Najlepšie Bluetooth hry pre Android a iOS

Android má v zásade kopu hier pre jedného hráča. Rovnako dobré ako hry pre jedného hráča sú aj hry pre viacerých hráčov, ktoré vám poskytnú omnoho lepšie zážitky a celkový pôžitok. Najmä kedykoľvek, keď hráte s alebo proti vašim priateľom. V tomto článku si povieme o niektorých najlepších hrách Bluetooth pre viac hráčov pre Android.

ako zmeniť zvuk oznámenia pre Messenger -

Najlepšie Bluetooth hry pre Android a iOS

DVOJAKÝ

Skutočne jednoduchá hra spolu s rovnakým konceptom ako Atari Breakout je upgradovaná spolu s rôznymi režimami. Vy a váš priateľ budete musieť sadnite si oproti sebe a potom pošlite loptu (guľka, ako hovorí hra) z jednej obrazovky na druhú tiež. Vy chlapci budete musieť uložte svoju základňu z guľiek, čo je odoslaný z telefónu vášho priateľa alebo odklonením lopty.

bluetooth hry

Ako už z názvu vyplýva, Dual je klasická odstupujúca hra, v ktorej chlapci navzájom strieľate a vyhýbate sa im. Pri hraní hry skutočne strieľate z jednej obrazovky na druhú. No, v závislosti na hernom režime, môžete buď bojovať, brániť alebo odvrátiť druhého hráča.

Cena: Táto hra je zadarmo, avšak niektoré úrovne sú pre bezplatných používateľov uzamknuté. Celú hru môžete odomknúť spolu s nákupom v aplikácii za 2 doláre.

Warlingy | Bluetooth hry

Bláznivá hra spolu s čistý prejav palebnej sily kde vystrelíte svojich protivníkov spolu s chorými zbraňami. Patria sem lasery, rakety, motorové píly, guľomety a oveľa viac. Tiež sa dostanete do vytvoriť plne prispôsobiteľnú sadu vojakov ktorú vy, chlapci, môžete skutočne použiť na boj proti súperovi cez Bluetooth. Skutočne som miloval, ako sa vlastne majú v kombinácii roztomilý s úplným zničením faktorom .

bluetooth hry

Warlings je v podstate ťahová strieľačka, ktorá vám ponúka šesť rôznych bojísk a niekoľko oblastí. Ako napríklad more, vzduch, vesmír atď. A úplne zničiteľný terén. V hre môžete tiež použiť zbrane a taktiku, aby ste zvíťazili nad svojim nepriateľom. Ak radi strieľate hry, ktoré vás tiež nútia používať taktiku, potom sú Warlings určite tu pre vás.

Cena: Základná hra je zadarmo a obsahuje tiež reklamy.

Virtuálny stolný tenis

Ak ste milovníkmi stolného tenisu, potom určite budete milujte túto 3D hru založenú na fyzike s virtuálnym stolným tenisom . Ponúka tiež vizuálne ovládacie prvky, aby ste mohli upraviť svoje smeče a urobiť nejaké bláznivé triky, aby svojho súpera skutočne prekabátili. Aj keď je to väčšinou o víťazstvo v turnaji , môžete ho tiež hrať spolu s priateľmi cez Bluetooth alebo miestne WiFi.

bluetooth hry

Virtuálny stolný tenis má tiež niekoľko režimov, ako napríklad turnajový režim, tréningový režim, arkádový režim atď. Pri použití slúchadiel potom hra simuluje zvukový systém 3D.

Cena: Základná aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje reklamy. Niektoré z jeho funkcií a netopierov je možné odblokovať nákupmi v aplikácii.

Ludo Classic | Bluetooth hry

Ako už z názvu vyplýva, jedná sa o klasickú hru Ludo so všetkými klasickými pravidlami a farbami. Táto hra využíva vyhradený fyzikálny engine na hádzanie kockami a aplikácia podporuje viac ako štyroch hráčov. Dobrá vec hry Ludo Classic je, že závisí od toho, kde žijete, a tiež od toho, ako ste hrali skutočnú hru Ludo. Môžete si vybrať z množstva variácií, ktoré zodpovedajú týmto konkrétnym pravidlám.

bluetooth hry

Cena: Hra je bezplatná a obsahuje reklamy.

Šach cez Bluetooth

Ak ste ako ja a radi hráte šach spolu s priateľmi, potom je tu pre vás šach cez Bluetooth. Šach cez Bluetooth je vlastne klasická šachová hra, ktorú môžete hrať buď s priateľmi cez Bluetooth alebo s robotom. Aj keď hra vyzerá skutočne jednoducho, budete mať k dispozícii možnosti, ako prispôsobiť rôzne nastavenia, ako je rozloženie, šachové figúry, tipy atď.

bluetooth hry

Šach cez Bluetooth vám umožňuje hrať šachovú partiu medzi dvoma hráčmi (človek vs. človek) cez Bluetooth alebo tiež v jednom zariadení. Okrem základnej funkcionality môže používateľ vykonať aj ďalšie úpravy aplikácie. Napríklad farba figúr, rozloženie šachovnice, či sa má šachovnica otáčať a či hráč bude mať počas hry vlastne pomoc.

Cena: Zadarmo.

Carrom 3D | bluetooth hry

Carrom je vlastne jedna z retro hier, ktoré sme zvykli hrať ako dieťa, a to je tiež ich virtuálna kópia. Hra v podstate využíva presná fyzika, ktorá ponúka najlepší herný zážitok zo skutočnej karambolovej dosky . Aj keď využíva skôr mechanizmus ťahania a opúšťania, než aby štrajkovala prstom aj v skutočnej doske z carromu.

Hru môžete hrať aj proti počítaču spolu s rôzne úrovne obtiažnosti . Alebo sa môžete spojiť so svojím priateľom cez Bluetooth alebo WiFi, aby ste mohli hrať v reálnom čase.

bluetooth hry

Carrom 3D je vlastne vaša bežná stará dobrá hra s carromami. Rovnako ako všetky ostatné hry môžete hrať so svojimi priateľmi prostredníctvom rozhrania Bluetooth alebo tiež s počítačom. Pri hraní s počítačom si môžete tiež vybrať z troch rôznych úrovní, ktoré sa nazývajú začiatočník, stredne pokročilý alebo odborník.

Cena: Hra je úplne zadarmo a obsahuje reklamy.

Vyhladavanie slov

Word Search je vaša tradičná logická hra s hľadaním slov. Hra v zásade ponúka viac režimov, ako sú frázy, čísla, vyhľadávanie drahokamov, slová, obrázky a tiež otázky. Ak chcete, potom môžete mať dokonca vlastné slovné hádanky práve pre vás. Aj keď si hru môžete zahrať sami, je oveľa zaujímavejšia a príjemnejšia pri hraní s priateľmi.

bluetooth hry

Cena: Základná aplikácia je zadarmo a obsahuje aj reklamy. Reklamy môžete odstrániť spolu s nákupom v aplikácii za 1,5 USD.

Námorná bitka 2 | Bluetooth hry

Je to v podstate typická bitevná hra, ktorú sme milovali celé desaťročia. To sa posilnilo spolu s veľa nových nástrojov a užívateľská základňa viac ako 10 miliónov ľudí . Grafika v štýle poznámkového bloku hry spolu so zábavnými animáciami ma skutočne priťahovali a vyvolal starú papierovú hru skutočne jedinečným spôsobom .

Môžete tiež použiť míny, radary, útoky lietadlom a mnoho ďalších nástrojov na vytvorenie svojej stratégie a následné potopenie aj súperových lodí. Môžete hrať spolu s priateľom cez Bluetooth alebo dokonca na rovnakom telefóne aj pomocou otočení. Najčastejšie je to, ako vyzerá hra, skutočne dobré.

bluetooth hry

Cena: Aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje aj reklamy. Ak chcete, potom môžete pomocou nákupov v aplikácii odomknúť ďalšie témy pre lode a nastúpiť na palubu.

Slot Racing

Ak ste niekedy hrali s automatmi, hra Slot Racing vám bude určite známa. Ovládacie mechanizmy hry sú skutočne jednoduché. Musíte len potiahnuť prstom hore a dole, aby ste zrýchlili alebo zabrzdili a potom vyhrali závod. Táto hra obsahuje množstvo automatov a dráh ako Grand-Prix, slučky, štyri pruhy atď. Môžete si tiež vytvoriť vlastné trate.

Slot Racing

Cena: Hra je bezplatná a obsahuje reklamy. Niektoré zo stôp sú zamknuté a dajú sa odomknúť nákupmi v aplikácii.

BombSquad | Bluetooth hry

Rovnako ako názov napovedá, v BombSquad ho budete používať rôzne druhy bômb, ktoré bombardujú vašich protivníkov do zabudnutia . Nechýbajú ani zábavné postavy ako ninjovia, piráti, roboti a tiež šialení barbari, ktorých môžete odomknúť. A sú tu úžasné mapy spolu s ich vlastnými výhody, ktoré vás môžu zvýhodniť alebo nechať vystreliť .

BombSquad

Môžete sa tiež pripojiť cez Bluetooth alebo miestne wifi, aby ste sa spolu s priateľmi poriadne vybláznili. Som si istý, že sa vám táto hra bude skutočne páčiť plynulé ovládanie a zábavné spôsoby útoku a obrany . Najlepšie na tom je, že viac ako 8 priateľov môže hrať hru súčasne pre skutočne šialené bombardovanie.

Cena: Hra je zadarmo a obsahuje aj reklamy. Odomknúť môžete veľa postáv, minihier, máp, ikon atď., Spolu s nákupmi v aplikácii.

Farming Simulator 14

Farming Simulator je v podstate hra, ktorá vám umožní napredovať v poľnohospodárskej profesii alebo kariére. Spolu s autentickými a skutočnými poľnohospodárskymi strojmi a nástrojmi tiež. Môžete vysadiť veľa rastlín, kŕmiť kravy, vytvárať balíky sena, tiež ich predávať na trhu, najať si na svoju prácu aj pomocníkov. Pri hraní s priateľmi sa môžete túlať aj v slobodnom otvorenom svete.

Farming Simulator 14

Cena: Hra je úplne zadarmo a neexistujú žiadne reklamy. Mena v hre sa používa aj na nákup herných strojov a vybavenia. Menu v hre môžete zarobiť hraním hry alebo nákupmi v aplikácii.

Dual Space Battle | Bluetooth hry

Dual Space Battle vám v podstate umožňuje hrať a užívať si úžasné vesmírne bitky s rôznymi vesmírnymi loďami. To má v skutočnosti odlišné právomoci a atribúty. V režime pre viacerých hráčov môžete kedykoľvek hrať s viac ako ôsmimi hráčmi.

Cena: Aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje aj reklamy.

Mighty Fighter 2

Šialené je jediné slovo, ktoré môžem pre túto hru povedať. O grafike však nie je veľa čo povedať hrateľnosť je veselá . Je to v podstate paródia na známe postavy, napríklad Spidermana, Maria alebo Vegetu, kde sú rvačka spolu s úžasnými silami a super ťahmi .

Môžete tiež hrať so svojím priateľom cez Bluetooth v bitke 1 proti 1 alebo v úplnom chaose v skutočnosti bojujú desiatky postáv na rovnakom bojisku .

Obnoviteľné zdroje | Bluetooth hry

Ďalší FPS v tomto zozname, Respawnables, v zásade prichádza s jedinečný nádych humoru a zábavných (a mužných) postáv . Je to skutočne rýchla hra s krátkymi zápasmi, ktoré v skutočnosti prinesú úplné zničenie na bojisku. Existujú na výber desiatky predmetov a zbraní a tiež si môžete prispôsobiť vzhľad postáv aj zbraní.

Obnoviteľné zdroje

Rovnako ako názov napovedá, okamžite sa obnovíš po smrti a je to všetko o tom, kto zabije najviac. Pri hraní tejto rýchlej hry sa nikdy nebudete nudiť.

Virtua Tennis

Ďalšia virtuálna tenisová hra na zozname, Virtua Tennis, ktorá ponúka ovládanie založené na fyzike spolu s rozsiahlou sadou gest aby sme dosiahli ten úžasný záber. Existuje viac ako 50 postáv na odomknutie, ktoré majú tiež svoje vlastné silné a slabé stránky. A môžete hrať single alebo štvorhra na rôznych povrchoch , napríklad hlina, tráva alebo krytý kurt.

Môžete tiež vyzvite svojich priateľov cez Bluetooth a poraziť ich pomocou svojej vlastnej prispôsobenej postavy.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o Bluetooth hrách páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Hry pre páry pre viacerých hráčov pre iOS aj Android