Najlepšie vlastné ROM pre ZTE Axon 7 - recenzia

Vlastná ROM pre ZTE Axon 7

V tejto príručke sa dozviete o najlepšej vlastnej ROM pre ZTE Axon 7. ZTE Axon 7 vyšiel z krabice s Android 6.0.1 Marshmallow a potom inovujte na Android 7.1.1 Nougat. Chcete nainštalovať alebo stiahnuť ľubovoľnú vlastnú ROM pre zariadenie ZTE Axon 7? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Tu spomenieme všetku vlastnú ROM pre ZTE Axon 7. Ak máte zariadenie ZTE Axon 7, možno viete, že toto zariadenie funguje v systéme Android OS. Najväčšou výhodou systému Android je, že ide o projekt typu open-source. To umožňuje každej komunite Prispôsobiť a vyvinúť ROM pre svoj telefón.

Pokiaľ hovoríme o špecifikáciách, potom ZTE Axon 7 obsahuje 5,5-palcový displej s rozlíšením obrazovky 1440 x 2560 pixelov. Telefón poháňa procesor Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 so 4 GB RAM. Interná pamäť telefónu je 64 GB. Fotoaparát ZTE Axon 7 sa dodáva s prednou snímacou kamerou s rozlíšením 20 MP a 8 MP. Má nevymeniteľnú batériu Li-Ion 3250 mAh s rýchlym nabíjaním batérie (Quick Charge 3.0). Na zadnej strane má tiež snímač odtlačkov prstov. V tomto článku vám ukážeme, ktoré z najlepších dostupných ROM pre ZTE Axon 7 sú teraz k dispozícii.

Pozri tiež: Ako flashovať vlastnú ROM na zakorenených zariadeniach so systémom Android

Android Stock ROM:

Zakaždým, keď si kupujete úplne nové zariadenie so systémom Android, dodáva sa so pamäťou Stock ROM, ktorá sa tiež nazýva Stock Firmware. Skladová pamäť ROM je predinštalovaný operačný systém vo vašom mobilnom zariadení. Ponúka obmedzené funkcie definované výrobcom mobilných telefónov. Ak chcete do svojho prístroja pridať ďalšie funkcie, musíte sa uchýliť k vlastnej ROM.

Čo je to Custom ROM?

Všetci vieme, že Android je platforma otvoreného zdroja, kde odborníci môžu odoberať všetok zdrojový kód od spoločnosti Google a vytvárať od nuly svoje vlastné obrázky OS pre mobilné telefóny a tablety. Táto domáca alebo vlastná aplikácia je známa ako Vlastná ROM. Vlastná ROM nahrádza váš mobilný OS (Stock ROM), ktorý sa dodáva s telefónom alebo tabletom. Dodáva sa tiež s jadrom, ktoré z neho robí úplne samostatný operačný systém. Niektorí odborníci v komunite Android teda prispôsobia operačný systém Android jednoducho odstránením všetkého odpadu a vytvoria z neho čistý zážitok pre Android bez aplikácií nainštalovaných na operátoroch alebo aplikácií OEM.

Custom ROM je vývojármi a komunitou pravidelne aktualizovaný, kde riešia všetky hlásenia týkajúce sa chýb. Custom ROM vám tiež umožní čeliť novému OS Android, aj keď operačný systém pre váš mobil nie je k dispozícii.

Pozri tiež: Najlepšie vlastné ROM pre zariadenia Android

Zoznam vlastných ROM pre ZTE Axon 7

Najlepšia vlastná ROM pre ZTE Axon 7

Tu je kompletný zoznam najlepších vlastných ROM pre ZTE Axon 7. Ak si chcete nainštalovať alebo stiahnuť ľubovoľnú vlastnú ROM pre ZTE Axon 7, potrebujete vo svojom mobilnom zariadení TWRP Recovery. Po nainštalovaní TWRP môžete vo svojom zariadení ZTE Axon 7 iniciovať inštaláciu alebo stiahnutie vlastnej ROM alebo akýchkoľvek režimov.

Ak máte TWRP, môžete tu jednoducho flashovať jednu z najlepších vlastných ROM pre ZTE Axon 7. Ako sme už povedali, na výber je z rôznych vlastných ROM. Nie všetky vlastné ROM sú myslené na to, aby boli stabilné na použitie ako každodenný ovládač. Stačí si prečítať popis a pozoruhodné funkcie, ktoré prichádzajú s prispôsobenou ROM pre zariadenia ZTE Axon 7.

ArrowOS:

ArrowOS je úplne nová Custom ROM a je to open-source projekt inšpirovaný AOSP, ktorý bol zahájený s cieľom udržiavať veci čisté, jednoduché a upravené. ROM však prináša aj takmer všetky funkcie, ktoré sú pre prispôsobenie ROM veľmi dôležité a ktorého cieľom je nakoniec poskytnúť najlepší výkon a dobrú výdrž batérie.

galaxy s7 stock rom

Android 10 Q:

Android 10 ponúka vstavané rozhranie API pre viac kamier, skríning hovorov, inteligentné odpovede v oznamovacom paneli, vylepšenú kvalitu hovorov, podporu 5G, funkciu bubliniek, živé titulky a oveľa viac. Nový variant však vylepšuje aj režim Focus či výdrž batérie. Pretože je úplne totožný s režimom Nerušiť atď. Namiesto systému Android 10 obsahuje aj 65 nových emodži.

OS Syberia Project:

Syberia Project OS je najnovšia vlastná ROM navrhnutá spoločnosťou Tím Syberia úplne od základu na základe zdrojového kódu AOSP. Používajú tiež zdroje CodeAurora (t. j. CAF) pre HALS. ROM je navrhnutý tak, aby zlepšil skladové prostredie systému Android.

Android 9 Pie:

Android 9.0 Pie je 9. iteráciou a významnou aktualizáciou operačného systému Android od spoločnosti Google. Nový Android Pie však prináša nástupcovi Android Oreo rôzne dizajnové zmeny. Najvýraznejšou funkciou je ale navigačný systém založený na gestách. Medzi rôzne ďalšie funkcie systému Android 9 Pie patria prepracovaný posúvač hlasitosti, nový dizajn používateľského rozhrania rýchlych nastavení, pokročilá batéria s podporou AI, vylepšený adaptívny jas, podpora zárezov, manuálny výber motívov, informačný panel Android, ktorý Google nazýva Digital Wellbeing, a mnoho ďalších funkcií.

Android Oreo:

Android 8.1 Oreo je ďalšia nová aktualizácia systému Android Oreo, ktorá bola uvedená na trh v auguste 2017. Je to 8. iterácia operačného systému Android a prichádza s mnohými novými funkciami, ako sú:

Nové emodži, viac okien, režim obraz v obraze, Lepšie verejné pripojenia Wi-Fi, Vylepšené upozornenia, Kanály oznámení, Bodky upozornenia, Google Play Protect, Výšky projektu, Automatické dopĺňanie, Lepšia výdrž a výkon batérie, Ponuka Nové nastavenia, Používateľské rozhranie vychytávky a pod.

Liquid Remix ROM:

ROM je open-source zostavený od nuly a vyrobený podstatou pridávania mnohých funkcií zo všetkých najlepších ROM.

OS Lineage:

Lineage OS je dedičstvom starého populárneho vlastného firmvéru známeho ako CyanogenMod alebo CM. Spoločnosť, ktorá stojí za Cyanogen.Inc, však stiahla slávny Android mód, CyanogenMod, ktorý zanechal veľa svojich používateľov sklamaných.

Lineage OS je najlepšia vlastná ROM pre akýkoľvek mobilný smartphone. Lineage ROM pre Google Nexus 6 Active má mnoho pozoruhodných funkcií. Ponúka tému, zmenu veľkosti navigačného panela, prispôsobiteľný stavový riadok, farbu navigačného panela a prispôsobenie, funkciu rýchleho prepínania a mnoho ďalších funkcií.

Bootlegger ROM:

Bootleggers ROM je založený na Ground Zero Open Source Project (GZOSP) a prináša vlastné funkcie s množstvom aplikácií na vašom mobilnom zariadení s cieľom, aby ste sa cítili ako like. Vďaka kompatibilite a stabilite GZOSP je táto ROM tiež zabalená s niektorými vlastnými tapetami, písmami a zvoneniami, aby priniesla vášmu mobilnému zariadeniu čistejší vzhľad, a to aj s výberom balíkov hlavičiek, ikon a tapiet (na ShishuWalls aplikácia).

AOSP Extended ROM:

Táto ROM je založená na zdrojovom kóde AOSP, ktorý prináša veľa čerešňových záväzkov z rôznych ďalších projektov. Keďže je založený na AOSP, poskytuje plynulý a plynulý zážitok po vybalení z krabice. Vývojár AOSP Extended sľúbil, že pridá veľa nových funkcií a vylepší ich pre budúce aktualizácie. Rovnako ako mnoho iných vlastných ROM, aj AOSP Extended ROM ponúka mnoho funkcií, ako je prispôsobenie Lockscreen, Theming, AOSPA Pie, navbar / Flingbar DU a mnoho ďalších funkcií.

ViperOS:

ViperOS je najlepší vlastný firmvér založený na kóde AOSP, ktorý má však vlastné vlastné režimy. Táto ROM je veľmi populárna pre svoje špeciálne funkcie od všetkých CM, Lineage, Omni AOSPA, Slim, atď. ROM bola navrhnutá, keď Google spustil kód pre Android 7.1 Nougat. Teraz sa stáva jedným z najstabilnejších vlastných firmvérov s rôznymi úpravami a vlastnosťami.

Pozri tiež: Vlastné ROM! OnePlus 7 Pro a Zenfone Max Pro (M2) dostávajú oficiálnu podporu od TWRP

Dirty Unicorns ROM:

Dirty Unicorns ROM je ďalšia najlepšia vlastná ROM, ktorá je zostavená z AOSP. ROM bol najskôr založený na AOKP a potom sa presunul do stromu AOSP, aby pokračoval v práci z dlhodobého hľadiska. Táto Custom ROM však má aj veľa funkcií.

uniknúť z miestnosti hry pre android

DotOS:

DotOS je skratka termínu Droid On Time Operating System. ROM vyvíjajú členovia tímu a komunita: Ganesh Varma a Kuber Sharma. ROM prináša veľa nových funkcií a vylepšení a tiež zlúčil niektoré funkcie z Best Custom ROM.

crDroid:

crDroid je navrhnutý tak, aby zlepšoval výkon a spoľahlivosť oproti štandardnému Androidu pre vaše zariadenie smartphone. Snaží sa tiež priniesť veľa nových funkcií, ktoré dnes existujú. Vychádzame hlavne z operačného systému Lineage OS, takže jednoducho používajte vlastné jadrá kompatibilné s nimi!

Ak chcete nainštalovať crDroid OS For ZTE Axon 7 alebo ľubovoľnú vlastnú ROM, musí byť na vašom mobile nainštalovaný program TWRP Recovery alebo akýkoľvek vlastný nástroj Recovery.

Remix vzkriesenia:

Resurrection Remix je kombináciou stability danej CM a funkcií z pôvodných verzií Remix a Slim Omni, ktoré poskytujú najlepšiu kombináciu výkonu, sily, prispôsobenia a najnovších funkcií prinesených priamo do vášho mobilného zariadenia. Táto ROM je stabilná, plne funkčná a kombinovaná s najnovšími vlastnosťami otvorených ROM ROM. ROM tiež poskytuje veľa najlepších originálnych doplnkov Resurrection Remix ROM v zostavách, ktoré zahŕňajú to najlepšie z prispôsobenia, výkonu, výkonu a najnovších funkcií vášho zariadenia!

Všetky ROM;

Omni ROM je ďalšia najlepšia vlastná ROM navrhnutá mnohými vývojármi, ktorých už možno poznáte Xplodwild, Chainfire a Dees_Troy . ROM je však založený na AOSP (Android Open Source Project) a vyvinutý s mnohými vylepšovacími a prispôsobovacími funkciami. Podobne ako všetky ostatné bežné pamäte ROM, aj Omni ROM ponúka niektoré jedinečné funkcie.

Mokee OS:

Mokee je nový vlastný OS založený na CyanogenMod (Now, Lineage OS). Je to však projekt Open Source, ktorý neustále aktualizuje zdrojový kód s novým vývojom bez toho, aby zabudol kombinovať všetky špeciálne funkcie. Operačný systém Mokee vyrába malý komunitný vývojár, ktorý spustil tento projekt 12. decembra 2012. ROM ponúka všetky nové funkcie od spoločností Omni, Slim AOSPA, CyanogenMod (Lineage) atď. A prináša ich vlastné funkcie súčasne čas.

AOSiP OS:

AOSiP OS znamená úplnú formu ilúzneho projektu Android Open Source. Je to kvalitná zákazková ROM, ktorá je založená čisto na zdroji Google AOSP. Skrútené s novými funkciami a spojené so stabilitou. S touto ROM teraz môžete čeliť skutočnému systému Android Oreo.

Pixel Experience:

Pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia, Pixel Experience ROM ponúka úplné minimum, pretože jeho hlavným cieľom je ponúknuť stabilný a plynulý zážitok z telefónu Pixel. Vo väčšine iných vlastných pamätí ROM teda nie je veľa možností prispôsobenia, ktoré by ste mohli zobraziť.

Havoc OS:

Havoc OS je ďalší najlepší Custom ROM navrhnutý na báze Lineage OS a prináša úplne nové funkcie, ktoré nie sú prítomné v iných Custom made ROM. ROM však prináša zaoblené používateľské rozhranie pre celý systém, funkcie Battery Teak, podporu spektra, vylepšenia stavového riadku, možnosti OmniSwitch a Slim recent pre rýchly multitasking a oveľa viac.

AOKP OS:

AOKP OS je tiež známy ako Android Open Kang Project. ROM je však vlastná open-source ROM založená na OS Android. Tu Kang znamená slang známy ako odcudzený kód. Je to bezplatný softvér s otvoreným zdrojovým kódom pre oficiálne vydania projektu Android Open Source Project od spoločnosti Google s pridanými funkciami, originálnymi funkciami, kódom a ovládaním od tretích strán.

CarbonROM:

Carbon ROM je androidový open-source projekt, ktorý vyvíja prispôsobenú variantu ROM. Oni sú tiež známi pre rýchly a plynulý výkon a ROM bez nadúvania.

MIUI:

MIUI 12 je nová iterácia MIUI ROM navrhnutá spoločnosťou Xiaomi. ROM sa tiež používa na mnohých zariadeniach ako vlastná ROM. Je vyvinutý na základe OS Android. Tiež prichádza s množstvom nových funkcií, ako je podpora Theme, Mi Launcher bez zásuvky aplikácií, prispôsobenie stavového riadku a mnoho ďalších funkcií.

Záver:

Úprimne povedané, neexistuje žiadna konkrétne najlepšia ROM pre každého, pretože je to subjektívne. Pravdepodobne uprednostňujem viac funkcií ako výkon a vy pravdepodobne nie, a tak ďalej. A to je myšlienka tohto článku, dostať špičkové vlastné pamäte ROM pod jednu strechu a umožniť vám vybrať si, ktorá z nich je najlepšou vlastnou ROM pre váš ZTE Axon 7. Určite by som sa však chcel podeliť o svoje vlastné skúsenosti a poskytnúť návrhy, ktoré sú založené na mojom osobnom použití.

Pokúsili sme sa zhromaždiť najlepší možný zoznam pre našich milovaných čitateľov. Ak si myslíte, že nám niektorý z vašich obľúbených položiek chýbal, dajte nám vedieť komentárom nižšie. Určite to zaradíme na zoznam.

Prečítajte si tiež: