Najlepšie vlastné ROM pre zariadenia Android

Najväčšou výhodou systému Android je, že ide o projekt typu open source, ktorý umožňuje mnohým vývojárom vstúpiť do komunity. Komunita vývojárov pre Android je skutočne veľká a ich najväčším úspechom je schopnosť vyvíjať vlastné ROM alebo vlastné verzie pre Android. Vlastná ROM je tiež výroba firmvéru z trhu s náhradnými dielmi na základe zdrojového kódu Androidu poskytovaného spoločnosťou Google. Hlavným dôvodom, prečo ľudia uprednostňujú vlastné ROM, je skutočnosť, že takmer každá spoločnosť ukončí podporu svojich zariadení po 2 rokoch od uvedenia na trh. Vlastná ROM teda na druhej strane v zásade pomáha udržiavať vaše zariadenie pri živote a aktualizovať ho na najnovšie verzie Androidu. V tomto článku si povieme o najlepších vlastných ROM pre zariadenia Android. Poďme začať!

Ďalším dôvodom, prečo ľudia vyhľadávajú vlastné ROM, sú tony funkcií, ktoré ponúkajú, a to tiež bez bloatwaru, ktorý je v skutočnosti súčasťou skinov výrobcov. Existuje však veľa vlastných ROM, z ktorých si môžete vybrať, nie všetky sú dostatočne stabilné na to, aby sa dali použiť ako každodenný ovládač. Takže, ak ste ľudia, ktorí si chcú do svojho zariadenia nainštalovať vlastnú ROM, ste zmätení, s ktorou z nich ísť. Potom čítajte ďalej, keď vám prinášame náš zoznam najlepších vlastných pamätí ROM pre Android, ktoré si môžete nainštalovať.

Najlepšie vlastné ROM pre zariadenia Android

Napríklad, ak používate smartphone Vivo, môžete si nainštalovať MIUI ROM a získať funkcie Xiaomi. Inštalácia vlastnej pamäte ROM však nie je ľahká úloha, pretože potrebujete rootované zariadenie. Čo sa týka časti s návodom, môžete si prečítať náš článok - Ako flashovať vlastnú ROM na zakorenených zariadeniach so systémom Android .

V tomto článku každopádne budeme zdieľať niektoré z najlepších vlastných ROM pre Android. Ktoré môžete dnes použiť na preskúmanie nových návrhov a rozhraní.

CyanogenMod

CyanogenMod si získal veľkú popularitu medzi ostatnými z dôvodu, ktorý umožňuje miliónom používateľov upravovať svoje zariadenia s cieľom zlepšiť výkon. Táto ROM má veľa úžasných funkcií, ako napríklad ochranu súkromia, schopnosť zakázať telemarketers, volajúcich robotov a dráždiť ľudí ich označovaním. Zmeňte vzhľad celého OS pomocou integrovaného tematického modulu a tiež spravujte prístup root k aplikáciám atď.

Najlepšie vlastné ROM

Môžete ľahko nájsť stabilnú verziu tejto pamäte ROM pre vaše zariadenie Android spolu s príslušným modelom. Vďaka skvelým funkciám a super rýchlemu rozhraniu je táto ROM najlepšia zo všetkých ostatných.

Pac-Man ROM

Táto ROM je tiež dobrá a osobne som ju testoval na svojom zariadení so systémom Android. Táto ROM poskytuje vášmu systému Android nový vzhľad. Blikanie tejto ROM je vlastne najlepší spôsob, ako sa zbaviť nudného vzhľadu skladovej ROM. Musíte si teda vyskúšať túto ROM aj vo vašom Androide.

co je dobra pc teplota

Táto ROM je k dispozícii iba na nasledujúcich zariadeniach: Nexus 4, Galaxy Note 2, Galaxy S2 a Samsung Galaxy Nexus.

Paranoidný Android

Paranoidný Android je v skutočnosti jedným z osobných favoritov každého, kedykoľvek dôjde na vlastný firmvér. AOSPA, ktorá je jednou z najstarších dostupných ROM, prešla tiež dlhou cestou. Avšak ako jeden z mála ROM založených na CAF má PA v zásade tiež punc z hľadiska stability, bezpečnosti a výkonu. Navyše, Ambient Display sa najskôr objavil ako súčasť PA Custom ROM spolu s názvom funkcie s názvom Peek a neskôr bol prenesený do apk.

Stiahnuť ▼ - Paranoidný Android

OmniROM

Toto je tiež lepšia voľba ako vaše predvolené rozhranie systému Android. Jeho rozhranie v skutočnosti vyzerá ako rozhranie Micromaxu a Lavy atď., Ale tento Rom je lepší ako oni. Takže, chlapci, musíte vyskúšať túto ROM, pretože to tiež urýchli spracovanie vášho zariadenia s Androidom. Táto skvelá zákazková ROM sa odvíja od mnohých vývojárov z bývalého tímu CyanogenMod. To špekuluje o tom, že bude racionálnym nástupcom pravdepodobne jednej z najúspešnejších a najpopulárnejších vlastných pamätí ROM, aké boli kedy vyrobené.

Aokp Custom Rom

AOKP v podstate znamená Android Open Kang Project. Táto ROM je distribuovaná pre množstvo špičkových zariadení s Androidom. Vy všetci budete môcť nájsť všetky nastavenia ROM v Nastaveniach. Je vybavený zmenou farieb softvérového kľúča, zálohovaním súborov APK a prispôsobením upozornení LED pre každú aplikáciu atď. Vy, chlapci, budete mať k dispozícii množstvo prepínačov, pomocou ktorých môžete okamžite zmeniť množstvo nastavení svojho telefónu. Všetky tieto funkcie sú užitočné a môžu vám zanechať úžasné zariadenie.

Túto ROM je možné flashovať aj na viacerých zariadeniach, ako sú HTC, Motorola a Samsung. Môžete tiež získať zoznam Podporované zariadenia pred blikaním ROM tiež.

Odhlásiť sa - Aokp Custom ROM

SlimROMy

Toto je teda jediná ROM, ktorej rozhranie sa mi doteraz veľmi páčilo, tomu vlastne žiadny konkurenčný program nemôže konkurovať. V tejto pamäti ROM je v pravom rohu tiež výber skvelých aplikácií, vynikajúca ponuka v ponuke a oveľa viac. Na čo si môžete dať pozor, aby ste to skutočne využili vo svojom prístroji.

Najlepšie vlastné ROM

Aj keď má SlimROMs malú kapacitu, funkcie sú skutočne úžasné. Rozhranie je také jednoduché a skvelé. Medzi tieto funkcie patrí prispôsobenie zásuvky s upozorneniami, SlimPIE pre skratky aplikácií a vlastné okamžité nastavenia na použitie, čo chcete, atď. Aplikácie môžete tiež nastaviť v pravom rohu.

Vanilkový RootBox

Rovnako ako jeho názov, aj táto ROM je zaujímavá a patrí medzi osviežujúce ROM. Že na svojom prístroji budete radi blikať. Vanilla RootBox sa k tomuto vzoru určite v podstate hodí, pretože v skutočnosti kombinuje superveľmoci vyššie spomenutých ROM.

Vanilla RootBox je vlastne veľmi zaujímavá a osviežujúca ROM. Táto ROM v zásade zhromažďuje super vlastnosti vyššie uvedených ROM a nenecháva za sebou ostatné ROM. ROM obsahuje aj funkcie, ako sú farby jednotlivých aplikácií, používateľské rozhranie jednotlivých aplikácií, aktualizácie OTA. Vďaka tomu je ROM v skutočnosti úžasný.

ROM je momentálne k dispozícii pre všetky nasledujúce zariadenia: Galaxy Nexus (iba maguro), Nexus 4, Nexus 7, Galaxy Note 2 (N7100, L900, i605), Samsung Galaxy S2 (I9100, I9100G), Samsung Galaxy S3 (I9300) , I747, T999, I535).

synchronizácia nie je pre váš účet k dispozícii

Špinavé jednorožce

Zdá sa, že väčšina doteraz uvedených ROM je novými vráskami vo svete vývoja vlastných ROM. DU je vlastne jedna z najstarších ROM v balení a má obrovského fanúšika. Kvôli svojmu počiatku späť počas Android Jelly Bean dní. Je zaujímavé, že táto skvelá vlastná ROM začala spolu so základňou ako AOKP ( Android Open Kang Project) a spolu so žiadnym konkrétnym menom.

Najlepšie vlastné ROM

Pretože potom sa projekt nesmierne rozrástol vďaka veľkej komunite a tiež vývojovému tímu projektu. V dôsledku toho sa Dirty Unicorn ROM darí spolu s funkciami bohatým a super plynulým rozhraním vďaka svojej prop funkcii. Väčšina novších ROM zvyčajne má tendenciu požičiavať si množstvo funkcií a vylepšení od už dobre zavedených a stabilných. Dirty Unicorn je teda tiež na zozname kreditov vo svete vývoja ROM častejšie ako v skutočnosti.

Lineage OS

Lineage OS je tiež novým nástupcom CyanogenMod ROM. Po ukončení používania CyanogenMod v roku 2016 sa LineageOS dostal do centra pozornosti a odvtedy sa už neobzeral späť. Pravdepodobne takmer všetky najlepšie zoznamy ROM, ktoré ste videli, by mali LOS na vrchnej pozícii a tiež z dobrého dôvodu. Táto skutočne slávna vlastná ROM pre Android si upevňuje svoju reputáciu čisto na samotnom počte používateľov. Rovnako ako súbory na stiahnutie, ktoré za tie roky získal. Predovšetkým by Lineage OS pravdepodobne slúžil ako zdrojový zdroj pre všetky ostatné ROM. Stabilita je v skutočnosti pevnosťou spolu s používateľským rozhraním, ktoré sa prezentuje ako podobný produktu Stock Android od spoločnosti Google.

rodokmeň

odin flashable twrp recovery .tar súbor

Navyše možnosti prispôsobenia sa rozširujú o niečo viac ako ponuky Stock Android. Stále však nedosahujeme žiadne významné zmienky, kedykoľvek ich porovnáte s ostatnými Custom ROM v tomto zozname. Chalani ste tiež dostali predstavu, prečo to nie je na obvyklej najvyššej pozícii ako v skutočnosti vo všetkých ostatných vlastných rebríčkoch ROM. Personalizácia nie je všetko, kedykoľvek ide o ROM ROM pre Android. Napriek tomu hrá dôležitú úlohu, pokiaľ ide o svet vlastných ROM pre Android.

Ressurection Remix

Remix vzkriesenia je tu takmer rovnako dlho ako ktorýkoľvek z ROM, o ktorom sme sa zmienili nižšie. Počnúc vývojom v začiatkoch systému Android 4.0, RR nikdy nesklamal, aby na mňa urobil dojem. Spolu s jeho funkciami nabitou ponukou nastavení umožňuje prispôsobiť smartphone s Androidom vášmu srdcu. To si väčšinou zaslúži určité uznanie. O to viac, keď sa všetky vývojové tímy vždy snažia čo najlepšie, aby boli o krok vpred.

RR Rom si požičiava a vyberá funkcie z AOSP, LineageOS, SlimRoms a tiež Paranoid Android. Okrem toho vývojový tím projektu Resurrection Remix pridáva ďalšie zábavné veci. Všetko to zabalené, čo môže ohroziť stabilitu. Počas svojho používania sa však prosím odlišujem. Takto si nachádza svoje miesto v hornej časti môjho zoznamu.

Stiahnuť ▼ - Ressurection Remix

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako flashovať vlastnú ROM na zakorenených zariadeniach so systémom Android