonic smart tv

Pravdepodobne jedným z najužitočnejších príkazov, ktoré môžete použiť s reproduktorom alebo displejom Google Home, je funkcia hľadania telefónu. Toto je obzvlášť praktický nástroj, ak máte sklon nechať svoj smartphone ležať po dome. Google nechá váš telefón vyzváňať, aj keď je v tichom režime, aby ste ho mohli znova nájsť.

Len musím povedať: Ahoj Google, nájdi môj telefón.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o domácich hrách s Googlom pre Windows 10, rovnako ako článok, ktorý vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Veselé veľkonočné vajíčka od Google Assistant