Najlepšie flash hry, ktoré by ste si mali hrať práve teraz

Flash hry alebo hry v prehliadači, ako sú známe, sú hry, ktoré si môžete zahrať priamo v prehliadači, a to dokonca bez nutnosti sťahovať akýkoľvek obsah. Tieto hry v zásade využívajú štandardné webové technológie. Hry v prehliadači tiež zahŕňajú všetky žánre videohier a môžu byť pre jedného hráča alebo pre viacerých hráčov. Flash hry sú tiež prenosné a môžete ich hrať na viacerých zariadeniach. Aby ste tiež neuviazli na počítači alebo notebooku. V tomto článku si povieme o najlepších flash hrách, ktoré by ste si mali hrať práve teraz. Poďme začať!

bezplatný emulátor ps2 pre Android

Hry v prehliadačoch sa hrajú väčšinou zadarmo a na ich inštaláciu nie je potrebný žiadny klient ani softvér. Okrem webového prehľadávača a tiež doplnku napríklad Flash Player, kvôli ktorému sa nazývajú Flash hry. Jedná sa o skutočne návykové malé hry, ktoré sa dajú ľahko naučiť a strávia dobrý čas. Môžete ho hrať aj prostredníctvom sociálnych médií, ako je Facebook. Tieto hry sú dokonalým miestom na spoznávanie ľudí alebo spoznávanie nových priateľov. Alebo tiež spoznajte nových nepriateľov a vylepšujte sa, aby ste ich porazili alebo boli lepšími ako oni.

Aj keď sú tieto hry vynikajúcim rozptýlením, môžu do vášho počítača vložiť množstvo vírusov. Pri hraní týchto hier by ste teda mali byť naozaj opatrní. Nestahujte nič, čo by ste nevedeli, čo to je, a dávajte pozor na správanie počítača. A tiež hrajte iba oprávnené flash hry. Teraz, keď som vás bez ďalších okolkov varoval, poďme teraz k hrám.

Najlepšie flash hry, ktoré by ste si mali hrať práve teraz

Fancy Pants Adventure 2

najlepšie flash hry

Vážne, toto je vlastne najťažšia hra na svete. Táto hra sa stále pravidelne hrá a dodnes sa o nej hovorí aj na sociálnych sieťach. Pravdepodobne preto, že je to skutočne najťažšia hra na svete vôbec. Rovnako ako text v ponuke hovorí, že neviete, do čoho idete. A je to absolútne pravda. Hra má len jeden jednoduchý cieľ: Ste červený štvorec a musíte zabrániť modrým loptičkám. Tento koncept sa v zásade prekladá do množstva náročných úrovní. Každá úroveň je komplikovanejšia ako posledná. Niektoré z nich vás prinútia roztočiť pokus o to, aby ste zistili, čo to vlastne máte byť. Rovnako sa to opakuje: Toto je najťažšia hra na svete. Ani nevieš, do čoho ideš a určite to budeš milovať.

Indestructo Tank

najlepšie flash hry

Toto bola prvá hra, ktorú som skutočne vyskúšal pri hľadaní mnohých hier Flash, a na týchto hrách som si skutočne získal závislosť a hral som ich takmer 2 hodiny. Je to tiež jedna z najlepších hier v prehliadači. Indestructo Tank je vlastne presmerovanie plameňov, pri ktorom musíte riadiť tank a zabezpečiť ho pred nepriateľmi. Keď nepriatelia začnú útočiť na tank, tank potom zasiahne oblohu a môžete tiež demolovať vrtuľníky a lietadlá. Čím viac lietadiel zbúrate, tým sústredenejšie si zaobstaráte. V každom prípade spoľahlivo nezabudnite na dosiahnutie základnej úrovne zážitku skôr, ako sa palivo v podstate uzavrie.

Hodiť papier

najlepšie flash hry

Toss Game je vlastne obvyklá a jedna z najlepších online webových hier. V tejto zábave musíte v zásade jednoducho odhodiť chuchvalec papiera na smetný kôš. Ak chcete loptu odhodiť, musíte jednoducho vyraziť za skrutku. Pamätajte však, že je tu spoľahlivý nádych vetra, ktorý v skutočnosti spôsobuje, že úrovne sú tiež nepríjemnejšie.

Super Mario 63

najlepšie flash hry

recenzie pre livewave anténu

Je to vlastne hra vytvorená fanúšikmi, ktorá nejakým spôsobom udržuje pocit z pôvodnej hry Super Mario. V hre si hráči musia raziť cestu prostredníctvom znovu predstaveného sveta Super Mario vo veľkosti 2D. Hra tiež ponúka veľa úrovní, cez ktoré môžu hráči behať, skákať trikrát a pozemné body v snahe zachrániť aj ikonickú princeznú Peach.

T-REX

T-Rex

Vy, chlapci, nemusíte navštevovať žiadne webové stránky, aby ste si mohli zahrať hru T-REX. Táto hra už v prehliadači Google Chrome skutočne je. T-REX je tiež známa hra, ktorú si môžeme zahrať v prehliadači Google Chrome, a stále patrí medzi naše najlepšie flash hry. Napriek tomu, že nepotrebuje žiadne pripojenie na internet, môžete si túto hru ľahko vychutnať aj v režime offline. Bez ohľadu na to, ako pomaly je vaše pripojenie k internetu, T-REX je tu vždy pre vás, aby pobavil svojou obrovskou výzvou prekonať aj minulé rekordy.

8 guľový bazén

najlepšie flash hry

No a prichádzame k ďalším najlepším flash hrám, ktoré sa volajú 8 Ball Pool pre milovníkov snookeru. Najlepšie na tejto hre je, že ju možno hrať online spolu so svojimi priateľmi z Facebooku, ako aj s ostatnými hráčmi online z rôznych krajín sveta. Musíte sa len prihlásiť pomocou svojho ID na Facebooku a potom pozvať svojho priateľa, alebo sa tiež môžete prihlásiť ako hosť a užiť si hru rovnako. Ukazuje tiež aktuálnu hodnosť vás a vášho priateľa, ktorá sa doručuje na základe zápasov, ktoré ste vyhrali. V skutočnosti bola označená za jednu z najlepších flash hier a najhranejších hier roku 2017. Môžete ju hrať aj ako flash hry a tiež na stiahnutie vo svojom IOS a zariadeniach Android.

Hrať - 8 guľový bazén

Pac Man Doodle

najlepšie flash hry

Ak ste dieťaťom narodeným po 90. rokoch a tiež sa chcete zapojiť do detských čias a hry. Ako dieťa sa tu najradšej hráte, je to Flash hra pre vás Pac Man Doodle. Pôvodne bola vytvorená v Japonsku. Táto hra bola vlastne najlepšou hrou. Toto sa hralo v 20. a 21. storočí na konzole Cartridge Console a neskôr ju Google spustil ako flashovú hru v roku 2010. Hra v podstate obsahuje štyroch viacfarebných duchov: Blinky, Pinky, Inky a tiež Clyde a prehrávač ovláda aj Pac Mana. To zožerie všetky zlaté bodky a štyria duchovia sa pohybujú okolo, aby zabili Pac Mana. A s zjedením všetkých bodiek sa hráč posunie na ďalšiu úroveň.

Stolný tenis

stolný tenis

Stolný tenis z Y8 je ďalšou skvelou flashovou hrou na zozname, ktorú by si každý milovník športu rád zahral. Výborná vec na stolnom tenise je, že umožňuje používateľom hrať so svojimi priateľmi a používatelia si na hranie hry musia pripojiť svoj účet Facebook. Stolný tenis je teda ďalšou skvelou návykovou flash hrou na zozname, ktorú by ste si dnes mali zahrať.

nhl streamy kodi nefungujú

Google Snake Game

najlepšie flash hry

Google Snake Game je ďalšie skvelé veľkonočné vajíčko od spoločnosti Google, ktoré by ste si určite radi zahrali. Vyhľadávací gigant Google v zásade pridal flashovú hru do svojho vyhľadávacieho nástroja v roku 2013. V tejto hre musí hráč presunúť aj hada, aby zjedol sladkosti, kocky cukru, aby sa však vyhli malým crackerom. Google Snake Game je teda ďalšou najlepšou flashovou hrou, ktorú si môžete teraz zahrať.

Sudoku

sudoku

Tu v zozname pre vás máme aj flashovú hru Sudoku, ktorá prichádza spolu s rôznymi úrovňami pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých. V tejto hre musíte vyplniť medzery medzi číslami 1-9, v ktorých by sa číslo malo opakovať ani po riadkoch, ani po stĺpcoch a vlastne ani v rámci kociek. Môžete len skontrolovať svoje schopnosti a tiež skontrolovať, ako rýchlo pracuje vaša myseľ v tejto hre. Táto hra je v podstate pre tých, ktorí radi vyzývajú svoju myseľ - Najlepšie flash hry.

Cut The Rope

najlepšie flash hry

Táto hra má malé monštrum menom Om Nom, ktoré je neustále hladné po sladkostiach. A hráč mu musí cez prerezanie lana dať cukríky. Cut the Rope je v skutočnosti tiež jednou z obľúbených hier detí z posledných 2 - 3 rokov.

systém Windows nemohol automaticky naviazať zásobník protokolu IP na sieť

Raft War 2

vojna na plti 2

V zozname najlepších online flash hier je Raft War v podstate na 18. pozícii, pretože je to návyková hra. V prvej časti objavil Simon zlato a diamanty, kedykoľvek sa skutočne hral na pláži. Zloduchi sa však pokúsili ukradnúť poklad, ale Simon a jeho brat sa spojili, aby s nimi bojovali. V tejto novej verzii nájdete ďalšiu výzvu, jednoducho si to vyskúšajte na miniclip.com.

Problémy s bublinami

Táto najlepšia flash hra s názvom Bubble problems je v podstate klasická hra, v ktorej musíte strieľať spolu s harpúnou ako loptičkami. Sú pre vás skutočne nebezpečné a musíte ich rozdeliť, úroveň bude oveľa ťažšia. Kedykoľvek je váš pokrok a úloha, ktorú hráte, v skutočnosti mimozemšťanom. Môžete ich tiež ovládať pomocou myši a štyroch klávesov so šípkami na klávesnici.

Skladačka New Yorker

Toto je jedna z najlepších a skutočných skladačiek, ktorú môžete vo svojom webovom prehliadači hrať. V flashovej hre nájdete obrovskú škálu dielikov virtuálnych hádaniek. Hrateľnosť je veľmi uspokojivá a je to tiež jedna z najlepších hier, ktoré môžete hrať vo svojom webovom prehliadači. Skvelé na hre The New Yorker Jigsaw je, že má aj verziu bez blesku, ktorú si môžete zahrať aj teraz.

Bowman

najlepšie flash hry

To je v neposlednom rade to, že som si túto hru vyskúšal a pri hraní som si užil veľa zábavy. Bowman je ďalšou zábavnou a skutočne vynikajúcou a tiež špičkovou trblietkou. Dôležité je, že v prípade odklonu Bowman ste toxofilit a rovnako neexistuje žiadny cieľ. Namiesto toho musíte jednoducho vystreliť skrutky špeciálne na alternatívnych protivníkov. Najlepšie je, že môžete hrať aj proti ľudským hráčom, aj proti PC.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepšie alternatívy iDope, ktoré môžete použiť

odin flashable twrp zotavenie .tar