Najlepšie aplikácie Craigslist pre Android a iOS

Craigslist je jedným z najväčších reklamných serverov v USA alebo na svete. Len v USA má prístup na stránku viac ako 60 miliónov ľudí. Niet pochýb o tom, že je to jeden z najlepších cieľov klasifikovaných reklám. Preto je také prekvapivé, že populárny klasifikovaný web nemá žiadne oficiálne aplikácie pre platformy Android ani iOS.

koreňová galaxia s6 verizon

Budem zdieľať zoznam všetkých aplikácií Craigslist pre Android a iOS, ktoré vám pomôžu prezerať, uverejňovať a upravovať reklamy na cestách. Nakoniec je domovom najrôznejších reklám, ako sú pracovné miesta, služby, automobilový priemysel, bývanie a dokonca aj miesto na predaj vecí. Poďme začať.

Najlepšie aplikácie Craigslist

CPlus

craigslist-apps-cplus

CPlus hovorí, že má oficiálnu licenciu Craigslist a aplikácia funguje bezchybne. Používateľské rozhranie a dizajn sú moderné a funkčné.

Väčšinou ľudia vyhľadávajú v jednom meste, ale CPlus vám umožní prehľadávať viac miest naraz. Podľa toho, čo potrebujete, môžete filtrovať výsledky podľa textu, zobrazenia obrázkov a textu + obrázkov. Môžete tiež uložiť svoje vyhľadávania pre ďalšie referencie. Medzi ďalšie filtre patrí cena, balíky, režim platby a vzdialenosť.

Umožní používateľom tiež vytvárať alebo upravovať reklamy a inzeráty a zverejňovať ich na serveri Craigslist. Jedna z najlepších aplikácií Craigslist.

Stiahnite si CPlus: ( Android | ios )

CL Mobile

craigslist-apps-cl mobile

CL Mobile prechádzajte trh s inzerátmi, ktorý sa neobmedzuje iba na Craigslist. K dispozícii je tiež podpora pre ďalšie klasifikované weby, ako sú Google, Facebook, Locanto a ďalšie. UI nie je také príjemné ako CPlus, ale funkčné.

Môžete si tiež vytvoriť účet a uverejňovať reklamy alebo ich upravovať. Nemôžete uložiť svoje obľúbené vyhľadávania, môžete si však uložiť obľúbené reklamy, čo uľahčuje ich neskoršie vyhľadanie. Môžete vyhľadávať reklamy a rozdeliť ich do viacerých miest naraz. Nemôže však vyhľadávať na viacerých trhoch.

Stiahnite si CL Mobile: ( Android | iOS)

CSmart

craigslist-apps-CS MART

ako otvoriť súbor čísel na pc

CSmart je pre platformy iOS, pomocou tejto aplikácie môžete surfovať v reklamách a inzerátoch Craigslist na iPadoch a iPhonoch. Existuje podpora iba pre jeden klasifikovaný web, ale aplikácia Craigslist funguje celkom dobre.

Môžete uložiť a vyhľadávať svoje obľúbené inzeráty. CSmart vám pošle upozornenie, keď bude nabudúce dostupné na trhu. Môžete tiež uložiť často používané vyhľadávania. Cestovatelia budú spokojní, pretože môžete prehľadávať viac miest naraz. Nakoniec existuje podpora pre filter, ktoré záviseli od kategórie záznamu, môžete filtrovať podľa ceny, umiestnenia, oblasti, farby, stavu, dátumu atď. Existuje veľa užitočných skratiek, ako sú farebne odlíšené mestské zoznamy a zvýraznené nové zoznamy.

Úžasnou vlastnosťou je možnosť zobraziť minulé vyhľadávania v stĺpci histórie.

Stiahnite si CSmart: ios

Qwilo

craigslist-apps-qwilo

Qwilo má silné tvrdenie, že je aplikáciou Craigslist číslo jeden pre smartphony so systémom iOS.

Dizajn aplikácie poteší nočný režim. Mnoho funkcií je zadarmo, za odblokovanie upozornení a uložených vyhľadávaní budete musieť zaplatiť 1 dolár. Myslím si, že je to rozumné pre aplikáciu ako Qwilo.

K dispozícii sú aj ďalšie funkcie, ako je uverejnenie príspevku a úprava záznamu, možnosť vyhľadávať vo viacerých mestách naraz a triediť alebo filtrovať výsledky vyhľadávania podľa ceny, oblasti, polohy, veľkosti atď.

Stiahnite si Qwilo: ios

moto x čistý nugát na stiahnutie

Zaúčtovanie

craigslist-apps-posting

Vysielanie je aplikácia pre Android pre Craigslist, ktorá vám zobrazuje reklamy a klasifikované príspevky z populárnej stránky. K dispozícii je tiež podpora viacerých rozložení. Môžete napríklad triediť výsledky v zoznamoch iba s dlaždicami, textom s obrázkami alebo iba obrázkami.

showbox skúste inú chybu servera

Podporuje tiež viacnásobné vyhľadávanie polohy s možnosťou uložiť vaše vyhľadávania alebo obľúbené reklamy na jednom mieste.

Stlačením tlačidla Štart môžete záznam uložiť alebo uložiť do záložiek, ale často vykonané vyhľadávania nemôžete uložiť. Nakoniec môžete zoradiť záznamy v zozname Craigslist a filtrovať výsledky podľa názvu, umiestnenia, typu, oblasti, ceny, iba obrázka, dátumu a podobne. Aplikácia je podporovaná reklamami, ktoré je možné odstrániť nákupom v aplikácii.

Stiahnutie príspevkov: Android

Denné inzeráty Craigslist

craigslist-apps-Daily Craigslist Inzeráty

Toto Craigslist Aplikácia pripomína skôr mobilný prehliadač s minimálnym vnútorným rozhraním. Môžete prehliadať veľa miest súčasne, ale neexistujú žiadne pokročilé funkcie, ako napríklad nočný režim.

Mesto začnete vyberať manuálne alebo pomocou GPS a začnete hľadať podľa kľúčových slov alebo podľa kategórie. Zobrazí sa zoznam vašej nedávnej histórie vyhľadávania, ale to je všetko. Môžete si však uložiť jednotlivé výpisy alebo hľadané frázy, takže to existuje. Najlepšie na tom je, že ak sa ocitnete v odosielaní tej istej správy alebo opakovane odpovedáte, môžete si ju uložiť ako šablónu a znova ju použiť, kedykoľvek budete chcieť.

Stiahnite si Daily Craigslist Classifieds: Android

cPro

craigslist-apps-cpro

stratil som diaľkový ovládač, čo mám robiť

cPro posúva veci na vyššiu úroveň. Okrem všetkých funkcií, o ktorých sme hovorili v predchádzajúcich aplikáciách, ponúka cPro 110% záruku na položky zakúpené prostredníctvom ich aplikácií. Ale ako?

Ponúkajú mince za vaše skutočné peniaze. Teraz, ak platíte za služby a produkty pomocou svojich coinov, získate záruku. Je to situácia prospešná pre všetkých.

Okrem toho môžete vytvárať nové reklamy alebo upravovať existujúce. Rozloženie je jednoduché a minimalistické, funguje dobre. cPro je zadarmo na použitie, ale prichádza s nákupmi v aplikácii, ktoré budete potrebovať na nákup mincí. Aplikácia nezobrazuje žiadne reklamy.

Stiahnite si cPro: ( Android | ios )

Záver:

V App Store a Play Store je k dispozícii veľa aplikácií Craigslist pre platformy iOS aj Android. Tieto aplikácie tretích strán nezobrazujú osobné reklamy, a preto sú povolené. Mnoho funkcií je spoločných s určitými rozdielmi v používateľskom rozhraní a v tom, ako zvládajú prezentáciu a rozloženie.

Prečítajte si tiež: Ako opraviť nesynchronizované fotografie z iCloudu do iPhone, Mac a Windows