Najlepšie zvukové alternatívy, ktoré sú lacnejšie ako zvukové

Zvukové alternatívy: Každý vie, čo je program Audible a prečo je užitočný. Ak však v takom prípade ešte neviete, spoločnosť Audible je vlastníkom spoločnosti eCommerce behemoth, Amazon. Je to jedna z najväčších platforiem audiokníh na svete. Predtým, ako pokračujeme ďalej (pri 10 alternatívach Audible), rýchlo zhrniem, čo ponúka Audible za cenovku.

lacnejšie počuteľné

Najobľúbenejšie predplatné Audible (Zlatý plán) stojí 15 dolárov mesačne za 1 kredit / mesiac. Z tejto 1 je možné kúpiť ktorúkoľvek 1 audioknihu. Nielen to, ale získate aj členské výhody, ako napríklad 30% zľavy na každú audioknihu. Okrem všetkého je Audible drahá služba, najmä ak ste z rozvojovej krajiny, kde je parita nákupu v porovnaní so západom nízka.

jasné správy o svároch

Ak hľadáte alternatívy Audible, pretože vás považujú za drahé, náš sprievodca vám pomôže ušetriť peniaze na aplikácii Audible.

Počuteľné alternatívy, ktoré sú lacnejšie

Audioknihy teraz

aplikácia pre audioknihy

An audiokniha je silná zvuková alternatíva, ktorá má viac ako 85 000 titulov a obsahuje aplikácie pre platformu iOS aj Android. Ďalšou úžasnou vlastnosťou je, že nie všetky knihy sú chránené technológiou DRM, ako je to v prípade Audible.

Počuteľné použitie DRM (správa digitálnych práv), aby sa zabezpečilo, že audioknihy prinesené prostredníctvom tejto služby sa budú prehrávať iba prostredníctvom jej oficiálnej aplikácie.

Ceny : Pre porovnanie, kniha „Think and Grow Rich od Napolean Hill“ je k dispozícii na Audible za 1 kredit alebo 15 $. Ale v audioknihe sa rovnaká kniha predáva za 9,97 dolárov po zaplatení 4,99 dolárov za cenový plán klubu. Celkovo je cena v súčasnosti rovnaká pre zvukové knihy aj pre audioknihy.

Webová stránka | Android | ios

Zákutia audiokníh

zákutia-audioknihy

Kút Audioknihy prichádzajú s kolekciou viac ako 60 000 titulov, ktoré sú dostupné na všetkých hlavných platformách. Nemá žiadny mesačný plán predplatného a za prečítané budete musieť zaplatiť. Je to používateľské rozhranie, ktoré je hladké a čisté, ako by ste od spoločnosti ako B&N čakali.

Ceny : K dispozícii za 16,49 dolárov, čo je viac ako audioknihy Now a Audible všeobecne.

Webová stránka | Android | ios

Lejak

lejak-audioknihy

Lejak je medzi fanúšikmi obľúbený pri poskytovaní obsahu bez DRM. Ponúka výpožičky audiokníh. Umožňuje vám tiež uvoľniť miesto na smartfóne, pretože môžete vrátiť audioknihu a stiahnuť si ďalšiu.

Ceny : Výpožičná doba sa u jednotlivých audiokníh líši a môže byť kdekoľvek medzi 30 až 60 dňami. Tvrdí, že budete schopní ušetriť až 70% z maloobchodnej ceny.

Webová stránka | Android | ios

Scribd

scribd-audioknihy

ako zlúčiť priečinky v systéme Windows 10

Scribd je ďalšou z najlepších alternatív systému Audible. V skutočnosti si myslím, že je to lepšie ako Audible. V Scribde nájdete zbierku 150 000 e-kníh plus audioknihy, noviny, články a časopisy na tejto platforme.

Ceny : Jeho členský plán, cena je 8,99 USD. Dostanete všetko, čo je uvedené vyššie. Ako člen navyše každý mesiac získate 3 kredity za knihy a 1 kredit za audioknihu.

Webová stránka | Android | ios

Audioknihy

audioknihy

Audioknihy je kanadská spoločnosť fungujúca na kreditnom systéme, rovnako ako Audible.

cena : V audioknihe platíte 15 dolárov mesačne, aby ste dostali 1 kredit, ktorý vám umožní počúvať jednu audioknihu mesačne z knižnice s viac ako 100 000 titulmi. Je to drahé, ak to porovnáme s Scribd.

odstrániť skype reklamy Windows 10

Webová stránka | Android | ios

Playster

playster

Playster ponúka rôzne typy médií, ako sú audioknihy, filmy, hudba a elektronické knihy. Audioknihy sú neobmedzené, ale keď zrušíte členstvo, už knihy nevlastníte. Zbierka je dosť malá, ak ju porovnáme s ostatnými recenzovanými vyššie. Ale nefunguje to na kreditnom systéme.

cena : Na základe vášho výberu sú k dispozícii rôzne plány. Plán všetkých prístupov vás bude stáť 24,99 dolárov a bude obsahovať všetko, čo ponúkajú. Neexistujú žiadne ďalšie náklady, s výnimkou toho, čo platíte mesačne.

Webová stránka | Android | ios

čo je bob rozpútal kodi

Sériová krabica

sériová schránka

Sériová krabica nie sú vaše bežné alternatívy programu Audible. Má tím interných autorov, ktorí vytvárajú vlastnú krátku beletriu. Každý príbeh je rozdelený na menšie epizódy. Rovnako ako Amazon sú epizódy v sériovom balení k dispozícii aj v textovom aj zvukovom formáte.

Cena: Prvé epizódy sú zadarmo, ale ak si predplatíte celé sezóny, získate dobrú zľavu.

Webová stránka | Android | ios

eStories

estories

eStories je ďalší poskytovateľ služieb audiokníh s niekoľkými populárnymi titulmi. Tvrdí, že vo svojej knižnici obsahuje viac ako 120 000 titulov audiokníh. Keďže cena je mierne na vyššej strane. Po pripojení získate 30 dní na vrátenie knihy a nejaké kredity navyše.

cena : Ponúka 3 rôzne plány od 9,99 USD, ktoré vám ponúkajú 1 knihu mesačne s 5 pripojenými zariadeniami.

Webová stránka | Android | ios

Audioknihy Google Play

Audioknihy Google Play

V dnešnej dobe Google tiež začal predávať audioknihy v obchode Google Play. Google ponúka 50-percentnú zľavu na prvý nákup audioknihy. Ak si kupujete audioknihy v obchode Google Play, budete si ich môcť vypočuť na domovskej stránke Google alebo v akomkoľvek káblovom zariadení Google Assistant.

príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie

Základné vlastnosti:

Poskytuje niekoľko úžasných funkcií, ako napríklad:

  • Počúvajte až 2x rýchlosťou
  • Časovač vypnutia
  • Synchronizácia medzi viacerými zariadeniami
  • K dispozícii v 45 krajinách
  • K dispozícii v deviatich jazykoch.

cena : Každá audiokniha má iný formát ceny.

Apple Audioknihy

Apple Audioknihy

Na rozdiel od Google, Apple tiež predáva Audioknihy na iTunes. Vo vašom počítači Mac si nainštalujete obchod iTunes. Z rozbaľovacieho zoznamu v hornej časti vyberte audioknihy. Potom si pozrite rôzne audioknihy alebo vyhľadajte tú, ktorú chcete počúvať.

cena : Taktiež nemá žiadny model predplatného. Z katalógu si môžete kúpiť akékoľvek dostupné audioknihy a ponechať si ich navždy.

Záver:

Zatiaľ čo Audible je jednou z najlepších platforiem audiokníh dostupných pre každého. Mne osobne sa Scribd páčil, pretože ponúka viac za menej. Aj keď iné alternatívy sú dobré, ale vďaka cene spoločnosti Scribd je to jasný víťaz. Ak ste bohatí a dovolíte si hlbšie vrecká, potom je Audible stále najlepší.

Ktorej z nich dávate prednosť a prečo? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: Ako spravovať viac príspevkov Tumblr pomocou editora hromadných príspevkov