Najlepšie bezplatné aplikácie pre tapety Android

Tapeta vášho smartphonu s Androidom by o vás mohla veľa povedať. Môžete tiež definovať svoju náladu každý deň. Nájdenie tej najlepšej úžasnej tapety pre vaše pozadie Androidu nie je žiadna raketová veda Existuje veľa najintuitívnejších a najatraktívnejších tapetových aplikácií pre Android, ktoré môžete použiť. Ak chcete byť každý deň prekvapení niektorými z najatraktívnejších tapiet na pozadí Androidu, tu je niekoľko najlepších tipov z najlepších bezplatných tapiet pre Android.

Zoznam najlepších bezplatných aplikácií pre tapety Android

Kulisy

Najlepšou vlastnosťou tejto aplikácie je jej jednoduchosť a nesmierna kreativita. Táto bezplatná aplikácia na plochu predstavuje rôzne kreatívne vzory s modernizovaným nádychom. Všetky vzory v tejto aplikácii sú stopercentne originálne, pretože ich vytvoril tím Backdrops. Musíte si iba stiahnuť aplikáciu a potom sa prihlásiť pomocou svojho účtu Google. Teraz môžete získať prístup k kopci vzrušujúcich tapiet, ktoré môžete použiť na svojom zariadení so systémom Android.

Jedinou výhradou je, že táto aplikácia prichádza s verziou pro, ktorá ponúka niektoré z exkluzívnych tapiet. Môže sa od vás tiež vyžadovať, aby ste zaplatili za kúsok kvalitnej tapety. Ale ak máte srdce v istej tapete, aj to stojí za to.

[appbox googleplay com.backdrops.wallpapers]

Skvelé tapety HD

Toto je ďalšie vydanie najlepších bezplatných aplikácií pre tapety pre Android. Táto bezplatná aplikácia na tapety vyniká od ostatných vo vašom výklenku vďaka veľkej zbierke kvalitných tapiet a ľahkej navigácii. Pomocou tejto aplikácie získate rôzne super zábavné pozadia. V súčasnosti má aplikácia vo svojom sklade viac ako 100 000 neuveriteľných zbierok tapiet, ďalšie sú denne pridávané.

S touto aplikáciou sa prehliadanie tapiet stáva tiež vysoko funkčným. Obrázky môžete prehliadať veľmi ľahko, a preto vám uľahčí dokonalú voľbu. Táto aplikácia v poslednom čase naberá na obrátkach a do obchodu Google Play zahrnula pôsobivé 4,8-hviezdičkové hodnotenie 5. S touto aplikáciou môžete tiež očakávať úžasnú podporu Android Wear. Je to úplne zadarmo bez nákupov v aplikácii.

[appbox googleplay com.appsilicious.wallpapers & hl = sk]

Živé tapety Muzei

Táto aplikácia je pomenovaná podľa ruského výrazu, ktorý znamená múzeum. Ako už názov napovedá, táto bezplatná aplikácia na plochu je múzeom jedných z najlepších a najatraktívnejších živých tapiet pre zariadenie Android. Aplikácia živých tapiet spoločnosti Muzei je neustále aktualizovaná, aby svojim používateľom ponúkala bohatú zbierku klasických umeleckých diel. Najlepšie na použití tejto aplikácie so živými tapetami je, že ju môžete jednoducho nechať hrať na svojom zariadení. Pokiaľ nezmeníte svoje nastavenia, aplikácia Muzei Live Wallpaper bude na vašom zariadení so systémom Android každý deň zobrazovať zbierku slávnych umeleckých diel.

Ak nechcete vidieť ilustráciu, môžete si tiež zvoliť svoje obľúbené fotografie z vlastnej galérie a spustiť ich ako živú tapetu vo vašom prístroji. Táto aplikácia, ktorá ide o krok ďalej v obohatení používateľského zážitku, vytvára na obrazovke tapiet špeciálny efekt bokeh (rozmazanie), takže ikony a domovská obrazovka zostávajú v strede javiska. Aplikácia prichádza aj s podporou Android Wear a Dashclock.

[appbox googleplay net.nurik.roman.muzei]

HD pozadia

Táto aplikácia je v priemysle už dlho, a preto zostáva obľúbenou medzi väčšinou používateľov systému Android. Ak hľadáte vysokokvalitné tapety HD na svojom smartfóne alebo tablete s Androidom, potom je táto aplikácia pre vás ideálna. Aplikácia Pozadia na plochu HD ponúka množstvo atraktívnych tapiet pre používateľov systému Android.

S nedávnymi aktualizáciami sa tiež modernizovali návrhy tapiet spolu s predstavením niektorých super cool 3D návrhov, ktoré upútajú vašu pozornosť. Pokiaľ nie ste ochotní investovať do najvyššej obrazovej kvality, potom aplikácia ponúka na výber z viacerých rozlíšení.

dobré poznámky aplikácie pre Android

[appbox googleplay com.ogqcorp.bgh]

Prečítajte si tiež: Ako opraviť problémy s výdržou batérie Samsung Galaxy S10

Tapeta

Toto je nová ponuka v zozname bezplatných aplikácií pre tapety pre Android. V poslednej dobe si pomerne rýchlo získava popularitu. Na rozdiel od iných aplikácií pre tapety táto aplikácia neposkytuje pozadie pre vašu tapetu pre Android. Na druhej strane vám vygeneruje prispôsobenú tapetu. Po otvorení tejto aplikácie existuje veľa farieb a vzorov, z ktorých môžete vykonať požadovaný výber. Ak vyberiete to isté, táto aplikácia pre vás vytvorí vlastnú tapetu.

Okrem toho aplikácia Tapet wallpaper vytvára aj atraktívne tapety na základe rozlíšenia obrazovky vášho zariadenia so systémom Android. To zaručuje najlepšiu kvalitu tapety, ktorá sa zobrazuje na obrazovke vášho zariadenia. Aplikácia je zadarmo a pri niektorých nákupoch v aplikácii je zaistená lepšia používateľská skúsenosť.

[appbox googleplay com.sharpregion.tapet]

Wonderwall

Môže to byť nie príliš slávny názov v zozname bezplatných aplikácií pre tapety pre Android. Vďaka svojmu jednoduchému rozhraniu a neuveriteľnej ponuke tapiet sa však stáva novým obľúbencom mnohých používateľov systému Android. Aj keď táto aplikácia nemusí mať mimoriadnu zbierku tapiet, má niektoré z najlepších návrhov vybraných vývojármi. Najneuistiteľnejšie vzory pozostávajú z abstraktných výtvorov a pôsobivých fotografií.

Všetky obrázky v podobe bezplatných tapiet v tejto aplikácii majú vysoké rozlíšenie a dobre sa hodia na obrazovku ľubovoľného zariadenia so systémom Android. Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúka táto bezplatná aplikácia, patrí zasielanie vlastných fotografií, ktoré sa majú v aplikácii zobraziť, automatická konfigurácia tapiet v zariadení a oveľa viac. Je zadarmo a bez zbytočnej reklamy.

[appbox googleplay com.ignacemaes.wonderwall]

Zedge

Toto je úžasná bezplatná aplikácia pre Android. Okrem toho, že ponúka úžasné tapety pre váš smartphone a kartu Android zadarmo, ponúka aj tóny upozornení, tóny zvonenia a tóny budíka. Pokiaľ ide o zbierku tapiet, je obrovská s niektorými najpodivnejšími, ale svojráznymi obrázkami, ktoré sa nedali nájsť nikde inde. Môžete vyhľadávať požadované tapety podľa rôznych kategórií. Na domovskej obrazovke aplikácie sa nachádzajú aj niektoré z najlepších návrhov tapiet.

Bezplatnú aplikáciu Zedge pre tapety Android preferujú milióny používateľov po celom svete. Tapety HD sú optimalizované podľa domovskej obrazovky zariadenia s Androidom.

[appbox googleplay net.zedge.android]

Tapety Google

Ak nedôverujete akejkoľvek inej značke tapety zadarmo pre vaše zariadenie Android. Tapety Google sú potom niečím, čomu môžete úplne dôverovať. Toto je jedna z najjednoduchších a teda najlepších bezplatných aplikácií tapiet pre Android na trhu odteraz. Aj keď sa táto aplikácia môže pochváliť menšou zbierkou tapiet zadarmo, všetky sú vysokej kvality.

Ak chcete získať viac tapiet z tejto bezplatnej aplikácie, môžete ich získať pomocou služieb Google+, Google Earth a ďalších zdrojov ako partneri spoločnosti Google. Ak používate túto aplikáciu na svojom zariadení so systémom Android 7.0 Nougat alebo novším. Potom môžete očakávať aj niektoré ďalšie funkcie tejto aplikácie.

[appbox googleplay com.google.android.apps.wallpaper]

Mysplash

Je produktom produktuUnsplash.com, čo je slávna webová stránka, ktorá ponúka veľké množstvo obrázkov vo vysokom rozlíšení. Tieto vysoko kvalitné obrázky sú k dispozícii v tejto aplikácii a dajú sa zadarmo použiť ako tapeta na vašom prístroji. Vďaka tejto aplikácii máte prístup k stovkám úžasných obrázkov a fotografií, ktoré by mohli byť ideálne pre tapetu vášho zariadenia.

S úžasným počtom hviezdičiek 4,7 z 5 môžete pomocou tejto aplikácie bezplatne vyhľadávať a dokonca aj sťahovať nespracované obrázky do svojho zariadenia. Aplikácia je úplne bezplatná bez nákupov v aplikácii.

[appbox googleplay com.wangdaye.mysplash]

Čítaj viac: Ako opraviť problémy s prehriatím Samsung Galaxy S10

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Toto je inovatívny kúsok v rade bezplatných aplikácií pre tapety pre Android. Tapetu vášho prístroja môžete zosúladiť podľa zvoleného počasia. Nie je to super? Táto úžasná aplikácia vám poskytne pocit tapety v reálnom čase na vašom zariadení so systémom Android. Táto aplikácia ukáže na pozadí vášho prístroja variácie počasia ako hmla, dážď, slnko alebo sneh a vzhľad je jednoducho očarujúci. Efekty tapety sa dokonca zhodujú so skutočným počasím. Pretože táto aplikácia nie je aplikáciou živých tapiet, nemusíte sa obávať ani problémov s vybíjaním batérie.

Odolnosť proti poveternostným vplyvom má úžasné hviezdičkové hodnotenie 4,0 z 5, táto aplikácia s tapetami sa stáva novým obľúbeným milovníkov každého počasia. Vďaka pôsobivým zobrazeniam rôznych poveternostných podmienok na obrazovke vášho prístroja zvyšujte svoju náladu každý deň. Pomocou rezistencie na počasie si môžete vychutnať svoje obľúbené pozadia alebo tapety s niektorými efektmi chladného počasia. Aplikácia je k dispozícii zadarmo pri niektorých nákupoch v aplikácii.

freenas nastav staticke ip

[appbox googleplay com.andrewou.weatherback]

Už vás nebaví každý deň vidieť na obrazovke Androidu rovnakú nudnú tapetu? Prezrite si tento zoznam najlepších bezplatných aplikácií pre tapety pre Android a stiahnite si ich teraz!