Najlepšie režimy Clear Sky v Stalker, ktoré by ste mali vedieť

Stalker Clear Sky je vlastne nechcené prostredné dieťa v sérii Stalker. V roku 2007 Shadow of Chernobyl nadchol hráčov PC po celom svete s jedným z najatraktívnejších herných prostredí, aké boli kedy vyrobené. Call of Pripyat z roku 2011 skutočne vylepšil vzorec RPG-strieľačiek a tiež otvoril sériu širšiemu publiku hlavného prúdu. Obe tieto hry majú obrovskú komunitu a kultové pokračovanie. Ale v polovici hry, Stalker Clear Sky z roku 2008 nebol nikdy tak dobre prijatý. To je zvláštne, pretože som úplne miloval Clear Sky. GSC Game World, vývojári série, prostredníctvom zavedenia nových funkcií odhryzli z tejto hry viac, ako by mohli vôbec žuť. V tomto článku si povieme o najlepších modoch jasnej oblohy v aplikácii Stalker, ktoré by ste mali vedieť. Poďme začať!

Mody udržali sériu nažive už dvanásť rokov. Keby S.T.A.L.K.E.R. hry boli neupraviteľné ako väčšina dnešných hier, séria by zanikla a stratila svoju fanúšikovskú základňu naozaj dávno, krátko po vydaní S.T.A.L.K.E.R. Výzva Pripyat, ktorá bola dokončená v roku 2010. To v zásade slúži ako vynikajúci príklad toho, prečo by mali byť všetky hry upraviteľné.

Funkcia vojny frakcií bola notoricky známa ako neúplná, pretože nemali čas ani rozpočet na jej vylepšenie. Toto sa rozšírilo aj na vizuál, spolu s implementáciou god-ray v hre. Tak neoptimalizované, že by to aj tie najlepšie systémy zrazilo na kolená. Opravy komunity prešli dlhou cestou k dosiahnutiu toho, aby bol zážitok hrateľný. Dnes Clear Sky’s skvelá skúsenosť tiež. Teraz tu zdieľame zoznam režimov pre nových aj vracajúcich sa hráčov, aby sme vašej hre pridali ešte väčšiu hodnotu.

Najlepšie režimy Clear Sky v Stalker, ktoré by ste mali vedieť

Čistá obloha dokončená

Klady:

 • Dôsledne dodržiava víziu pôvodnej hry
 • Zahŕňa textúry, modely, AI, počasie a oveľa viac

Zápory:

 • Úpravy modelu AI môžu spôsobiť, že niektoré boje budú nevyváženejšie

Čistá obloha dokončená

Clear Sky Complete je v podstate súčasťou kolekcie Complete mod. Jedná sa vlastne o sériu úprav vytvorených prostredníctvom profesionálnych umelcov, ktorí sa venujú vylepšovaniu S.T.A.L.K.E.R. hry. Režimy Complete sa v zásade zameriavajú na vylepšenie grafiky, zvuku a atmosféry pôvodnej hry pri zachovaní jej základných prvkov.

Modová kompilácia nepokrýva iba jednotlivé aspekty hry. Namiesto toho vylepšuje prakticky všetko. Dostanete dokonca textúry s vyšším rozlíšením, nové modely počasia, nové prvky, vylepšené správanie AI a tiež funkcie kvality života, ako napríklad spacák. Na čom si cením Čistá obloha dokončená spočíva v tom, že to neznižuje pôvodnú hru prijatím (problematických) nových smerov (Lost Alpha, pozeráme sa na vás). Skôr to tiež úzko súvisí s pôvodnou víziou. Nevedeli by ste, že máte spustenú upravenú verziu hry. Kým ho odinštalujete, zahrajte si vanilku a uvedomte si, o čo skutočne prichádzate.

Stiahnuť ▼ Čistá obloha dokončená

Projekt rekultivácie neba najlepšie režimy jasnej oblohy

Klady:

môžem dostať kodi na svoju inteligentnú televíziu?
 • Opravuje prevažnú väčšinu problémov s rozbíjaním hier
 • Opravy narušených vizuálnych a zvukových problémov

Zápory:

 • Žiadne

Projekt rekultivácie neba

Najväčší problém spolu s Jasná obloha bola skutočnosť, že v prepravnom kóde bolo toľko chýb. To sa v zásade pohybovalo od drobných zvláštností - nezvyklej fyziky poltergeistov - po vlastne chyby v hľadaní úloh, ktoré lámu hry. Kde iné mody majú za cieľ vylepšiť vanilkovú hru spolu s novými zážitkami. Projekt Rekultivácia oblohy sa v zásade drží toho, na čom záleží najviac. Jedná sa o vyčerpávajúci projekt opravy komunitných chýb, ktorého cieľom je vyleštiť kód. A obyčajne spustite Clear Sky skutočne v optimálnom stave.

Ak sa chcete venovať čisto vanilkovému behu - bez ďalších vizuálnych vychytávok alebo dobrôt pre život. Program Sky Reclamation Project vám v podstate umožní práve to. Neuvažujte o tom ako o spôsobe ako takom. Všetko sú to nahromadené opravy, ktoré mala GSC skutočne implementovať.

Stiahnuť ▼ Projekt rekultivácie neba

Doplnok pre modely Clear Sky HD najlepšie režimy jasnej oblohy

Klady:

 • Robí presne to, čo hovorí - nahrádza modely spolu s modelmi s vyššou vernosťou

Zápory:

 • Relatívne veľká veľkosť súboru
 • Vymenený je iba obmedzený počet zbraní

najlepšie režimy jasnej oblohy

Clear Sky obsahuje niektoré zo skvelých vizuálnych efektov tejto doby. Bola to jedna z mála hier, ktorá skutočne využila DirectX 10.1 (predtým, ako bola okamžite nahradená DirectX 11). Božské lúče a tieňovače povrchu držia naozaj dobre. Kvalita modelu však bola škvrnitá už v roku 2008. Keď sú práce s osvetlením a tieňovaním vynikajúce, nekvalitné modely v hre jednoducho vyčnievajú, napríklad boľavý palec. V dnešnej dobe sme si už zvykli na vysoké počty modelov spolu s modelmi hlavných postáv, ktoré sa blížia k 100 000 mnohouholníkom.

Doplnok Clear Sky HD Models však veci neberie presne tak ďaleko. Výrazne zvyšuje počet polygónov na mnohých dôležitých postavách, ako je napríklad Lebedev na začiatku hry. Je to vlastne malá zmena, ale pridajte to navyše k vanilkovej alebo upravenej skúsenosti a vy si všimnete rozdiel v čase.

Stiahnuť ▼ Doplnok Clear Sky HD Models

hrať hry wii u na prepínači

Mystery 2.0 | najlepšie režimy jasnej oblohy

Klady:

 • Pridáva do hry Clear Sky zážitok podobný biede
 • Zvyšuje náročnosť (a obohatenie) hry

Zápory:

 • Môže zasiahnuť výkon v systémoch nižšej triedy

najlepšie režimy jasnej oblohy

Misery je vlastne jedným z najtvrdších spôsobov, ako zažiť obdobie S.T.A.L.K.E.R. Čo však v prípade, že by ste chceli zážitok z biedy na Clear Sky a nie Call of Pripyat? Ak ste sa ešte nedostali okolo tretieho S.T.A.L.K.E.R. alebo ak chcete ďalšiu opravu Misery, Mystery 2.0 je to, čo chlapci budete chcieť získať. Ruský tím, ktorý postavil tento mod, sa zameral na vylepšenia hry. Mystery 2.0 tiež ponúka oveľa náročnejšie a taktickejšie zážitky ako vanilla Clear Sky.

Vy, chlapci, budete musieť zvládať zdravie a výdrž oveľa opatrnejšie. A pretože spôsobíte väčšie škody, budete si tiež chcieť naplánovať každé stretnutie, pri ktorom budete mať na pamäti, kde je najlepšie krytie. Okrem toho bol stealth systém prepracovaný. Teraz je životaschopné prechádzať okolo nepriateľských pozícií alebo ich jednotlivo vyberať. Ale aj keď Mystery 2.0 pridáva veľkú hodnotu pre druhé alebo tretie prehranie, musíte si uvedomiť, že je to v ruštine. Ďalej má tendenciu zvyšovať výkonnosť tanku v systémoch nižšej triedy.

Stiahnuť ▼ Záhada 2.0

Generálna oprava Arsenalu Redux najlepšie režimy jasnej oblohy

Klady:

 • K dispozícii je oveľa väčšia škála realistických zbraní

Zápory:

dekódovanie aacs pre vlc
 • Žiadne

najlepšie režimy jasnej oblohy

Ak prichádzate z Pohraničie 3 k akejkoľvek streleckej hre, aká kedy bola. Takmer každých päť minút vám bude chýbať pôžitok zo získania úplne jedinečnej novej zbrane. Jasná obloha má veľa zbraní, ako je. Sú navrhnuté vynikajúco a fungujú tiež realisticky. To však neznamená, že by nemohol ťažiť z celej výzbroje nových zbraní.

Presne to robí Arsenal Overhaul Redux. Pridáva tiež celú radu nových textúr a modelov zbraní. Tiež vylepšuje vzhľad existujúcich zbraní v hre a pridáva niektoré vlastné. Nehovoríme o mečoch alebo plazmových zbraniach: v súlade Clear Sky’s odvážny, simulačný estetický, to sú vlastne zbrane zo skutočného života.

Stiahnuť ▼ Generálna oprava Arsenalu Redux

Frakčná vojna najlepšie režimy jasnej oblohy

Klady:

 • Vedie vojna frakcií tak, ako sa to malo robiť

Zápory:

 • Počas prvého prehrania by ste sa mohli sústrediť

vojna frakcií

Najväčšia inovácia Clear Sky a najpozoruhodnejšie dôkazy o tom, aké neúplné to boli vojny frakcií. Toto bola vlastne funkcia, ktorá bola v úvodnej hre slávne zábavná a takmer úplne rozbitá. V zásade umožňovala herným frakciám vzájomné dynamické boje o územie. To zmenilo celú meta hry a pridalo tiež novú vrstvu znovuhrateľnosti. Táto funkcia bola v hre o vanilku skutočne strašne chybná.

Faction War mod túto funkciu výrazne rozširuje. Vy teraz môžete podporovať frakciu a tiež bojovať o ovládnutie celej zóny. To v podstate premení meta Clear Sky na akúsi FPS verziu systému Mount aj Blade . Je to naozaj skvelá vec a tiež odporúčame, aby ste ju dostali, keď už máte hlavnú kampaň na ceste.

Stiahnuť ▼ Frakčná vojna

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento najlepší článok o modeloch jasnej oblohy, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Porovnanie: Vzdialená plocha Chrome VS TeamViewer