Najlepšie bezplatné alternatívy WinZip k rozbaľovaniu súborov a priečinkov

Chcete alternatívy WinZip zadarmo na rozbaľovanie súborov a priečinkov? Ak áno, potom ste na správnom mieste. WinZip je jedným z úžasných obslužných nástrojov dostupných pre Windows, Android, Mac a ďalšie platformy. Používa sa tiež na rôzne účely, ako je kompresia súboru, ochrana súborov, rozbalenie súborov a tiež otvárač komprimovaných súborov. Program WinZip je však k dispozícii na stiahnutie zadarmo alebo za úhradu. Platená verzia prichádza aj s pridaním funkcií a bezplatná verzia s obmedzenými funkciami. Tiež to nie je vôbec lacné. Existuje mnoho ďalších spôsobov WinZip, ktoré môžete použiť namiesto WinZip.

Tieto obslužné nástroje je užitočné mať vo svojom prístroji. Tieto sú veľmi užitočné na použitie vďaka ľahkému rozhraniu. Okrem kompresie a dekompresie môžete na ochranu súborov použiť aj program WinZip na šifrovanie súborov. Pre inštaláciu alternatívy WinZip sa presuňte na daný odkaz a kliknite na tlačidlo Stiahnuť.

Najlepšie bezplatné alternatívy WinZip

7- Zips

7- Zip - alternatívy WinZip zadarmo

chrómový bočný panel so záložkami

7- Zips je obslužný softvér open-source, ktorý je k dispozícii zadarmo. Používa sa tiež na balenie a rozbalenie rôznych súborov, ako je 7z, RAR ZIP, XZ, GZIP, BZIP2, TAR a WIM . Tiež najlepšie bezplatné alternatívy WinZip na rozbalenie súborov, ktoré sú k dispozícii pre Windows . 7-Zip príkazový riadok je k dispozícii pre Linux systém.

Stiahnuť ▼

Ako používať 7-Zip

  • Vpravo klepnite na ľubovoľný súbor RAR alebo iný komprimovaný súbor.
  • Potom prejdite na možnosť 7-Zip a rozbaľte súbory.
  • Podobným spôsobom ho môžete použiť aj na rôzne účely.

WinRAR

WinRAR

To je nástroj od spoločnosti Rarlab a je k dispozícii pre Windows, Linux, Mac, Android . Tento nástroj môžete tiež nainštalovať vo svojom jazyku a vylepšiť tak prácu. WinRAR je zadarmo pre OS Android. Môžete tiež použiť skúšobná verzia pre najlepšie funkcie v systéme Windows a iných OS. Ak chcete súbory komprimovať a dekomprimovať, postupujte pomocou tohto nástroja.

Stiahnuť ▼

Ako používať WinRAR

Ľahko sa používa rovnako ako 7-Zip a iná alternatíva bezplatného WinZip k rozbaľovacím súborom. Stačí kliknúť pravým tlačidlom myši na súbor a vykonať akcie WinRAR.

Zipware

Zipware je dosť podobný 7 Zip a inej alternatíve WinZip zadarmo k rozbaľovaniu súborov. Ľahko sa však používa a má rýchlu odozvu a je zadarmo. Pomocou Zipware môžete tiež extrahovať, prevádzať, komprimovať, šifrovať súbory. Hlavnou nevýhodou nástroja je, že je k dispozícii iba pre Windows Plošina. Zipware tiež podporuje všetky archívne formáty vrátane tých najnovších.

Stiahnuť ▼

PeaZip

PeaZip

PeaZip je jedným z dobrých nástrojov na zozname najlepších bezplatných alternatív WinZip k rozbaľovacím súborom. Je tiež k dispozícii pre Windows a Linux platformy. Táto funkcia je dobrá ako jej rozhranie a je veľmi ľahko použiteľná. Je tiež zadarmo na použitie s hromadou podpory formátov súborov. Je tiež schopný šifrovať a dešifrovať súbory pomocou extrahovania a kompresie súborov.

Stiahnuť ▼

Ashampoo Zip Free

Ashampoo Zip Free je bezplatný obslužný nástroj pre platformy Windows. Je to však ďalší užívateľsky príjemný nástroj na rozbaľovanie súborov. Funguje tiež bez problémov pre všetky formáty súborov archívov veľmi hladko. Rozhranie je veľmi sľubné, atraktívne a ľahko použiteľné.

Stiahnuť ▼

JZip

JZip

JZip je obslužný nástroj, ktorý je dosť podobný programu 7 Zip a inej najlepšej alternatíve WinZip zadarmo k súborom Unzip. Avšak je zadarmo nainštalovať a stiahnuť. Je tiež schopný extrahovať, otvárať a vytvárať rôzne archívne súbory. Rozhrania nástroja sú však užívateľsky prívetivé, čo dopĺňa zoznam výhod.

Stiahnuť ▼

Archív

Archív

Archív je ďalší z najlepšie hodnotených obslužných nástrojov pre Mac . Je to však dosť podobné ako iné zadarmo WinZip Alternatíva k rozbaľovaniu súborov. Uistite sa však, že nie je k dispozícii pre platformu Windows, čo je hlavná nevýhoda tohto nástroja.

Stiahnuť ▼

Bezplatný archivátor B1

Bezplatný archivátor B1

Bezplatný archivátor B1 je úžasný viacúčelový nástroj, ktorý je k dispozícii pre Linux, Windows, Mac a Android Platformy. Rozhranie je celkom jednoduché a užívateľsky prívetivé. Môžete ho tiež použiť bez akýchkoľvek ťažkostí. Ak máte radi tvorcu alebo otvárač archívnych súborov s jednoduchým používateľským rozhraním, môžete použiť program B1 Free Archiver. Fungovanie nástroja je však dosť podobné ako v prípade iných bezplatných alternatív WinZip a Unzip.

Stiahnuť ▼

Archív zipsu pre škrečky

Alternatívne riešenia WinRip zadarmo na archiváciu škrečkov

Archív zipsu pre škrečky je úžasný nástroj. Dodáva sa s niekoľkými jedinečnými a úžasnými funkciami a skvelým používateľským rozhraním. Práca na nástroji Hamster Zip Archiver je dosť ľahká a efektívna. Používa sa však na otváranie a vytváranie rôznych archívnych súborov. Je tiež k dispozícii iba pre Windows .

Stiahnuť ▼

FreeArc

FreeArc - alternatívy WinZipu zadarmo

thevideo.me/pair nefunguje

FreeArc je ďalší nástroj na správu súborov s archívom Open Source iba pre Windows Plošina. Poskytuje však vysoký kompresný pomer a bez problémov funguje dobre. Tento nástroj je tiež celkom jednoduchý a ľahko použiteľný. Je rýchlejšia a rýchlejšia počas vytvárania, otvárania alebo iných archívnych operácií.

Stiahnuť ▼

Záver:

Tu je všetko o 10 bezplatných alternatívach WinZip, ktoré sú nevyhnutné ako Winzip. Takže ak sa vám nepáči Winzip alebo ak nefunguje na vašom PC. Potom môžete použiť ľubovoľnú alternatívu Winzip. Ak si však myslíte, že sme v zozname alternatív zmeškali najlepšiu alternatívu, ktorá si zaslúži, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: